Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elana
25. dub 2012

@alemari prosímě, co je to ten pelíšek? to snad loni nebylo...nebo asi bylo, ale vůbec jsem si toho nevšimla 😕 Kde jsi sehnala levný Mucki fusak? Máš pravdu, že v sezóně bude drahý, teď se koupí líp a je to jedno. S oblíkáním souhlasím naprosto, jak já jsem si vychvalovala toho beránka, že stačilo vzít mimčo jak bylo doma, dát mu jen kabátek, čepici a jelo se ven 😵

alemari
25. dub 2012

@elana 😀 ono se to jmenuje Kusechelnest, od Hartanu. je to ale do korby nebo do sedačky 😀. Že by to bylo až letos? 😨
V Davídku Olomouc objednávají jen omezený počet těch medvědích fusaků, trochu si myslím, že to nebude tak lehko sehnatelné...asi to bude na objednání... A ceny, třeba klokanice má za 2700, to se taky dá, ne? Taky se děsím toho oblékání! Není většího řevu než při oblékání unaveného mimina 😀 😀 😀!

elana
25. dub 2012

@alemari hahá, jen na objednání...na mě si s tím nepřijdou 😀 vidíš ale, jak jsem se poučila a jsem panna prozíravá a chci kupovat fusak v dubnu 😉 Takže na tom Davídkovi to mají levnější než na Klokanici? Aha, díky za info k pelíšku, tak to už je pro nás stejně pasé. Ale Vy ho určitě užijete 😉

alemari
25. dub 2012

@elana Mě dali na dotaz cenu dobrou, protože mám od nich objednaný kočárek, jinak jsou ty ceny asi podobné, na té klokanici mají nejspíš levnější ty loňské. 😝.
No koukám, koukám že jsi se asi poučila 😀 😀 😀! Fusak v dubnu...lepší, než až bude mrznout kupovat co zbyde v obchodech. No ten pelíšek,asi byl i loni, mají tam loňské barvy. Asi jsi si nevšimla, a nebo sis možná říkala že to přiobjednáš až později 😀 😀 😀.

vlnka81
25. dub 2012

@alemari
@elana
tak s peliskom - hniezdockom budeme na fore dve 🙂 aj ja sa uz velmi tesim 😉 a asi si dam od vas poradit - ako od skusenych maminiek a asi pojdem kupit ten fusak co najskor aj ja. Pozerala som web stranku davidek aj klokanice. No mne pride ze su to teda uplne rovnaka fusaky - akurat ze na davidkovi stoji 3 600 a na klokanice 2 890 Kc. Na davidkovi pisu ze je to vylepsena kolekcia:
U kolekce 2011/2012 je u fusaku nově membrána Sympatex použita i u rozšíření fusaku druhým zipem. Navíc je též vybaven mini přezkami, které poslouží, když chcete, aby držel fusak pootevřený. Pro zimní sezónu 2011/2012 jsou též připraveny nové módní barvy - modrá aqua, stříbrná, tmavě zelená...
- ked sa pozriete na klokanice tak na obrazku vidite ze ma tiez rozsirenie druhym zipsom, mini prezky tam sice nevidim, ale "modne" farby tam su tiez. Okrem tej tyrkysovje ktora sa mne vemi paci ☹
Nuz akokolvek sa rozhodneme urcite to bude super fusak 😎

mochenkaa
26. dub 2012

@alemari tak kočárek asi stihneme. Malý je menší, dr nám posunul TP na 30/6 ale s tím, že velikostně odpovídá 3/7 (jen jsem malá, tak se to ztratí) 😀 A poslední termín kočárku je 21/6 🙂

alemari
27. dub 2012

@vlnka81 🙂 ty máš hnědý Hartan, ta tyrkys byla hezká 😉 až je uvidím naživo poreferuju o barvičkách, mě učarovala ta oranžová a kávová 😎

alemari
27. dub 2012

@mochenkaa tak to snad budeme rodit i vozit najednou 😀 já byla taky včera na ultrazvuku, neplánovaně 😀 doktorovi se zdálo že mám moc velké břicho, tak mě rozhodil že jsem se lekla dvojčat! 😕 nechala jsem si udělat utz, mimi je velké! 😀 vidím to taky na začátek července....a kočárek, ten má dojít v půlce června. 😵

mochenkaa
27. dub 2012

@alemari No, a je to ta holčička? V kolikátém tt jsi a kolik miminko měří? A kde chceš vůbec rodit?
Davča měl včera 30tt+5 váhu 1 347g 😵

