Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

mmacko
13. črc 2011

@kiki30 hej, tie sportove su fajn, ako nie su tak siroke ako napr ja co mam concord fusion, ale je to na ukor, ze sa neda otocit k mamine, preto ho aj ked druhe vyrastie z vanicky vymenim za nieco otocne. Ale tie hartany ked porovnas napr s teutoniou, tak je to fakt priestrannejsie. Len rychlo vyberte, lebo ak nezoberete taky, co maju na predajni, tak dodacia je fakt 2 mesiace. Alebo skuste pozret na nete, aj segra tak kupila a tu stoji 2 kombi okolo 700 eur (VIP XL) a ona kupila aj s dodanim za 530, co je doooost rozidiel 😉

kiki30
14. črc 2011

@mmacko my chceme kupit kocik z nemecka, tie ceny su tam uplne o inom, a sestre kolko trvala dodacia doba? My ked sme sa informovali na nejakom nemeckom eshope tak povedali tych 8 tyzdnov, ak by to dodrzali bolo by super.

mmacko
14. črc 2011

@kiki30 sestre to trvalo presne 8 tyzdnov, ale to je tebe LTT. Lebo vsak s babom mozes ist hned von z porodnice na druhy den. Ci mas este nejaky kocik?

rasss
14. črc 2011

@kiki30 aj my sme objednavali Hartan z Nemecka a ma nam prist prvy augustovy tyzden. 8 tyzdnov plus "drobne" po potvrdeni od nich, ze im prisli peniaze na ucet. Takze naozaj stihal LTT 😉

kiki30
14. črc 2011

@mmacko @rass no stihame len tak tak, to vieme, ale v zalohe mame keby nieco z muzovej rodiny, tam sa nam ich ponuka az az, ale to by bolo len take krizove riesenie kym by neprisiel ten nas 🙂

kiki30
16. črc 2011

Este sa chcem spytat, mate niektora toto predlzovanie do kocika hartan? Myslim ze je to celkom dobre ked sa uz dieta nevojde do hlbokej vanicky tak sa tam da do sport. casti toto predlzenie, dieta do fusaku v zime a na to nanoznik a ide sa, hm?

lauravasinova
18. črc 2011

Nemáte někdo zkušenost s fusakem Polar-Tech od Hartanu, jedná se o fleecový fusak. Objednávala jsem ho z internetu, ale bohužel se fotka neshodovala se zbožím, takže jsem objednala vlastně úplně něco jiného. Je to objednané přímo z Německa, takže výměna by byla finančně náročná. Je to také jako dárek a starší generace v mém okolí z toho bohužel nadšené nejsou, protože mají strach, aby ve fusaku nebyla zima a že beran je beran. Byla bych ráda za jakoukoliv odezvu. Díky

minusa
2. srp 2011

Ahojte hartanacky 🙂

dnes mm doniesol kocik a je uuuuplne skvely, pridavam foto 😵

vavrenka
28. zář 2011

@minusa ahojcek, ako sa ti jazdi? aky mas typ? velmi ma to zaujima, inak, mne sa tato kombinacia nesmierne paci, sivo - cerveny pasik, ja uz som rozhodnuta pre racer gt. chela osm najprv VIP, ale ten je celkovo pre mensich,t akze by som mala sportak pomaly asi po kolena, inak je vipko super odpruzene a celkom lahke..

tilly
28. zář 2011

@kiki30 ak mas to, tak ani hlboku vanu nepotrebujes 😉

minusa
28. zář 2011

@vavrenka - racer gt je uplne super, perfektne sa nam jazdi .... nemenila by som 😵

vavrenka
28. zář 2011

@minusa ja sa velmi tesim, jedine, co ma trochu mrzi, je hmotnost, lebo ho budem musiet denne vliect hore-dolu po 8 schodoch,ach jaaj.. ale vzhladom na nase poziadavky na kocik - na vysla znacka hartan a model gt 🙂 , dufam, ze sa malej bude pacit, som uz nedockava, lebo kazdu chvilku ma prist kolekcia 2012 a tak cakam.
len skoda tej dodacej doby 😔

kiki30
29. zář 2011

@vavrenka aj ja som chcela najskor hartan vip, ale ked sme boli pozriet tieto kociky v obchode, tak fakt je VIPcko nizke, a my sme vysoky, takze ten nie, ale hned sme tam pozerali ostatne, a racer gt je uplne uzasny, a fakt jedine co je problem je dlha dodacia doba, takze treba objednavat dostatocne skoro, aby stihol prist ked ho budes potrebovat.

