Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alex2201
14. led 2014

@frimmie presne tak, a bola doprava za 30 a dali ju na 70€. Kočík ma stál vtedy 350€ a doplnky (nanožník, pláštenka, predlžovací diel + pošta 150€) neviem či by som ho za tie peniaze teraz kúpila nový, ani ojazdené v bazáriku už majú moc ceny ☹ ale aj napriek tomu je to naj kočík

frimmie
14. led 2014

@alex2201 tak dnes urcite nie. Teraz sa to splha okolo 1000 EUR v tej trojkombinacii sportak + vanicka/taska + vajicko. V zalezitosti od zostavy.

alex2201
14. led 2014

@frimmie kamoske sme objednavali so softkou, nanoznikom, predlzovakom, sietkou proti hmyzu, addapterom v auguste a platili sme 680 aj s postou, ale zas isli hore ☹ vajco ma z bazariku

eda28
14. led 2014

@frimmie
@alex2201 este kým mali na nemeckom eshope modely 2013 do nejakeho oktobra tusim, tak boli lacnejsie a posta za 50. Ako prisli 2014, tak uz zas isli ceny hore aj tam. A vanicka v tej farbe ako sportak bola za 130 este v lete. Ja som kupovala kocik na Slovensku, aby nebol problem s reklamaciou, alebo nahr. dielmi.

alex2201
14. led 2014

@eda28 ono zas ja som na vipku robila pozaručný servis v babymarkete aj mi ho zobrali,, upravili, podoťahovali, ale na topline netrebalo za celý čas nič robiť, ako fakt klobuk dole, ja som kupovala cez babyonlineshop.de stránka mi bola odporučaná, a v prípade reklamácie hradilo poštovné oni, chvalabohu sme nepotrebovali, na topline mám vaňu z Vip zdala sa mi najlepšia a največšia, tak som neriešila a tie fusako tašky na leto sa mi nepáčili 🙂

teegreen
15. led 2014

Dnes som videla na obrázku nový podvozok Xperia, neviete, kde sa dá vidieť naživo?

monihart
15. led 2014

My jsme Hartana kupovali z Polska. Vyšel mnohem levněji, poštovné jsme neřešili, protože jsme si ho nechali poslat k tetě, která v Polsku bydlí a super. Ušetřili jsme cca 7000. Teď se dívám na novou kolekci. Jsou super!

lucyez
23. led 2014

Ahoj holky máte někdo hartan buggy ix1 jaká je spokojenost? dík

elis_two
25. led 2014

@alex2201 Tak máme kočárek doma!!! Chtěla jsem původně Raser GT, ale nikde nebyl k vyzkoušení a navíc je už loňská kolekce vyprodaná. Nakonec jsme se rozhodli pro Topline S. Do kufru se mi vleze, dokonce i s korbou. To jsem vůbec nečekala. Jen musím sundat jedno zadní kolo 😀 V Německu měli posledních 20 kusů, ale do týdne je rozvezli do rakouských obchodů. V Praze byl poslední kus, ale nechtěli ho prodat do Ostravy 😝 Tak jsme si před týdnem odvezli poslední vystavený kus z prodejny. Se soft taškou nás vyšel na 15 500,- 😵 To je dobrá cena, ne? 🙂

Neprodává někdo adaptér na autosedačku, který by byl variabilní s loňskou kolekcí Topline S?

alex2201
25. led 2014

@elis_two pozri do bazarika je tam adpapter na romerku tusim. Oni su kompatibilne na konstrukcie. Aku farbu ste chytili?

elis_two
25. led 2014

@alex2201 Paní jsem už psala, děkuju. Sice tam píše osobní odběr Brno, ale snad bude ochotná jej poslat poštou. Myslíš, že bude pasovat na kočárek z kolekce 2013? Píše, že ho měla na kočárku starý 3 roky.

Chytli jsme hnědý s bílou koženkou. Zkusím ho najít na netu 😉

alex2201
25. led 2014

ja mám tieto, idem Ti nájsť typ adaptru podla č. na 2013

alex2201
25. led 2014

@elis_two http://www.babyonlineshop.de/shopart/1006020131...

tu je link a nižšie máš uvedené typy kočíkov tieto mám aj ja na 2011 topline, aj na vip-ku. a kamoške sedia na 2013

elis_two
25. led 2014

Tak když sedí typ, který máš, na modely roku 2011 i 2013, tak by ten bazarový adaptér mohl sedět na můj kočárek, že? Je to ten stejný, který máš Ty? https://www.modrykonik.cz/market/kocarky/zfgi/h...

petronelaaa
25. led 2014

@monihart Ahoj,muzu se zeptat v jakem obchode jste kocarek kupovali? Uspora pekna🙂

petronelaaa
25. led 2014

holky, VIP je pry nizsi,je to pravda?

alex2201
25. led 2014

@petronelaaa ano je omnoho nizsi ako bugaboo

alex2201
25. led 2014

@elis_two vyzera ze je to on

teegreen
25. led 2014

@petronelaaa
@alex2201
My sme mali model, kde vanička je vyššia ako pri BGB, tak isto Hartany majú oveľa lepšiu kvalitu, je to vyrobené v Nemecku a BGB v Číne.

alex2201
25. led 2014

@teegreen ja neporovnávam bgb s hartanom len píšem o vip ktoré mám doma, áno vanička je vyššie, ale sedacia časť už nie. mám vip-ko a toplineS

teegreen
25. led 2014

@alex2201
Ja len, že si pamätám model, čo mal tak nízko vaničku ako BGB, potom ju zdvihli hore.
Športová sedačka bola fajn, ja som bola max spokojná, vôbec som výšku už neriešila.

alex2201
25. led 2014

@teegreen ja mam 2010a ta vanicka je na podstavci akoby. Na vip je v pohode na topline ju mam vysoko idealne, ze sa nemusim zohynat velmi. Ale do vipka dost.

teegreen
25. led 2014

@alex2201
Tie novšie typy majú vaničku vyššie, naklikava sa cez také kovové srandy, ale zas tá staršia bola väčšia

monihart
26. led 2014

@petronelaaa Kupovali jsme ho z tohoto obchodu http://www.bobowozki.com.pl/index.php?manufactu.... Ale teď se dívám, že nová kolekce je mnohem dražší a nevím, jestli se to ještě vyplatí. Navíc teď je tak pitomá ta koruna... Tehdy to kurzem vyšlo parádně.

monihart
26. led 2014

@petronelaaa Tak teď jsem našla tenhle obchod http://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece/wozki... Tady je asi nejlevnější. Ale doplácí se za korbičku falt. Celkově by vyšel na 20000 až 21000. No, ty nové jsou drahé...

monihart
26. led 2014

Ještě tady jsem našla, poslední z roku 2013, kdyby někdo chtěl http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-hartan-racer-gt... Tady ta cena je v pohodě.

petronelaaa
26. led 2014

Diky,mrknu se🙂

petronelaaa
26. led 2014

@sjuzocka Naprosto rozumim! take jsem mela racer s a delal mi to same! 😠 nevim proc tam nebyla zadna pojistka...

alexxii
27. led 2014

ahoj,
potřebovala bych poradit. Neumím se rozhodnout mezi VIP XL a RACER GT ... ten mi připadá takový mohutnější. Ale protože bydlíme na vesnici, myslím, že by byl i vhodnější. Auto máme velké, tak nemusím řešit velikost podvozku. neměla jsem však možnost vidět živě, jen v katalogu. Pak mě ještě zajímá jaký je rozdíl mezi VIP a LITe? díky

anika142
13. únor 2014

@alexxii ahoj, rozdiel medzi VIP a Lite je taky ze na sportovej casti sklapanie do lahu pri lite je na zips a pri VIP je s packou. Ja mam VIP a som spokojna velmi.