Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
15. říj 2012

@kukucg jestli je to ten co jsi tu dala,tak si myslím že je to stejná barva co mám já, je to látka na sluníčku s odleskem až do zlata a má v sobě takové černé "zrno" v té látce? Taky jsem chtěla použitý ale tehdy jsem nesehnala jiný než černý☹.Bratři by to neschválili🙂.
Mě se do toho mého moooc líbí růžová, vám to moc přeju ať je holčička zdravá😉.

kukucg
15. říj 2012

@alemari no na slniecko som ho nevidela a nevidela som ich spolu naraz, ale ona ma take cierne zrno v tej latke, ale myslim ze je to trochu iny odtien, ta moja nejde tak zlata a vnutri su kvety, ty mas pasiky. Ale je to taka ta lepsia latka, niektore maju taku inu 😝 Ja som vahal ci novy alebo nie, ale je to druhe mimi, pre dalsie teda neplanujem a inak pri malom som kocik pouzila asi 5 krat lebo ho neznasal a to by ma mrzelo tolko peniazkov, mno a aj to auto, tak som okukavala a nasla som ho v tej farbe co sa mi pacil, vyzera ako novy, nema jediny fliacik ci skrabancek a usetrili sme 😵 Mam k nemu kombitasche, s tej sa da fusak urobit, alebo podlozka, nanoznik, slnecnu clonu so sietkou, vajko maxi cosi. Takze vlastne vsetko co mi treba. Snad ma teda nesvihne z tej bielej lemovky 😕 😕
Tu je moj a tvoj 😅

kukucg
15. říj 2012

@alemari este si chcem dat usit podlozku do kocika, len neviem vybrat farbu 😕 😕 😕

alemari
15. říj 2012

@kukucg tak to bude fakt stejná látka, mě známá co je prodává říkala že tato látka je už asi 5 let stejná, používaná 😉.
Máš štěstí že jsi sehnala za dobrou cenu, já teda taky další neplánuju 😀 😀 😀 😀 !!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅. Mě ale děti jezdily v kočárku rády,byly tam až do 3 let, včetně spaní, proto jsem chtěla tak velký sporták 😉. A tu výbavu co k tomu máš, no super 😲

alemari
15. říj 2012

@kukucg podložku, myslíš do sportáku až bude sedět?

sussie259
15. říj 2012

@alemari mne sa ta cierna clona presne hodi ;) kuknem str.33

kukucg
15. říj 2012

@alemari No ja neviem na niektorych fotkach vyzeraju rovnako, ale nazivo mam dojem ze ta tvoja bola viac tak do zlta a moja tak skor do siva, ale mozno sa mi len zda 🙂 Ved ty mas tiez super vybavicku, ved mas vsetko co sa da 😅 😅
S detmi mas stastie, moj maly bol total nekocikovy, takze len babysatka a od 7m pesi 😝 Ale tak dufam ze druhe aj pokocikujem 😵
Ked hovoris o tej velkosti, minule som sa zamyslala, ze detom vacsim z kocikov trcia nozky, ked lezia tak im presahuju tu opierku, a tato na hartane ja na konci ohnuta, na tie nozicky, a co ked je dieta vacsie a ma nozky dlhsie? to mu nemozu trcat cez to tak nevadi to potom??? dufam ze nepisem ako madar 😅 😅 a chapes co myslim 😀

kukucg
15. říj 2012

@alemari ano do sportaku 😉

alemari
15. říj 2012

@sussie259 mě ne 😀

alemari
15. říj 2012

@kukucg nejsi madˇar 😀 , ta podnožka se dá prodloužit 😉
U nás to ani jínak nešlo, bud na kočár nebo nic 😅 , mám problém z nohou takže nosení nepřichází v úvahu 😝 , takže seděli jak pěny 😀. Podložku bych ráda tu pinky tmavě růžovou 😉

kukucg
15. říj 2012

@alemari No ja viem ze sa da, ale ked vidim o aky kus previsaju detom nohy s tych podnoziek tak mam dojdem ze to stacit nebude, ale ktovie 😕 😅
No moje dieta nebolo nikdy ako pena a nikdy nikde nesedelo 😀 😀 😀
Ja si chcem dat podlozku usit na mieru, baba ma 100 farieb vo vzorkovniku a ja neviem vybrat 😀
Od pinkie myslis tu s opicou??