vavrenka
29. zář 2011

@kiki30 ja uz ho potrebujem 😀 , malu nosim v nosici, lebo mi odmietla kocik, co sme dostali - nepruzil, taky trkotáč to je, vzdy, ked sme nabehli na nejaky vymol, ktorych su tu mrte, tak nou heglo, zobudila sa a rozplakala..
tak verim, ze hartan ju presvedci a bude sa chciet aj vozit, nielen nosit.. 😝

kiki30
29. zář 2011

@vavrenka a uz ho mate objednany? a nedal sa kupit v BA aj nejaky z tych co maju vystavene kusy? my ked sme sa tam pytali tak hovorili ze nieco maju aj na sklade, este nejake 2-3 ale tym padom si nemozes vybrat aky chces, ale ked vy ste na tom takto tak musite nudzovo riesit.

vavrenka
29. zář 2011

@kiki30 hej, ponukli mi, ale ja rozhodne nechcem cierny ani tmavy, by som si pripadala, akoby osm malu davala do truhly 😅 , sme si povedali s mm, ze radsej pockame, babulke je u mna dobre, nosi sa vlemi rada, len ja by som tuzila potroske slobody 😉 ale tie dva mesiace uz vydrzim, aspon ustrim, nebudem musiet kupovat vanicku, mala pojde rovno do sportaku a kupim ten fajny zimny fusak
a este v inej predajni mi ponukli cisto biely kozeny s orlom na boku a oko a kridlo mal z nejakych ozdobnych kamienkov -to by som tiez nezvladla...

kiki30
30. zář 2011

@vavrenka tak to ti fakt nedali moc na vyber, neviem na co take aj objednavaju, ved to ani nepredaju... inak ak by si si kupila do sportoveho take to predlzenie, ako je fotka vyssie co som davala este kedysi tak ten kocik je ako keby hlboky, ja mam aj to predlzenie, ked pojde z hlbokej casti a bude este krpaty tak mu bude lepsie takto. A aku farbu ste vybrali?

vavrenka
30. zář 2011

@kiki30 cakam na kolekciu 2012 - na nete som ju uz nasla, dizajn je mierne inovovany a racer gt o pol kila lahsi, mne sa pacia take tie s farebnym pruzkom na strieske, typ aky mas ty 😉
hm, to predlzenie je zaujimave. ja si objednavam k racerku este ten fusak k tomu a to predlzovadlo vyzera velmi fajn.. kolko stalo? a vyuzijes to? nasa hanka bude prave, ked nam kocik pride niekde medzi 5tym az 6tym mesiacom, takze by sa jej mozno nieco take hodilo.

vavrenka
30. zář 2011

@kiki30 a este ejdna otazka - vy ste kupovali cez net alebo cez predajnu? kolko ta vysiel?
pozerala som ceny v nemecku, tam je to uplne o inom lacnejsie skoro o 100 eciek 😒
a predsa len este ejdna otazka 😀 - peruje naozaj dobre? ja som sice z BA, ale byvam v stvrti, kde su v tak katastrofalnom stave chodniky, same vymoly atp, ze nechcem s malej vytriast dusu

kiki30
30. zář 2011

@vavrenka on sa da este aj nastavit v tom perovani, este som to neskusala, ale musim sa s tym trosku pohrat. No ja si uz poriadne nepamatam z akeho eshopu sme ho kupovali, ak to najdem v maili tak ti poslem, ale nas vysiel pribl. o 250 eur menej, objednavali sme ho z nemecka.
to predlzovadlo nevyslo moc, a snad vyuzijem, ono ked sa to tam da, tak to vyzera ako keby vanicka.

