Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

arrowka
7. led 2016

Holky, držák na pití pro Hartana, který se vám osvědčil? Měla jsem Valco a nepoužitelný, na konstrukci mi nedržel.

merlini
8. led 2016

Holky, nemate zkusenost s Quod systemem? Hartan Racer GT mame od cervence 2013 a dokoupili jsme ted. Tahne doleva. ☹
A prosim nekdo,kdo ma stupatko k Raceru? Doporucili byste?
Moc dekuji.

janaosm
9. led 2016

My quad system mame .Nikam nas netahne.tak treba zkuste vymenit,ale je to zvlastni.

merlini
10. led 2016

@janaosm Prodejce nam rekl,at zkusime nastavit odpruzeni. Nemate zkusenost? Kde se to upravuje? Uz jsem z toho zoufal..kdyz nasadime,nejezdi se mi moc dobre...proste nejede rovne...furt se staci lehce k leve strane... :-/ ☹

chanelle1
11. led 2016

@merlini - my máme topline S a odpružení se nastavuje dole u zadních kol. Dají se buď přitáhnout nebo povolit. my je máme věčně povolené aby to houpalo 😉

izzybickerstaff
13. led 2016

Ahoj, jaké máte prosím zkušenosti s originální taškou na pleny, ať už model 2015 nebo 2016? Původně jsem si ji neobjednávala a nevím, jestli to ještě nemám udělat, zatím jsem ještě nevybrala žádnou jinou...

maiwa
13. led 2016

Srdečně zvu všechny uživatelky do nové skupiny věnující se kočárkům Hartan. https://www.modrykonik.cz/group/7240/
Sdílejte dotazy, fotky svých kočárků, jakékoliv zkušenosti! Těším se na Vás!

moniquue
19. led 2016

Ahoji děvčata mám zkušenost zatím s korbičkou Hartan GTS a musím říct že je to perfekt jezdí se sním v terénu i ve městě parádně nevidím na něm jedinou chybu takže doporučuji.... sedačka nás čeká tak za dva měsíce tak uvidíme ....

lucca13
1. únor 2016

Ahoj
Nemate někdo na kočárku pridavne sedatko pro sourozence?

agne
16. únor 2016

@arrowka no, to by mě taky zajímalo 😉 ... Taky bych ráda do jara držáček na pití za rozumný peníz pořídila...

jitavrtule
16. únor 2016

@arrowka @agne mám univerzální Okiedog, drží ok, ale musí se hodně utáhnout ten suchý zip.
https://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/D...

monika226
22. únor 2016

Ahoj 🙂 máte prosím někdo to prodloužení na sporťák, předpokládám, že miminko budu v zimě vozit ve sporťáku a ráda bych ho více uzavřela. Jak jste spokojeni?

janaosm
22. únor 2016

@monika226 Máme ho a celou zimu si ho chválím!!!!Je to dobra investice.Zajisti to urcite vetsi ochranu proti chladu,vetru a fusak nesjizdi.Za mne spokojenost.

ivis_b
22. únor 2016

@moniquue ahoj, prosím tě a nepřijde ti těžkej? Taky se mi líbí, ale odrazuje mě ta avizovaná váha kolem 17 kg... přeci jen v okolí tady jsou kopce, tak abych to zvládla 🙂

chanelle1
22. únor 2016

@ivis_b: váha je porovnatelná s ostatními kočárky. Měli jsme Mutsy (srovnatelné), Camarelo (lehké ale časem harapačka). Hartan je pořádný kočár do terénu, ale ani ve městě s ním nemám problem.

