Kočárek Firstwheels City Twin. Dáte mi o něm info?

katma
13. črc 2009

Ahoj, kdo máte zkušenosti s tímto kočárkem, mohla bych poprosit o informace? Máte někdo kolekci 2009? Díky 🙂

matra
14. črc 2009

Ahojik,
ja ho mela doma jen chvilku,ale jen pro jedno dítě,radsi jsem jej vrátila,protože byl celej vachrlatej,byla jsem s ním venku pouze jednou a to mi stacilo,malý mel v tédobě cca 4měsíce,takže maličký a lehký, zatáčelo a jezdilo se sním docela dobře, ale nesmělo se najet na sebemenší hrbol (a to je na českých chodnících problém),kočárek se zasekával a nechtěl najíždět, přední kolečka jsou v plastech a já měla strach, že to každou chvíli upadne. A boudička byla taková nijaká a strašně chvakala,při roztahování a sklápění.Jinak na obrázcích na internetu vypadá opravdu nádherně, ale realita docela odlišná,aspon pro me,nekdo muže mit odlišný názor...
http://www.firstwheels.info/
---Měla jsem Elite
Kdyby nejaký dotaz tak sem s ním 🙂

katma
autor
16. črc 2009

Ahojky, děkuji za odpověď. Viděla jsem ho jen na netu, je docela problém, prohlédnout si kočárek pro dvojčata, na prodejnách je většinou nemají a tu novou kolekci už vůbec ne. Líbí se mi, že vypadá menší a skladný, to bych právě potřebovala. Díky za další info.

tinika33
17. črc 2009

Ahoj
Ja som si kupila Bumbleride Indie ale v predajni som videla i pre dvojičky
jukni na www.bumbleride.com
Indie má super ovládanie a je vlemi lahký . Polohovanie nožičiek i chrbátika .
Náš má váhu 9 kg . Na stánke nájdeš aj video to je super .
u nás je to novinka ale maju ho už i v predajniach

verzel
14. srp 2009

Ahoj katma,
já mám firstwheels city elite ( verze pro jedno mimi ) a jsem nad míru spokojená. Je lehký, skladný, skvěle se s ním jezdí - bydlíme v centru Prahy, ale jela jsem s ním už i po lese a docela to šlo. Mám ho 8 měsíců, od narození malé, žádná závada, dokonce i zimu jsme s ním zvládli, jen jak píše matra, není moc do terénu... srovnatelný s bugaboo.
V porodnici měla spoluležící kočárek pro dvojčata Phill&teds, to je spíš teréňák...
Modely 2009 mají jen jiný tvar stříšky, jinak konstrukce zůstala stejná. Pokud vím, dvojkočárek měli vystavený v ondalek.cz

zuzik_p
14. srp 2009
korcula
14. srp 2009

katmo, jestli to nemáš daleko do Kolína je tam speciálka na kočárky pro dvojčata, tam by ho mohly mít na krámě, já na něj nejprve taky koukala, ale vadí miže není sporták polohovatelný do lehu, jen se sklápí jakoby v sedě....nakonec asi pujdeme do Easy Walker duo...

kuspitka
28. říj 2009

Ahojte.tak vy ste spokojne s kočíkom firstwheels my by sme ho chceli kúpiť .
je naozaj ta vanička taká ľahká ?