Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

sussie259
15. říj 2012

@alemari dam fotky.. len musim najst take kde ho dobre vidiet, ak ti stacia tieto co mam v mobile 🙂 ja som si tiez vybrala farbu z katalogu..bo este nebol 2012 katalog..na hartan sa u nas v SR cakalo dlho.- tedaa aspon v tej nasej predajni- velmi tam bola neochotna pani, aj ju vyhodili, bo robila problemy..a ani nasu objednavku nezadala !! :( takze sme objednali 26.10-. a do 24.1.- kedy som rodila, sme nemali kocik!!ale kym sme dosli z porodnice dosiel!! 🙂) a fusak a kabelu - som si objednala cez net z nemecka a to doslo do 3t. za super cenu 🙂
@jika10 ajoj ja kedze vsade a denne jazdím autom, som vajicko vyuzívala stale..a nechcelo sa mi ju velakrat prekladat do vanicky, napr. ked mi zaspala vo vajicku- autosedacke 🙂 a tak som si aj nakupila, alebo k dr. a bolo to fajn.. aj teraz mam v 1 aute izofixovu sedacku od 9-36 cybex..a v druhom mam vajicko.. lebo to je do 13kg.. ja som ho velmi vyuzila 🙂

jika10
15. říj 2012

@sussie259 Diky za postrehy. My mame jedno auto a s tim manzel jezdi do prace, takze ja musim MHD 😝 Kocarek mas krasny, puntik, kam se podivas 😀 A Dracka zoubka mame taky pripraveneho 😉

alemari
15. říj 2012

@sussie259 máš krásný kočárek! A to v něm ještě krásnější! 😵 . Povolilo to pružení víc když jezdíš dýl? Mě příjde že je trochu pružnější za tu dobu co jezdíme a to je chvilka... 😉

alemari
15. říj 2012

@mochenkaa
@jika10 @alena @javyb holky, nějaké příspěvky tu ubyly!

javyb
15. říj 2012

@alemari ????

alemari
15. říj 2012

@javyb na předchozí stránce😉

javyb
15. říj 2012

@alemari aha, a co to má znamenat? To se zas někomu něco nezdálo???

alemari
15. říj 2012

@javyb to byla asi ta třipaní, co nám cpala ty firkony😀 už kočárkujete?

sussie259
15. říj 2012

@alemari no neviem 🙂 nejako som si nevsimla 🙂 ale da sa to tam nejako nastavit 🙂

sussie259
15. říj 2012

@alemari dakujem za kompliment 🙂

alemari
15. říj 2012

@sussie259 já to mám nastavené na pružnější režim, ale ted to pruží vic, pro mě dobře, protože po kamenitých cestách z ní aspon duši nevymlátím😀. Naše bude tak sedět až příští rok, to bude pokoukáníčko😀. Máš i to prodloužení?

javyb
15. říj 2012

@alemari jj, hned druhý den, co jsme byly doma z porodnice, už jsem se nemohla dočkat🙂))

alemari
15. říj 2012

@javyb a je hodná v kočárku? Já jezdím se staženou stříškou, spíš než uspávání je to vyhlídková 😀

jika10
15. říj 2012

@alemari Taky myslim, ze to byla ta pani s firkonama. My jsme tam nic spatneho a nepripustneho nepsali 😉

jika10
15. říj 2012

Holky, ja uz chci taky jezdit 😅 Jen my si musime pockat do brezna 😒

alemari
15. říj 2012

@jika10 to je nejlíp naplánované mimi!

javyb
15. říj 2012

@alemari jj, je moc hodná i mimo kočárek🙂 V kočáru řve jen když má hlad nebo ji matka moc navleče a je jí vedro😀 😀😀V kořčáru byla hodná i Barunka, ta ale spala jen za jízdy, takže náš koráb už má naježděné stovky kilometrů😀

alemari
15. říj 2012

@javyb no naše je taky hodná, když VIDÍ!!! Po kom je tak zvědavá nechápu😀! Ale když usne tak spí dlouho, mě právě příjde že se ten kočár víc houpe, asi její váhou nebo to trochu povolilo😉

mochenkaa
15. říj 2012

@sussie259 je nádherný 😵 😵 a malá jakbysmet 😵 Kdyby byl ten puntíkatý s možností bílé konstrukce, tak jsem do něj šla. Teď si říkám, ale jsem měla ten bílý podvozek radši oželet, že jsem mega prase 😅

