Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alex2201
3. pro 2012

@alemari zajtra písnem keď tam dám malého, ale tá vaňa ehhhhm tá ma fakt dostala 🙂

alex2201
4. pro 2012

@alemari hello tak boli sme dnes v teréne, no je to lepší "golfáč" hlavne je ťahší, sedačka sa mi zdá užšia ako na mojom, ale to bol možno optický klam 🙂 ale je super, spokojná som

alemari
4. pro 2012

@alex2201 já jsem s ním taky zkoušela jet, tu jezdí z 90% VIP, jak píšeš, do teténu to není😉, a co ta teleskopická rukojeť? Mě se špatně řídí😉.

alex2201
4. pro 2012

@alemari no mám s čím porovnať, ale sem tam sa uvolní, a mám pocit že je troška taký rozhejganý taký labilný, ale je to na druhej strane 4x4 medzi golfáčmi :D až na tú váhu, a ďalšia vec no zavesiť naň tašku to je problém

alemari
5. pro 2012

@alex2201 tak to máme stejné dojmy...lepší golfky, ale do města je to výborný kočárek😉. Krásný😉. To je kolekce ze kterého roku? Koukla jsem k tobě do alba, ta vanička je jiná než ta moje, sedí na topline S? Já myslela že VIP korby vypadají stejně jako ty ostatní, ne?😉.

m_d
29. pro 2012

děvčata můžu se s váma poradit? Chci kočárek od hartana, ale teď přemýšlím jestli Racer S neno VIP XL. Miminko se má narodit v půlce června, u obou budeme kupovat i korbičku. Jen vážně nevím, který. U toho raceru se mi líbí ty přední kola, protože se mi zdají lepší na jízdu třeba na kočičích hlavách, ale je to moje první dítě. Nikdy jsem kočárky nevozila, takže vlastně s tím nemám žádné zkušenosti. Děkuji za rady...

mochenkaa
30. pro 2012

@m_d Já mám malého narozeného v půlce června, máme Racer GT, jediný rozdíl mezi Racer S a GT je v počtu předních koleček - můj kočár má 2, kdežto S má 4. VIP mi vůbec nesedělo, jsem malá a vysouvací rukojeť byla hrozná. Prostě základní fyzika a zákon páky 😒 Když byla rukojeť zasunutá ať pohodlně dosáhnu, tak byl kočár blbě ovladatelný, ale vyšší maminka s tím problém mít nebude 😉 Jezdím s kočárkem vyloženě po městě a občas terén, jezdí se super. Akorát co bych příště pořídila, tak podvozek s ruční brzdou (využila bych ji i u nás v paneláku při nájezdu do vchodu), nepořídila bych si světlou lemovku na látce (mám bílou a jsem prase 😅 ), ale třeba ve městě nepotřebuju náhradní velké přední kola (pokud nemáš psa a nechodíš terény nebo nebydlíš na vesnici tak nepotřebuješ). Zvažovala bych hartan tašku ke kočárku. Prý je dost velká, já mám jen z DM drogerie a nevejde se mi tam všechno. Jinak jsem moc spokojená. Jo, a dokoupila jsem si prodloužení lůžka a nánožník na sporťák, určitě doporučuju 😉

m_d
30. pro 2012

@mochenkaa děkuji 🙂 já se víc a víc přikláním k tomu racer s, máme hafana a sice bydlíme ve městě, ale já to nazývám vesnicí 🙂)), maličká jsem taky a manžel taky chyběl, když se rozdávala výška 🙂) moc děkuji na info 🙂

mochenkaa
30. pro 2012

@m_d Tak bych šla do toho Raceru. Jestli S nebo GT je jen o tom, co se vám líbí víc 😉 Teda doufám, že na ten S jde dokoupit ta velká přední náprava. Holky, co to dokupovaly mají snad všechny GTčko

m_d
30. pro 2012

@mochenkaa tak to ještě vykoumu děkuji, ale vip jsem tedy poslala k šípku 🙂)))

