Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

xovicka
22. led 2013

Já si před dvěma roky kupovala kočárek v babystaru. Je to v podstatě internetový obchod výhradního dovozce, tedy Kenya. Tehdy teda měli ještě kamennou prodejnu u nás v Brně, teď už mají myslím jen jednu v Praze, jinak jedou přes internet www.babystar.cz . Dá se tam koupit v podstatě všechno, ale výhodné sady myslím nedělají. Je pravda, že já tehdy chtěla kombinace, které se do výhodných sad ani nedávají, tak jsem to neřešila. Nechtěla jsem maxi cosi ale römera, nechtěla jsem korbu ale pevnou vložnou tašku a ještě k tomu nějaké doplňky jako matraci, nánožník a přebalovací tašku... Švagrová koupila teď v Kolíně v Daniele www.kocarky.cz (my tam před lety byli taky na okouknutí). Na netu myslím žádné výhodné sady nemají, ale možná v té prodejně přímo , že vystavené zboží prodají levněji. Ony se ty výhodné sady dělají spíše v období, kdy je třeba se zbavit skladových zásob, než v čase, kde nikde nic není a všichni napjatě čekají na novou kolekci. Ale já adaptéry docela i párkráte využila, hlavně když člověk jel autem do obchodu nebo k doktorovi. Vzal sedačku i se zabaleným dítětem a nemusel ho přemotávat do hlubokého. Byla to výhoda u zimního dítěte, kdy těch vrstev bylo více.

jika10
22. led 2013

@redla No my adaptery na autosedacku taky zatim nemame, nejak jsme nevymysleli vyuziti, ale treba praxe nas donuti a budeme muset dokoupit 😉 A myslim, ze i kdyz budes kocarek kupovat pres polsky obchod, tak ta kvalita bude snad srovnatelna s tou nemeckou, vzdyt ten kocarek ti pripadne vyrobi v nemecku, ne 😕

redla
23. led 2013

@jika10 Ahoj, no, porad rozmyslim a premyslim, ta cena je opravdu vysoka.
A pres Polaky se mi to moc objednavat nechce a mozna mate pravdu, ze ten adapter je zbytecny, je jenom na chvilku, kdyz se s mimcem jezdi k Dr.....
Jsme byli v par obchodech a neni, jak si to vyzkouset, tak to nechci objednavat jenom podle recenzi, ale v pa jedeme do toho Kolina, tak snad tam neco bude 🙂
Jinak Jiko, mas hezkou vybavicku 🙂

javyb
23. led 2013

Ahoj holky, nepotřebujete některá adaptér na autosedačku na kočárek, sešly se nám 2🙂

redla
23. led 2013

@javyb Ahoj, no podle situace, jak se domluvim s muzem a jakou kombinaci budeme kupovat. Kdyz tu drazsi, kde je i autosedacka, tak tam se adapter musi dokupovat, tak bych Ti dala vedet, jestli bude opravdu potreba 🙂 To vis, stale v rozhodovacim stadiu ☹ Za kolik by jsi ho prodavala?

javyb
23. led 2013

@redla koupili jsme za 820kč, za 750 prodám🙂

redla
23. led 2013

@javyb Tak zrejme budeme kupovat ten set z Polska. Chci se zeptat, jakou mate autosedacku? Tam jsou na vyber tyto: Maxi Cosi Cabrio, Maxi Cosi Pebble, Romer Baby Safe Plus II SHR.

redla
23. led 2013

@redla Jinak javyb, cena pekna, normalne se to pohybuje nad 1000,-. Jeste dam vedet, zatim zjistujeme, co a jak 🙂

javyb
23. led 2013

@redla máme tuhle Romer Baby Safe Plus II SHR

elana
25. led 2013

@redla my máme (teda už nepoužíváme, ale měli jsme) Maxi Cosi Cabriofix. Mezi vajíčky mívá nejlepší výsledky crash testů, cenově vychází líp než Pebble (když už jsem věděla, že v kategorii 9-18kg už Maxi Cosi kupovat nebudu, tak nemělo smysl investovat do té základny izofixové, takže jsme poutali v autě jen pásem). Spokojenost maximální, je velikánská, prostorná, prcek v ní absolvoval ještě červencovou! (tj. bylo mu 13 měsíců) dovolenou. Už to bylo teda z nouze ctnost (objednaná Cybex Juno Fix nestihla dorazit včas), ale vešel se a hlava mu nečouhala a to je dlouhej.

mata.g
26. led 2013

Ahojte baby, poradite mi, ci kupit skor hartan (vip xl.kombinacia) alebo gesslein f4 kombi? Ono su to oba nemecke kociky. A co britax? Ten je o polovicu lacnejsi....mmmm...

vlnka81
28. led 2013

@santron rovnaku farebnu kombinaciu mam aj ja 🙂 ale ja mam VIP XL 🙂 nuz co, sme minimalne 1000km vzdialene a ja sa tesim ze sa rovnaky kociar paci aj niekomu inemu 😉 vyzera uplne super !

