Kočárek Firstwheels. Máte zkušenost?

holly1
29. srp 2008

Ahoj, má některá z vás zkušenost s kočárkem firstwheels? Moc se mi líbí, ale nemůžu v Praze najít obchod, kde by ho fyzicky měli. díky

verzel
1. zář 2008

Ahojky Holly 1, tak to jsme na tom stejně. Mooocinky se mi líbí, ale už týden brouzdám po netu a žádné pořádné reference jsem nenašla 😀
Minulý víkend jsme ho objevili v eshopbaby na chodově, ale je lepší si tam předem zavolat, jestli je vystavený, hluboká korbička byla dost prostorná,byl lehounký a přitom stabilní. Jen byl takový nízký, mám 157 cm, takže mi to nevadí,ale pro někoho vysokého asi nebude úplně ideální.
Nicméně budu ráda, když mi písneš jak na tebe působil, nevím jak ta malá kolečka v zimě....ikdyž v centru Prahy moc zima není.... 🙂

senja
14. lis 2008

Pokud nekoho ten kocarek jeste zajima, mam informace od maminek z jinych diskuzi. Na obrazku je sice krasny, ale pry korbicka se hodne podfukuje, dole je pouze tenke prkno. Sportak se sice da polohovat, ale pouze v sedici poloze, jako kdyz otocite zidli na zada, coz pro dite pry neni vhodne spat s pokrcenyma nozickama.

verzel
21. led 2009

ikdyž senja píše, že maminkám nevyhovuje, nakonec jsem si ho koupila a nemůžu si ho vynachválit. Jezdíme ven i teď v zimě, ve sněhu a mrazech a nemá chybu. Navíc je krásně lehounký a skladný. Má velmi prostornou korbičku, máme v ní originál fusak a malá si na zimu rozhodně nestěžuje, naopak, žařezává hned jak vyjedeme z domu.
V čr tyhle kočárky nejsou úplně známé,ale třeba v anglii a v holandsku se firstwheelsy prodávájí hodně a lidi si je chválí. Je to asi věc názoru,původně jsme chtěli bugaboo, tenhle má lepší kolečka, jinak jsou prakticky stejné. Prostě chci jen říct, že z vlastní zkušenosti bych ho ihned neváhala doporučit.

senja
2. únor 2009

verzel: Diky za dalsi nazor 😉 Sportak jste asi jeste nezkouseli, ze? Mne osobne z toho, co jsem slysela ty nepolohovatelne nozicky vadi nejvic ☹ Jinak bych do nej hned sla.

miluse
3. zář 2009

Holky, máte ho ještě některá? źe byste podali o něm info? Také se mi docela líbí, ikdyž my čekáme dvojčátka 😨