Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

teegreen
20. kvě 2013

@zc298
@anika142
Aj naša susedka ho odtiaľ objednávala a po roku sa jej niečo na podvozku ulomilo, tak má teraz veľké problémy sa s nimi dohádať. Ja keď, tak maximálne zbehnem kuk do Viedne, ale z DE sa to potom predraží.

anika142
21. kvě 2013

@teegreen ahoj, objednavala z toho isteho eshopu? Mna vyjde kocik aj s doplnkami aj s 3rocnou zarukou o 85 eur lacnejsie. Otazne je co konkretne sa jej tam ulomilo ci jej zapricinenim alebo nie. Mne oni napisali, ze oni vybavuju reklamacky tak, ze kocik posielat netreba, ak je to len chybny nejaky diel, tak oni poslu druhy. Samozrejme ak je to chyba ktora sa neda nahradnym dielom opravit, tak oni si daju poziadavku o vyzdvihnutie kocika, ale u nich nie je urcita doba ako u nas 30dni za kolko musi byt vybavena reklamacka.

monty2
21. kvě 2013

Ahoj všem co máte kočárek Hartan už doma. Mám ho v německu objednaný a čekám na doručení. Ráda bych si dokoupila ještě originální tašku. Mám dotaz, jestli jde taška přidělat na kočárek .

teegreen
21. kvě 2013

@anika142
Susedka ho objednávala odtiaľ, ja mám teraz Stokke, mala som aj ja VIP, to som kupovala ešte vo Viedni, tu na Slovensku sa nedal kúpiť...u nás je to prísnejšie a ak nie si spokojná máš tu SOI, musela im ho poslať do Nemecka a preprava ju stála okolo 60, napísať možu hocičo a nasrdená je lebo je bez kočíka.

anika142
21. kvě 2013

@teegreen dakujem za info. 😉

anika142
21. kvě 2013

@teegreen akurat, ze to nenapisali len mne ale maju s tym eshopom aj ine baby skusenosti a v pohode, nemali problem. Ale aj tak dik.

teegreen
21. kvě 2013

@anika142
Tak aspoň vieš, že mal niekto s nimi aj problém...ani Hartany nie sú bezproblémové...
A aký podvozok si zvolila?

anika142
21. kvě 2013

@teegreen ani jeden kocik nie je 100% nikdy nenajdes uplne to prave orechove co hladas. No pre mna vseobecne nemci su dost precizny. Ale vsade sa najdu aj chybne kusy, ale to s tym treba rata. Ja mam vybraty VIP XL.

teegreen
21. kvě 2013

@anika142
Presne tak.
Aj ja som mala VIP, ale ten starší, kde bola mega veľká vanička, len nižšie položená ako teraz, bola som s ním maximálne spokojná...

anika142
21. kvě 2013

@teegreen to je fajn, ze si bola spokojna. Ja som nic lepsie ako toto nenasla. Ja som pred tym uvazovala o Cam aj o Jane, ale ma omnoho horsie recenzie ako tento. Ja som si ho obzrela v obchode a s nim som bola najviac spokojna. Este Teutonia je celkom fajn, ale sa mi vidi moc premrstena cena oproti Hartanu. Az taky veliky rozdiel medzi nimi nevidim ale cena omnoho vyssia.

loulou02811
21. kvě 2013

@arrowka
Mne napísali dodanie 11-12 týždňov. Tak už sa tešíme, len dr. mi na poslednej prehliadke povedala, že mám skrátený krčok a že bábätko môže prísť pred termínom. Sme to nechávali na poslednú chvíľu a možno budeme nejaký čas po narodení bez kočíka.
Daj potom vedieť keď ti príde, ako ste spokojní 🙂

jika10
21. kvě 2013

@monty2 Pokud budeš kupovat originál hartan tašku, tak ta na kočárek přidělat jde. Je to klasická taška s popruhem přes rameno a když ji chceš přidělat na kočarek, tak jí hodíš přes madlo a zapneš na popruhu patentky a nadherně tam drží.

