Kočárek Firkon Vario. Máte zkušenost?

stazina
18. črc 2011

Ahoj , ráda bych zjistila, jaké máte názory na kočárek Firkon vário....kočárek se mi moc líbí, jenda kamarádka mi ho docela chválí a druhá mi říkala, že ho taky chtěla,a le že pak jí kdosi říkal, že jo hodně poruchový..Prosím, napište mi vaše zkušenosti...už fakt nevím, jaký kočár vybrat..děkuji🙂

stazina
autor
27. srp 2011

Ahoj, oparvdu nikdo nemáte zkušenost s tímto kočárkem?
chtěla bych ho po neděli objednat...a stále ješět váhám..poradíte některá? děkujuuuu

ilonne
27. srp 2011

@stazina Ahoj, my jsme ho koupili. Na doporučení dvou kamarádek. A s tou poruchovostí bych to viděla si takhle, koupíš si 100 televizí Samsung bez poruchy a 101 bude poruchová. To můj názor.

jijitka
27. srp 2011

@stazina neměla jsem sice Vario, ale Verano a za 15 měsíců používání jsem 2x dofukovala kolečko. Toť vše 🙂
Narazila jsem tady na spoustu příspěvků, kde se někdo ježí jen při pomyšlení, že by měl koupit něco polského a naopak stížnosti na kočárky za 20tisíc a více 😉
A každopádně - budeš na něho mít záruku..

afiserova
29. led 2012

Mám Vario půl roku, v setu i s autosedačkou. Jsem spokojená se vším, jen trochu vrže při jízdě a sportovní korbička se nasazuje trochu silou, ale to, myslím, je "vada" jen toho mého kousku. Jinak skládá se dobře, když to člověk natrénuje, ale jak je robustní, tak zabere skoro celý kufr auta. Jinak žádné výhrady, klidně bych ho doporučila. Jo! A mám sportovní korbičku ve verzi long, protože obě mé děti jsou dlouháni, takže počítám, že nám vydrží celkem dlouho. Takže ideál pro větší batolata...

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hankar20
25. črc 2012

Ahojky, jsem ráda, že tu nevidím žádná negativa na tenhle kočárek..Za 14 dní si ho objednáváme v té variantě 28, moc se mi líbilo jak je veliký a ta barvička je dokonalá 🙂