Kočárek GB Hardy Iron, máte zkušenost?

momani3o
6. zář 2013

prosím děvčata co již ho máte doma aby se zapojily do této diskuze .. zajímá mě například zda se dodává i s nánožníkem , jak je těžké na něj pořídit pláštěnku asik předpokládám že není součástí prodeje , zda se dá sundat koš koukala jsem že čalouněny a ve snehu - břečce myslím rychle zašpineny , jestli opravdu jde slozit jednou rukou, jak zvlada teren, jestli je pratelny potah, apod.. dekuji moc 😀

ivana345
10. bře 2016

Dobry den, chtela bych se zeptat, kde se da kocarek koupit? Nemuzu nikde najit zadnou kamennou prodejnu :( dekuji

creatif
11. bře 2016

Dobry den, podle me uz nikde...vim jen, ze mivali na mallu. Ale uzbasi jen zelenou.

bohunkak28
16. bře 2016

@creatif Dobrý den, na Mall lze koupi v zelenébarvě. Játam včera koupila ve fialové a byl to poslední kus... Možná bych si ale počkala...ten fialový tam dali do prodeje před týdnem, tak asi někde zásobu mají... Jinak jsou oficiální stránky gbwithlove.cz a tam se dají kočárky od gb koupit i s příslušenství. Cena už je ale za Hardyho 9-10000. Na Mall ho mají za 4900

creatif
16. bře 2016

@bohunkak28 ja ho ve fial.mam..ve trojkombinaci. Mivali uz jen zeleny. Vim ze jednou tam byl i cerny...tak asi obcas neco odnekud privezou🙂

revorrei
21. bře 2016

Jaká je spokojenost s tímto kočárkem?

creatif
21. bře 2016

@revorrei ja spokojena jsem...🙂 budu vyndavat ted ten sportak a je fajn ze z nej jde udelat korba🙂 akorat jsem teda uz 2x pichla:( za tu cenu si myslim uplna parada

revorrei
21. bře 2016

já teprve budu od června jezdit, tak jsem zvědavá

creatif
22. bře 2016

Budete spokojena. Nemam teda s cim porovnavat...me vyhovuje. Jsem vyssi..tak jak se neda polohovat rukojet, tak mi to vuuubec nevadi🙂

revorrei
23. bře 2016

Můžu se zeptat jakou tašku máte na kočárek?

creatif
23. bře 2016

Zatim zadnou...ale mam od svagrove nejakou obyc s klasika uchytama a taky jde. Ted to resim ze hodim sport.tasku pod kocar. Me to vyhovuje vic nez to mit zaveseny...

zitulina
13. zář 2016

Mám barvy Lila - nyní budu prodávat trojkombinaci a lepší kočárek jsem zatím neměla. 🙂

market_sima
12. kvě 2017

Dobry den, da se na kocarek pridat stupatko pro druhe ditko? Popr jake mate? Dekuju