moniquue
25. únor 2016

@ivis_b Jak zde uz bylo psáno je opravdu srovnatelný s obdobnými kočárky. Ja ho tahám po schodech kdyz jdu s paneláku a nemám problem ani v terénu ani v MHD. Naopak skvěle odpruzuje a malej v něm hned spi. Ted se presedlala na sportak a jelikoz nas malej jeste lezi tak je trochu těžší kdyz ma posunuté těžiště ale ja mam 9 kg chlapaka takze to taky dela svoje 😂😂😂

z_kopretinka
28. únor 2016

@truskape
@miskadovci potvrzuji vadnou sérii 2014. Mě rupl svár té středové tyče jak je jakoby pod sedačkou. Malá mi zatím chodí venku velice málo. Ujde tak 200m. Obávám se že náhradní kočárek mi nepůjčí. Takže jsem docela nahraná :(

miskadovci
28. únor 2016

@z_kopretinka ano, uplne stejne misto 😟 Meli jsme opraveno za tyden 😉 Ale nahradni kocar nam (pry z hygienickych duvodu) nepujcili, shanela jsem vsude mozne. Tak preju taky rychlou opravu!

ssandy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
z_kopretinka
2. bře 2016

@miskadovci půjčili mi golfku - já chci svůj Hartan zpátky hodně brzy. To je strašný, hrká to a nemám ráda golfové hole, tahám to ze sklepa po nájezdu a to je teda hnus bez spojené rukojeti.

@miskadovci @truskape jak vám opravili tu tyč? jen znovu navařili, je to poznat? ještě jsem rovnou reklamovala přední levé kolečko, které se mi při zátěži - jen dítětem, zasekává. Stává se to, když se na místě otáčím a pak chci jet rovně, už se neotočí zpátky.

miskadovci
2. bře 2016

@z_kopretinka to s tim koleckem se mi jednu dobu stavalo taky, ale nenapadlo me to reklamovat a casem to preslo, tak jsem zvedava, co ti s tim udelaji. A jinak to proste jen znovu svarili

z_kopretinka
2. bře 2016

@miskadovci to kolečko se mi jen zhoršovalo :( tak snad to vyřeší, bylo to dost nepříjemné a otravné. Přitom nikde příkopy jsem nejezdila a jezdím převážně jen po městě, takže mě to štve, že tak drahý kočárek má vady.

truskape
3. bře 2016

@z_kopretinka jj.Jen svarili.Tak hlavně že ti nějaký kocar půjčili 😉.

miskadovci
3. bře 2016

@z_kopretinka to je jasny, ze to stve za zakove penize. Tak snad ti to opravi 🙂 jinak mam ten kocar fakt rada 🙂

z_kopretinka
13. bře 2016

Hurá mám kočárek z opravy zpátky. Vyzvedával ho manžel a vrátili mu podvozek a k tomu kolečka v tašce. Kolečka nacvakl, ale něco nám zbylo a já nevím od čeho to je? Nevíte?

agne
15. bře 2016

@monika226 pokud můžu radit, tak to prodloužení je fakt dobrá investice, velká spokojenost a rozhodně jeho pořízení nelituji... 😉 (oproti tomu třeba nánožník se mi moc neosvědčil, ale nemám srovnání s neoriginálním... )

maiwa
15. bře 2016

@agne mohla bych poprosit o fotku toho, jak takove prodlouzeni vypada? Moc diky!

monika226
16. bře 2016

@agne děkuji, jsem rozhodnuta, že ho pořídíme, není to tak obrovská částka. Nanoznik mě docela zklamal, čekala jsem ho lepší, já kupovala teda jen sportak, ale jinak jsem s kočárkem moc spokojená

agne
16. bře 2016

@maiwa mrkni sem, http://www.hartan.de/cz/zubehoer.php (5 řádek). Ono se to špatně popisuje, ale je to takový koncový díl do oblouku, který lze přidělat na sporťák a tím jej uzavře - výhody: víc místa pro mimino, netáhne tam, je to v podstatě hluboký kočárek s polohováním zad... ideální na přechodnou dobu, kdy je na hlubokou korbu už pozdě a na sporťák moc brzy... je to polstrovaný nebo jak to napsat, prostě má to výplň, takže to opravdu samo od sebe drží tvar a navíc v barvě kočárku takže to neruší vzhled... 😉
@monika226 jo, dobrá věc, jen to málo kde mají na ukázku, my to objednávali na pas blint... 😀

lucca13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz