Kočárek Firkon Balance - má již někdo - uvažujete?

cuddle
8. únor 2013

Zdravím , kočárek Firkon Balance - tuto novinku od Firkonu jsem dnes obhlížela v obchodě - toto téma jsem tu ještě nenašla - už jej někdo máte, uvažujete o něm? mě se moc zamlouvá - super rozměry sportáku, ani hluboká korbička není nejmenší, váha celkového kočárku je super v porovnání s ostatními v podobné cenové, vzhledové relaci.

http://www.moje-miminko.cz/kocarky-firkon-balan...

netanel
22. led 2016

ahoj holky, včera nám přišel Firkon balance 2014 z Batolatka.cz, koupili jsme ho za 6000 v dvojkombinaci a zdá se mi za ty peníze docela fajn (rozhodně vypadá hezky🙂). Jediný problém byl v mírně natržené látce z vnitřní strany boudičky, ale hned jsem jim psala a bez problému ji vymění. My ho chceme používat hlavně jako hluboký, sporťák pak necháme jako rezervní u babičky a koupíme lepší. Snad budeme spokojení.🙂

bbkk
11. únor 2016

Uz bych do něj po druhé nesla. Sportovní verze ma 15 kilo. Nas malej 11 kilo. Brutální váha 😞

kmajda
27. dub 2016

@netanel ahoj, prosím má sportovní sedačka tu vysunovací stříšku nebo ne? projela jsem celou diskuzi a net a nektere mají (modely 2013) a jiné ne. chci také z batolatka a to jsou jedine stranky, kde mají vyfocene sportovní verze a u zadné to nevidim.