Kočárek Fusion hrazda od výrobce Zopa

daluri
19. zář 2008

Prosím maminky, které mají tento kočár, zda by jste mi mohly napsat své zkušenosti. Uvažuji nad tímto kočárkem a musím se co nejrychleji rozhodnout, díky.

hababa
27. dub 2010

aaahojte, chcem sa Vas opytat, kocik Zopa mam doma, zacala som ho prave pouzivat. len si neviem dat rady s nanoznikom. Neviem ho tam proste upevnit, stale sa mi sklzava, tie suche zipsy mi pripadaju kratke, respektive nedrzia dobre....co robim zle??? kam to mam upevnit? Dalsia vec, syncek ma zatial 9 mesiacov, ale nozicky mu akoby trcali von s kocika, ked mu dam do neho deku, skopne ju rychlo, nemozem mu dat ani topanocky, lebo ich skopava...ako to riesit, mam mu kupit nejaky letny fusak? Viete mi aj poradit aky by bol vhodny?

kikimaruska
29. dub 2010

hababa: fusak se připíná na konstrukci kočárku a kam přesně, to až podle toho zda mi malý leží nebo sedí, podle toho to upravuji. Nánožník originální jsem ale trochu zapošila ty suché zipy, protože se brzy začali rozpárávat a na zimu mám ušitý delší , teplejší a vyšší, aby na něj nefoukalo, od jedné paní z MMB. A protože už začíná mít taky svoji délku, tak má nožičky když nespí pokrčené a vejde se dobře, když spí tak je má také zvednuté...(ale to jak píšeš se už nemusí vejít do nánožníku). my máme na jaro a podzim, ale nechávám to i na letní večery letní fusak od Emitexu. je jako ten zimní, ale Flecce s bavlnou, dá se celý odepnout a nechat jen vnitřek a když se ochladí, tak připnu a je v teple a neodkope se. Dám ti odkaz... 😉

http://www.miminka-deti.cz/miminka-deti/eshop/2...

hababa
10. kvě 2010

kikimaruska dakujem.

alisek
18. kvě 2010

ahoj holky,
máte zkušenosti s eshopem Kočárky Matouš??? mají tam ted dost výrazné slevy na sety concordu, tak váhám zda koupit bazarový nebo nový od Matouše, je to skoro nastejno.

kikimaruska
19. kvě 2010

Alisku fusion tady je ale od ZOPA, ne od Concordu 😉 , takže zkušennosti asi nebudou ohledně comcordu...

violetaa
26. kvě 2010

ahojky prosim poradte jsem tu nová a shanim kočárek zopa fusion ale takový ten modrý tuším že je to stará kolekce. strasne se mi libi ten modrý nevíte nekdo kde bych ho sehnala na internetu ale nový.mají všude jen ten oranžový a sedý ale modrý už nikde jak už je nová kolekce.díky

kikimaruska
27. kvě 2010

@violetaa :obávám se že už se asi nesežene, možná ho mají někde v ČR ještě na prodejně, ale na netu už asi není k dispozici nikde, je to kol.2008 myslím...a bylo jich málo, viděla sem naživo pouze jeden jediný ☹ . Ale dej si třeba inzerát na MMB, že koupíš přímo v této barvě a třeba se ti ozvou maminky kde ho viděly...a domluvit se s nimi. Na skladech už asi není...ale je moc hezký, viděla sem ho naživo v UL...v Dinu, ale loni, nevím zda tam ještě je...

