Kočárek GB Hardy Iron, máte zkušenost?

momani3o
6. zář 2013

prosím děvčata co již ho máte doma aby se zapojily do této diskuze .. zajímá mě například zda se dodává i s nánožníkem , jak je těžké na něj pořídit pláštěnku asik předpokládám že není součástí prodeje , zda se dá sundat koš koukala jsem že čalouněny a ve snehu - břečce myslím rychle zašpineny , jestli opravdu jde slozit jednou rukou, jak zvlada teren, jestli je pratelny potah, apod.. dekuji moc 😀

momani3o
autor
6. zář 2013

nikdoooo ho nemááá ???

momani3o
autor
6. zář 2013

???? 😝

petra_pf
18. zář 2013

ahojky, dneska jsem ho obdržela jako výhru, takže o něm nemám vůbec nic přečtené. Ale k dotazu výše můžu říci, že se dodává s nánožníkem, pláštěnkou, síťkou a pumpičkou. Koš se určitě sundat dá..ale zatím jsem nezkoušela, k ostatním dotazům se vyjádřím, až se s ním projedeme 🙂

petra_pf
18. zář 2013

@momani3o potah je pratelný jen v ruce jsem se dočetla

momani3o
autor
18. zář 2013

ano již jsem si ověřovala a je skutečně pratelný v ruce 🙂 i košík lze sundat

paaajka
30. zář 2013

Ahojda holky, včera jsem v obchodě na tento kočárek koukala a zaujal mě 🙂 můžete mi, prosím, napsat nějaké info? je skutečně tak těžký na složení? jaké jsou pozitiva, negativa, ... z vašeho úhlu pohledu? Děkuju! 🙂

humi
1. říj 2013

Ahoj, já se na něj byla podívat dnes a asi jsem se konečně taky rozhodla. Moc se mi líbí ta variabilita sporťáku. Zádová opěrka má asi 3 polohy a ještě se dá sklon opěradla doladit páskama, za které se vzadu jen zatáhne, nebo stlačením povolí. Další pásek je pod nožičkama, takže když je sedák v úplném lehu a tento pásek odepneš, vznikne z toho rovná "korbyčka". Ale rozhodně bych ji nedoporučovala používat od narození. Bočnice jsou nízké a ložná plocha by se musela vyztužit. Možná použít nějakou vložnou vyztuženou tašku, ale nevím. Mě se k tomu líbí skládací korbička. Mají dva typy a tahle se dá složit do 14cm vysoký placičky a dát do kufru k podvozku.
Skládání jde v pohodě jednou rukou. Stlačí se postupně dvě tlačítka na konstrukci a pak jedno hlavní na rukojeti, kterým se celý proces složení dokončí. Pro rozložení se jen zvedne rukojeť a všechno se samo zacvakne. Zadní kolečka jdou vyndat stiskem tlačítka, na přední jsme nepřišly ani s paní v prodejně(ale prý to jde). Ale do kufru 3dveřáku se mi vešel, tak jsem to neřešila. Všechno jde nacvakávat a vyndavat podle mě pohodlně a jednoduše. A ještě jsem zapomněla zmínit super stříšku, která jde 2 zipama prodloužit tak, že zakryje kompletně celé dítě až k nožičkám, takže se nemusí řešit žádný pleny přes stříšku nebo natáčení po slunci.
Jízdní vlastnosti jsem v prodejně moc nevyzkoušela, tak se nechám překvapit. Ale spíš je to podle mě bytelný městský kočárek na kočičí hlavy a výlety do parků a lehčího terénu. Na nějaké rigoly bych si s ním netroufla..ale uvidíme.
Sporťák i kobrička se prodávají s nánožníkem, moskytierou i pláštěnkou..za 14k i s autosedačkou mi to přijde parádní.
Jediné co by mohlo vadit, je nemožnost nastavení výšky rukojeti. Ale já jsem hodně vysoká, tak mi ta poloha vyhovuje. Taky jsem slyšela, že není nejlehčí. Mě se to nezdálo. Ale chápu, že drobnější maminy by mohli mít problém.
Jinak tady je video

https://www.youtube.com/watch?v=JSLPsJjxmUQ

Zajímaly by mě taky ještě zkušenosti z praxe, ale já ho stejně asi vezmu. Mám už jen pár týdnů do porodu, tak nevím, jestli ještě čekat 🙂

humi
1. říj 2013

jo a sundat a vyprat jde úplně všechno🙂

sarinka_nevesta
21. říj 2013

na tenhle kočárek jsem slyšela snad jen samou chválu...zvládá prej i les, louku, pole,.....

