Kočárek Hartan Racer GT, máte zkušenost?

kakousek
4. lis 2013

Chtěla bych si pořídit kočárek značky Hartan Racer GT, poradíte mi prosím, zda koupit či nekoupit? Výhody - nevýhody?Děkuji 🙂

arrowka
4. lis 2013

Mám Hartan Topline S a zatím jsem spokojená maximálně. Racer GT je, pokud si vzpomínám, hodně podobný, jen nemá přehazovací rukojeť a má větší košík. Takže já doporučuju. 😉
Stav se tady: https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-hartan-zkusenosti/

monihart
4. lis 2013

Já taky doporučuju. Mám GT a jsem maximálně spokojená. Zatím teda využíváme korbičku, sporťák ještě nevím 🙂

kakousek
autor
12. zář 2014

Maminky, potrebuji poradit. Mame kocarek Hartan Racer GT a vyuzivame zatim korbicku. Ale korbicka zacala byt mala a chci se zeptat, jestli mate nekdo stejny kocarek a vyuzivate uz sportak? Potrebovala bych vedet, jestli lze vozit zatim nesedici miminko ve sportaku? Vozili jste nekdo v tomto sportaku jeste nesedici,pouze lezici miminko?Da se sestavit tak, aby miminko zcela lezelo?Diky 🙂

arrowka
12. zář 2014

@kakousek Nechápu, máš půlročního chlapečka a kočárek nevyzkoušený? Když jste ho kupovali, tak jste si přece museli vyzkoušet, že sporťák jde dát do úplného lehu.
Samozřejmě, že lze nesedící miminko vozit ve sporťáku, úplně v pohodě a běžně. Přešli jsme na sporťák přesně v půl roce dítěte.