marticumacek
29. kvě 2010

Na těchto stránkách to vypadá,že tuto barevnou variantu (COl.301) ještě nabítejí: http://www.prckove.cz/fusion-s-nanoznikem-a-pla...
Ale připadá mi uhozené,že jej prodávají za 4380kč a přitom je to 2 roky stará kolekce!Letošní se dá sehnat i za 3000kč 😲

kikimaruska
2. čer 2010

@marticumacek : máš pravdu, je to ta barvička. Ono já koupila ten náš v kamenném obchodě za 3600 kč a na netu byl pak ten samý v akci a plus pláštěnka dokonce za 2500 Kč...Ale mám dost smůlu na reklamace, takže sem ho koupila v nejbližší prodejně. A je fakt že i na netu jeden model kočárku může mít rozdíl prodejní ceny až 2000 kč...a to je dost 😝

marticumacek
28. črc 2010

Zopu Fusion mám asi 2 měsíce,ale nejsem moc spokojená.Hrozně mi chybí okénko v boudičce.Mám věčně stáhlou stříšku,ale někdy ji chci nandat kvůli větru,slunci..Co mě teda nejvíc vadí,tak že mi malá neustále sjíždí do jakoby polosedu.Nevím,čím to je.Jestli jí tak klouže ten potah nebo naklonění sedátka.Fakt nevím.Malou musím věčně vytahovat nahoru,během 2 hodin je to i 10x. 😢
Super mi přijde pultík pro rodiče.

kikimaruska
29. črc 2010

@marticumacek : okénko v boudičce mají pouze některé starší kolekce, ty nové nevím, ale bývalo tam okénko. Já měla Zopu bez okénka a nevadilo mi to, neměla sem ji ani u žádných golfek. Malý mi dlouho sám neseděl, posadil se až 2 měsíce po roce a ujížděj mi ve všech kočárkách, třeba i v Teutonii za 16 tisíc...jakmile začal dobře sedět, sedělo se mu dobře všude, i v Zopě. Mám ale vždy ve všech kočárkách bavlněné vložky, jak kvuli pocení,tak lepší hygieně a v zopě jsem ji měla též...třeba by to tvé malé pomohlo, že by tak nesjížděla 😉

marticumacek
29. črc 2010

kikimaruska:Malá si začala sedat jako žaba,až poslední měsíc si častěji dá nožičky před sebe.Je možné,že malé ten potah z umělé látky fakt klouže.Předtím jsme pár týdnů jezdili ve sporťáku Roan Marita a tam si nepamatuju,že by sjížděla dolů.Myslela jsem jestli to třeba není i tím sklonem sedátka.U Roanu to bylo rovné a v Zopě je sedátko zakloněné.Tak teď nevím,jestli zkusit koupit bavlněný potah nebo se podívat po jiném kočárku.Nejhorší je,že se kočár v obchodě moc otestovat nedá.To až aspoň týdením používáním a v terénu. 😒

bertica.h
27. zář 2010

ahojte.možete mi poradiť?
máme zopu fusion,kupovali sme ju ale bez pláštenky.neviete ktorá sa na nu hodí?prípadne by som Vás aj o link poprosila,kde sa dá objednať..dakujem moc.

sissi
19. bře 2011

Ahoj, uvažuji o tomto kočárku, máte ještě nějaké zkušenosti? Děkuji! 🙂

andara
12. dub 2011

@sissi ja si ho jedu zitra koupit🙂

veruska007
12. dub 2011

Taky mame, neni uplne nejlepsi, ale jde to. Okenko v boudicce nemame. Maly taky klouze a jeste ve 2 letech je v kocarku utopeny. Aby nesjizdel, musel mit zvednute nozicky. Polohovani nozicek neni nic moc, je to krehka packa z umele hmoty, poprve se nam to ulomilo asi po 2 tydnech (opatrneho) pouzivani, pak jsme uz radsi nepolohovali. A kdyz se da kocarek do lehu, tak neni dostupny kocarek. Plastenka byla soucasti. Jinak je levnejsi, bytelny, zadny sportacek... vcelku lehky, dobry do deste, snehu, lze ridit jednou rukou, maly tam dlouho spal a je vevnitr dost velky. Akorat ted uz jsme (nastesti) bez kocarku... uff.

kikimaruska
12. dub 2011

@andara opravdu? Vzpomínám na něj s láskou...ten si toho odpracoval...na druhé mimi zas pořídím 100% 😵 .

