Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

maximka33
18. dub 2013

@arrowka jsi moc hodná, díky moc!! a vidím, že jsme na tom s těhotenstvím podobně 🙂

arrowka
18. dub 2013

@maximka33 Jojo, už mám taky Topline S objednaný, z Německa, čekám ho tak za 8 týdnů.
Dnes jsem viděla venku Racer GT, hluboká korba, odstín myslím 501 a prostě nádhera. 🙂 V metru je spousta času okukovat kočárky, teď je to moje hlavní činnost. 🙂 Vídávám spoustu kočárků s rozviklanými podvozky nebo těsně před rozpadnutím a dnes mi pohled na masivní podvozek Hartana udělal vážně radost.

lena..
18. dub 2013

@alemari Už jsem koupila Maxi cosi...chtěla jsem změnu 😀 a zkusit tříkolku..tak uvidíme jak se osvědčí tenhle..ale Hartanu je mi pořád líto,je úžasně lehounkej a když ho nikdo nekoupí,tak bude mít malá dva kočáry 😀

maximka33
18. dub 2013

@lena.. to je stejně zajímavé, že píšeš, že je Hartan lehký, mě to tak nepřijde, má 15 kg, ale super se s ním manipuluje. a z tříkolky jsem právě utekla 🙂

alemari
18. dub 2013

@lena.. Aha! A už se u Mury polepšili se stříškou? 😲 Byla děsně malá, když jsem vybírala ja😉. Tsk třeba ti zůstane i Hartan 🙂

alemari
18. dub 2013

@magdaleeen no viděla jsem, že je na letišti balili do fólie-hodně balili😀 a docestovsly ok😉, dokonce jedna paní měla takové malé golfky, že si je mohla vzít do letadla, což jsem teda čuměla😀!!!

alemari
18. dub 2013

@vlnka81 nadváhu neřeš😀!!!!!
Ano, jsou maminky, co mají kočárek pro sebe s jiné pro miminko😀! Už jsi nějský Hartan potkala?

magdaleeen
18. dub 2013

@alemari ok, díky za odpověď

magdaleeen
18. dub 2013

@arrowka Haha, tak přesně proto jsem zvolila Hartan, nesnáším rozviklané kočárky 😀 V obchodě jsem je řádně otestovala a tenhle byl nejlepší...

magdaleeen
18. dub 2013

Chci se zeptat, jdou tady pak smazat ty fotky? Nechci je mít veřejně na internetu...Hlavně né ty, kde je malý a manžel...To jsem si to brzy uvědomila, co? 🙂

martinan4
18. dub 2013

Holky, mám jeden dotaz.. mám Topline S a přijdou mi strašně krátké ty ramenní popruhy, v podstatě teď už nejdou zapnout, aniž by tam kluk (11 měsíců) byl hodně přimáčklej... máte to stejně nebo dělám něco špatne? 🙂 Díky!!

arrowka
18. dub 2013

@magdaleeen Přesně tak, povozila jsem si spoustu kočárků a nakonec jsem se pokaždé vrátila k Hartanovi. Láska na první pohled. 🙂 A když už jsme u té rozviklanosti - nejvíc mě fascinují trojkolky, kdy to jedno kolečko vepředu nejede rovně, ale opisuje pravidelné osmičky. 😀 To musí být slast jezdit s takovým kočárem. Vídávám celkem pravidelně.

magdaleeen
18. dub 2013

@martinan4 To je divné, malý má rok a půl a když je dám na max, tak je má volné a padají mu z ramen. Ale teda vůbec mne nenapadá, co bys mohla dělat špatně..

martinan4
18. dub 2013

@magdaleeen Fakt? Tak to je nějaký divný! 🙂 Ty co má mezi nožičkama a ze stran jsou dloooouhé, ale ty zeshora jsou fakt kraťoučké, mám je povolené na maximum.. :(

magdaleeen
18. dub 2013

@martinan4 No to teda je. Dyť sporťák má být do tří let, tak ty popruhy musí být dělané na větší dítě. Ale změřit to teď nemůžu, hartanek zůstal dnes u rodičů...Tak třeba někdo jiný by to mohl poměřit.

jika80
18. dub 2013

@martinan4 ahoj, mam tiez topline s a mam prave opacny problem, ze su nam popruhy velmi velke a to ma mala uz 1 mesiacov

rye
18. dub 2013

@martinan4 Taky mám Topline S a ty popruhy jsou hodně dlouhé, nemám ho teď u sebe, ale není tam vzadu možnost nastavit je do různých výšek? Nebo se mi to motá s golfkama? Koukni na to.

