Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
8. čer 2015

@elana aha,koukám že je vyřešeno?😀

elana
9. čer 2015

@alemari jo? tak to je pro
@ellisabet82 😉 Já jí nabízela naši tmavěmodrou, ale ona by radši šedou k bílýmu podvozku (což chápu, navíc teda ta moje má ještě takové krémové doplňky, to by fakt moc nešlo), tak snad si to tam najde.

ellisabet82
9. čer 2015

@elana tak jsem prolezla inzeráty a šedá je tam jen v celém kompletu a ještě mám dojem, že rok 2013-14 teď si nejsem jistá, jinak je tam jen černá, a nebo neumím hledat 🙂 no uvidím, poohlížím se denně, tak snad na nějakou narazím.

alemari
9. čer 2015

@elana moje byla s bílým, takže se mi k bílému podvozku moc hodila🙂.

makima
13. čer 2015

Holky, prosím vás, nechávali jste si někde šít nějaké doplňky na kočárek Hartan? Případně napiště prosím kde. Chtěla bych si někde nechat ušít clonu a vložku do kočárku. Možná i něco dalšího. Díky za odpovědi.

kekelka
13. čer 2015

@makima Ahoj, já si nechávala šít vložku do kočárku tady od jedné paní. Je moc šikovná, precizní, krásně obšité dírky a hlavně šije přesně na míru, takže podložka sedí perfektně v kočárku, možná je malinko dražší, ale má kvalitní látky a hlavně dává do podložek molitan 1,5 cm, takže fakt moc hezky drží v kočárku, šila mi i podložku do cyklosedačky a perfektní, lepší než originál. Měla jsem i do jiné paní, takže můžu srovnávat... http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=424419

kekelka
13. čer 2015

@makima jo a ještě jsem si nechávala šít "nepadající deku", když jsem sundala nánožník, protože klasická deka byla furt na zemi🙂 a taky super, paní mi tam ušila sňůrky na zavázaní, takže to můžu přivázat kamkoliv a dole je guma, takže to nepadá do koleček a navíc to nemusíte furt upravovat. Paní má u toho fotky jak to vypadá na mém Hartanu, ale ještě snad líp to sedí i na golfkách. http://www.fler.cz/zbozi/stahovaci-deka-6325216

martinuccia
13. čer 2015

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, jestli ta taška, co se vkládá do sporťáku je kompatibilní se všemi modely respektive i různými roky výroby...Přemýšlím, že bych si objednala kočárek Hartan jen tu sportovní verzi a v rámci šetření koupila použitou tašku popřípadě korbičku..Ta korbička asi není kompatibilní se všemi modely že?

ifaficko
13. čer 2015

Ahojky, mám takový dotaz. Od února 2015 mám doma Racer GTS. Všimla jsem si, že zadní kolečka se mírně viklají do stran, myslím tím, že se netočí úplně rovně. U jednoho kolečka je to trochu víc než u druhého. Jen mě zajímá, jestli je to normální, nebo jestli se jedná o nějakou vadu. Dělá mi to od prvního použití. Když pustím kočárek na rovině, nezdá se mi, že by šel křivě, ale i tak mě zajímá, jestli to dělá ještě někomu, nebo jestli je to vada mého kočárku. Moc děkuji za zkušenosti.

ellisabet82
15. čer 2015

@martinuccia Ahoj. Řeším stejný problem. Mam starší podvozek odhaduji tak 2011-2012 a shanim korbičku. Novější podvozky uz maji jiné uchopení korbicky nez ta moje starší. Vlozna taška bude asi jedno jaky rok, nebo jestli nějaká univerzalni od emitexu, ale jista si nejsem. Asi jsem moc neporadila. Ale tu korbicku vybirat urcite podle stáří podvozku. Ja shanim šedou, mam bílý podvozek, tak by se mi k tomu libila, ale nějak nejsou 😢

martinuccia
15. čer 2015

Děkuji @ellisabet82 ja jsem zjistila, že od roku 2014 jsou ty úchyty na korbičku jine. No každopádně dik za tip na ti tašku emitex, to stoji za zkoušku🙂

z_kopretinka
23. čer 2015

Nevite kde se pripina na sportaku nanoznik?

miskadovci
23. čer 2015

@z_kopretinka maji to nedomyslene, ja ho zapinam tak, ze odepnu boudicku a tam to cvaknu

kekelka
23. čer 2015

@z_kopretinka taky vždycky odepnu boudičku a tam to cvaknu. Stejně tak to dělám i s moskytiérou.