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
petra_pf
1. lis 2013

@em_ka Ahoj, ano je vyzkoušený a teď je nějaký čas v kočárkárně, protože mi ujíždí obě zadní kolečka. Podle mě je to chyba konstrukční...když jsem chtěla reklamovat, musela bych s ním až do Zlína,...tak teď nevím,co s ním, jestli ho nechat spravit...ale nevím, jak by to ani spravili. Manžel říká, že je to špatně navrhnuté, ta západka je málo vykrojená aproto to vyjíždí. Osobně bych ti ho opravdu nedoporučovala koupit. Těžké ovládání proti Mutsy Evo. Snad jsem tě nezklamala...ale zklamaná jsem sama, takovou radost jsem z něj měla :(

em_ka
Autor odpověď smazal
Zobraz
petra_pf
1. lis 2013

@em_ka Je krásný, pohodlný, prostorný, a praktický, to do lehu je paráda. Mně tam malá vleze v roce a je spíš větší. Takže mi tam krásně spala...ale ty kola :( bohužel.

michalkosar
14. led 2014

@petra_pf Dobrý den Petro, chtel bych vás požádat o jednu věc, jestli jsem to dobře pochopil kočárek HARDY od Gb jste vyhrála v soutěži co jsme pořádali a máte s ním nějaký problém. To co tady popisujete není pravda, protože jsme prodali těchto kočárků několik tisíc kusů a pokud by tam byla nějaká konstrukční vada, dávno bychom o ní věděli. Bylo by docela fajn, když máte s tímto kočárkem nějaký problém, tak aby jste se spojila s naší pracovníkem na reklamačním oddělení tel.: 577011672 a dohodla se na poslání tohoto kočárku k nám na servis, aby se na toto podíval a dal ten výrobek dopořádku, což je standartní postup. Zabalit kočárek do krabice a poslat ho k nám na adresu do Zlína určitě nemůže být žádný problém a my vám to obratem pošleme přes GLS zpět s doručením do 24 hodin s odesláním následující den po tom co nám to přijde k nám. Problémy pokud jsou tak jsou od toho, aby se řešili a ne od toho, aby se vypisovalo na fóra jen proto, že jste nebyla do dneška schopná nám toto zboží odeslat , což znamená, že jsem se dozvěděl o vašem problému zprostředkovaně až nyní. Naše firma si velmi zakládá na tom, abychom poskytovali maximálně dobrý servis našim zákazníkům a je mě pak líto, když nás někdo očerňuje jen proto, že nebyl schopen kočárek poslat k nám... Věřím, že mě chápete a tato věc se dořeší k vaší spokojenosti, aby nebylo nutné tady vypisovat nepravdivé informace. Přeji hezký den Michal Košař, jednatel společnosti GROUP FASHION s.r.o.

petra_pf
14. led 2014

@michalkosar Dobrý den pane jednateli, moc mě mrzí, že jste moje stanovisko vzal jako očerňování. Naopak jsem vychvalovala přednosti, které u kočárku vidím a proto jej teď v zimě používám. Pokud jste již prodali několik tisíc kusů, opravdu se tímto omlouvám za konstatování o konstrukční vadě, jednalo se spíše o statistickou chybu, která vyšla na mě. Na reklamaci jsem se ptala e-mailovou formou, kde mi bylo stručně sděleno, že reklamace je možná pouze v sídle společnosti. Kdybych věděla o vámi uvedené možnosti (přes GLS do 24 hodin), tak bych tak dávno učinila. Jelikož mi kočárek na zimu velmi vyhovoval (krytý, prostorný jak jsem výše popisovala v komentářích), nechtěla jsem se ho vzdát na měsíc (reklamační lhůta), kočárek jsme si opravili vlastnoručně. Jako důkaz dobré vůle, že jsem určitě nechtěla nikoho očerňovat a kazit mu obchody, je článek ze září na mém blogu, kde je tento kočárek zmíněn (v případě potřeby pošlu odkaz). Určitě velkou reklamou pro vás je jeho každodenní používání. Děkuji za Vaši zprávu a přeji hezký den! Petra

