Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

m_d
23. kvě 2013

@mata.g na VIP nejde oddelat striska, jen na sportaku, ale na hluboke korbicce ne. Sklopit ano, ale oddelat na to jsem teda neprisla 😉

mata.g
23. kvě 2013

@m_d Neriesime vanicku 😉 ale sportovu cast. ja to skusim poriadne zatlacit a uvidim co sa stane..

anika142
23. kvě 2013

@mata.g teraz som zistila, ked si pozries na stranku hartanu, tak si vsimni len vip cko a lite tie dva kociky tu packu nemaju, ale ked si pozries racer gt alebo topline s tak tam tu packu maju, ako keby na to vyrobcovia nemysleli alebo co. Malo by to ist potichu no na tych dvoch modeloch to chyba.

anika142
23. kvě 2013

@m_d da sa sklopit strieska na vip? sportovej casti? Nevieme na to prijst, malo by to ist ale ako?
Nejde o to dat ju dole ale len sklopit.

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 Ano to som si vsimla hned na zaciatku, proste tieto modely tu páčku nemaju.. Preto tvrdenia, ze vsetky sportove casti su rovnake nie su pravdive.

anika142
23. kvě 2013

@mata.g no presne tak, skusala si teraz? Alebo neskor budes, alebo to nechas takto? Ako to chces riesit. Ja spekulujem nad inym kocikom ale s mm chceme este pozriet recenzie v zahranici co na to ludia hovoria.
Mala som ten kocik vybraty uz 2 mesiace skoro a sa mi zdal dobry ale toto, s tym si to dost pobabrali.

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 No huraaaaaaaaaa podarilo sa mi to! Ale som sa bala, ze to urvem 😀 AKOZE NORMALNE TO TREBA SILOU TLACIT ZA HORNY RAM STREISKY SMEROM K OPIERKE (DOZADU-DOLU). Ono to potom pukne do jednej polohy, potom do druje a dalsej az je strieska sklopena........no zbohom.......a este som to musela tahat tak isto naspat. PUKA TO ALE IDE TO!!! TREBA CHYTIT PRI TOM BUD RUCKU NA KOCIKU, ALEBO RUCKU NA SPORTIAKU PROTI PREPADNUTIU BABATKA A ZABRZDIT KOCIK!!!

mata.g
23. kvě 2013

Takze zhrnutie: Kocik VIP XL je skvely, lahucky a moderny, ale so strieskou na sportaku su trosku problemy - nema system na ulahcenie sklapania striesky na sportaku, treba ju manualne tlacit dolu, co moze byt zo zaciatku problemove, ale ide to......

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 Ten páčkový system je vlastne tichý system, aby si nezobudila babatko.... takze, uz si to musis len zvazit 😉

anika142
23. kvě 2013

@mata.g no super ze sa to podarilo uspesne, a velmi to puka? Mozem vediet za ako dlho ti prisiel kocik?
A islo to asi tazko co? Teraz som pozerala aj Gesslein. Ale si ma potesila ze to ide.

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 Prisiel nam za 11 tyzdnov a peniazky sme si nachali stiahnut z kreditnej karty. Strasne to puka, ale budems tym trenovat, aby sa to vychodilo. Ked nam prisiel a skusali sme to, ani sa to nehlo 😀

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 ......Mne sa velmi pacil aj gesslein F4 (alebo S4), ale ked som si porovnala ramy, tak mi gesslein prisiel taky obycajny a stoji viac aj na babyonlineshop a ked si vsimnes, tak v ponuke maju najma vlozne tasky namiesto klasickych vaniciek a ja som chcela klasicku na leto. Tebe by sa ale hodila ta vlozna taska, lebo ta je vhodna hlavne na zimu.... Porozmyslaj - potom sa to asi aj oplati s tou vloznou taskou 😉 A asi aj HARTANY maju vlozne tasky...

anika142
23. kvě 2013

@mata.g dakujem ti pekne za radu. Porozmyslam aj nad gessleinom, akurat sa mi zdaju na f4 mensie kolesa predne, ale neviem ci to nie je len fotkou. Este som ho v obchode nevidela, ale pojdem omrknut. Ale vahu ma vybornu.

anika142
23. kvě 2013

@mata.g maju aj hartany vlozne tasky. ja mam termin 12.10 cize zimu bude vo vanicke. Neviem mne sa osobne viac pacia tie pevne vanicky preto som chcela to xl. Myslis ze tie tasky su teplejsie?

