Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

vavrenka
17. srp 2013

ahojte, kocky, ma niekto zimnu vlozku/kozusinu do soft tasky? http://www.hartan.de/cz/zubehoer.php#a10 ?
oplati sa kupit to? dakujem za odpovede

alex2201
18. srp 2013

@teegreen ďakujem, presne hore som mala ten link, len mne nešiel do hlavy adapter za 8€

teegreen
18. srp 2013

@alex2201
Hej, ale ty si si kúpila obyčajnú, nie SHR kde je už ten protikus do hartaňáckych adaptérov, ale pokiaľ si dobre pamatám, dá sa myslím dokúpiť.

alex2201
18. srp 2013

@teegreen už som ju bola vrátiť, čiže aby sme sa chápali, mám si kúpiť túto autosedačku na tie adaptéry

alex2201
18. srp 2013

@vavrenka ahoj, neviem či to nieje zbytočnosť, radšej by som kúpila kvalitnejší fusak, kt využijem aj neskôr, napr lodger bunker má sťahovanie okolo hlavičky a zmestí sa Ti do softky

katarina_g
18. srp 2013

Ahojte, prosim Vas dievcata o radu, tiez som spokojna mamina kociku zn. Hartan 😉 kupovali sme k nemu pre babo len tu vloznu soft tasku, uz z nej maly vyrastol, pouzivame terz sportovy kocik ale k tej soft taske bola nasledovna info.....
Vrchnú časť SOFT tašky možno pomocou niekoľkých jednoduchých krokov premeniť na praktický fusak. ....
Mate skusenost? Ja som z toho manualu ktory bol k taske mimo....
Potrebujem vediet ako na jesen, ked bude chladnejsie ci viem tuto soft tasku vyuzit. Maly ma teraz 7 mesiacov za par dni
Vdaka za pomoc. Zimny fusak mam zn. KAISER s tym som spokojna.

m_d
18. srp 2013

@maximka33 fotky 😉

m_d
18. srp 2013

@maximka33 promiň je to z mobilu a ony se ty fotky vždycky blbě otočí, snad ti ty fotky pomůžou 🙂

maximka33
18. srp 2013

@m_d díky, já na korbičce asi nemám ten zelený čudlík, a proto to nepasuje. ale divím se, můj kočár je z roku 2009, takže žádná novinka..

maximka33
18. srp 2013

holky, mám na prodej černou korbičku Hartan, skládací, úplně na placku. je to starší typ. nám bohužel nepasuje. je tam pouze jeden "šroubek", na podvozku máme dvě drážky. Kdyby měl někdo zájem, klidně napište

m_d
18. srp 2013

@maximka33 to je na podvozku ten cudl, vyfot podvozek jeste 😉

maximka33
18. srp 2013

@m_d aha asi jo, vyfotím a hodím to sem..

vavrenka
20. srp 2013

@alex2201 dakujem za nazor, ten lodger sa fakt oplati? na fotkach vyzera tak obycajne, zato ta cena uz nie je 😨

alex2201
20. srp 2013

@vavrenka je fajný ja ho mám pri malom od začiatku, teraz má dva roky a stále sa v ňom vozí v kočíku. je to super vecička 🙂

vavrenka
20. srp 2013

@alex2201 a da sa dole odopnut? myslim, ked ma dieta topanocky. alebo, ako to riesis, ked ho davas? a inak, gratulujem k tehu 😉

alex2201
20. srp 2013

@vavrenka hehe ďakujem 🙂 vieš čo ja som mu topky dávala dole, mal stále hrubé ponožky v zime a keď bolo moc chladno tak som mu ich zabalila do deky ALE to bol len môj pocit, že aby neprechladol

eda28
20. srp 2013

Zienky, hartanacky nepredavate nahodou korbicku na hartan racer gt? Staci aj neskor, len nechcem objednavat novu. Prosim ozvite sa. vdaka 🙂

bamak
21. srp 2013

@alex2201
Ahoj, vím že píšu asi pozdě. Mám na Hartanu adaptér na vajíčko, stál mě 1000Kč...a v životě jsem ho nepoužila. Je to n nic. Když jedu ven, tak v korbičce a když jsem autem jenom na skok, tak netáhnu podvozek 🙂

alex2201
21. srp 2013

@bamak nepíšeš, ja adaptér mám kúpený s kočíkom, ale kúpila som ho vtedy keď už sme vajco nepouživali tak preto neviem čo za typ autosedačky to je, ja som pri malom veľa využila vajco na podvozku 🙂 a v aute budem mať VIPko a doma Topline S bez adaptérov, mne sa nechce vyťahovať stále kočík z kufra von :D

palesandra
21. srp 2013

Ahojte,viete minapisat rozdiely medzi gt a vip ? Pripadne aj topline?velmi pekne dik

babymarket_sk
21. srp 2013

@palesandra
roziel je len v konštrukcii, jednotlivé modely aj s popisom si viete pozrieť aj na našom e-shope

palesandra
21. srp 2013

@babymarket_sk a z hadiska vahy? A rozmerov po zlozeni do auta? Ja som nizsia ,vraj vip je nizsi.ake autoedacky tam pasuju?

babymarket_sk
21. srp 2013

@palesandra
najľahšie a najskladnejšie je VIP, autosedačky sú kompatibilné: Maxi Cosi Cabrio Fix, Maxi Cosi Pebble, BeSafe iZi Go a Römer Baby Safe Plus SHR / SHR II

bamak
21. srp 2013

@alex2201
Aha, nějak jsem se v tom ztratila. To vytahování chápu, je to opruz.a docela posilovna. Já zas tak často autem nejezdím. Tak přeju hodně super kilometrů 🙂

kacap
27. srp 2013

@maximka33
Dobry den, muzu se zeptat, k jakemu modelu krobicka pasuje? A nabidka je stale aktualni? Mame R1. Dekuji Kaca

maximka33
27. srp 2013

@kacap ano nabídka je stále aktuální. akorát přesně nevím, na jaký model to pasuje.. koupila jsem ji přes net a na topline s nepasuje. posílám fotku, my máme na podvozku dvě drážky, korbička jde jen do jedné. Nevím, jak to má váš kočárek.

teegreen
28. srp 2013

@alex2201
Nemusela si ju dať preč, stačilo ti kúpiť toto:
http://www.babymarket.sk/sk/4935/1553/romer-bri...
Inak odporúčam ti aj podstavec pod autosedačku do auta, super vecička.

alex2201
28. srp 2013

@teegreen ahoj chcem kúpiť komplet aj s isofixom aj základňou 🙂 bude sa voziť v predu vzadu súrodeci, nevojdú mi 3 autosedačky vedľa seba

maximka33
31. srp 2013

holky, tady posílám fotku, jak ta korbička nepasuje, nebo dělám něco blbě?
ještě otázka, jak se vám jezdí s tou brzdou napravo od rukojeti? pro mě teda žádná výhra, nožní či ruční by byla rychlejší ☹ a ještě jsem maličko zklamaná z přehazovací rukojeti, protože abych to mohla použít, tak musím odstranit tašku na kočárek, s ní se to přehazuje blbě...

alemari
31. srp 2013

@maximka33 nabízela jsem ti korbu na tvůj podvozek, tato korba je stará, nesedí na toplineS. Musíš koupit tu novou se dvěma cuply.🙂