michalkosar
14. led 2014

@petra_pf Dobrý den Petro, upřímně jsem se to dozvěděl právě od jedné zákaznice co reklamovala něco úplně jiné a odkazovala se na váš komentář, který tady našla. Byl jsem z toho překvapený, protože jsem nic před tím podobné nezaregistroval a proto jsem ji požádal ať mě pošle odkaz, abych vás mohl kontaktovat. Vždy pokud je problém očekáváme, že zákazník svůj výrobek k nám pošle přes svého prodejce a snažíme se reagovat a do druhého dne posílat zboží zpět expresní poštou GLS. Rozumíme tomu, že maminka nemůže být dlouho bez kočárku a i proto jsme před 9 lety, kdy jsme jako firma začínali přišli s tímto expresním servisem a přístupem, abychom maximalizovali úroveň služeb vůči zákazníkům 🙂 Jak jsem říkal bude nejlepší to poslat a dál se tímto už nezabývat 🙂 umíme vyřešit jakýkoliv problém pokud nastane, přeji hezký den a spoustu najetých kilometrů s kočárkem GB 🙂

verisek.s
29. bře 2014

@michalkosar Můžu se zeptat, nevíte, kdy přijde na prodejny nový GB Hardy s polohovatelnou ručkou a v nových barvách? Jaká je cena u nového modelu za trojkombinaci? Velice se nám líbil ten starší model, ale ta ručka polohovací by byla přeci jen lepší. Děkuji mockrát za zprávu 🙂

misanka22
9. dub 2014

@michalkosar Zdravím Vás, píši Vám s dotazem na kočárek GB Rokin, jaké s ním máte zkušenosti?
Děkuji Míša

verisek10
20. srp 2014

mohu vědět v jakém obchodě jste na Gb hardy koukaly? u nás v žadnem nenalezeno :(
@humi
@paaajka

verisek10
5. zář 2014

a jaké vajíčko (když ne originál GB) lze připevnit na konstrikci GB hardy???

amaliee
15. zář 2014

Zdravím,
kočárek GB Hardy se nám moc líbí - byli jsme se podívat i na prodejně. Jen se chci zeptat jak je to s tou teleskopickou rukojetí u 2014? Je tam nebo není? Při mé výšce 160cm bych ji velice uvítala🙂)
Děkuji

dazou
17. zář 2014

mame gb hardy lonsky model, rukojet tedy nejde snizit? to je dost na prd, ani mi to nenapadlo.

jo a jestlli nekdo budete kupovat, rozhodne bez autosedacky, zapinani je provedene v plastu, takze to bude na houby.

v obchode mne ujistovali, ze to je belgicky kocarek, proto jsem mu dala prednost pred polakama, ale OMYL. Kočarky GB jsou vyrobeny v Cine, at jsem hledala na netu, kde jsem chtela, nikde se o tom nezminuji, dost mi to nastvalo a silne lituju, ze jsem ho objednala. nastesti jinak jezdi dobre, tedy po jedne jizde. akorat to skladani, je moc snadne, kocarek se slozi diky jendomu jedinemu zmacknuti obriho cudliku uprostred rukojeti kocarku, fakt super napad :-/ . mala kocarek capla a slozila ho i malou vevnitr ☹

amaliee
17. zář 2014

@dazou Značka GB je holadská (ale v číně se vyrábí - jako dnes už skoro všechno). My ho nakonec brát nebudem. Pro mě (s výškou 160cm) by byl těžko použitelný. A navíc jsem čekala pozitivnější recenze ostatních. Designově je hezký, ale jen podle tohoto kritéria se vybírat kočárek pro malé miminko nemůže...

