Kočárek Fusion hrazda od výrobce Zopa

daluri
19. zář 2008

Prosím maminky, které mají tento kočár, zda by jste mi mohly napsat své zkušenosti. Uvažuji nad tímto kočárkem a musím se co nejrychleji rozhodnout, díky.

kikimaruska
16. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25889204&tab=8

tady je nejlevnější, v krámě mi jí chtěla prodat za 320 😕 🙄 ...a to je uplně ta samá, totožná a stejná firma... 😉

sklenicka24
16. zář 2009

No ta je boží, moc díky, hned jak bude kočárek na cestě, tak si jí objednám. To bude bomba. No já bych to viděla,ž e když manžu ukecám, tak na začátku října bych se na něj jela podívat 😀 😀 😀

ojo
16. zář 2009

ahojky 🙂

kiki, ještě jsem ho nezkoušela, ale náhodou jsme byli tady poblíž ve městě na pouti a potkala jsem jednu paní, která ho měla, tak jsem ji zastavila a zkoukla kočárek a prý ho mají v tom městě v jednom krámku 😵 😵 což je super...

ještě ho pořizovat nebudu, chtěla jsem počkat na novou kolekci 2010, chtěla jsem nějaký univerzál, kdyby se nám pak povedla holčička 😉 🙂 ale ty nový z MMB jsou super...líbí se mi ten zelený 😵 😵 😵

určitě vyhrál tenhle, ale ještě počkáme do zimy, jestli ceny ještě neklesnou, když bude mimosezona 😀

kikimaruska
16. zář 2009

ojo, já myslím že klesnou, ale spíš než ty nový, tak ty starý zásoby 😉 .Ale určitě to pujde dolu. A až budete mít doma, pochlubte se 🙂

sklenicka24
16. zář 2009

Fakt?? no to mě nenapadlo, tak to já také chvilinku počkám. 🙂

ojo
16. zář 2009

já plánuju kupovat tak nějak leden-únor 🙂 ....no hlavně jsem chtěla vidět novou kolekci, páč z roku 2008 se mi moc nelíbí a 2009 je taková chudá, jen 3 barvy a jen jednobarevné 😅 ale tento zelený s těma bublinkama vypadá skvěle, tak kdyby v nové kolekci nic extra nebylo, tak určitě vyhraje tento 😉 🙂

určitě se pochubíme 😉

sklenicka24
17. zář 2009

Oj: jj, ten je moc pěknej, jen mě mrzí, že zase jen tři barvy. Chtěla bych ho v té modré, to by bylo fajn 😉

ojo
17. zář 2009

skleni, to je fakt, jinde maj i 10 barevných kombinací 😖 a myslím, že na tom MMB ještě slevní, jsem koukala, že se na ně zatím nikdo neozval 😉

sklenicka24
17. zář 2009

Fakt??? no to je mazec, s tím mě pěkně štvou.

JJ, ta nová kolekce je docela drahá, do toho bych nešla. Jen kvůli tomu, že tam jsou bublinky.

sklenicka24
17. zář 2009

Ojo: tak jsem hledala, až jsem našla, tady je odkaz. Jsou to ty nové a o tisícovku lacinější, jak na MMB. To jsou fakt vydřiduši.

http://www.babydracek.com/zbozi/2288--sportovni...

sklenicka24
17. zář 2009

http://www.babydracek.com/zbozi/2934-kocarek-co...

ty bláho, tenhle také není zlý a ta cena je dost dobrá 😕

sklenicka24
17. zář 2009

beru zpět, jsem se překoukkla 😒 😠

kikimaruska
20. zář 2009

sklenička: cena toho nového modelu je pěkná 😉 a koukám že má i okénko ve stříšce, to ten náš nemá (ale měla to snad starší verze). Jen píší váha 10 kg...ale ten náš má 8 kg...asi kilo sem kilo tam...a že má nosnost 18 kg sem netušila, myslela sem jen 15---(tedy pokud to neni 15 dítě, 3 košík, jak někde rozepisují takto...) 😉 , každopádně já košík přetěžuji...a dítko má zatím tedy jen 8 kg 😀

ojo
22. zář 2009

na MMB už o 600kč slevnila 😀 😀 😀

jen ty barvy na těch stránkách se docela liší 😕 to by mě zajímalo, která barva platí 😕

jindri
22. zář 2009

Kiki: tak už vesele drandíme a supér 😀 jen mi chybí okénko v boudičce, už 2x se mi stalo, že mi malá skopala dečku, kterou jsem přejela a pak na ní ještě šlápla 😀 😀

Sklenička: nakonec zelená a jsem moc spokojená, ani bych s těmi bublinkami nechtěla, být miminkem asi by mi z toho kontrastu bílá x černá šla hlavička kolem 😀

Holky a máte někdo originál pláštěnku? Já jí neskutečnou dobu rozlepovala a pak tak, nekecám, 10min. nasazovala 😅 😀 Vůbec mě nenapadlo, že ten otvor není okénko, ale že patří na rukojeť 😀 přemýšlím, že koupím tu o které tu píšete. Tahle nemá otvor, ale jen pár díreček na stranách, to se mi malá zapaří 😎

My ho koupili za 3150,-Kč, to jde ...
Jo a s tou váhou, některé weby uvádějí 18kg, ale v návodu je celková nosnost 15kg, někteří chytráci sečetli 15kg dítě plus 3kg košík 😖

Odlepujou se ještě někomu nálepky na rukojeti a po stranách?

