Kočárek Firkon Vesta 2016, máte zkušenost?

martullinka
17. lis 2015

Ahoj maminky, dneska jsem na internetu objevila náádhernej kočárek Firkon Vesta (nejvíc se mi líbí vzor W11 nebo W17) - máte nějaké zkušenosti nebo i fotky, jak vypadá ve skutečnosti? u nás ho nikde zatím nemají, v diskuzích jsem konkrétně na tento typ kočárku nic nenašla...budu ráda za jakoukoli vaši zkušenost 😉

andysek2512
1. únor 2018

@stepan2014 urcite se neprevraci, teda ha mamha podvozek swing a nestalo de mi to🙂 jedinx co tak je moc veliky...

stepan2014
1. únor 2018

@andysek2512 ja prave puvodne chtela Anex ale slysim na nej vsude blbe recence tak bych chtela takovy co se sportak neprevrati.Camarelo se prevraci u male sem mela tako laret a sportak se taky prevracel

andysek2512
1. únor 2018

@stepan2014 fakt? Jako jak se ti muze prevratit? To jsem slysela jen u trojkolkach ze se prevraci, ja od toho moc sportak nevyuzivam, ale teda nikdy se mi nestalo ze by se mi prevratil, mam ted prampol gazella jako sportak...

stepan2014
1. únor 2018

Kdyz sem to dala proti smeru jizdy tak se prevracel .u takko to tak je az pak sem si precetla recenze.takze sem malou mela otocenou jen na sebe to se neprevracel.slysela sem ze hodne sportaku to tak bohuzel ma.proto se ptam na tento abych nemela ten samy problem

andysek2512
1. únor 2018

@stepan2014 no tak to se me nestalo, jezdila jsem s nim jak k sobe tak od sebe a ok🙂

88jani
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
stepan2014
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacinenka
26. bře 2018

@zanetkapetruska tento podvozek CITY jsme si objednali nyní také, zatím jsme zkoušeli jen v obchodě, ale hodně se nám líbil, cca za měsíc má přijít

m4rtin4
4. dub 2018

Prosim mohl by mi nekdo vyfotit jak jsou tam udelany ty popruhy a ty spony prichycene(u sportaku)? Dnes jsem je sundala a vyprala tu vlozku a uz to nemuzu dat nejak zpatky 🙈😬 moc dekuji

88pavlina
8. dub 2018

Hezky vecer maminky. Chtěla bych pozadat o zkusenosti ty, ktere jezdi jiz se sportakem Firkon Vesta standard. Opravdu konstrukce tak vrze a jsou problemy s koly? Jeste se chci optat, jak je resena regulace strechy sportaku. Nyni mam Dorjan Alu Prim a strecha se reguluje otocnymi kolecky nikoli cudlikem na jedno zmacknuti.Tak zda je u Firkonu tez kolecko nebo cudlik? A jak je to prosim s bezpecnostnimi pasy? Jsou odepinatelne vsude, i u rucicek? U Dorjanu musim dceri rucicky vyvleknout. A posledni dotaz na velikost prednich kol? Jsou tak velka a blizko sebe, ze se obcas střetnou nebo jsou dostatecne od sebe a nezasekavaji se o sebe(opět zkusenost z Dorjanu, kde se bohuzel obcas stretnou a ja se zaseknu:/). Dekuji predem za zkusenosti.

raika
9. dub 2018

Tak já kočárek používám necelé dva roky. Do roka v korbě, byla velká a syn nebyl drobek.
Za tu dobu mám bohužel špatnou zkušenost s ojetim velkých koleček. Naproti tomu mi pán z odchodu firkon u nás ve městě vyšel vstříc a 3x mi gumu vyměnil na počkání a bez uplaty. Ale asi by se to po roce užívání nemělo stát. A teď další zkušenost. Něco se zlomilo v polohování u té páčky na sportaku a opěrka nešla sklopit. Syn spí jen v kočárku, tak mi to dost zkomplikovalo den . Ale opět na počkání mi pán z firkonu sundal potah z mé konstrukce a nasadil mi ho na novou konstrukci a vse v pořádku.

@88pavlina na všechno neumím odpovědět, třeba ty pásy jsme ani neouzivali. Ale nemyslím, že jdou nějak odepinat. Ale ty kola se o sebe nezasekavaji, je mezi nimi místa dost.
Kontrakce trochu vrze, ale nic hrozného, ani jsem to nějak nevnímala.
Střecha se sklopi tak, že na obou stranách střechy se stiskne čudlík. Takže obě ruce jsou potřeba. Až se to trochu rozhybe, tak to jde lehceji.

88pavlina
10. dub 2018

@raika Skvele. Moc dekuji za zkusenosti. Dnes si pro nej mam jet.

raika
10. dub 2018

@88pavlina bezva a odkud ho bereš?
Já jsem s ním víceméně spokojená, až na tyhle dvě věci. Jenže v téhle cenové kategorii si myslím, že to tak prostě je snad u všech kočárků. Má zase i plusy a vůbec třeba oproti jiným. Je super, že sporťák jde dát i dítětem čelem k tobě, velká korba, velký uzavíratelny koš..a zase ho používáme opravdu denně, vůbec, když syn ještě nechodil

88pavlina
11. dub 2018

@raika koupila jsem vcera od pana z mostu. Korbu uzili asi 10x a sportak vubec. A ještě je v zaruce, kdyby bylo treba. Tak uz dnes drandime. A mala spokojená. U toho dorjanu me sportak šílene zklamal. Strecha krátká, kdyz byla v lehu svitilo ji tam hrozne, to kolečko na povolovani katastrofa. Vlozka mekka nebyla. Mela jsem.ho vic prostudovat🙂.

raika
11. dub 2018

@88pavlina tak to chápu. Vůbec u sportaku jde střecha sklopit skoro až k nohám. Dej za čas vědět, jak jste spokojený 🙂

88pavlina
8. čer 2018

Udravim Raika. Tak kočárek sel po mesici do světa. Zadni kola dělala normalne osmičky😞. Tak jsem usoudila, ze by případného druheho prcka mozna ani neodvozil. A misto toho jsme poridili valco trend do mesta. A pro pripadneho sourozence pak poridime neco jineho. Ale polsky kocarek uz asi ne. Dorjan me zklamal, Firkon taky😞.

raika
8. čer 2018

@88pavlina jee, vážně? 😏 Tak to mě mrzí tvá špatná zkušenost, asi i špatný kus. Ale stát by se to ani nemělo. Tak držím palce, ať už jsi s dalším kočárkem spokojená ✊

marketa_ch
19. srp 2018

Ahoj. Tak jsem se po dvou dnech konečně probrala všemi příspěvky a můžu říct, že jsem celkem nesvá 😀 pochopila jsem, že kočárek jako takový je asi OK ale ty podvozky 🙄 ... co s tím sakra .... myslíte, že stojí za to to risknout ??

martinkat77
24. únor 2019

Zdravím, zvažuji koupi kočárku firkon vesta city... mohla bych prosím poprosit, jak jste s ním spokojení a jak vypadá složený podvozek. děkuji moc