vlnka81
28. led 2013

@mata.g ja som sa rozhodovala medzi britaxom a vip xl. britax sa mi zdal starsne chutnucky 🙂 nakoniec som radsej zainvestovala a kupila som vip xl. predsa ma len lepsie vychytavky a je makkucky pre bejbino. aspon ten sportak je teda oproti britaxu mega velky 😀 uz teraz po mojom vip pokukuju babenky co maju hyper elegantne bugaboo do kt sa im uz 9 mesacne bejby ledva vlezie (sportak) a moj si vo vipke troni a kopka nohami 😀 hlavne som sa bala ze britax uz druhe bejby neunesie kym vip sa mi zda bytelnejsi.

redla
28. led 2013

Ahojky tehulky a maminky, tak jsme nakonec koupili v tom Koline. Dodaci doba je pry uz 14-16 tydnu, coz uz je pro nas pase. A nakonec jsme koupili tenhle kocarek. Cernou jsem nikdy nechtela, no....🙂
http://www.kocarky.cz/kocarek-hartan-racer-gt.html Barva 536, ale ne cerny podvozek, ale takovy ten stribrno-sedy. A chtela jsem se zeptat, mate nekdo zkusenosti s cernym kocarkem na udrzbu a jak v lete, kdyz pere slunicko?
Muj favorit byl 526 s bilou konstrukci. Myslim, ze ho tady nekdo ma, ten by prisel za 12 tydnu, tak stale jeste vaham....kdyz je favorit, tak je favorit, ze a na tu cernou se tezko zvyka 🙂

JInak javyb, vzhledem k situaci, ze to mame bez autosedacky, tak nejdriv budeme shanet autosedacku a pak bych Ti dala vedet.

Kdyby nekdo do budoucna prodaval slunecnik, nanoznik, prodlouzeni,fusak a rukavnik, tak vse vytane 🙂

Mejte se pekne a hezky den 😉

redla
28. led 2013

@redla vitane - oprava 🙂

jika10
31. led 2013

Ahoj holky, tak nase mala si pospisila na svet a narodili jsme se o 3 tydny drive. Hartanek uz ceka zaparkovany doma na chodbe a je naaaaadherny. Vcera jsem tam malou dala alespon spinkat, kdyz zatim nemuzeme ven 😒 Krasne v korbicce spinkala, tak snad se ji tam bude libit az budeme drandit po venku 😉

alemari
31. led 2013

@jika10 moc Ti holčičku přeju, užíjte si holky kočárku a dejte fotku😉

m_d
31. led 2013

zdravím děvčata, nechce se mi moc volat původní majitelce našeho kočárku a tak se zkusím zeptat vás...netušíte na jaký typ autosedačky by ten adaptér mohl být? 🙂

m_d
31. led 2013

no a jelikož jsem opět zaperlila a až jsem to hodila sem, pak mě teprve napadlo mrknout na google, tak už to vím... 😎

seny83
3. únor 2013

@jika10 prosím tě, jak dlouho jsi čekala na kočárek? zbývá mi 14 týdnů, docela těsný :-/

jika10
3. únor 2013

@seny83 Ja prisla na prodejnu a koupila si ze skladovych zasob. Jen jsem si ho tam nechala uskladneny a manzel ho vyzvedaval po narozeni male

jika10
4. únor 2013

Ahoj holky, pridavam fotku nasi Elisky 😉 A uz doma obcas na chodbe spinkame v kocarku 😉

jika10
6. únor 2013

Holky, vcera u dr jsem potkala pani s VIPckem, tak mi rikala, ze je taky hrozne spokojena a ze by nemenila. Ja uz se taaak tesim, az dostaneme povoleni k prochazkam venku. Kvuli chripkam nemame s malou moc nikam chodit

martinan4
8. únor 2013

Ahoj holky, stávalo se některé z vás, že ruční brzda při brždění skřípala/pískala? Nevím, jestli je tam nějaká nečistota, nebo je něco špatně? Díky!

twistybaby
8. únor 2013

Žienky prosim viete mi napísat rozdiel medzi Hartanom VIP XL a LITE XL? ja nevidim rozdiel je tam nejaký? 😕

maximka33
9. únor 2013

ahoj holky, líbí se mi kočárek Hartan, ale zatím jsem jej neviděla naživo. zeptám se, má nějaké chybičky? omlouvám se, že nebudu pročítat všech 60 stránek... děkuji.

jika10
10. únor 2013

Ahoj holky, tak dneska prvni prochajda s nasim hartankem a maximalni spokojenost jak moje, tak tatinka a naseho maleho pasazera. Nejvice se ji libilo drncani na kocicich hlavach u nas na Praze 2. Jo a jinak doufam, ze nam hartanek vydrzi to nase skakani po schodech 😝
@maximka33 Ja teda nevim, ale myslim ze hartan chyby proste nema 😀

alemari
10. únor 2013

@maximka33 mě příjde menší - v šití😉, někdy nepřesné.

tilly
10. únor 2013

@alemari mensi v siti? 😲 nepresne sitie? aky mas rocnik? ze by sa hartan pohorsil? ja som mala teda len tie starsie a teda nikdy som si nic nevsimla..

alemari
10. únor 2013

@tilly jak starší tak nové co jsem viděla.