Kočárek Firkon Swing long retro, máte někdo?

mantaray
16. říj 2013

Ahoj, uvažuju o tomto kočárku, ale trochu mě odrazuje značka Firkon. Máte ho někdo? Jak vám vyhovuje? Co kvalita použitého materiálu? Díky

jpetraa
16. říj 2013

@mantaray nedávno prý nějakej typ firkonu propadl v tetu, ale víc k tomu nevím. já po něm u dcerky taky pokukovala, nakonec jsem koupila V-travel, což je to samé jako Firkon, jen to má zvlášť boudu pro sporťák, což mi přišlo praktický. nemůžu proti němu říct nic špatného, poslouží v pohodě i na druhé dítko.

mantaray
autor
16. říj 2013
jpetraa
16. říj 2013

@mantaray tak zkus vypátrat něco o tom V-travelu. Dle mýho rozhodně není těžkej a prostě jsem ráda, že jsem zvolila takhle. holt co člověk, to názor.

vercajelinkova
4. led 2014

Já kupovala před šesti lety tříkolku firkon a byla jsem s ní naprosto spokojená. Zvládali jsme každý terén, ovladatelnost jednou rukou naprosto v pohodě, stabilita díky přednímu zdvojenému kolu taky ok. Malý se narodil koncem prosince a ještě další zimu v prosinci jezdil i ve fusaku v hluboké korbě! A to byl pěkný buřtík, v roce měl přes 10 kg. Hluboká korba byla oparvdu prostorná, sporťák taky. Jediná věc, kterou bych našemu Firkonu vytkla, byla ta jedna boudička - při pátravějším zkoumání bylo vidět, že odstín se malinko liší (sluníčko dělá svoje 🙂 ) Ale paní, co jej ode mně kupovala, mi asi po půl roce posílala děkovnou sms, že je vážně skvělý. Za nás by se tím vítězem MF Dnes klidně stal (ať to bylo jakkoli). Mně splnil vše, co jsem od něj očekávala, ale každý má jiné představy a požadavky...