Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

magdaleeen
4. srp 2012

@zlatat gtcko jde ovladat jednou rukou i s plne nalozenym kocarkem, na rizeni ten kocar nema chybu,je dokonaly

zlatat
5. srp 2012

@magdaleeen ďakujem veľmi pekne 🙂

mochenkaa
8. srp 2012

@chilli009 Mám tašku z DM drogerie. Obyčejná, ale velká a super cena

mochenkaa
8. srp 2012

Technická. Jde sundat stříška na hluboké korbičce? A jak? Dostala jsem se do fáze, kdy mi držela jen na jedné kovové "tyči", ale tam jsem skončila.

elana
9. srp 2012

@mochenkaa netuším, nezkoušela jsem 😕 ¨
@alemari už máš malinkou narozenou?

alemari
9. srp 2012

@elana naše štěstí přišlo v neděli🙂 a vážilo 3750g! Simonka😉 v kočárku se jí líbí, jen nevím jak dlouho tam vleze:-P

elana
9. srp 2012

@alemari nááádhera, moc gratuluju a Simonce přeju spoustu zdraví a radosti, nedělňátka prý mívají krásný život, tak si vybrala úžasný den 😉 Je jí teda kousek, ale neboj, vanička nevypadá, ale je velká. I když, pro buclinky moc ne, ale uvidíš, stejně jestli bude aktivistka jako bráchové, tak tam brzo nebude chtít ležet.

chilli009
9. srp 2012

@mochenkaa moc děkuji za reakci, na tašku z DM jsem taky koukala, ale u nás mají pouze fialovou a ta se mi vůbec nehodí ke kočárku a jiné barvy jim prý nechodí ☹ , brala bych černou, ale tu nikde nemají ☹

mochenkaa
9. srp 2012

@chilli009 Já si sem do statusu napsala, že sháním černou DM tašku. A nakonec mi ji poslala holka z Náchoda (já Zlín) 😉 Hodně holek chodí do DM, tak se zkus zeptat

chilli009
9. srp 2012

@mochenkaa díky za radu 🙂

bettypo
23. srp 2012

Ahojte baby, mali ste k hlbokej vaničke pláštenku? Alebo ste kúpili nejakú univerzál? Pri športovom pláštenka je, len k vaničke nič. Ďakujem za radu 🙂
@elana @alemari @mochenkaa

mochenkaa
23. srp 2012

@bettypo koupila jsem obyčejnou univerzální od Emitexu. Myslím, že tu největší 😉

alemari
23. srp 2012

@bettypo já mám nějakou univerzálku přímo na korbičky🙂 už máš kočík?

bettypo
24. srp 2012

@alemari @mochenkaa vďaka 🙂 Fakt som si myslela, že keď ju nemajú v príslušenstve bude v cene 😅 . No ale tá na športový vyzerá dosť dobre. Kočík dorazil, samozrejme s meškaním ale hlavne že ho mám. Už len ten fusak

bettypo
24. srp 2012

@mochenkaa našla som toto http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...
Je to tá najväčšia? XXL? Na zimu bude pláštenka celkom fajn. Hlavne ak bude silno snežiť. Chcela by som aby sedela. Fakt škoda, že si nedali námahu urobiť originálnu

elana
26. srp 2012

@bettypo já jsem na vaničku dávala tu pláštěnku, co přišla ke sporťáku, seděla tam úplně normálně (jako samozřejmě byla větší), ale naprosto mi vyhovovala...ono kolikrát opravdu ji potřebuješ 😖

ptjj
26. srp 2012

@bettypo taky používám tu, co přišla ke sporťáku a v pohodě

magdaleeen
26. srp 2012

Tak tak,plastenka co je ke sportaku sedi i na korbicce,tim ze byla vetsi schovala jsem v krutem pocasi i prebalovaci tasku,takze super

bettypo
27. srp 2012

ďakujem 🙂

aluskaasimon
5. zář 2012

Ahoj holky, dneska jsme objednali hartan racer GT v barve 648. Tak jsem zvědavá, jak si budu zvykat na černou konstrrukci. Jinak ta kombinace látky je moc pěkná, na fotkách dost zkresluje ☹ Naštěstí jsem prohlížela látkový vzorník, kde se nám právě tahle kombinace moc líbila. Objednali jsme i hlubokou, adapter na maxicosi a sluneční clonu s moskytierou. Měli bychom ho dostat na konci listopadu (37tt pro mě) takže tak tak. Snad z Německa dorazí v pořádku. 😀

kukucg
9. zář 2012

@alemari prosim ta mam otazocku, aj ine kocky co mate GTcko, tyka sa rucky na kociku, tam kde sa ta plastova cast upina na tu kovovu, je tam taky nit alebo co, drzi vam to uplne pevne, alebo to ma akoby taku "volu" ze sa to tam trochu hybe? Diky 😉

alemari
9. zář 2012

@kukucg myslíš v tom kloubu, kterým polohuješ výšku rukojeti? Tam je vůle,na každém kočárku jsem jí měla. 😉 máš foto? 😎

kukucg
13. zář 2012

@alemari Ne ne nema foto 😀 nemyslim v tom klbe, myslim trochu nizsie, tam kde sa ta rucka cela pripaja uz na tu kovovu cast, je to pripojene takym nitom tam, ze tam ci to mate uplne pevne alebo to ma volu

alemari
13. zář 2012

@kukucg Ano,malinko se to hýbe.Taky mi to přišlo divné,ale teď za provozu mi to nepříjde. Jezdí se nám moc hezky🙂 včera dokonce i sestřička s doktorkou jezdily po chodbě a chválily😀. Já myslela foto,jako jestli už máš kočík 😀

santron
13. zář 2012

Holky,je tu někdo,komu by měl přijít kočárek v září? za 5 týdnů mám termín a začínám být trochu nervozní🙂

kukucg
13. zář 2012

@alemari aha takze je to ok?? lebo tam sa to trosku hybe aj v tom kleb a tak sa mi to zdalo take zvlastne akoby rucka dobre nedrzala 🙂

alemari
13. zář 2012

@kukucg Mě to vysvětlili v prodejně že je to kvůli tomu skládání... Už jsi pro některý rozhodnutá😉?

alemari
13. zář 2012

@santron 😀 měla jsem stejné obavy a nakonec na sebe miminko nechalo tak dlouho čekat že kočár byl ještě měsíc nepoužívaný😉

santron
13. zář 2012

@alemari tak nevim,co je lepsi..jestli prenaset nebo cekat na kočár s narozeným miminkem:D

alemari
13. zář 2012

@santron 😀 já znám jen tu variantu, kdy si každé ráno skopneš palec o kočár protože přes to břicho už moc nevidíš 😅