mmacko
30. zář 2011

@vavrenka moja kamoska objednavala z babymobile.de a vysiel 2 kombi VIP XL o 250 eur lacnejsie ako maju tu napr v kocikove.
Vsetky Hartany peruju uplne super 😉

vavrenka
30. zář 2011

@mmacko babymobile.de? ta stranka tam predavaju mobily a volania....

vavrenka
30. zář 2011

@mmacko aj ja mam hanku. krasne meno, ze? 😵

mmacko
30. zář 2011

@vavrenka hej krasnucke meno 😀
a oprava na tu stranku
http://www.babysmobile.de/

sussie259
2. říj 2011

@minusa ajojky chcem sa ta spýtat na farbu konstrukcie? je cierna? alebo to na fotke tak skresluje? bo GT mame na 90% vybrate tiez, ale v ciernej konstrukcii by sa mi ovela viac pacil..a rozmýslam kde to treba hladat alebo napísat do objednavky ze cierna konstrukcia? zda sa mi to viac elegantne 🙂 a tiez chceme kupit z netu 🙂

minusa
3. říj 2011

@sussie259 - ta konstrukcia je skor taka titanova .... podla mna ked napises, ze cierna, tak by s tym nemal byt problem 😉

katuska
4. říj 2011

@vavrenka hmotnost hartanu patri k tým najnižším 🙂 ma len okolo 12 kg, to je podla mna super 🙂
My sme si tiež vybrali Hartan, ale VIP XL, lebo som malička, osobne skusenosti s nim este nemam, chceme ho tento mesiac objednat. no čo viem tak je veľmi skladny, s odnimatelnými kolieskami, ale vraj nafukovaice sú lepšie, tak neviem...... je výborne odpružený, ma dostatočne veľkú vaničku (napr. oproti concordu), športový má obojstranne prehadzovaateľnú rúčku, a čo je super je brzdenie kočíka, veľmi šikovné. Jedna kočka, čo ho má cca. 5 mesiacov sa trošku sťaožovala, že sa kvoli tým menším kolieskam horšie vychádza na obrubník, ale že je to sila zvyku, no a že ho ma po polroku rozheglaný (konštrukcia). Toť pozitívne aj negatívne pohľady na hartan. poviem vam vlastne skusenosti ked ho budem mat 🙂)))

vavrenka
4. říj 2011

@katuska mala som vIP v rukach, keby nebol pre nizsich, rozhodne beriem ten, nie racer gt. vip-ko je podla mna SUPER! mne sa ta rucka veelmi paci, ze je vysuvacia. a co som pocula, nemci su vraj v reklamaciach promptni, takze ak by sa nieco pokazilo, tak utekam reklamovat 😀 , to vip-ko ti zavidim 😉

katuska
5. říj 2011

male prekvapkooooo, včera som hladala tiež ako vy recenzie na Hartan, a popri tom som nechtiac natrafila na inzerat. Jedna maminka predávala 2-mesačný VIP XL za výbornú cenu, vrátane originál príslušenstva, tak sme neváhali a boli sme sa naň včera pozrieť, a čo čert nechcel už je náš 🙂))))
Ešte ho nemáme doma ☹ , v priebehu tohto týždňa by sme si ho ale mali isť vyzdvihnúť 😉 tak potom zreferujem prvé dojmy 🙂 máme ho trošku v predstihu kupený, pôvodne sme ho akurát tento mesiac chceli objednať v predajni, aby nám do porodu prišiel, no taká ponuka sa neodmieta 🙂 tak do januára v nom budem voziť bábiky 😀

katuska
5. říj 2011

už je náááááš 🙂 chýba nám už akurát len fusak a taška na kočík. 🙂 🙂 🙂