jika10
21. kvě 2013

@zc298 My taky bydlime ve meste (Praha), ale moji rodice bydli na Vysocine a tam je v zime snehu jako na horach a musim rict, ze hartanek je tank a i tam jsme s nim krasne projeli zaveje (cca 15cm), dokonce jezdil v pohode i v takove te predjarni brecce. Do tohodle to chce zaaretovat ty predni kolecka a jede paradne 😉

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Ahojky, uz si objednala Hartan z nemecka? Aky tip - VIPKO?

mata.g
22. kvě 2013

@babymarket_sk Ahojky, prosim Vas, uz mate na predajni aj nove modely Hartan 2013? Konkretne ma zaujima model VIP XL. Da sa tam sklopit strieska na sportovej nadstavbe? Mne to doma nefunguje, resp. neviem na to prist, objednavala som ho cez internet z Nemecka. Vopred dik za radu 🙂

mata.g
22. kvě 2013

@arrowka To mozem potvrdit, doplnky su v priemere o 20 eur na kus lacnejsie nez v obchode...hmm, sa oplati 😎

anika142
22. kvě 2013

@mata.g ahoj, este nie cakam na morfologicky utz. Chcem VIP XL.

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 OK 🙂

anika142
22. kvě 2013

@mata.g ja som pozerala ale toto ma nenapadlo sa pozriet ci sa da sklopit strieska. V navode to nie je? Nechce sa mi verit ze by sa to nedalo, aky by bol dovod to tam nedat.

alemari
22. kvě 2013

@anika142
@mata.g u GT stisknu mezi prsty ty obruče na stříšce a klopím jak chci😉

anika142
22. kvě 2013

@mata.g si s nim spokojna? Odkial si objednavala, ja som bola pozerat kocik v babymarkete.

mata.g
22. kvě 2013

@alemari U GT je to pohodicka, ked tam je ta packa. U VIPka tam ziadnu packu nemam...to je ten figel

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Ja som si VIP pozerala tiez v Babymarkete v Ba, ale kvoli cene sme ho nakoniec kupili v tom nemeckom eschope, v ktorom chces kupit aj ty. Uz si nepamatam, ci sme tam skumali sklapanie tej striesky, ale prislo mi to logicke, ze by to malo fungovat na vsetkych modeloch....no hups, tu mi to nejde a nejde 😀 Inak lahucky kocik, vsetko v poriadku, PRILOZENY NAVOD TROSKU O NICOM, VELMI STRUCNY

anika142
22. kvě 2013

@mata.g na nete som teraz pozerala v navode. Da sa stiahnut ale je to asi to iste co mas. Tam len pise ako dat dole. Ach jaj tak to neviem ci si nerozmyslim ak to naozaj nejde. Ale pride mi to divne, preco by to neslo. Na videu to tiez nie je. No idem skumat ci to ide alebo nie. Ak nieco najdem, dam ti vediet.

anika142
22. kvě 2013

@mata.g inak ako dlho trvalo kym ti prisiel kocik?

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 "Odňať" striesku uplne prec nie je problem, ale sklopit dozadu, aby malo babo vyhlad, resp. aby nemalo tien - to mi vobec nefunguje a neviem najst zatial osobu, ktora by mi to potvrdila alebo uplne vyvratila 😀 jedine osobne v obchode... Tak ma to stve, ze by som bola schopna kupit si hned zaraz iny model, keby som to vedela dopredu 😀 Len to stoji viiice...

anika142
22. kvě 2013

@mata.g no to hej chapem, teraz kukam na manual a tam pise len ako dat prec ale nie ako sklopit. No este budem musiet vybrat iny model kvoli tomuto. Toto je velka chyba.
Mozno zavolat do predajne, ja asi skor objednavat nebudem kym nebudem mat toto potvrdene ci to ide alebo nie.

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Tych 11-12 tyzdnov pocitaj....

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Jasne, a mas este cas do oktobra... Zrejme je ten model tak urobeny a bodka. Len je to neprakticke teda a velice!!!

mata.g
22. kvě 2013

@anika142 Inak by som si kupila Topline S, len ja potrebujem co najlahsi kocik, lebo v bytovke nemame vytah a urcite ho budem musiet sem tam brat aj hore na 2.poschodie