alemari
15. říj 2012

@kukucg já musela jezdit jen po zajinavých krajinách 😀 , třeba ohrada s konma byla ok, nebo ovce 😅. Podnožka stačit bude, teda pole mě jo 😎 .
Podložku od pinky bud s opičkou nebo tu hnědou a růžové srdce jej na ní 😉

kukucg
15. říj 2012

@alemari No u nas nepomohlo nic 😅 😅
Tie so srdieckami sa mi tiez pacia, len hnedu som uz nechcela do hnedeho kocika tak som zvazovala tu ruzovu, ale zase tie site mi pridu originalnejsie a na su aj na mieru 🙂 uviimde, ved mame cas este

alemari
15. říj 2012

@kukucg a jaká paní? i tu na koníkovi prý šije pěkné 😉

kukucg
15. říj 2012

@alemari Ja som nasla na sashe.sk, tu na koniku nepoznam, vies kto?

alemari
15. říj 2012

@kukucg někdo to tu psal, pohledám, třeba najdu a pošlu ti 😉

kukucg
15. říj 2012

@alemari Jej zlata si, vdaka 😉

alemari
16. říj 2012
jika10
17. říj 2012

Holky, vysvetlete mi rozdil:
http://www.babyonlineshop.de/shopart/1006020533...
http://www.babyonlineshop.de/shopart/1006020532...
Me to pripada stejny - moznost pouziti celorocne jde asi u obou, pouziti jako podlozka do sportaku taky, tak jakej je rozdil 😝
Pristi tyden snad uz konecne objedname, uz budou ty latky 2013 ....

jika10
17. říj 2012

Je holky a ted me tak napadlo s tou bilou lemovkou, ze kdyz se bude hooodne spinit, tak to dam sikovne teticce a nasije tam cernou lemovku a bude 😅

alemari
17. říj 2012

@jika10 já mám ten první. Kuschelnest, je to oboustranný fusáček do korby, ted ho mám na té teplé straně, dá se i přepnout přes hrudníček aby nefoukalo, v létě jsem to používala jako měkkou vložku do korby. Vidělas to na fotkách😉.

jika10
17. říj 2012

@alemari jo jo videla jsem to. Takze to druhy bude asi standardni fusak 😝 No asi to proberu v obchode a pak objednam z nemecka 😅

alemari
17. říj 2012

@jika10 někdo tu má i to druhé, pśe stránek zpět se mi zdá že se to probírali😉

jika10
17. říj 2012

@alemari Diky, jdu na to meeeerknout 😉

zizinkafekete
17. říj 2012

Mamicky, mam na predaj tri mesiace pouzivany krasny sportacik hartan racer v bielej putavej konstrukcii. Kocarik je z dovodu kratkeho pouzivania v super stave, bol pouzivany naraz este so surodeneckym kocikom...bez poskodeni. Farba tmavo zelene karo, biela kontstrukcia, v predu dvojkolieska...super spokojnost, viac info a fotecky v mojom bazariku. Ak by ste mali zaujem, ozvite sa. Dakujem.

jika10
19. říj 2012

@sussie259 Ahoj, myslis, ze kdyz si koupim ten fusak so-wi tak ze pujde pouzit jeste pristi zimu? Muzes mi ho zmerit jak je veliky, ja nikde nemuzu najit rozmery. Pristi rok v zime nam bude cca rok

sussie259
19. říj 2012

@jika10 ajojky no urcite bude dobry aj o rok.. moja mala ma 8,5 mesiaca a je jej dobry. a v yime jej urcite bude tiez.a ten fusak je vlastne aj nanoznik..sa mi zda ze ma okolo 85/(90cm na dlzku.. som to minule merala pre kamosku.. 😀

jika10
20. říj 2012

@sussie259 Moc dekuju, tak ja do nej asi pujdu 😉

scvrcek
21. říj 2012

ahoj, prosím může mi někdo poradit se Skaterem?
- jak přidělat nánožník na sporťák - pochopila jsem dobře, že musím odepnout stříšku a místo toho připnout nánožník?
- při skládání se mi obrátí košík jakoby naruby - tím pádem nejde v něm něco nechat - to je taky ok?
- kolečko vepředu jde aretovat pouze přímo na kolečku, nejde to nějak "od řidiče" i za jízdy?

Nemáme k němu návod, tak se proto ptám 🙂
Díky předem!

elana
21. říj 2012

@scvrcek nemám Skatera, ale Topline S (myslím že nikdo tu Skatera nemá 😕 ), ale podle mě ten princip podvozků se až tak neliší...takže:

- ano, nejdřív odepnout stříšku a místo ní tam píchnout nánožník, ale stříška neodstává, ty uši má dost velký
- košík naruby se mi neobrací, to je zvláštní, já v něm normálně nechávám slídu i nánožník, deštník...prostě vše, jen je to připlácnuto složenou sedačkou a tak se nikdy nic nevysype
- nevím o tom, že by se dalo aretovat "od řidiče", vždycky jen zespoda na kolečku (kolečkách)