Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

tonko_babymarket
7. dub 2011

@zajo79
Dievčatá v priebehu dňa doplnia...

zajo79
7. dub 2011

@tonko_babymarket naahodou na predajni nemate cisto cierny? farba 700

tonko_babymarket
7. dub 2011

@zajo79 poslal som IP

solnicka_nr
18. dub 2011

Ahojte!!! Ma niekto PRAKTICKE skusenosti s Hartanom Racer GT???

ada22
19. dub 2011

@solnicka_nr praktické nemám, ale byla jsem se na něj kouknout v obchodě. Vyhovoval by mi malým rozměrem. Ale už v krámu mi prázdný kočárek na řízení přišel takový nevyvážený. Ještě jsem si tam zkoušela hartan skater a ten se proti němu řídil jedna báseň, ale je to jen pocit z krámu s prázdným kočárkem na rovné podlaze. Jo a zkoušela jsem u obou obě varianty posazení sedačky.

tilly
28. dub 2011

@solnicka_nr ja mam prakticke skusenosti s hartan racer s... malo by to byt podobne, len GT je modernejsi...

janakkk
3. kvě 2011

Prosím,nevíte, jestli je Hartan někde k prohlídnutí naživo poblíž Brna? 🙂

xovicka
3. kvě 2011

Já si kupovala Hartan v Brně v prodejně Babystar na Hněvkovského, tam měli všechny modely. Tu už ale zrušili a udělali z ní jiný miminkovský obchod. Nějaký ten Hartan je ale myslím k vidění i na Tomkově náměstí v Balli, ale to bude asi jen jeden nebo dva kousky. Něco bude asi i v Růžovém panterovi na Křenové. Koupila jsem si Hartan topline S a jsem maximálně spokojená. Zkoušela jsem na prodejně i ten GT, ale upřímně řečeno trochu hůř se mi řídil, ač vypadal moderněji.

minusa
4. kvě 2011

Ahojte

vidim, ze o hartanoch tu toho vela popisane nie je .... ja sa rozhodujem medzi Teutoniou cosmo a Hartanom racer GT a cakala som, ze tu najdem nejake recenzie 😅 no zatial u mna skor prevazuje hartan a to predovsetkym koli perovaniu, ma zabudovany drziak na slnecnik, madlo sa da polohovat a ked som si ho chytila do ruky, tak aj rucka bola sirsia a drzanie ruk bolo prirodzenejsie co si skor vsimol moj manzel ako ja 😅 ... no uvidime, ci ho nakoniec kupime alebo ostaneme pri teutonii

minusa
4. kvě 2011

a co ma Hartan minus su farby .... nejak sa mi ziadna nepaci 😖

ada22
4. kvě 2011

@minusa to teda souhlas barvy nemá Hartan nic moc o proti Teutonce, ale jinak víc věcí mi přijde vymakanější u Hartanu. Třeba výška boudy nad sedačkou a nebo i tu rukojeť má Hartan lepší. U teutonky cosmo mi přijde, že při delším kroku bych si kopala do koleček. A to pružení u Hartanu je teda super. 🙂 .

minusa
4. kvě 2011

@ada22 - no ved tie farby ... ako kombinujem tak kombinujem, neviem si vybrat 😒

tilly
5. kvě 2011

hartan ma krasne farby s´oliver

ada22
6. kvě 2011

@tilly To je fakt ty speciální edice mají hezčí barvy, ale vycházejí asi skoro o 1000 kč dráž. I když ve finále, kočárek je na docela dlouhou dobu tak nějaká korunka navíc se vyplatí.

Tilly mohu se ti optat zda s racerom S lze jezdit i příležitostně v terénu. Kdybychom nebyli omezeni výtahem, tak asi neváhám nad Skaterom S , ale máme uzounkej výtah tak jediné co od Hartanu přichází v úvahu je GT.