Já na něj měla pláštěnku, uni na velké sportáky s podnožkou...zakryla mi i madlo, tašku, všechno...před tím jsem ji užívala na x-landera. Jinak košík má velikej a narvala sem do něj vždy dost nákupu, chce to cvik, když se tam chce narvat celý nákup, ale jde to, muselo 😉 . Jinak je to fakt držák, skákal denně schody do a z paneláku (pul roku mi dělali nájezdy 🙄 ) a i z busu, kdy jsem končila na konečné a nebyl nikdo, kdo by mi pomohl. Za rok a pul používání jedinej problém nebyl, jen občas začaly vrzat kolečka, tak promazat a jelo se dál. Nový kolekce maj už i opásání mezi nožičky na hrazdičku, to se mi moc líbí, to mi na mé staré Zopě chybělo 😉 a sjíždění jsem řešila vložkou do kočárku.

kikimaruska
12. dub 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9539710&tab=0
Tuto pláštěnku, normálně s okýnkem...

andara
12. dub 2011

@kikimaruska zrovna ctu, jak si byla spokojena🙂 JJ vybral ho tak nejak deda, byl se na nej podivat a zitra me tam veme s Majdinkou taky. Protoze mam jen sportak Hauck a ten je blbej, jezdi jen po rovince,maly kolecka atd.Majda sice beha, ale kdyz pojedem do zoo a na vylety, tak kocar potrebujem🙂a hlavne ho pakvyuziju i na druhe.
Chci tento: http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1918753 😉

kikimaruska
12. dub 2011

@andara děda vybral dobře. Fakt jediný co, tak mě asi 3x točily ty kolečka, že vrzaly, ale nastříkala sem to a byl klid 😉 ...ty přední. Jsou fakt velký a projela sem s tím všechno, ikdyž do přírody je potřeba zaaretovat, ale jinak ovladatelnost, tak v tom je jeden z nejlepších, co sem měla. Mě se hrozně líbí ten vínovej Rebel red...jinak sem měla tento-4 památeční 🙂

sissi
17. dub 2011

@andara tak jak jsi se sporťáčkem spokojená? Stále váhám jestli koupit prostorný sporťák (kvůli pohodlí holčičky) a nebo za rok jednoduché lehké golfky (kvůli manipulaci a tak...). Dá se tedy čapnout do ruky a nastoupit třeba do busu bez doprošování se lidí? Podle reakcí by to mohl být kočárek, který vydrží než bude dítko chodit a golfky už by nemusely být potřeba, ne? Nechci teď koupit sporťák a za rok zase golfky 😖

kikimaruska
17. dub 2011

@sissi jestli můžu, tak do ruky vzít asi jde, ale já to zkusila jednou, málem sem malýho vysypala,protože nemám v rukách někdy cit a prostě mi něco vypadne...takže v rámci bezpečnosti sem upustila. Bud lidi pomáhali, nebo sem si vyskákala nahoru a dolu teměř vždy seskakovala po zadních z trolejbusu sama (vystupovala sem na konečné a skoro nikdo tam nevystupoval, nebo šel naschvál vystupovat dopředu 🙄 ). Podle mě místo golfek by vydržet určitě mohl, pokud pak nechceš víc skladný (do deštníku) kvuli uspoře místa v autě... 😉

sissi
17. dub 2011

@kikimaruska Děkuju! No já neřídím, všude chodim pěšky nebo MHD, takže auto leda na přesuny na dovču, na výlety apod. to by se úspora místa v kufru sice asi šikla, ale nevim no...teď mi připadá na golfky ještě malá 😒

andara
17. dub 2011

@sissi Jee mas taky Magdalenku 😵 no tak sportak jezdi suprove,a le jinak s MHD neporadim, bydlim na vesnici a jezdim autem🙂 ale jako jezdi perfektne, skoro sam, do auta se vejde, snadno se sklada...ja osobne bych golfky nechtela, nelibi se mi ta rozdvojena rukojet a prave jak sou az moc lehky, tak podle mne nejedou, teda i jsem mela tu cest s par kocarkama od kamosek🙂