martinan4
18. dub 2013

@magdaleeen @jika80 Mě to právě je divný, že by tam dávali takhle krátké popruhy, navíc jsem nikde nenašla, že by si někdo na to stěžoval 🙂 To by bylo super, kdyby je mohl někdo změřit.. mohla bych některou z vás poprosit? Díky! 🙂 Když to bude velký rozdíl (tj. nejsem blbá a mám je tam správně 😀 ) , tak to zkusím reklamovat, třeba mi dají delší... 🙂

martinan4
18. dub 2013

@rye Jde to tam nastavit myslím že do dvou výšek, ale ani jedna není dostatečná ☹

vlnka81
18. dub 2013

@alemari stretla som tu az 2 hartany 😀 myslim ze jedno bolo cierno biele GT a druha bola este len korbicka (hneda) tak neviem co to bolo 🙂

moja72
19. dub 2013

Ahojte. Baby prosím vás máte niektorá kočík z bielej ekokože? Veľmi sa mi páči napr. farba 527 (mám aj v albume), ale mám strach z tej bielej, či sa dá dobre čistiť. 😔 Ďakujem

anika142
19. dub 2013

@moja72 ahoj, ja som ten kocik pozerala v obchode presne ten biely z ekokoze, tiez planujem kupit hartan, no nemam sajnu ako by sa udrziaval. Nepripadal mi ze by to neslo dole, no ja som radsej od bielej upustila.

moja72
19. dub 2013

@anika142 len keď mne sa páči práve tento biely 😎 musím sa rozhodnúť do konca mája, lebo potom musíme ísť kočík objednať, pretože čakacia doba je cca 12 týždňov a cez prázdniny majú dovolenky

anika142
19. dub 2013

@moja72 mozem vediet odkial ho chces objednat? Viem ze niekde je cakacia doba do 12 tyzdnov a niekde zas 8 - 10 tyzdnov. Ja tiez chcem objednavat v pol. juna aby som ho nemala na posleslednu chvilu.
A videla si tu bielu v obchode alebo nie? Neviem mozno ine skusenejsie mamicky s hartanom by ti viac poradili.

moja72
19. dub 2013

@anika142 pôbodne som chcela ísť objednať do Zlína, tam som videla Hartan prvýkrát. včera som zistila, že ho majú aj v Hlohovci (tam mi povedali, že čakacia doba je cca 10 týždňou) tak ho pôjdeme objednať tam. Pôvodne som si myslela, že mi stačí objednať kočík niekedy koncom júla, ale zabudla som na dovolenky 🙂 ty chceš odkiaľ objednávať?

anika142
19. dub 2013

@moja72 no ja som uvazovala z nemeckych eshopov, ale kvoli pripadnym reklamaciam sa na to vykaslem. Najpravdepodobnejsie objednam cez net babymarket.sk. Zatial tam som ho videla najlacnejsie, inde po obchodoch maju vyssie ceny. U nich je cakacia doba 8-10 tyzdnov. Ja som ho chcela mat niekedy mesiac pred porodom cca, teda minimum 2 tyzdne aby uz bol doma. Tak asi ta polovicka juna bude stacit, snad.

lena..
19. dub 2013

@maximka33 nevím čim to je,ale přijde mi hodně lehký 🙂 když jsem si povozila segry Mutsy tak ten mi přišel hodně těžkej,tak asi je to tim 😀
@alemari mám Muru z roku 2008,je jako nová a stříšku má celkem velkou..tak uvidíme jaký to bude v praxi..

enkida
22. dub 2013

ahojte, viete mi niekto povedat, ci je nejaky rozdiel (okrem farieb) medzi racer GT 2012 a 2013. Bude mi na nich pasovat vanicka z kolekcie 2011?

boobinka
23. dub 2013

mate zkusenosti s nakupem hartanu pres moje-miminko.cz ? kocarek mam objednany uz 10 tydnu a na muj dotaz mi bylo odpovedeno, ze je zatim brzy. 😨

mppm
24. dub 2013

@boobinka mam objednanou vloznou tasku,teda pres jiny e-shop a psali mi dodani nejdrive za 12tydnu. Ale predbezne datum uz by ti meli rict,muzou to overit primo u vyrobce.