Kočárek Golfky Bebe Confort Viva. Máte zkušenosti?

jabber
27. kvě 2008

Ahoj holky, máte některá tenhle kočárek? Jaké s ním máte zkušenosti? Díky 😉

jabber
autor
29. kvě 2008

Nikdo ho nemá? ☹

katy1979
29. kvě 2008

jabber zbehni do predajne sa na neho pozrieť ja mám pocit že je malý ako všetky bebe conforty

jabber
autor
29. kvě 2008

no píšou, že sedačku má 33x22cm...podívat se na něj dojdu určitě 🙂

pindruska
27. únor 2010

oprašuji toto téma 😉

rozhodujeme se mezi golfkami Bébé Confort Viva a Chicco multiway, tak by mě zajímaly vaše zkušenosti s tímto kočárkem.

Pro Vivu hraje váha (6,5 kg), ale vadí mi, že není před dítětem madlo. V obchodě na kočárek zkoušeli dát 2 různá madla, ani jedno nepasovalo, ale na netu jsem četla, že nějaké (tuším že od ABC design giro) by tam mělo pasovat. Nemáte některá zkušenost?

pindruska
1. bře 2010

opravdu nikdo nemá tyto golfky? ☹

zuzka11
1. bře 2010

Pindus - ja je mam, ted od kamaradky, ale maji poskozene madlo, takze jsem spala na jeden netovy obchod, jestli dodavaji nahr.dily......

zuzka11
1. bře 2010

psala ne spala 😎

pindruska
3. bře 2010

zuzka11: jak si dopadla s náhradním madlem? jaké pasovalo?
a jak ti jinak přijdou golfky - i když jsou již zřejmě po jednom dítěti, jsou v pohodě? jak se ti s ním jezdí, jak se ovládají? v pohodě?

jennyska
4. říj 2013

Ahoj Maminky 😉

Mohu Vás oslovit v souvislosti s Vaším kočárkem Bébé Confort a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o kočárcích píšeme i zkušenosti s nimi? 🙂

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost s kočárkem zde: https://www.modrykonik.cz/kocarky-bebe-confort , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy ohledně názorů, zkušeností apod. emoticon Zabere to minutku a pomůže drtivé většině maminek...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča