Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

lubiduch
28. lis 2012

@alex2201
nie, praveze po nej steka ta voda dole. dokonca ked mam na vanicke taku tu vec na prikrytie babatka a prsi, tak z toho normalne vylejem vodu ked je toho moc. ked pridem domov s handrou suchou pretrem korbu a je sucha.
aj ked pozires na fotke, tak ta latka je trochu akoby leskla.

alex2201
28. lis 2012

@lubiduch anoj lesklá, mňa šlahne z toho, no nič už teraz, vydržali sme rok, vydržíme aj ďalej meniť ho nebudem, len to nechápem že prečo je to tak dokelu

lubiduch
29. lis 2012

@alex2201
inac este ma napada ze moze byt rozdiel v tom ze ty mas sportak a ja este vanicku? neviem, skusim potom pozriet na tu latku ked odbalim sportak...co bude onedlho, lebo maly je vo vanicke uz natesno 🙂

alex2201
29. lis 2012

@lubiduch no mrkni prosím Ťa a daj mi vidieť, asi je to len moja skúsenosť keď tu nikto nereaguje okrem Teba 😉

alemari
29. lis 2012

@alex2201 ahoj, mám stejnou barvu jako Ty, jen 2012. Nový kočárek jsem nainpregnovala tak, jak uvádí výrobce a voda stéká, dělá kapky😉.

alemari
29. lis 2012

@alex2201 je to ta tvá látka?

alex2201
29. lis 2012

@alemari júúúúúj ďakujem Ti veľmi pekne ano farba je tá istá, kolekcia 2011, ja som ho oprala a vôbec ma nenapadlo že ho treba nastriekať, môže byť inprafračný sprej na oblečenie a kožu? skúsila som na kusku a tam sa voda drží. Ja Ti veľmi pekne ďakujem, mám ho kupovaný z nemecka a toto ma ani nenapadlo, ale výrobca to píše 🙂
@lubiduch tak problém vyriešený inpragračný sprej 🙂

alemari
29. lis 2012

@alex2201 @kukucg má ten stejný jako ty,už jsme to tu řešily😉. To mě těší že je problém vyřešený 🙂. V německu to impregnují rovnou tím jejich, ale je dost drahý, já používám impregnaci na textil a kůži s UVfaktorem proti vlhkosti a ušpinění. 😉
Všechny kočárky co jsem měla byly při prodeji jako nové, ty spreje potah fakt ochrání. V zimě půjdem do sportáku, ráda bych sehnala nějaký lepší ten spray ať tu pláštěnu nemusím tahat sebou, sníh by snad nemusel promokat vůbec😉, co myslíš? 🙂

jika10
29. lis 2012

@alemari Dobra rada s impregraci, budu si pamatovat a kupujuuuu 😉

alemari
29. lis 2012

@jika10 druhá vlna impregnací! 😀 Je to půl toku co jsem tu napsala že to nastříkám hned jak dojde domů😀. No však vyzkoušej,budeš pekvapená😉. Já ho poprvé nastříkala tak že byl úplně mokrý😀.

jika10
29. lis 2012

@alemari Kocarek dovezeme na zacatku unora. Jo, dotaz, musim ho prat, nez tam dam mimco???? No a impregnace taky probehne, protoze jeste v unoru a breznu ocekavam srazky nejenom snehove 😀 A kde tu impregraci kupujes, nebo mas na doporuceni nejakyho vyrobce?

alemari
29. lis 2012

@jika10 teď jsem brala nějakou z Deichmanu🙂. Chytla dobře, fleky nedělá😉. Stála 159,- , Hybridní impregnační prostředek se to jmenuje.
Kočárek neper, stejně bude miminko ve fusaku, kombinéze nebo do čeho budeš dávat😉. Já jsem před prvním použitím oprala jen tu vložku z korby, protože jsem tam dávala malou jen na plenu v létě, jinak bych to taky beprala😉. Už se těšíš, co? 😝

alemari
29. lis 2012

@jika10 jsem si na tebe vzpoměla jak mi došel fusak, objednala jsem stejnou barvu jako máš ty kčárek 😉 .

jika10
29. lis 2012

@alemari No holka na jednu stranu se strasne tesim a rikam si, uz aby tady Eliska byla s nama a hlavne se tesim na prochazky s nasim kocarkem mercedesem 😉 Ale obcas me chytne depka a rikam si jak ja to vlastne zvladnu 😝 Dik za typ na tu impregnaci, urco koupim a mrknu 😉 No super a co je to presne za fusak, az budu shanet ja, tak abych mohla omrknout a kouknout a opicit se 😀

alex2201
29. lis 2012

@alemari no už som ho nastriekala 🙂 tak som zvedavá, ako to bude zajtra 🙂, no sneh mi minulý rok problem nerobil, ale kočík bol od výrobcu a praný tento rok v auguste, ale ďakujem zajtra až vyschne vyskúšam naň naliať vodu :D

alemari
29. lis 2012

@jika10 fusak je na str 49😉, mám ho já, i @alena, je super, já ho teda mám už teď v hluboké😉. Do sportáku jak vyšitý, neklouže po sedáku, spodek odepínací, lehký, ta barva tu trošku skresluje😉.
No jo, bude to změna 😀 Až budeš mít třetí dítě už to s tebou ani nehne😀!!!!

jika10
29. lis 2012

@alemari Tak treti by musela byt uz fakt nahoda nebo nehoda 😀 Tak ja jdu hned ocucovat fusacek a jdu se opicit 😀

alemari
29. lis 2012

@alex2201 😀 Nastříkaj to dřív než nějaký chytrák naleje něco jiného!😀

jika10
29. lis 2012

@alemari No tak na ten medvidkovej fusak jsem uz koukala taky 😉 A hoooodne jsem nad nim zvazovala

alemari
29. lis 2012

@jika10 tak to vypadá v hluboké, měla bys vystaráno na 3 roky, jsou tam i prustřihy na pásy 😉

To Tí teda pěkně děkuju!! Náhoda nebo nehoda!! 😝

jika10
29. lis 2012

@alemari Juuu, krasnoucky. Uplne tam vidim to zachumlany mimusenko 😉 No, tak my co jsme si pockali na mimiska 2,5 roku a pak vysel az KETik, tak by to fakt musela byt ta nahoda nebo nehoda 😝

alex2201
29. lis 2012

@alemari už je nastriekaný :D čaká na zajtrajší sneh :D aj vy budete mať či v Čr nehlásia, 11 sa chystáme do prahy tak hádambude počasie milostivé 😅

alex2201
29. lis 2012

@alemari krásny fusačik, ja som kupila elodie a lodger a parádny tiež 🙂

alemari
29. lis 2012

@jika10 malá je v něm jen v kabátku a čepce, má to ten sympatex, hřeje když se mimi nepohybuje a když se hýbe tak jen drží teplo, kupovala jsem na kidscompany😉.

alemari
29. lis 2012

@alex2201 já mám blíž Bratislavu než Prahu!!!😀. Ale sníh hlásí všude, my tam byli před 14 dny, počasí krásné, ulice plné Bugabo😀 kočárků, Hartan byl za špicu 😅. A ty Bugaba mají úůůplně tenké ty látky!!! 😲.

Dej pak vědět kolik kýblů vody to sneslo😀!

alex2201
29. lis 2012

@alemari hehe skus aj Ty porovnáme :D my sme boli minulý rok v Prahe (chodíme 3x) do roka a tiež bugabu, ale my sme mali concord neo a ten tam bol parádny, hartan ostane doma, musím zobrať perego, kočík a zbalenie to by sme museli prívesom ísť :D

jika10
29. lis 2012

@alemari No to je super, jeho koupi zvazuji, uz bych nemela premyslet moc dlouho 😀

elana
29. lis 2012

@alemari jé, krása nesmírná! Tak jsi mě předběhla s tou fotkou, já neschopa jsem si je ještě furt nestáhla z foťáku 😀 A barvu jsi vybrala dokonalou, lepší než ta hnědá 😉
@jika10 fakt ho doporučuju, mám starší verzi (ještě se nedá spodek odepnout), ale i tak jsem naprosto spokojená. A koukám, že máš taky vymodlený a těžce vydřený mimčo, my taky 😉

jika10
29. lis 2012

@elana Jo jo, mame to nase miminko vylozene tezce vydreny a skrapeny slzama jak smutku tak stesti 😉 No a ted bych pro to nase zlaticko snesla modry z nebe 😉 No asi napisu Jeziskovi za Elisku 😉

alemari
29. lis 2012

@elana noo, krásna nesmírná, co teprve kdyby jsi to viděla z naší hvězdou 😀 !!! Ty nemáš spodek odepínací? To ani nevím že ty starší to neměly 😲. Jsem zvědavá jak dlouho v té krbě bude, už ted má 65 cm 😉 . A ta barva! Já jsem ti hned do toho modrého doporučovala bud zelenou nebo oranžovou 😀 , ty že prý konzerva 😅 😅 😅 nebudeš divočit 😝 😅 😅