alemari
27. dub 2012

@mochenkaa co to je nevím, je to dítě pohyblivé! Ani v Prediku si nebyli jistí a to je genetické pracoviště 😀. Odpovídá to 29tt a jsem 27, na míry jsem se neptala, stačilo mi že je tam jedno 😀 😀 😀 co bych s tím Hartanem dělala! Z dvojčatama! 😝 Rodit asi ve Vsetíně, byla jsem spokojená u obou. 😎

mochenkaa
27. dub 2012

@alemari No mě oproti Prediku ve 12tt a 20tt posunul velikost malého o týden. Takže to máš dobré, že o 2. Mám v přátelích holčinu, co se jí to posunulo o skoro 3 týdny dopředu, malý je o tolik větší.
Tak Davula doktorovi vesele kopal do té sondy 😀 Taky když mě objedná na 10:20 a ten malý ďáblík kolem 10 vstává, tak se není čemu divit 😀

elana
27. dub 2012

@alemari tak dneska jsme měli slavnou procházku, po 10 1/2 měsících jsme u nás potkali poprvé Hartana 😕 Měl korbičku (černou 😝 ) a podvozek nevím co to bylo, já se v nich moc nevyznám, asi Racer GT myslím (dost malý ty menší kolečka, ještě míň než má Topline S). Tak už v našem skoro stotisícovým městě jezdí asi celý dva 😅 Fakt nechápu. Kdyby lidi věděli, jak fajn kočík to je, určitě by se prodával líp.

alemari
27. dub 2012

@elana no GT má nejspíš stejně velké, to byl asi VIP? U nás kupodivu jezdí ty tříkolové hodně, možná to bude tím že právě v tom Valmezu tříkolky mají na prodejně. 😝 Ale, na tak velké město jak píšeš je to divné, je to asi tím objednáváním. Málokomu se chce čekat.....

elana
27. dub 2012

@alemari jo, pes bude zakopaný nejspíš tady, protože cena je plus mínus srovnatelná s těma dražšíma značkovýma kočárama, který tu lidi mají (Mutsy, Peg Pérego). Fakt je, že tady (ač jsme u rakouských a nedaleko německých hranic) tu kupodivu skoro německý kočáry není vidět..myslím Teutonky, Hartany ani Gessleiny 😕

mochenkaa
27. dub 2012

@elana Mamka vystopovala po Zlíně asi 3!!! Hartany. Dělá ve velkém nákupním centru kde je pořád plno lidí, tak má přehled, ale víc jich taky neviděla. Já viděla 1, ale klidně to mohl být jeden z těch, co viděla mamka. Taky nechápu proč jich jezdí tak málo. Přitom je sice dražší ale ne zas o tolik, aby nejezdily

elana
27. dub 2012

@mochenkaa přesně tak...občas potkám i to šílené heblo (Silver Cross nebo jak se to jmenuje), takový ten retrokočár s obříma kolama, stojí asi 30 000 nebo kolik jen ten hlubokáč...a tadyhle Hartan jde defacto sehnat skoro za polovinu, trojkombinace 0-3roky...a nemá je nikdo.

mochenkaa
27. dub 2012

@elana BebeCar a Inglesina jsou drahé s velkýma retro podvozkama. Ale já to taky nechápu, Hartan je super kočárek tak proč jich jezdí tak málo? Ale aspoň budeme vyjímečné 😀 😀

alemari
27. dub 2012

@mochenkaa
@elana tak na obhajobu Vsetína-Teutonia je tu hodně oblíbená🙂. Ale jen tříkolky, to samé Hartan tříkolka. Myslím že to u nás ovlivnilo i množství sněhu-nějakým"prdítkem" ty závěje maminky neprojedou 😝.

mochenkaa
27. dub 2012

@alemari no, tak ve Vsetíně je ta zima hrozná (studovala jsem tam střední), ale nenapadlo by mě, že tříkolka je do sněhu lepší než čtyřkolka 😕 .

alemari
27. dub 2012

@mochenkaa já to myslela tak, že ty Jane, Chico, Cam atd co tu jezdí ve tříkolce ten sníh zvládají rozhodně hůř než ty Teutonie. Tu je opravdu mánie tříkolek! 😖 A taky v tom Hartanu nebo Teutonii ty tříkolky budou i stabilnější. Ale je taky fakt, že ve Valmezském obchodě to tvrdí, že tříkolka je do sněhu lepší, mě se jí taky snažili vnutit 😀 Já si to ale nemyslím 😖

mochenkaa
27. dub 2012

@alemari já si právě taky myslím, že 4kolka je lepší do terénu. Na Teutoniu jsme se taky dívali, ale v porovnání s Hartanem prohrála s velkým rozdílem