V týdnu jsem byla v obchodě, kde měli vystavené GT a zřejmě tam měli jinak nastavené pružení, protože mi přišlo, že se ten kočárek řídí malinko lépe než minule, ale možná to je také vývoj, že jsem si ošahala mezi tím více kočárků 🙂

xovicka
8. kvě 2011

@minusa Také jsem se rozhodovala mezi Hartanem a Teutonií. Dokonce jsem si nakonec házela korunou, aby se to rozhodlo. Vyhrál Hartan a nelituju. Působí to na mě tak, že Teutonia má trochu vychytanější vzhled, Hartan má víc všelijakých funkčních vychytávek, má propracovanější detaily. Prodejcové Teutonie byly mnohem sympatičtější. Ale Hartanů ve městě tolik nepotkávám jako Teutonek, takže mě může hřát u srdce, že jsem originálnější (i když jejich počet pozvolna roste). Chvíli byl ve hře i Gesslein, ale po pročtení recenzí jsem od něj upustila. A kdybych netrvala na otáčecích kolečkách a přehazovací rukojeti, možná by nakonec vyhrála nějaká Emmaljunga.

zlatat
12. kvě 2011

dievčatá a čo hovoríte na Hartan Sky - nemáte ho náhodou niektorá?
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-101756-har...

A ešte mám otázočku - ktorý z Hartanovských kočíkov je vhodný pre vysokých? Ja meriam 180 plus opätky a muž 185cm.
Pri mladšom sme mali Nomada, no bol mi nízky, zakopávali sme do kočíka
Som síce eštelen snažilka, no už trošku pokukávam po kočíkoch

tilly
12. kvě 2011

@ada22 hartany maju viac poloh pruzenia, cize je mozne, ze to bolo inak nastavene, podla mna do lahkeho terenu v pohode, ale po lesoch neviem...

@zlatat asi vsetky okrem vip... tiez mam 180 cm a vsetky boli v pohode, len vip je strasne nizky

zlatat
12. kvě 2011

@tilly ďakujem a nezakopávala si do kočíkov? Nevieš mi prosím povedať vnútortné rozmery sedačky ? Teda ložnú plochu pri športovej časti a ešte výšku opradla a búdy ... ja osm kedysi mala tiež jeden nemecký kočík Babywelt a ten mal veľmi nízko búdu, takmer na úrovni operadla, takže keď mal krpec 1 rok, už mu to vadilo a museli sme nakoniec kočík predať

tilly
12. kvě 2011

@zlatat nezakopavala, tam aj ta brzda je tak inak riesena, cize nemas do coho zakopavat a zmerat ti to nemozem, lebo uz nemam ziadny hartan doma 😉

zlatat
12. kvě 2011

@tilly dík, to si ma potešila.
Možno mi niektorá z holiek bude vedieť pomerať.

minusa
19. kvě 2011

Ahojte

tak sme v sobotu objednali Hartan racer GT, este sme si ho poriadne osahali a rozhodli sme sa urcite spravne 🙂 Dodanie by malo byt niekedy v polovici jula, tak sa tesim ..... pre drobca bude fakt super a hlavne pohodlny a tiez pre nas

ada22
19. kvě 2011

@minusa A jakou jste objednali barevnou kombinaci 🙂 ?

minusa
19. kvě 2011

@ada22 - nakoniec vyberal manzel ... 744 tmavoseda so svetlosedou a je tam na budicke taky pasik cervenej, pretoze ja som vyberala len same tmave 😅

adulik23
19. kvě 2011

ahojte.
hlasim sa k majitelkam hartanika. 🙂

@minusa a mame tu 744 ako vy. akurat u nas som vyberala ja. 😎 na zivo je uuuuuzasny.

minusa
19. kvě 2011

@adulik23 - mohla by si hodit nejake foto 😉

adulik23
19. kvě 2011

@minusa budem sa snazit, ale zatial je v pivnici, zabaleny v igelite. 🙂

ada22
20. kvě 2011

@minusa jo ta bude vypadat v reálu super 🙂

xovicka
22. kvě 2011

Pokusím se kočárek přeměřit hned jak bude trocha času, ale nebála bych se, ta sedačka je vysoká dost. Do koleček nekopeme, pouze když si u Topline S přehodíme rukojeť, tak si na to manžel musí dávat pozor, jinak není problém. Mám barevnou kombinaci světle hnědá, černá s vyšitýma dvěma slonama. Kupovala jsem koncem roku, tak nevím, jestli už ji nestáhli.

zlatat
23. kvě 2011

holky a nie je sedačka od zeme moc nízko? Nemusíte sa veľmi skláňať aby ste vybrali alebo naložili bábo do kočíka ?

mmacko
23. kvě 2011

No sestre konecne dosiel VIP XL a je uuuuuzasny. Velka vanicka, maly podvozok aj po zlozeni, krasne farby, super sme vybrali, tesim sa, ked si ho nazivo vyskusam. Keby som este raz cakala prve, tak si ho asi aj ja kupim 😉