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 Aj BRIO je pekny, len vanicka nema ukoncenu striesku pevnym ramom na uchytenie, je to latkova konstrukcia 😝

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 Ide o to, ze su este trosku vacsie ako klasicke vanicky a Gesslein ich predava tusim aj spolu s fusakom (to sa spytaj vo For Baby). V porovnani s vanickou sa do nich vojde fusak na dlhsie obdobie. V bytovke mame susedu, ktora mala zimne babatko a kocik s touto vloznou taskou a pekne sa jej tam voslo, netlacilo sa tam

mata.g
23. kvě 2013

@anika142 Jejda, ty si z Kosic 🙂 a For Baby je v Bratislave, prepac 😀

tilly
23. kvě 2013

@mata.g ja kvoli tebe pojdem do toho best4baby a opytam sa 😉 oni dovazaju hartany...

anika142
23. kvě 2013

@mata.g aj tu su predajne s gessleinom, takze si to pojdem omrknut.

anika142
23. kvě 2013

@tilly tiez pojdem v sobotu do best for baby v Presove a tam si to chcem este omrknut a opytam sa ich ako to je.

mata.g
23. kvě 2013

@tilly Si zlata. Ja sa s tym bruchom uz moc do mesta nehrniem, nechce sa mi tam ist 😀 a naposledy tam mali vystaveny SKY, RACER GT a SKATER takze to som videla 🙂

mppm
26. kvě 2013

Holky, má cenu kupovat prodlužovací nástavec? Mimčo se nám narodí přelom srpen/září.

elana
27. kvě 2013

@mppm podle mě ne...do jara Ti v korbě/tašce vydrží a oni potom už většinou stejně ležet nechtějí. A sporťák jde úplně do lehu, takže nějak nevidím moc pro ten nástavec důvod, ještě bych to chápala když to vyjde jakoby na zimu, že je mimčo víc chráněné před zimou a větrem, ale na jaro/léto si myslím že je to zbytečnost.

magdaleeen
28. kvě 2013

Ja mam malyho v rijnu,ten prodluzovaci dil jsme vyuzivali hojne. Do sportaku sel v breznu. Za me prodluzovaci dil Urcite Ano,kor kdyz se mimi narodi srpen,zari..

alemari
28. kvě 2013

@mppm taky mám prodlužovák, malá má ted 10 měsícu a mám to tam stále, deka nepadá, ted byl i fusak, prostě je to super 😉

alex2201
30. kvě 2013

@mppm mám predlžovací diel a malého som vďaka nemu vozila v hlbokom kočíku do 15m, čiže v zime tak ešte bol ako 17mesačný :D u mňa na nezaplatenie, a vo vaničke bol do 6 mesiacov

alex2201
31. kvě 2013

@mppm takže tu je náš predlžovák, malý má o 2 mesiace 2roky, v zime sme sa tak podobne vozili 🙂 s predlžovákom, fusak lodger vo vnútri 🙂

maximka33
1. čer 2013

Holky, koupím korbičku na Hartana Topline S, prosím o nabídky do zprávy, děkuji.

rye
1. čer 2013

@mppm Já myslím, že ho úplně nevyužiješ, přes zimu bude ve vložné tašce a na jaro už dáš fusak. Na prvního (konec srpna) jsem ho měla - protože taška Emitex nebyla zacvakávací do kočáru, tak aby se mi nesesula při výjezdu po rampě, teď jsme ho neměla - Hartan taška se cvaká přímo do kočáru.

vavrenka
2. čer 2013

@rye ahojcek, citam, ze mas skusenosti s predlzovakom, chcem sa spytat -mam racer GT aj s kombi fusakom, malw sa narodi zaciatkom listopadu. potrebujem ten predlzovak, popr. vkladaciu tasku, ci je lepsei kupit vanicku? pravdupovediac, do tej sa mi investovat nechce.. mam aj nanoznik, pri dcerke som to robila v zime tak, ze som ju dala do fusaku, dala som aj nanoznik a islo sa von. ale to mala 7m, netusim ako to je s novorodeniatkom...