z_kopretinka
23. čer 2015

@kekelka
@miskadovci díky, jsem si říkala jestli nejsem slepá nebo mi to nemyslí 😀 Zatím jezdíme ve sporťáku jen v lehu. A ten nánožník dáváte tedy jak je u lehátka dole připnutá boudička? Dala jsem to tam také, ale přišlo mi to takové nějaké divné. A dáváte nánožník přes tu hrazdičku nebo pod ní? Mě to v tom lehu přijde ten nánožník vůbec nějaký divný. Pak jsem trochu nešťastná z pláštěnky. Je taková tlustá, neforemná a znovu se mi ji nepodařilo složit tak, aby se krásně vešla do té kapsy na boudě a dělá to bouli směrem dovnitř a v lehu to má malá skoro na hlavě, takže jí pořád vozím pod kočárkem a mám na to vztek. Přemýšlím jestli nekoupit nějakou jinou skladnější, ale nevím jakou.

miskadovci
23. čer 2015

@z_kopretinka nanoznik je jedna velka tragedie, skoro ho nepouzivam... 😀 a kdyz jsem dala nanoznik, nedavala jsem tam to madlo

jika10
23. čer 2015

@z_kopretinka JJ nánožník se u hartanka moc nepovedl a fakt to pro mě jsou vyhozené peníze. Kočárek jsem používala bez něj. Pláštěnku jsem si pořídila od emitexu

z_kopretinka
23. čer 2015

@jika10 a nevíš jakou jsi kupovala? Mají víc a nevím kterou vybrat.

beruska3011
30. čer 2015

Ahoj, ja mam Hartan VIP s vytahovatelnou rukojetou a som maximalne spokojna.
Ja som malička mam 160cm tak sa nemusím ani moc ohybat k mimcu do kočaru. Možem doporučit s prenosnou taškou nie s korbou .
Budem ho tiež pedavt , ak by bol zaujem možem vyfotit i vytahovatelnu rukojet..

ellisabet82
30. čer 2015

Ahojky.... Stále ještě shanim tu korbičku na starší podvozek 2010, kdybyste nahodou některá prodávala ráda bych šedou, nebo černo-bilou. A ještě dotaz, jaký fusak dobře sedne do korbicky??

binaga
20. črc 2015

Ahoj, kolik poloh má u Hartanu opěrka zad? Poloha úplný sed je 90 stupňů? Díky.

beruska3011
22. črc 2015

No kolik presne ma to bych musela spočítat . ale je do uplneho lehu ( maly leží krasne rovne ) a pak je až do uplneho sedu

ellisabet82
26. črc 2015

Ahojky,
není tu někdo, kdo by se chystal prodávat podvozek R1 ?? Ve slušném stavu, za rozumné peníze? Chtěla bych ho jako druhý na střídání 🙂 😉

karoli_p
6. srp 2015

Ahoj holky! Prosím o radu, zkušenosti, doporučení. Rozhodli jsme s manželem pro hartan, původně nás zaujal model VIP, ale vadí mi, že nemá ruční brzdu a tak se rozhodujeme mezi modelem Xperia nebo ToplineS. Jsem z toho celkem bezradná, je to těžší než výběr auta snad:D Mimčo čekáme první, nikdy jsem v kočáru nevozila, nemám zkušenosti, nevím moc co čekat a co po kočáru chtít-krom toho aby byl dobře ovladatelný, bezpečný a pro dítě pohodlný. Jsme z většího města, ale vozit budeme i po nezpevněných cestách, parcích, stezkách-ovšem ne nějak často. Auto máme celkem velké, takže se nám tam vleze i velký kočárek. Děkuji za jakékoliv rady a doporučení🙂

jika10
6. srp 2015

@karoli_p My máme teda racer GT a neměnila bych. Terén zvládá v pohodě. Koupila jsem si s ruční brzdou už kvůli tomu, že jsem s kočárkem skákala po schodech nahoru a dolu když jsme šli na procházku. No a nejlepší na výber je vyjet do obchodu a ty kočárky si ošahat, co ti nejlépe padne do ruky

karoli_p
6. srp 2015

@jika10 Děkuji za odpověď. Já jsem bohužel na rizikovém a správně nikam nesmím a jen ležet. Včera jsem ale i přesto sjela s mužem na otočku do obchodu a právě zkoušela ten VIP, Xperia i Racer. Přišly mi více méně stejné, ale já jsem s nimi moc nemanipulovala vzhledem ke svému stavu....na ten racer gt jsem pak večer četla celkem i dost negativních ohlasů, ale ty se najdou určitě na každý kočárek....Možná by se mi líbil ten xperia,ale vypadá to, že ho snad nikdo nemá, nebo nikde nemůžu najít nějaké ohlasy, je to asi nějaká novinka?

