Kočárek First Wheels City Twin. Máte zkušenost?

miluse
26. srp 2009

Ahojky, čekáme na jaře dvojčátka, tak už se porozhlížíme po kočárku. Chtěla jsem se zeptat, zda máte některá s tímto kočárkem zkušenost, pro představivost jedná se o tento kočárek

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Hlavně by mě zajímalo, jak jste s ním spokojené, zda má tento kočárek nějaké nedostatky a pod. A také to, zda je lepší kupovat ke kočárku hluboké korby či jen takové ty vaky.

Díky 🙂

helenky
26. srp 2009

ahoj Milu.. mrkni se do diskuze o dvojčatech..tam najdeš Petulku26, ta ho tuším má z druhé ruky a pochvalovala si ho.. já jsem o něm také uvažovala, z průzkumů jsme si tak něka vydedukovala, že je jeden z nejlepších na trhu.. taky tomu odpovídá cena..no ale nakonec vydrželo do 2.trimestru jen jedno mimčo, taže dvojčátkový kočár netřeba, ale šla bych do něj určitě. tak vyzpovídej holky z Čekáme dvojčata

miluse
autor
26. srp 2009

Helenky, díky.

Já právě zkoumala, zda tu nějaká taková diskuse je, tedy o tomhle kočárku a dvojčátka mě nenapadly... 😅

miluse
autor
28. srp 2009

Nikdo nemá tento koráček? ☹

luci112
28. srp 2009

ahoj pozri si aj bumbleride tam majú tiež pre dvojičky kočárky

miluse
autor
30. srp 2009

Luci, díky, ale ten má jen vložené tašky, tedy co jsem zatím našla a já bych radši samostatné korbičky 😕

zpev
31. srp 2009

Ahoj, tady je hodně obrázků: http://www.prckove.cz/kocarek-pro-dvojcata-koca...

v té bledě modré vypadá fakt dobře.

miluse
autor
31. srp 2009

Mě se líbí v té zelené.

Zpev, já tu taky měla odkaz přímo na stránky, ovšem admini mi ho smazali. ☹

Ale já bych radši, kdybyste někdo napsal jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem 😉

vavi
31. srp 2009

Ahoj Miluse,ja mam tento kociarik presne v tej zelenej farbe,aka sa paci tebe,mam 4mesacne dvojcatka,tak uz ho mam celkom dobre otestovany,som s nim vcelku spokojna,az na par mensich drobnosti,na tu zelenu farbu strasne leteli musky,take male cierne,cely kocik bol nimi obsypany,ale ina farba by to iste vyriesila,no a potom aspon pre mna ma kocik maly odkladaci priestor,do kosikov sa ti jeden bezny nakup sotva zmesti...ale toto je tak asi vsetko,vyhod je ovela viac,zmestis sa s nim cez bezne dvere,je hlinikovy,takze nieje tazky a super sa s nim manipuluje,takze vcelku ho odporucam🙂

miluse
autor
31. srp 2009

Vavi, moc díky 😉