pia22
18. dub 2011

@sissi my sme kupili Zopa Fusion na zimu a bol to vyborny kocik ale po zime sme ho hned odlozili a vratili sa ku golfaciku, lebo so sportakom je to na neporovnanie. Nemyslim, ze ste na golfac maly, zalezi od typu, my ho pouzivame od zaciatku 7. mes. je polohovatelny, s dvojitou strieskou, lahko skladatelny a lahucky ale bezpecny. A hlavne prenasatelny aj s nasim 12 kilovym mackom😀

sissi
18. dub 2011

@pia22 A co máte za golfky prosím? Jinak my byly v hluboký korbě do 9 měsíce 😀 teď jsem přehodila na sporťák, ale vadí mi polohhování boudičky, které vlastně neexistuje, takže pokukuju po kočárkách. Nevim, zkoušela jsem dát Majdu do Fortuny a tam mi přišla taková zapadlá... V Zopě trůnila jak královna. No musim to fakt zvážit, abychom příští jaro neřešili golfky, to bych fakt nerada 🙄

@andara no já právě taky trvám na spojené rukojeti a nechci malá kolečka, všude chodím pěšky, chodníky nejsou ideální 😒 Já vlastně žádný golfák nedržela v ruce a ani nemá komu ho vzít 😀 Jo, Madlenka je krásný jméno 😵 😅

kikimaruska
18. dub 2011

@sissi já měla jak golfky s palicema, levný i drahý a vychvalovaný, ale prostě mi to hodně vadilo a zase jsem přešla ke spojený rukojeti. Je to hlavně mnohem praktičtější, že lze krásně kočár ovládat jednou rukou at s dítetem, třeba když chodím sama na nákupy, anebo když už dítě hodně samo tape a musí se držet za ručičku i vézt kočár...a to s palicema prostě nejde. A tady, kde se musí neustále kličkovat a sjíždet a najíždet na chodníky vubec ne. Tu ani golfky žádná mamina nemá, maj všechny Zopu 😀 ...ale my jsme taky na vesnici, jako Andarka...

pia22
18. dub 2011

@sissi Zopa je velmi pohodlna na lezanie, je tam taky pelisek🙂 Nas uz v 7. mes. utekal z hlbokeho, tak sme museli rychlo riesit🙂 Ja mam problemy s chrbticou a sportaky su na mna tazke a objemne, tak sme to riesili polohovatel. golfakom, kedze drobec este nesedel a sme spokojni-ja aj maly a to sme obaja dost narocni😀 Mame Babypoin Orion 2010, zaujala nas hlavne ta dvojita strieska, tu vyuzivame proti slnku aj vetru prakticky stale a aj cena bola fajn. Golface maju sice male kolieska, tiez som myslela, ze sa nam na chodnikoch rozpadne, ale cvalame s nim uz druhu jar po vsetkych moznych terenoch a drzi😀 Vyskusajte si par kocikov nazivo v predajni a urcite si vyberiete😉

sissi
18. dub 2011

@kikimaruska @pia22 moc děkuju za názory! Já ho na živo v prodejně viděla a málem jsme ho koupili. A pak se nám ještě líbil Chipolino ultra s přehazovací rukojetí http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=233... (tedy ne za tuto cenu, viděli jsme ho levnější). Oba dva se nám líbily stejně - akorát Zopa neměl v boudičce průhled a Chipolino zase pás mezi nožičkama.

kikimaruska
18. dub 2011

@sissi já jsem Chipolino měla a už bych do té značky nešla, je to levná značka a odpovídá to kvalitě, v tom je Zopa lepší za tu cenu, ale někomu třeba zas vyhovuje. Jinak to Chipolino si ale určitě taky vyzkoušej, jízdu s přehozenou rukojetí,protože to nebudeš mít funkční ty otáčecí kola, vlastně pojede s těma pevnýma neotáčecíma vepředu...takže pak ztrácí tu svoji výhodu snadný manipulace a zatáčení a skoro všechny kočárky pak maj jinou rukojet na páce a ovládaj se mnohem huř 😒 , proto já u přehazovací rukojeti kočáru ji vubec nevyužívala...pouze kdž měl kočárek celé sezení otočné... 😉