binaga
6. srp 2015

@karoli_p
Ahoj, já mám Topline S, jezdím s ním rok a jsem absolutně spokojená. Každý, kdo si ho vyzkoušel, tak byl úplně nadšený, jak se lehce ovládá a to i jednou rukou (třeba v obchodě mezi regály ideální). Mám taky ruční brzdu, z kopce hodně pomůže. Přehazovací rukojeť se mi několikrát hodila hlavně teďka v těch vedrech, aby na malou fakt vůbec nesvítilo slunko, přehodit rukojeť je otázka pár sekund. Zhruba 8 měsíců (podzim/zima/jaro) jsem měla Softtasche - perfektní vložná taška, když mimčo spí, stačí tašku přenést domů a chrní dál:o) Z originál příslušenství mám síťku se sluneční clonou (super hlavně v lese), quad systém (zatím jsme ještě moc nevyužili), nánožník (zatím nevyužito). Naopak ostatní věci mi přišly jako originál zbytečně drahé nebo nepraktické, takže rukávník a pláštěnku mám od emitexu, tašku od Laessigu a organizér ze Sambaby. Jediné, co bych vytkla je, že košík pod kočárkem je hodně nízko, takže jsou v něm pořád nějaké kamínky, listí, atd., takže často vyklepávám nebo občas vyperu. No a určitě je poměrně dost těžký při nakládání/ vykládání do auta, ale to já zase tak často nedělám a stejně časem na cestování budou lepší golfky. Takže moje zkušenost je taková, že bych neměnila a určitě bych Topline S doporučila.

ellisabet82
6. srp 2015

@karoli_p já osobně mám hartana skatera, je to trojkolka, a jsem naprosto spokojená, mám tedy starší kolekci, bazarovou, ale ne každému ta trojkolka vyhovuje. Jsem trochu blázen do kočárů, takže ještě sháním na střídačku jeden podvozek, a vyhraje to asi zrovna to GT, tak snad budu spokojená. Jinak hartan jako značka si myslím, že jsou kvalitní a bytelné kočáry, i když jedinou nevýhodu vidím právě v té váze, ale pokud ho nebudeš nijak často skládat do auta, tak si myslím, že bez problému a zvládne i terén, já s ním zatím projela snad všude a všechno 🙂 😉
Tu xperii tedy neznám, a asi jsem ji ani nezahlídla u nás v bejbycentru. Ale ten Topline S si ženské chválí dost. Jo a na zimu tedy budu mít hlubokou korbičku, ne vložnou tašku. Ale opět starší kolekci, takže je ještě o trošku prostornější, než ty novější. Ikdyž nedavno tu myslím psali, že kolekce 2015 už by měla mít zase trošku větší ty korbičky. Určitě to to chce ale vyzkoušet v tom obchodě, jo a oproti některým jiným kočárům, je hartan skvěle odpruženej, ani na hrbolech jsem neměla pocit, že z malého vydrncám duši.
Jinak jsme spolu ve skupince v říjnovkách 😉 🙂

kekelka
6. srp 2015

Ahoj, já vozím už asi rok a půl malou v topline S a jsme maximálně spokojené. S kočárkem jezdím denně. Pro Emču maximální pohodlí i v roku a půl, super ovladatelnost. Když byla malinká, tak jsme měli softtasche a pro mě praktická hlavně, protože jsem kočárek nechávala v přízemí a do patra jsem si malou vynesla v tašce, rozepla a nechávala dospat🙂, to samé i na návštěvách🙂. Měla jsem i adaptéry na maxi cosi vajíčko, takže jsem vozila i autosedačku na podvozku. Jezdíme hlavně město, ale máme chalupu na venkově, takže polní a lesní cestičky super. Přehazovací rukojeť využívám i když jedu městskou, zvednu tu rukojeť nahoru a nezabíráme tolik místa🙂. Síťku se sluneční clonou taky doporučuji, krásně ji nacvaknete cvočkama a hezky drží, speciálně toto léto s těmi vosami ..... Nánožník, rukávník a vložku do kočárku jsem si nechávala došít neoriginál. Kočárků jsem měla několik, ale musím říct, že s tímto jsem spokojená nejen já, ale i manžel a dokonce moje "kritická" maminka. Ale je opravdu těžší, ale to poznávám jenom když nakládám do auta🙂.

karoli_p
6. srp 2015

@binaga
@kekelka

Holky moc Vám děkuji za odpovědi a názory🙂 Trochu jste mě s tím Toplinem rozhodily, ptž ten jediný tady na prodejně nebyl a koukala jsem na něj jen v katalogu, s tím že jsem ho teda neměla v ruce...:/ A říkáte, že bez ruční brzdy teda nebrat? Už jsem si totiž říkala že bych ji oželela a vzala si ten VIP....každopádně moc díky za info, tak se mi zdá, že je možná i jedno, který z těch modelů, že budou více méně podobné a všechny asi stejně kvalitní..
@ellisabet82 jj všimla jsem si🙂 Mě už právě poněkud tlačí čas s tím kočárem vzhledem k dodacím lhůtám....ale zas mám doma už vajíčko od cybexu, tak bych mohla ten týden, dva vydržet i s malou bez kočáru než by došel....