jika10
31. pro 2012

Holky, jeste mesic a pujdeme si vyzvednout hartanka pro Elisku. Jak ja uz se tesim, az vyrazime 😉
@mochenkaa Tasku ke kocarku dostala Eliska k vanocum od hodne teticky a musim rict, ze bych se do ni zabalila ja sama na vikend 😅

mochenkaa
31. pro 2012

@jika10 to ráda slyším 🙂 Začala jsem používat látkové plínky a ty zaberou víc místa než papírovky, takže mám problém a tahám 2 tašky 😠 Už jsem oznámila, že chci dokoupit Hartanku 😵 Barvu 535 (je to ta samá co mám já, akorát já mám vevnitř puntíky a teď jsou proužky) a nebo černou.

alemari
31. pro 2012

@mochenkaa neřikalas náhodou že se ti nelíbí? 😕

jika10
1. led 2013

@mochenkaa Taky budeme zkouset latkovat, takze velka hartanka se hodi 😀 Alespon nebudeme muset sebou vlacet kufr 😀

mochenkaa
1. led 2013

@alemari Rikala, ale ted taham na tasce jeste pytel na suche pliny a pytel na mokre pliny 😒 Takze jezdim jak blb 😀 A uplne nejvic se mi na te tasce nelibi cena, ale letos je doma jina situace nez loni 😉
@jika10 no prave 😀

alemari
2. led 2013

@mochenkaa ona je tam přímo i kapsa na špinavé pleny, nepropustná😉.

xovicka
3. led 2013

Děvčata tušíte někdo něco o hartanu xperia? Já už svého hartana mám, ale teď vybírá švagrová. Sky jsem jí rozmluvila že má teleskopickou rukojeť a ona je prcek, tak teď přemýšlí o xperii. Hádám, že to bude nějaká novinka, nenašla jsem to ani na hartanových stránkách, jen na nějakých polských, ale ona to má v novém katalogu. Zdá se mi to jako nástupce topline s. Potěšilo mne, že zachovali na rukojeti kloub, ale víc o tom nevím, katalog jsem neviděla. A ještě jeden dotaz pro mne, nezkoušeli jste někdo od hartanu ty lehké golfky? Přemýšlím o nich tak za rok, až bude potřeba staršího vodit do školky, tak ať mám pro mladší něco lehkého skladného.

ptjj
3. led 2013

@xovicka tak o tom jsem nikdy neslyšela, je zvláštní, ze ho mají jen v
Polsku, ten podvozek se mi moc nelíbí a vypadá to, ze nema ani otočnou rukojeť

mochenkaa
3. led 2013

@xovicka pokud není na ofic hartan.de stránkách, tak bych nevěřila, že je to originál Hartan 😒
Každopádně Sky jsem viděla na živo. Nešla bych do něj ani omylem, kvalitativně a co se týče rozhrkání mi připomínal DorJan 😕 😠
Jestli je malá, doporučuju Racer GT. Já mám 150cm a M 185cm a v pohodě pro oba 😉

rye
3. led 2013

Ahoj. Máme Topline S a jsem moc spokojená, originál přebalovací taška je taky moc praktická. Chtěla jsem se zeptat - máte některá zkušenost s golfkami i-go? Moc se mi líbí, ale nemají polohování nožiček a já nevím, jestli je to problém v praxi nebo ne. Budu ráda za vaše zkušenosti.

xovicka
3. led 2013

@ptjj Ano s tím polskem mi to také připadá zvláštní, jenže ona ho má i v novém papírovém oficiálním katalogu na rok 2013. Ten já teda nemám. Sama mám topline s a ten xperia se mi podle fotky zdá tak trochu jako jeho nástupce. Navíc po podrobnějším ohledání oficiálních stránek hartanu se mi zdá, že je ještě nemají aktualizované. Minimálně mne zaujalo, že z nich vypadly golfky i-go, které zase až tak zastaralé nejsou, že by se měly rušit (teda doufám, za rok je chci koupit).