sklenicka24
23. zář 2009

Ahooooj kočky

no super, tak ještě chvíli počkáme a třeba se dočkáme 🙂 🙂 🙂

Jindri: jj, taky jsem si říkala, ale když si to vezmeš, tak to dítko už stejně sedí a kouká ven, jen když usíná, tak si lehne a pak má stejně očka zavřená, tak je to asi jedno,jestli bubli nebo ne. 😀 😀 😀 😀

Ale je fakt krásnej.

sklenicka24
23. zář 2009

Tak jsem teď našla tu novou verzi za 2.999,- to je fofr což???

jindri
23. zář 2009

Sklenička: třeba naživo to bude jiný. Modrá na živo byla až ďábelsky modrá, bych byla vidět na kilometry daleko. Malé je 8 a půl měs. a ještě nesedí, vozíme v úplném lehu ..... 😉

ojo
23. zář 2009

jindri, byla bys tak hodná a dala fotečku toho zeleného do albíčka, abych měla představu o barvě?? 😉 🙂

kikimaruska
23. zář 2009

Ahojky ,

jindry,tak to s dečkou se mi stalo to samé...a taky si rozlepil a vyhodil botku, který sem si nevšimla a pak ji běžela hledat...o 100 metrů dál 😀 ,proto pokud je vzhuru, mam stříšku staženou,ale jinak tedy taky nevidím. Jinak já k němu or.pláštěnku neměla...a používám tu x-landerovskou. Mě přijde, jestli se ty prodejci jich jen nechtěli zbavit a zdarma ji přiložili...ono skoro nikde s pláštěnkou není nabízený. Jinak at hledám, žádné samolepky na rukojeti nemám 😕 ,pokud sem je snestrhla hned, něco sem strhavala z pultíku 😉

A ten modrý jsem puvodně chtěla, ale jak píšete, je to hrozně řvavá modrá...to neee

jindri
24. zář 2009

ojo: tak jsem ti dala pár foteček do alba 😉 mě se barva moc líbí, není zbytečně výrazná, ani vyblitá. I garderóba nám k tomu hezky jde - většinu věcí máme žlutou a růžovou 😉

Kiki: jojo, na to malá taky přišla, že botičky se dají sundavat. Škoda 😀 zatím utajeno je sundávání čepičky 😀 já myslela samolepky loga Zopa, které je uprostřed na rukojeti a z boků 😉
Jo ještě jsem se chtěla zeptat - nánožník se pravděpodobně připevňuje v vnější strany na tu stříbrnou tyč, že? Nikam jinam to ani nejde, ale příjde mi, že odstává. Malá mi nožky pořád vyhazuje ven a pak si je o nánožník opírá.

kikimaruska
24. zář 2009

jindri: ten zelený je krásný, ten sem na živo neviděla, neměli ho na prodejně. Logo uprostřed rukojeti sem ani neměla a na tech bokách jsou takové ty silné samolepy jakoby z pěny...a tys e mi neodlepují, jen levá je jak kočár neustále přepravuji v autě už trochu škráblá,ale drží... 😉 .Co se týče nánožníku, když sedí, tak ho dávam trochu jinak než když leží (trochu na jinou část trubky), drží zatím dobře, ikdyž kuba do něj taky kope...Spíš když sedí není kuba skoro vidět, je to takovej drobeček 😅

jindri
24. zář 2009

Kiki: díky, ještě vyzkoušíme 😉 a dáváš na zimu do kočárku ještě fusak? Nebo jen deku a nánožník? Já mám od Emitexu, krásný, tak ho tam zkusím nacpat 🙂

kikimaruska
24. zář 2009

Taky tam chci nacpat fusak od Emitexu 🙂 a cpala sem tam Eisbarchena a vešel se 😉

ojo
25. zář 2009

jindri, moooc děkuji, tak ta zelená vypadá opravdu dobře, že neni ani křiklavá ani vyblitá a ani neni moc tmavej, viď? 😉 a dcerušce to tam taky sluší 😵

my máme kluka a myslím, že tahle barva je taková neutrál...páč jako druhý bychom si přáli holčičku 🙂 🙂

mě se líbila i ta varianta černý a vnitřek oranžový 🙂 že na něm nebude špína tolik vidět 😉 ale už se mi nelíbí ty kola, že jsou celý černý 😅

jindri
25. zář 2009

ojo: řekla bych, že je to akorát zelená 😀 navíc, já mám polovinu oblečení zelené, takže krásně ladím 😀 já bych třeba kočářek s černou nechtěla, vypadá to elegantně, to je, ale černá se mi pro mimi zkrátka vůbec nehodí 😉 ale je to věc názoru 😉

ojo
25. zář 2009

no myslím, že vyhraje určo zelená....jedině, že nepřijdou ještě s nějakou novou kombinací 🙂 🙂

sklenicka24
28. zář 2009

Tak já jsem ho viděla ve zkutečnosti a je fakt moc pěkný. Akorád ta černá vybledla. Nevím, jak dlouho paní měla, ale černá už to nebyla. 😒 😒 😒

kikimaruska
4. říj 2009

sklenička: opravdu? no budu moct případně posoudit, my ho máme hodně černý-celou boudu...Jezdím s ním od června skoro denně, přes celé léto, tak uvidíme. Spíš co, tak jak malej kope, talk se mi trhá ten suchý zip u nánožníku, musím to přišít, nebo to moc dlouho nevydrží 😕 , co ale, tak ted v tom nevlídnu a večer když se stmívá oceňuju ty odrazky. 😉

kikimaruska
5. říj 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26648226&tab=2

koukněte jak jdou ty ceny dolů....ten šedej je krásnej 😵