Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
23. říj 2012

@mochenkaa no koukni na ty srtránky co tu ted hodila @alena, taky z nich beru a tam mají do tvého kočíku krásné, já kombinézu asi řešit nebudu , jen nějkou lehčí, bundu máme a v tom teplém fusaku ani potřeba nebude...ona nemá ráda oblékání, takže raději v dupkách a bundě do fusaku než do kombinézy 😀

elana
23. říj 2012

@alemari no, to máš pravdu...letos ještě dobrý, ale za rok, až do toho půjde s botkama, tak to bys asi nestačila čistit.

mochenkaa
23. říj 2012

@alemari já už mám fusak na poště 😉 My jsme dostali krásnou bílou kombinézu se stříbrnýma hvězdičkama od mamky, takže jsem vyřešená. A navíc je to oblečené hned, oblíká se to líp než teď (punčocháče, body s dlouhým rukávem, kalhoty, tričko, bundička a čepka) 🙂

alemari
23. říj 2012

@mochenkaa ona nesnáááášíííí kombinézy 😀 jen pro očko, koukni na ty stránky, Billli XL ten moooodrýýý 😲 krásný a cena taky 😉

alemari
23. říj 2012

@elana no právě, pokud bude sníh tak pohoda ale v břečce,....vy už chodíte?

mochenkaa
23. říj 2012

@alemari ten tyrkysový je nádherný

elana
23. říj 2012

@alemari ne 😝 😅 ...teda jo, za ruce i za jednu chodí, ale sám ještě ne. A já ho venku z kočáru ještě nevyndavám (a vůůůbec mu ještě tuhle zimu nehodlám ukázat, že to jde 😉 ), takže letos ještě fusak asi vydrží čistý. My si povídáme, zpíváme, ukazujeme a tak nám cesta utíká 😅

alemari
23. říj 2012

@mochenkaa o, je , i ten světle modrá s tmavě modrým, a cena bezkonkurenční, i na sáně to bude...Jak dlouho plánuješ hlubokou korbu?

mochenkaa
23. říj 2012

@alemari dokud se vleze 😀 Teď má 60cm

alemari
23. říj 2012

@elana jo, vzpomínám si na to období, vypadáš jako bláznivá matka co si zpívá Chodíme chodíme hore po dědíně-na hlavní třídě, co? 😀 Já si myslím že až ho strčíš na sáně ztak bude fusak super 😉 i když ty už víš jak se jede s Hartanem sněhem, co? Já jsme na to zvědavá! A za kolik jsi měla ten Mucki ty?

alemari
23. říj 2012

@mochenkaa naše má 62, tak uvidíme, chtěla jsem nejprve koupit fusak jen do korby ale obávám e že po novém ruku pujde tak i tak do sportáku... 😉

elana
23. říj 2012

@alemari no jéje 😀 , u nás frčí Když jsem já sloužil a Bija bija (Bílá bílá ze včelích medvídků 😀 ). Do toho kvákám, štěkám, mňoukám...ale hrozně si to užívám 😵 Tyjo...myslím že jsem za něj dala 1990, ale já ho kupovala už v létě, tak to byly asi ještě níž, jak byla mimosezóna. Jak říkáš, bude fajn i do sání.

mochenkaa
23. říj 2012

@elana Já si na "když jsem já sloužil" vzpomněla tak na 2 sloky 😅 😅
@alemari tak já taky počítám s tím, že zimu neodchodíme s korbou a bude muset do sporťáku. Malá je veeelká

alemari
23. říj 2012

@elana a já nevím na co čekala a beru ho ted za 2990...no, co dodat.. 😀 zkoušela jsi ho i do Hartanové korby? Známá ho tam právě má, teda né hartanové ale teutonia což je obdobná velikost....
No tebe musí být zábavné potkat 😀 Já zpívala často Beskyde beskýde a až tehdy jsem pochopila že není žádný okybača ale že je to černooký bača 😀 😝 😅 😀 😀

alemari
23. říj 2012

@mochenkaa ale po kom! No tak tuto písničku já nezpívám, pááč mi jako malé bylo té panenky v komoře líto 😀 😀 😀

mochenkaa
23. říj 2012

@alemari 😀 😀 😀 Malému zatím zpívá jen moje mamka (mě pokaždé začne ječet) a ta zpívá samé "slušné" (záchode, záchode, ty kůlno dřevěná, do tebe padají h... jak polena. nebo básničky ála čtyři myšky v jedné díře, jedna druhé pr... líže) 😠 😀 😀 Zabit málo. Naštěstí teď z toho malý ještě nemá rozum

alemari
23. říj 2012

@mochenkaa 😀 😀 😀 taky moje dětí slýchávali ` komunisti komunisti vy k..y jedny, my budeme modří a vy černí 😀 😀 😀

elana
23. říj 2012

@alemari dodala bych, že jsme si kvit 😀 (má anabáze s nánožníkem a Tvůj fusak 😅 ).

ne, do korby jsem ho nezkoušela...to by mě docela zajímalo, přece jen měří 100cm a korba má kolik? 80?

alemari
23. říj 2012

@elana ano, jak píšeš.... 😀 😀 no ten horní lem stáhla tou šnůrou a normálně tam malého má 😵 75 myslím...