ssslunecnice
5. led 2013

@rye Dobrý večer, můžu se zeptat kde jste objednala kočárek?? kde v Německu? děkuji

rye
6. led 2013

@ssslunecnice Objednala jsem si ho v kamenné prodejně v Pasově - SpieleMax - http://www.spielemax.de/

sjuzocka
8. led 2013

Ahojte, mate niekto skusenost s hartanom a skejtikom? aky..? 🙂
a ten predlzovaci diel, vychadza mi, ze dieta ma ist do sportaku v najväcsej zime, takze asi je to celkom prakticke, ci nie? alebo je to hlupost? diky za info

vlnka81
12. led 2013

@popellka ahoj, na str32 som si precitala ze mas ten isty problem s nanoznikom ako ja. prave sme nainstalovali sportak (mame VIP) a neviem kde pripnut nanoznik.
@xovicka radila aby sa odopli tie bocne pasy a priplo sa to tam. ale ako ani tebe - ani mne sa to nezda. a este k tomu na streche je po bokoch absolutne nefunkcny cvok - ktory keby bol "opacny" (myslim tu druhu cast cvoku) tak to tam perfektne sedi - nanoznik sa da pekne pricvaknut. tak je to na hlbokej casti.
Neprisli ste na nieco nove od juna? ja rozmyslam ze by som to dala reklamovat. Vobec to nedava zmysel.
(pridavam aj moje hlavne hartanacke poradkyne 😉 @mnacko , @alemari )

velka vdaka zenicky a prajem krasny dnik

vlnka81
12. led 2013

@sjuzocka urcite by som brala ten predlzovaci diel. teda ja som ho aj zobrala a teraz si ho neviem vynachvalit. Maly je uz velky chlap a do korbicky sa nevojde (v pondelok bude mat 7 mesiacov) ani na dlzku ani na sirku - iba ak v bodicku - a ked som ho dala do sportaku v lahu a s predlzenim tak tam ma tazku pohodicku 😉

vlnka81
12. led 2013

@mnacko , @alemari, @popellka, @xovicka

tak a o 5 minut som tu opat. mozno ste teda za tych 20 stran diskusie prisli na to ako pripinat nanoznik - nestiham citat. ale ked moj manzel pocul co vam pisem tak sa siel pozriet na sportak a hned aj prisiel s riesenim 😀 a pekne to sedi a funguje 🙂

takze nanoznik sa pripina na umelohmotny cvok, ktory je na klbe ktorym sa otaca strecha na sportaku. pekne to tam sedi, bejbino ma vacsi priestor a je viac zakryte ako keby to bolo na tych odopinacich popruhoch. takyto umelohmotny cvok na hlbokej korbicke nie je. takze na sportaku ak ho tam dali by mal plnit nejaku funkciu. v terene to este nemam odskusane, ak by to nefungovalo tak vam napisem aby som nesirila nejake hartanacke herezie 😀

inac na hartanek nedam dopustit - az na niektore odflaknute stehy. Hlavne ked vidim concord neo alebo bugaboo kde su uz deticky v 8 mesiaci totalne napraskane a nemaju ziaden priestor. Sice vyzera to elegantnejsie ale bejbinka z tej estetiky maju akurat tak strpnute zadky 😉

vlnka81
12. led 2013

@xovicka co s atyka tvojej svagrovej tak ja by som sla do VIP. ja sama mam 159cm a racer GT bol uz na mna prilis velky - aj ked osobne sa mi pacil ovela viac a mm bol z neho nadseny 😀 VIP je taky akurat na mensie vahy a mne a zatial aj malemu plne staci.
ak ste sa teda nahodou uz rozhodli tak daj vediet co ste kupili 🙂

vlnka81
12. led 2013

@jika10
@mochenkaa

a vsetky ostatne zenicky. mam doma novu hartan tasku - tmavo hnedu, maximalne 4 x pouzitu aj to len v aute takze po vonku som ju nenosila. Ak mate niekto zaujem kupit tak mi napiste do IP. cena 59eur + postovne. mam ju momentalne na Slovensku v Kosiciach ale mozno by sa dala prepravit do Ciech tak do mesiaca.

alemari
12. led 2013

@vlnka81 ahoj, ty jsi vůbec neodepsala co jstevymysleli za čištění na kolečka od bakániček!😀