Kočárek Firkon F7 nebo Tako FastRider. Máte zkušenost?

angel01
24. bře 2009

Ahoj, rozhoduju se mezi těmito kočárky a stále si nejsem úplně jistá. . .máte někdo zkušenosti?? Poradíte mi který zvolit?? Moc děkuju 🙂

snazivazuzi
24. bře 2009

No ja som si vybrala Ivone 🙂 takze ti asi neporadim 😎

astrane
24. bře 2009

porovnání: tako FR-19kg,sedačka 82x 34cm,taška 70x32cm
firkon F7-16kg sedačka 94x37cm a taška 80x34cm
Jednoznačně Firkon-ať se ti dítě do té tašky vejde ve fusaku i v zimě.
do taka ho už na podzim do tašky nedáš a další rok by se ti už do toho kočáru nevešel vůbec,je malej

astrane
24. bře 2009

jo a taky ta váha...3kg jsou docela rozdíl...a v zimě může mít mimino i 9 kg a k tomu fusak a kombinézu a k tomu chceš táhnout skoro 20kg kočárek?Podle mě je 16kg naprosté maximum,přes to bych fakt nešla... 😝

maruna75
24. bře 2009

ahojky,tak já mám firkon,ale trojkolku 😉 jsem s ní spokojená,kamarádka má tako,ale né Fast rider něco jiného a říkala,že už by do něj nešla,nejde houpat je těžký a strašně jí zatáčí do prava ☹ 😉

astrane
24. bře 2009

To zatáčení ať si spraví-stačí zjistit,který kola se kam posunuly a silou to srovnat,má prostě na jedné straně kola blíž u sebe.Aha,blbě čtu,takže ty v pravo.To dělá hodně kočárů s touto konstrukcí.Chlap to určitě zvládne... 😉 Otázka je,na jak dlouho to pomůže...Taka v tomto směru nemají nijak moc dobrou pověst....
Ale s váhou nic nenadělá,je to prostě hrozně těžký 😝 a na tu váhu neúměrně malý

monci.j
24. bře 2009

Ahojky 🙂 , také přidám svou trošku...i my máme Firkon F7 a musím říct že jsme moc spokojeni, malý má v současné době už 10,5 kg a 76 cm a i tak se do kočárku krásně vejde i s fusakem...jinak moc rád usíná v kočárku protože krásně houpe... takže za nás bych ti radila zvolit firkon. Koukám že budete mít také květňátko ...tak hodně štěstí a zdraví vám všem pa 😀