jika10
28. říj 2012

Holky, prosim prosim a smutne koukam, muzete mi premerit vnitrni delku a sirku u pevne korbicky a u pevne vlozne tasky taky vnitrni rozmer. Dekuji Manzel tady spekuluje 😝

elana
29. říj 2012

@jika10 a co konkrétně pan choť řeší? podle mě nejsou rozměry jako takové až tak důležité, spíš tam jde o ty kvalitativní požadavky, vkus a užití, co Vám bude pohodlnější (jestli máte výtah atd.), taky co se Vám osobně víc líbí atd.. Jinak se omlouvám, ale já nezměřím, korbičku máme odvezenou u babičky a momentálně je navíc zaskládaná nábytkem švagra, který rekonstruuje byt. Holky určitě pomůžou 😉 , ale fakt si myslím, že je to spíš o diskuzi, než o centrimetrech 😉

jika10
29. říj 2012

@elana No on resi prave to, ze mu jeden znamej (chlap) rekl, at si hlavne neporizuje kocarek s malou korbickou, no a tak mam za ukol zjistit, co je vetsi, abysme koupili prej to vetsi ..... Nejak ho musim presvedcit, ze kocarek bez korbicky nevypada jako kocarek, alespon pro me 😝 A navic kamosi si budou kupovat kocarek, kde velikost korbicky maji psanou 80x32, tak se tomu chce taky prej priblizit. Nejak vcera nepochopil, ze kdyz to dite zacne pomalu sedet, nebo se zvedat, tak ze v korbicce stejne nevydrzi a pujdeme do sportaku a ten je dostatecne velikej, si teda myslim 😝

elana
29. říj 2012

@jika10 přesně tak...to je taková fáma, že korbička má být co největší-jako já s tím do jisté míry souhlasím, nelíbí se mi ty minivajíčka, ale ta hartanská je dost rozumně velká (já tam měla syna od června do března, z toho vlastně listopad-leden byl ve fusaku, leden-březen v kombinéze, to už se s fusakem nevešel, ale i tak). A přesně jak říkáš, i kdyby měla korbička rozměr vany na koupání, tak stejně jsou děti, co tam od 4m řádí, přetáčí se ( @alemari by mohla vyprávět) a budeš ráda, až ji hodíš do sporťáku a přikurtuješ.

jika10
29. říj 2012

@elana No ja to vim, ale vysvetluj neco chlapovi, kterej ma chytry kamarady. Navic jsem mu rikala, ze Eliska se nam narodi v docela dobrou dobu v unoru, ze ve fusaku tam budeme v tom nejmensim obdobi a jenom do brezna nebo dubna podle pocasi a pak uz jen treba tepleji oblecena s dekou a ze to udela docela hodne a ze do takovyho zari nam v korbicce klido muze vydrzet, ale ze stejne nam pak z toho zacne vylejzat, tak pujde do sportaku, cca kolem 7-8 mesice 😝 Tak snad to nejak pochopil a vyspal se z toho a uvidim, co mi rekne dneska vecer. A mas pravdu, me se ty kocarky z minikorbickama taky nelibej a hartanacka mi pripada prave velika oproti teutonce a tak 😝

elana
29. říj 2012

@jika10 jako mě hlavně nejvíc dere, když do toho až takhle moc kecaj chlapi 😒 , přitom ruku na srdce, kolik oni toho s tím kočárem najezdí. Kamarádka si pořídila taky Topline S, na přání manžela s vložnou taškou a odmítla i když jsem jí nabízela, že jí korbičku půjčím, protože jemu se to prostě líbí jen s tou taškou (přitom tašku už měli, jen bych jí prostě pro radost půjčila korbičku, ať si ji tam dá, když na ni bude mít náladu. Ale nepovolil). Přitom on je celé dny v práci, na procházky má čas 2x týdně o víkendu 😠 , to si mohl jezdit s taškou podle libosti.

jika10
29. říj 2012

@elana No presne, chlap si vymysli, co by chtel za kocarek, ale ze to nevyhovuje te zenske, to uz ho nezajima. Presne takhle to ma kamoska taky, chlap ji tlaci do uplne jineho kocarku, taky chtela puvodne hartana 😅 Jsem zvedava kolikrat muj chlap nebo ten kamosky s tim kocarkem pujde za tyden ven 😝

elana
29. říj 2012

@jika10 právě, i ti, co chtějí, tak 80% času nemůžou a kolikrát je problém je dokopat i k té nedělní procházce samotné 😝 , kor po čase. To je jednou moc horko, jindy moc zima, prší, sněží, bolí je nohy...hlavně že mají kočár, jaký si vybrali. Proto je možnost jediná-nedat se, argumentovat a argumentama je prostě utlouct.

jika10
29. říj 2012

@elana No, tak utloukat budu dneska ja, pokud prijde zase s dobrou zadou od kamaradu 😀 Vsak ja ho zdolam a jestli ne a nastve me, tak si koupim kocar podle sebe, at se mu to libi nebo ne a on at se klido stavi na hlavu. Taky me obcas stavi pred hotovou vec, tak at vidi, jake to je 😉

mochenkaa
29. říj 2012

@jika10 My zvažujeme, že půjde už brzy do sporťáku, ne kvůli prostoru, ale je nervní, že nevidí ven. Takže délka korbičky je nám poněkud k ničemu 😀 😀 ale když si dám záležet na uložení fusaku v korbičce, tak tam může ještě x měsíců být 😉

Všeobecně. Korbička je kratší, ale širší. Taška je delší, ale užší. Takže jestli se ti tam nevleze na délku nebo na šířku už máš jedno 😀

jika10
29. říj 2012

@mochenkaa No to jsem taky manzelovi vysvetlovala, proste ho dneska umlatim argumentama a nejpozdeji o vikendu objednavam, at se mu to libi nebo ne 😉