Kočárek Fusion hrazda od výrobce Zopa

daluri
19. zář 2008

Prosím maminky, které mají tento kočár, zda by jste mi mohly napsat své zkušenosti. Uvažuji nad tímto kočárkem a musím se co nejrychleji rozhodnout, díky.

sissi
18. dub 2011

@kikimaruska Aha, děkuju za postřeh! Jezdit s přehozenou rukojetí jsem nezkoušela, to je pravda. Takže jestli tomu rozumim, na tu přehazovací rukojeť stejně nemůžu moc tlačit 😖 A ještě dotaz, už si to z obchodu nepamatuju - polohy pro zádíčka jsou 3? A na tom madýlku je ten potah sundavatelný na sucháč nebo na zip? Mimochodem ty jsi vyzkoušela hodně kočárků koukám 😅

kikimaruska
18. dub 2011

@sissi dosti dosti 😀 a když ne u sebe, tak u kamarádky, která má každou chvilku jiný a i hlídá jiné děti 🙂 . Polohy jsou 3 a jdou do uplného lehu, což byl pro mě taky požadavek, protože malej hodně spal. Jestli na ty Ultře nemužeš tlačit na rukojet, to nevím, ale rozhodně to bude huř ovladatelný, jak kdybys jela po směru s otočnýma kolama. Já měla na madýlku daný svuj igelitový potah a na tom je taky potah, ale jestli je sundavací, to už si nepamatuju, to ti poví určitě @andara ...ale mám dojem, že byl na zip (já měla model 2008) já kočárek už nemám a měla sem pak právě golfky, aby byly skladný co nejmin do auta na dovču k moři, ale k velkýmu kočáru jsem se pak stejně zas vrátila a v Zopě vozím ted občas kamarádky chlapečka 🙂

sissi
18. dub 2011

@kikimaruska moc děkuji!

sissi
20. dub 2011

Tak jsme dneska zelenou Zopu pořídili za bezva cenu. Jen je v krabici, tak šikovný mažel (haha 😀 ) musí sestavit a pak se začne drandit , těším se 😵

zuzkaxx4
2. kvě 2011

Ahojte, ma niektora z vas skusenosti s kociarikom Zopa City velmi sa MI PACI LEN MA ODRADZAJU KOLIESKA KTORE SU PLASTOVE A NEVIEM CI KOCIARIK NEBUDE VELMI HRKAT.dAKUJEM ZA KAZDU RADU
http://www.kocikovo.sk/product/zopa-city-1264/#

tacka
12. kvě 2011

@zuzkaxx4 ano prave sme ho pred dvoma dnami kupili 🙂 ..Je naozaj velmi pekný, priestranný ma madlo aj nanožník aj plastenku..je pevný, stabilný a nehrkoce! kolieska su po obvode pogumované takze sa jazdi s nimi krásne...

kasiopeja01
19. črc 2011

my mame zopu. kupili sme ju ako zanovnu,ale stale v zaruke a mozem len doporucit. Je velmi pohodlna, chohodime s nou aj do lesa a zatial vsetko drzi 🙂. Jedine, co mi vadilo bolo,ze nemala na strieske okienko,ale uz to nevadi,lebo som si tam jedno usila a je este lepsie ako to,co sme mali na predchadzajucom kociku 🙂

katarinajurikova
14. únor 2012

Ahojky ,ckcem sa spytat mamiciek ,ktore maju Zopa Fusion ,ake mate skusenosti s timto kocikom?Velmi sa zapacil,bola som rozhodnuta pre Chicco Multiway...ale tento mi ucaroval... 😉

jaromira85
13. kvě 2015

@kikimaruska Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, vy jste měla zopa fusion, me prijde, ze nase dcerka z neho hodne vyjizdi, kdyz ma sedet, tak porad ji "ujíždí prcinka"... také jste to tak měla?

kikimaruska
14. kvě 2015

@jaromira85 Dobrý den, mě synové ujížděli témř ze všech kočárcích, co sem měla (levní i dražší),a do všech sem si proto nechala šít vložku do kočárku. 😉

petula301984
Odpověď byla odstraněná
Zobraz