amaliee
17. zář 2014

Ikdyž teď se dívám na jejich stránky a píší o sobě, že jsou mezinárodní:/ Nedivím se, že v tom mají prodavačky guláš.

barcilkab
10. led 2015

Prosím všechny, kdo mají zkušenost s tímto kočárkem, nekupovala jste některá stupátko - skate pro starší dítko? Potřebovala bych vědět, který k tomuto kočárku pasuje. Děkuji

nihasa
9. únor 2015

Tento kočárek se mi také velice líbil,ale nemohu dohledat nikde tu novější verzi s polohovatelnou rukojetí. Takže pro mě to padá,jsem malinká....škoda. A nedá mi to,ale v číně se vyrábí i kočíky drahé (20000,-)a značky,které jsou k vidění snad všude....takže tak....Ale polský produkt také nechci,ikdyž na x landera slyším saou chválu,nikdy si ho nekoupím..

ivonag
18. únor 2015

Maminky kocarek GB Hardy mam uz skoro rok a jsem spokojena. Mam cernou barvu a zevnitr je jakoby horticovy, chtela jsem neutralni barvu jak na kluka, tak i na holku. Jezdili jsme s nim od dubna, takze cele leto a ani naznak nejake vybledlosti, je jako novy, super matros.
Vajicko (autosedacka) je podle me na jednicku, ma vyssi ty bocnice a malej v nem krasne spinkal a byl chraneny. Vajicko se da pripevnit bez adapteru, takze velke plus.
Hluboka korbicka je taky super, prijde mi sirsi nez ostatni a hlavne neni zevnitr bila a nemusim ji kazdy tyden prat, jako moje kamaradky 🙂 .
U sportaku je super, ze jde do uplneho lehu a da z neho udelat jakoby korbicka, takze malej byl v zime perfektne chraneny, nez v obyc sportaku. Ke kocarku jsem mela vsechny tri nanozniky, plastenku a pumpicku.
No a ted podvozek..... perfektni pro maminky, ktere casto cestuji a jezdi autem. Sklada se jednou rukou a jednim pohybem se rozklada. Projel lesem, destem, snehem a maleho jsme uspavali na polnacce. 🙂 Nema teda zadne perovani, ale to nam nevadilo, jde kolibat jakoby do strany. Mozna se trosku hur ovlada, ale podle me je bezpecny, pevny a velice stabilni. Nema zbytecne siroky podvozek, takze jsem prosla vsemi dvermi a vlezla se do vsech vytahu. Taky se mi libi, ze ma brzdu na strane a ne u prostred, protoze jsem u jinych do ni porad kopala. Kosik mi prijde velky a dobre dostupny.
Co se tyce nevyhod.... u kocarku nebyla taska a neni ani kam pripevnit, vozila jsem ji jen prehozenou prez rukojet. Nejde posouvat rukojet, ale pro me byla akorat 🙂 .
Malej uz zacal chodit, vystacime si s golfacem, takze budu celou trojkombinaci prodavat. 😉

nina878787
9. dub 2015

Dobry den. Shanim autosedacku na Gb Rokin. Nejlepe Gb Terrene v barve Iron, nebo Black. Nevedel by jste nekdo prosim kde se da sehnat? Bohuzel mam kocarek, ale bez autosedacky a nedomazu uz autisedacku njkde sehnat. Jen tu mentolovou barvu. Diky za hakekoliv info. Brala bych i pouzitou.

creatif
1. kvě 2015

@ivonag Ahoj, chci se zeptat, kdy cca budete kočárek prodávat? koukala jsem na recenze a docela se mi líbí. Díky🙂

lucianek_g
2. kvě 2015

Já jsem dnes dostala informaci na prodejně, že už se kočárek nebude vyrábět, že už se doprodává jen zelený a že značka končí... nevíte co je na tom pravdy?