Kočárek Fusion hrazda od výrobce Zopa

daluri
19. zář 2008

Prosím maminky, které mají tento kočár, zda by jste mi mohly napsat své zkušenosti. Uvažuji nad tímto kočárkem a musím se co nejrychleji rozhodnout, díky.

ojo
28. říj 2009

no to jdou dolů krááásně 😀 😀

kikimaruska
14. lis 2009

Ahojky ojo, tak jak, už je doma? Já dodala zas nějaké foto z procházky...drandíme stále a krom jednoho promazání a obšití sucháče na nánožníku jsem zatím nic neřešila.

ojo
16. lis 2009

ahoj kiki...no zatím ještě ne 🙂 teď bychom ho stejně nevyužili a čekám, jestli se po novým roce ještě neobjeví nějaký jiný kombinace 😉 🙂 🙂

ojo
16. lis 2009

a koukala jsem teda i na tu modrou 🙂 i když teda prý je stráááášně křiklavá, jako hodně vidět...ale myslím, že zrovna bych byla ráda, abychom byli vidět, aspoň by si náš všimlo každý auto 😉

kikimaruska
19. lis 2009

Ahoj Ojo, no určitě budou třeba i Vánoční slevy...je fakt když se hledá, koupit novou Zopu za 2700 nebo 4500 je rozdíl 😉 za ten samý kočárek. jo ta modrá je vidět 😀 , já ji prve chtěla, ale jak říkám, mě uchvátila ta kombinace červeno-černé na černém podvozku...červená na stříbrném by mi do oka nepadla, ale kámoška měla doma zrovna novýho Slaloma, červenýho na černým podvozku a hrozně se mi to líbilo...takže když jsem viděla tuhle zopu a, tak jsem šla do červený 😀 .Koukej se pak pochlubit fotečkama 🙂 😉

bertica.h
10. led 2010

posúvam diskusiu🙂

chcela by som sa spýtat či je rozdiel medzi Zopou z r.2008 a novšou kolekciu?

tedaokrm farieb kočíkov🙂
ja sa už dosť dlhú dobu nemožem rozhodnuť medzi Zopou a demou stepl easy☹
dakujem

kikimaruska
12. led 2010

bertica: kamarádka byla nedávno pokoukat, šla si též pro Zopu a prý kolekce 2008 a 2009 - s bublinkama je uplně stejná, jen je tam jiný ten vzoreček. Jí se osobně víc líbil ta stará, tak vzala kol.08. Asi to bude opravdu jen v barvě... Nejlíp je někde pokoukat osobně 😉

hababa
16. únor 2010

Ahojte, mne sa tento sportiacik tiez paci, ale chcela by som sa opytat na drziak na ruky, asi nie je nastavitelny? Ide o to, ze ja som hodne nizka, tak neviem ci mi nebude vysoko, ked je napevno...mne preto nevyhovuju ani golfove palice, ktore su napevno a nedaju sa nastavit...preto hladam nieco pre moju vysku..viete mi poradit?? vdaka!

ojo
10. bře 2010

hojky, koukejte na novou kolekci 🙂 http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-327640-s...

tak teď nevím, jaký vybrat...no asi ten zelený, ta pistáciová se mi docela líbí 🙂 jen škoda, já chtěla ty stříbrný kola 😒

ojo
11. bře 2010

tak zelený je objednaný 🙂 🙂

paulak
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kikimaruska
12. bře 2010

jé, ty nový jsou koukám dost vylepšený. Maj na hrazdičce ten popruh mezi nožičky navíc a v ceně i fusak a pláštěnku...to já měla jen ten nánožník, Ojo, tak pak hod fotečku, jak vypadá v realu 😉 .Ten fusak udělali speciální na míru nejspíš proto, že to spec.ovládání opěrky se nedá ovládat, když je jakýkoliv fusak upevněný v kočárku - musí se do té části látky udělat díra..., aby fusak držel a přitom se to polohování dalo ovládat. Takže nafot případně prosím i ten fusáček, jak je to řešený, jsem zvědavá 😵 , díky.

ojo
14. bře 2010

kiki, jasně vyfotím...já už jsem chtěla po jedné paní foto z krámu, páč když jsem na něj poprvé narazila, tak ty barvy byli divný....tak ty fotky mám už v albíčku 🙂

ojo
16. bře 2010

kiki, no tak paní mi dnes volala, že výrobce dodal fusaky bez těch děr, takže je k tomu kočáru nebudou dodávat...ale zase snížili cenu na 2100,- 😵 😵 + nánožník a pláštěnka - takže naprosto super cena 😵

ojo
17. bře 2010

kiki, no tak jsem se asi v telefonu přeslechla, kočár přišel, ale za 3100,- 😅 takže ho mám za tu cenu 2999,- ale neva, stejně jsem s tou cenou počítala 🙂 nebyla jsem doma, tak tu mám jen lístek, tak si to nechám znovu poslat, tak do pátku ho mám doma 🙂

kikimaruska
19. bře 2010

Každá korunka dolu je dobrá...no třeba na to zapomněla 😒 . Každopádně se pak pochlub, jsem taky zvědavá 🙂, jinak kamarádka ho má taky objednaný, ale myslím ten Mandarin....tak se těšim až okouknu naživo 🙂

angel01
30. bře 2010

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli má tento kočárek polohovací rukojeť a máte někdo ten modrý ze staré kolekce??

