Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

bettypo
18. čer 2012

@alemari zatiaľ len nevyhnutné veci - vanička, šporťák, taška, nánožník, adaptér na MC.

alemari
18. čer 2012

@bettypo vanička je krásná a velká, na přenášení super to ucho....to ti možná i bude stačit taková výbava, kdy čekáš miminko?já jsem 35tt 😉

bettypo
18. čer 2012

@alemari 4.10. Musím to doplniť minimálne o poriadny fusak a ten rukávnik. Veci na leto ma momentálne netrápia. Objednala som skôr, aby som nebola zbytočne nervózna. V lete zvyknú mať nejaký sklz

alemari
18. čer 2012

@bettypo tos udělala dobře, já ho měla objednaný dřív, a fakt to trvalo 11 týdnů. U tebe je ten fusak aktuální, prodloužení ti asi výjde že nebudeš potřebovat, to nám to výjde přesně na jaro kdy bude mimi ještě malé a korba nebude stačit. 😉 takže z toho bude velký hluboký kočárek 😵 Fusak je problém vybrat řádný 😒

bettypo
18. čer 2012

@alemari sama som zvedavá aký nakoniec kúpim. Možno jeden do vaničky, ďalší prechodný a až potom veľký do šporťáku. Fantasticky vyzerá aj So-wi fusak. Aj ako náhrada za nánožník. Ale na veľké mrazy by nestačil

elana
18. čer 2012

@alemari kamarádka objednávala teď o víkendu a řekli jí, že přes léto 14 týdnů 😕 , TP má na konci září a termín dodání kočáru taky, tak snad si malá moc nepospíší 🙂

alemari
18. čer 2012

@bettypo vem raději něco pořádného, co se dá do korby a pak i sportáku. Je to nanic jak je pak těch věcí hodně, teda aspon já to nerada skladuju🙂 ale ten rukávník musím taky pořešit co nejdřív. Mě se líbí ten bilý hartanový, co je k té arktis sadě/nevím jak se to píše/🙂ale nevím jestli se dá objednat samostatně, zapoměla jsem se na prodejně zeptat:-/. Ale paní prodavačka mi poradila čím mazat aby jsme nevrzali!!! VD40 😵

alemari
18. čer 2012

@elana tak to už je to stejné čekání jako u Teutonia, asi ti němci mají placené dovolené u moře 😝 Komu by se pak chtělo dělat!!! 😀

xovicka
18. čer 2012

Tak jsem dnes ukecala syna, aby mi zapózoval s kočárem. Takže na fotkách Matouš 16 měsíců a Hartan Topline S. Mračí se strašně, ale musíte ocenit, že se nechal vyfotit i v tašce na mimino zabalený do fusaku. Takže tady můžete vidět kočár s lehčím fusakem a dítětem otočeným proti směru jízdy a také dítě v pevné vložné tašce na miminko jednou na lehko jen s matrací a podruhé v plné výbavě. Fusak na hlubokém kočáru a fusak ve sporťáku je jeden a ten samý a na něm ti dva malí sloni.

bettypo
18. čer 2012

@alemari podľa katalógu čo mám má rukávnik len jednu farbu uni čiernu. Biely by bol k tej konštrukcii krásny 🙂 Samozrejme že kúpim jeden zimný ak mi veľkostne sadne aj do vaničky. Hlavne aby v tej vaničke nezmenšoval priestor na ležanie

xovicka
18. čer 2012

A tady jen sporťák s dítkem po směru jízdy a hrátky s nánožníkem. Můžete si všimnout, že v sedě je kolem těla dítěte trochu více obepnutý. Jednou je to nánožník ve zkrácené verzi použit bez madla a s opěrkou nohou v rovině a podruhé je to v prodloužené verzi i s madlem a opěrkou na nohy visící dolů. Je to focené bez fusaku bez deky, takže ten nánožník úplně nedrží tvar. Pozorní si mohou všimnout opět dvou malých slonů vedle Matoušovy hlavy.

alemari
18. čer 2012

@bettypo někdy se dají ty fusaky zmenšovat 😉 Já vím že je jen jeden univerzální, černý ale ta sada VIP arktis má bílý koženkový,třeba by šel objednat zvlášt, to by se nám k té 638 hodilo!!! Jestli máš katalog před sebou , tak na str. 30. bílý ohřívač rukou. 😉

vlnka81
21. čer 2012

@alemari jeeeeeej to je paradicka 🙂 krasne 🙂 aj to hneizdocko peliskove tam vidim 🙂 fakt je nadherny 🙂 ja uz som doma z porodnice, len vcera sme prisli. 13.juna sme boli v nemecku po kocar, vecer 13.juna sme sli do nemocky a 14.juna o 9:14 bol maly Issac Vaclav na svete 🙂 kociar este ani nieje poriadne rozbaleny 😀 ale ked sa spamatame a dame na normalny rezim tak pofotim a poslem foto 🙂 Inac mne nakoniec hniezdocko nedoslo, ze az o tyzden ☹ a to je teraz komentalne to jedine co by sa mi nazoaj zislo 😀 kazdopadne sa s tebou tesim , pa