alemari
27. dub 2012

@mochenkaa mám taky srovnání Teutonia tříkolka, mě to příjde vratké. Když kluci chtěli vést kočárek tak ho málem vyvrátili. Sice si ho kamarádka chválí, ale mě nepřesvědčila. Spíš mi to příjde takový trend, móda. A hlavně! Všichni mají ty tříkolky černé 😢 . Jen ten jeden sOliver modrý Hartan-ten je krásný i na třech kolech 😲

mochenkaa
27. dub 2012

@alemari ty černé kočárky podle mě nesouvisí s počtem koleček, ty černé jsou jak epidemie 😖 Z cca 25 holek co děti mají nebo čekají jich tak 15 má nebo bude pořizovat černý kočárek, aspoň v mém okolí.

lemurko
29. dub 2012

Chcem sa opytat kto mate hartan kociky pre uz sediace deticky, teda sportaky... Ja som teraz zacala maleho davat na sedenie - do tej najvyssej polohy, ale som strasne sklamana z toho, ze je maly po bokoch takmer uplne nechraneny. Doteraz sme sa vozili v pololahu alebo v lahu, v sportaku sme od 4 mesiacov. V kociku sme hlavne spali. Teraz uz maly tolko nespi a chcela som, ze by pekne sedkal a kukal okolo, ale strasne sa smyka dole, potom je tam vykruteny, nohy mu trcia z kocika. To iste aj ta dalsia poloha.
Hlavne nerozumiem tomu sedeniu, ze vobec nesedi ako keby vnutri v tom kociku, aj strieska je vlastne skor vzadu. Nemate podobnu skusenost? Pouzivate sportove casti aj pre starsie deticky? Mam Topline S, ale to je jedno, tie sportove nastavby su pre vsetky rovnake.

adulik23
29. dub 2012

@lemurko mne sa tam zda v pohode. nemam pocit, ze by bol nechraneny.
upinas mu aj ten pas pomedzi nohy, aby sa nezosuchoval? lebo nasho to tam pekne drzi. ja mam skor problem, ze matko je strasne chuducky, takze po stranach ma vela prazdneho miesta.
pouzivam este aj peg perego uno a tam vytrca z kocika o dost viac ako z hartana. 🙂

elana
2. kvě 2012

@alemari tak nánožník-nenánožník, ve vedrech není třeba, takže jsme vytáhli konečně Hartana 😉 No to je rozdíl, super, ta řiditelnost je úplně jiná, takže jsem fakt spokojená.

alemari
2. kvě 2012

@elana no chtěla bych vás vidět 🙂. Jaké máš postřehy? Co přehazování, kolik využíváš? A malý už sedí? Taky ti sjíždí jako @lemurko?

U nás se vynořilo tolik Hartanů že žasnu 😕 Všechny hezké, dokonce i v barvách které bych si ze vzorníku nevybrala...

Ps:dáš sem fotečku? Viděla jsem modrý sOliver a byl krásný i na třech kolech, asi jako ten tvůj!🙂

elana
2. kvě 2012

@alemari přehazování využívám fakt moc, v tomhle počasí k nezaplacení...jinak jsem hrozně ráda, že ho konečně mám čelem k sobě, chcem na sebe vidět, myslím že je to (zatím) oboustranné, malý je mnohem spokojenější a cesty klidnější, než když se řítí "do neznáma". Sedět nesedí (kdepak on 🤐 ), takže ho mám úplně v lehu a tak problém se sjížděním nepozoruju.

fotečku dám, ale výhledově, nemám je stažené tady na tom laptopu. Ale myslím na to. Jako designově to žádný extra med není, co si budem povídat...ale ta ovladatelnost a prostornost to fakt vyváží.

alemari
2. kvě 2012

@elana já jsem potkala Hartan GT, barvy asi 600 nebo nějaká loňská , nevím a právě bych řekla že vzhledově super, i ten Topline S potkávám stále v 619, ten je i s bílou konstrukcí, asi si ta maminka musí myslet že jsem divná, posledně jsem na ní tak dlouho hleděla že jsem narazila do zdi 😀 .
To GT je bych řekla i hezčí než ta Teutonia Cosmo co je tady taky tak oblíbená. 😝 Mě se prostě Hartany líbí celkově. 😵

elana
2. kvě 2012

@alemari až Tě ta maminka za pár měsíců potká taky s Hartanem, tak pochopí 😅 Mně se právě líbí ty korbičky, ale sporťáky už tolik ne...je to takový pytel, připomíná mi to ty polský obry trochu, hlavně tvarem střechy. Ale samozřejmě funkčnost je neporovnatelná.