@alemari jo, to byla paní kořárekfirkonnevímjakjsejmenuju 😉
Taky jezdíme s napůl stáhlou stříškou 😀

alemari
15. říj 2012

@mochenkaa 😀 Ona brala jména popořádku z kalendáře, kdyby jí tu nechali byla by i Silvestr! 😀 No taky jezdíte bez stříšky? To budou asi ty Hartanové děti😉

jika10
15. říj 2012

@alemari No spis jsme radi, ze se nam to konecne povedlo, na malou jsme si pockali 2,5 roku 😝
@mochenkaa Nestras i s bilou konstrukci 😀 Me uz stacila bila lemovka 😀

alemari
15. říj 2012

@jika10
@alemari mě ta bílá konstrukce nedělá vůůůbec problém holky!
Ty jarní děti, to je pohoda, žádné oblékání, spinkání jen v body, co mě to napadlo na červenec! 😀

mochenkaa
15. říj 2012

@alemari asi všechny stejné, co?
A z kterého měsíce čerpala jména?
@jika10 tak pozor 😀 , bílá lemovka je šílená (proto na svoji barvu nadávám), ale bílý podvozek je naprosto v pohodě 😉

alemari
15. říj 2012

@mochenkaa 😀

sussie259
15. říj 2012

@mochenkaa no biely by bol tiez pekny 🙂 no ja som zase chcela cierny cely..ale ked som zbadala tie gulicky.. tak som neodolala a mame gulickovy 🙂

sussie259
15. říj 2012

@alemari no ja tiez jazdim po kamenoch a tie obrubniky u nas :( ach jaj..myslim, ze to mam tiez odpruzene dost..ale viem, ze da sa este viac 🙂 ja som dala malu do sportaku ked mala presne polrok..a je stastna, ze moze pozerat.. zatial ju mam otocenu k sebe 🙂 a kupila som si aj originalnu slnecnu clonu so sietkou- bo ta plienka cez kocik sa mi hrozne nepacila.. :( ale tiez trebalo cakat dlho na tu sln.clonu 🙂 predlzovak? neviem co to je 🙂

alemari
15. říj 2012

@sussie259 na sporták proloužení, mám to tu někde vyfocené, str,33 asi 😉.
Já tu clonu nemám, uvidíme jestli bude potřeba, zatím jsem vždycky jezdila s plínoi, tu clonu jsem viděla jen černou 😉

kukucg
15. říj 2012

@alemari Tak nakoniec sme skoncili s tymto, kukam ze ospevujete bileu lemovku tak sa tesim 😀 😀 😀

alemari
15. říj 2012

@kukucg kde jsi objednala? No, bílá lemovka je téma číslo 1 😀. To je ta barvička co mám i já? Krásný😉. Už aby byl plný!!!! Bude do růžova? 😉

kukucg
15. říj 2012

@alemari No nie je to celkom ta farba co mas ty, je to este z kolekcie 2011, sice sa mi pacila biela konstrukcia velmi a mala som zalusk na ten co ty mas, ale v obchode nazivo sa mi zapacila aj takato, ona nie je taka siva ale je taka akoby s matalizou, proste sa tak trblieta, a mm moc bielu nechcel, tak sme vybrali tanto, hnedy musel byt 😀 😀 Kupili sme nakoniec uz jazdeny, ale nie moc, je fakt ako novy, ziadne znamky pouzitia 😵 😵 mame totiz teraz neplanovych vydavkov co nam spravili skrt cez rozpocet, ukradli nam auto 😠 😠 😠
A ano, uz aby bol plny, veru do ruzova budeme 😉
Dufam ze tu bielu lemovku nebudem lutovat 😒 😒