vlnka81
21. čer 2012

@xovicka parada 🙂 vdaka za foto, Matusko je nadherny 🙂 skvely model 🙂 urcite tie fusakove variacie este vyuzijem ked si budem lamat hlavu ako na to 😀 a tie slony su super 😎

alemari
21. čer 2012

@vlnka81 gratuluju!!! Miminko maličké, to se mu bude v kočárku líbit!!! A ty se cítíǎ doufám dobře🙂
Pelíšek nafotím, už jsem to tu slíbila🙂 je úžasný, do hlubokého jako zmenšovací vložka bez poklopu a jinak je to i na domácí spinkání, moc příjemný materiál! 😉 a ta přední kola, no bezkonkurenční!!

elana
21. čer 2012

@xovicka krásný chlapeček, podobný typ je i ten můj 😵
@vlnka81 gratuluju a vítám nové Hartaňátko na světě, ať se mu hezky jezdí 😉 (a samozřejmě hlavně ať je zdravý a spokojený)
@alemari tak jsi asi na řadě, co? 😅

alemari
25. čer 2012

@elana no myslím že i jo! Všechny už mají odrozené, kočárky v provozu, jen já si o něj každé ráno zkopnu palec 😀

alemari
25. čer 2012

@vlnka81 a vy už jste byli venku? Pak dej fotečku, ta tvoje barvička tu ještě není!

mochenkaa
26. čer 2012

Tak já rodila 15/6 a kočár přišel 22/6 😀 😀 Do 20/6 jsme byli v porodnici, tak ty 2 dny už jsme vydrželi. Kočár je úžasný, fakt se s nám skvěle jezdí, barva dokonalá (613). Jak bude trochu čas, tak ho pofotím

elana
27. čer 2012

@mochenkaa gratuluju k Davídkovi a vítám ho na diskuzi 😅 , ať mu to hodňákování vydrží 😉 a na fotky se těšíme.

kukucg
28. čer 2012

@alemari Vau krasny je, ten sa aj mne velmi paci 😵 Mohla by somta poproit ak budes mat niekdy cas ofotit este sportak normalne v sede, bez nanozniku s malymi kolami??? 😅 😅 😅 Dakujem 😵

alemari
28. čer 2012

@kukucg ahoj, ano vyfotím🙂

kukucg
28. čer 2012

@alemari Jej diky moc 😵 😵 mm ho este nevidel nazivo tak aspon realnu foto by som ukazala, je skutocne nedherny 😵 😵

alemari
28. čer 2012

@kukucg je krásný, ta látka je velmi praktická, škoda že nejde vidět detajl☹ je to barvička pro chlapce i holčičku🙂

kukucg
28. čer 2012

@alemari No ved to, videla som sice v tejto farbe len na obrazku ale uplne ma dostal 😅 😅

alemari
28. čer 2012

@kukucg mě dostal po prohlídce vzorníku, a pak když jsme ho vyzvedávali na prodejně kde bylo jiných hartanů spousta tak jsem byla šťastná že máme právě my ten nejhezčí🙂

kukucg
28. čer 2012

@alemari No ja som ho chcela este som ani tehu nebola, tak dufam ze nam to pojde a aj ja v nom povozim mojho drobceka 😵 😵 😵 este sa mi pacilo aj zopar inych ale myslich ze to nakoniec urcite vyhra tento 🙂 mm obcas kruti noc nad tou bielou konstrukciou ze ci sa neznici, noeskrabe, ci kolieska nezozltnu 😝 ale mne sa proste paci 😅

alemari
28. čer 2012

@kukucg já si myslím, že naopak ta bílá konstrukce je dobrá v tom, že jakmile poškrábeš tak to zatřeš třeba bílým lakem na nehty, což u stříbrné nebo jiné asi těžko koupíš stejný odstín😉 a kola?ta jsou tvarovaná tak že při průjezdu úzkým prostorem nejsou vystouplé, takže není jak odřít😉
Jaké barvičky se ti ještě líbí?

alemari
28. čer 2012

@kukucg
@bettypo sporťák, a pelíšek z obou stran 😉 plním slib 😝 Ten pruhovýný bez hornáho krytu, je to krásná vložka do korby 😵 Světlá krémová strana je super na chladné dny , opravdu to hřeje, moc příjemné 😵 ale hlavně, jsou tam ty průstřihy, takže do autosedačky výborné 😅.
Sporťák je elegán, záleží jestli si maminka ten kšilt nechá venku nebo ho zahrne dovnitř, bílá konstrukce k té hnědé prostě sedí 😅

kukucg
28. čer 2012

@alemari Uzasny je neviem sa vynadivat, uz aby som mohla kupovat 😅 😅 😅 Klop klop 😅
Inak skusala si dat ten pelisek aj do sportaku?? da sa to aj tak ???