Kočárek Graco TrailRider. Máte zkušenost?

anema
22. bře 2022

Ahoj 🙂 máte někdo zkušenost s kočárkem Graco TrailRider? Nikde jsem žádnou diskuzi nenašla, a recenzí taky moc není. Líbí se mi, ale nemohu se rozhodnout. Původně jsem chtěla Hauck runner, ale pročítání recenzi mě odradilo. Chci kočárek, který zvládne i lehčí terén, les, polní cesty, na občasný běh.. Děkuji všem za odpovědi, hezký den🙂

any01
22. bře 2022

@anema má zkušenost je dost těžký, ale to by mi nevadilo, ale po týdnu začal vrzat, odeslán na reklamaci byl servisovan, tak týden v pořádku zase to samé odeslán na reklamaci reklamace neschválená..
Dále nátlak z mojí strany, protože to bylo fakt šílený co vydával po 2 týdnech ta představa co by dělal třeba za rok.... Přijel majitel obchodu ať se na to podíva naživo co to dělá... Jel 2 minuty za týden vráceny peníze a o kočárku už jsem nechtěla ani slyšet... Třeba jen vadný kus, ale je to má zkušenost 😊

anema
autor
23. bře 2022

@any01 já jsem ho nakonec dnes koupila. Tak snad budu spokojená. Na první pohled vypadá bytelně. Viděl ho tříletý syn a hned křičel že má novej kočár 🙈 snad mu vysvětlím že je pro ségru.

any01
23. bře 2022

@anema tak ať slouží, kdyby nezačal tak zlobit, tak bych byla taky jinak spokojená 🙂

sefir
11. dub 2022

@any01 Tak jak jste zatím spokojení? Také po něm pokukuji a máte k němu nánožník?

anema
autor
11. dub 2022

@sefir Já jsem zatím spokojená moc. Příslušenství je jen pláštěnka. Nánožník nemám, prozatím vyřešeno jarním, případně zimním fusakem 🙂. Jinak k samotnému kočárku. Koupila jsem ho, složila, a šla ven. Kočárek teda od začátku vrzal. Mě osobně to moc nevadilo, ale po zde napsané recenzi jsem se rozhodla pro reklamaci, respektive jsem kočárek vrátila a koupila ten samí jinde.Kočárek opět složen a opět vrzal 😀. Teď aspoň vím, že to asi dělají vsechny tyto kočárky. Ale ja s tím jezdím a v pohodě. Kočárek je vyšší, ale já mám necelých 160 a též v pohodě. Ruční brzda je obrovskou výhodou. Zatím sem projela všude. Navíc kočárek vypadá opravdu krásně. Kdybych se rozhodovala, určitě bych koupila znovu 😍😍

sefir
12. dub 2022

@anema mockrát děkuji za recenzi a ať kočárek stále dobře jezdí

lena92887
Autor odpověď smazal
Zobraz
lena92887
3. říj 2022

@anema Ahoj, prosím tě jde dat kočárek do úplného lehu?