kikimaruska
31. bře 2010

angel: ne, rukojeť je na pevno....zatím co vím tak vyhovuje i vysokým, i menším maminkám (mám 164) ale vyzkoušej....
Modrý z lonské, to myslíš spíš kolekci 08. V 09 jsou ty bubliny na boudičce či co,ale tam modrá žádná nebyla. Modrou jsem viděla naživo když jsme kupovali ten náš, byla moc hezká, ale zdála se mi moc řvavá a viditelná...tak jsme vzali nakonec černo-červenou. Přidávám fotku s vytuněnýma vložkama a teplým nánožníčkem

luciska001
1. dub 2010

ahojky, muzete mi nejaka ochotna maminka co ma zopu premerit loznou plochu kocarku,? Nekde pisou 47 + 35cm, jinde uvadi 88celkem. Poradte. Malej meri 86 a je mu rok a pul. Tak aby mel trochu mista. Jinak se me zopa moc libi. Nevim jestli ta nova kolekce nebo puv.zeleny s bublinkama

angel01
4. dub 2010

děkuju. . . tak já nakonec objednala ten modrý, řvavá barva mi nevadí, mám ráda sytý barvy. . .no ve středu dorazí, tak jsem zvědavá, až vyzkoušíme tak napíšu.
Krásné Velikonoce všem 😉

kikimaruska
6. dub 2010

luciska: Tak jsem ji dnes měřila, a vychází mi to 82 cm...tak jak píšeš nahoře.... Malý má přes 80 cma a spíme v něm stále, a je to ok, vím o menších kočárkách, je hlavně dost široké sezení a vysoká boudička. Nedávno jsme začali jezdit už v poloze se "sklopenýma nožičkama", jelikož malý už víc a víc chodí... a myslím že nám vydrří až do konce...a že jsme jich vyzkoušeli. Měřila sem i naše sportáky co jsme měli, obří, těžké a ležení bylo téměř totožné(délka), jen užší 😉 .Pokud pochybuješ tak raději ho omrkni 😉 . Kamarádka má doma letošní kolekci-ten šedý. Má trochu lepší látku, víc odpudivou řekla bych, jinak je to zcela to samé...jo a koukala sem že na konci boudičky už není to tlusté olemování, na které se špatně nasazuje třeba clona...je to už bez toho, takže zas trochu inovace, a myslím že má i reflexní proužky všité...

luciska001
6. dub 2010

Diky moc. No ja jsem z trebice, tady je to nejbliz do brna vyzkouset zopu a i to 60km. Proto jsem se ptala. Me jen odrazuje ta vaha. Uz to resim aspon mesic a stale nevim. Porad mi zustava favoritem zopa a babypoint mark3. No musim to do tydne vyresit a jeden z nich objednam. Ten mark jsem dneska zkousela v prodejne a jezdil dobre, jen ma dost kolecka. Ale takhle je docela pohodlnej

luciska001
6. dub 2010

dost mala kolecka.

kikimaruska
6. dub 2010

Váha...no 8kg myslím že je super váha na sportáček. A hlavně i s mimi v lehu se nádherně nadzvihává na obrubníky atp...a kolečka má veliká. To byly hlavní priority (úplný leh, velká kola, velký košík, snadno ovladatelný a lehký). Tady má Zopu hodně lidí a tím že je i cenově dost příjemná, tak ji maji ve většině prodejen...

rainee
7. dub 2010

ahojte, takze tento kocik je dost priestranny? nerosype sa mi ked s nim pojdem do horsieho terenu?

kikimaruska
10. dub 2010

rainee: myslím že by se neměl rozsypat 😉 , jezdíme skoro rok všude, polní cesty, louky, do města i na náš tankodrom (stav chodníků). A půl roku jsem s ním denně skákala dost schodů z paneláku i s dítětem, i do trolejbusu a z něj (přestože se to nemá), a drží...nerozsypalo se zatím nic, a že ho tedy rozhodně nešetřím...Pokud chceš ale kočárek opravdu hlavně na terén, tak velký sporták na nafukovacích kolech je přeci jen lepší, ale pokud to není denně, tak nám vyhovuje.

rainee
11. dub 2010

neviete mi poradit kde by som si ho v BA mohla pozriet na predajni?

marticumacek
21. dub 2010

Holky,udělaly jste tomuto kočárku takovou reklamu,že není k sehnání 😀 Konkrétně černošedá varianta z letošní kolekce.Budu si muset vydržet až na začátku června,kdy by měl výrobce dodat další várku.Ještě,že mám velký hluboký kočárek-zatím se mi do něj malá vleze i ve fusaku.Na sporťák si bude muset počkat až do 10 měsíců. ☹

kikimaruska
21. dub 2010

Opravdu je vyprodaný? No moje dvě kamarádky ho mají a též si vybraly šedý 😉
Zkus třeba tady, píšou že je skladem 😉
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32106357&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31838177&tab=4

marticumacek
22. dub 2010

Aha,tak přece jen někde jsou. 🙂 Já zatím na mimibazar nechodím.Spíš jsem hledala e-shopy se sídlem v mém okolí-kvůli příp. reklamaci.