Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

majkylove
12. bře 2015

@jitavrtule můj favorit,asi jsem se zamilovala 😵 😀
akorát si zas říkám že to nebude moc ladit když půjdu sportovně oblečená,nebo manžel co říkáš :-/
https://www.mall.cz/tasky-prebalovaci/skiphop-t...

marketa085
12. bře 2015

SLEVY na KOČÁRKKY a dětské zboží na www.baby-centrum.cz 🙂 JEN DO NEDĚLE 15.3.2015

majkylove
16. bře 2015

holky kdyby někdo prodával adaptéry na racer gt 2013,tak beru,i klidně s autosedačkou

stazie
16. bře 2015

Ahoj holky, potřebovala bych vyčistit potah na sportovní sedačce, ale je tam symbol, že se nemá prát v pračce, nejraději bych ho dala do pračky, ale nechci aby se mu něco stalo. A teď prali jste někto potah v pračce? a co to udělalo. Díky H

kekelka
19. bře 2015

@stazie já prala i vloženou tašku i potah ze sportovní sedačky na 30 a dala jsem program na to ruční šetrné praní a dobrý.

z_kopretinka
19. bře 2015

Dáváte do sporťáku nějakou podložku?

elana
19. bře 2015

@z_kopretinka já tam měla od Emitexu (malej mi po tom šusťáku klouzal dolů), někam jsem ji zašantročila, tak buď koupím zas tuhle nebo se mi líbí Pinkie či Unuo. Určitě je toho plno i na Fleru.

stazie
20. bře 2015

@kekelka Ahoj, díky, už jsem potah oprala a ok. H

lanyza
20. bře 2015

ahoj, i my máme hartan -typ Topoline S. Sme s ním spokojeni, jen potřebuju poradit. Budeme chtít skater ( nebo jak se to píše 🙂 ) ale nevím jestli není nějaký speciální nebo jestli stačí nějaký neutrál. Díííky 🙂

ada22
27. bře 2015

Ahoj koupila jsem si na bazaru hartan topline X zhruba rok 2010. Když se naklikne sportovní sedačka, tak má malinko vůli ve směru ze předu do zadu. Jako , že nesedí pevně. Dělá to také někomu? Nacvaklé to mám myslím dobře. A nebo si to sedne a se to zatíží dítkem?

@lanyza Už jsi vykoumala skater ? Já jsem koukala, že by na to mohl jít lascala.

Jinak teda kočárek po dvou dětech a konstrukce krásně pevná, žádná vůle a rachtaní 🙂

janixa
27. bře 2015

Ahoj holky, sháním pláštěnku na hlubokou korbu na Hartan Racer GT, ta co je ve výbavě mi na hlubokou nesedí. Poradíte nějakou univerzál? Díky moc 🙂

lanyza
27. bře 2015

@ada22 zatím jsem na skater nekoukala, chtěla jsem se v obchodě zeptat ale nějak jsem zapomněla, byl to fofr 🙂 tak třeba něco vykoumáme 🙂

arrowka
27. bře 2015

@janixa Mám Emitex Exclusive - sedí akorát.
http://www.emitex.cz/cz/menu/23/produkty/vyrobk...

elana
27. bře 2015

@janixa mám tu samou, co @arrowka . Abych řekla pravdu, je tisíckrát lepší než ta originální, to je takový neskladný tuhý pytel, tahle hezky obemkne kočár (korbu i sporťák) a navíc se, když není potřebná, pěkně sbácne do koule a nezabírá moc místa. Kde mám originální už ani nevím, používám jen tuhle.

z_kopretinka
27. bře 2015

@janixa mám také Racer GT a ta pláštěnka co byla u sporťáku mi sedí úplně v pohodě i na korbu.

radushka1
19. dub 2015

@janixa Též mi ta pláštěnka parádně sedí jak na korbu, tak na sporťák...nedáváš ji obráceně? Mamča ji dávala naopak a nadávala, že nesedí 🙂

majruska
3. kvě 2015

Ahoj potřebovala bych poradit, mám Hartan topline S s pevnou vkládací taškou. Teď jsem ho vtáhla z půdy a peru. Ve vkládací tašce je naspod měkká vložka a ta má po stranách zip (kolem těla a noh) - jaký vršek na to patří? - nemáte to někdo vyfocené - vůbec si neuvědomuju, co tam bylo, popřípadě, kde to doma hledat. našla jsem jen jakoby celý kryt na kočárek, který má malý zip ale ten se zapíná z boku na pevnou vkládací tašku na tu měkou vložku dovnitř je to moc velký. Díky

xovicka
4. kvě 2015

@majruska Našla jsi správně. ten vršek od pevné vložné tašky se dá sepnout dohromady s tím spodkem od pevné vložné tašky a vznikne ti tak jarní/podzimní fusak do sporťáku.

majruska
4. kvě 2015

@xovicka ahá já si to myslela tak super díky moc ono popravdě se mi teď moc nechtělo prolízat půdu znova....

arrowka
5. kvě 2015

Asi dost opožděně, ale teď jsem zjistila, že hluboké korbičky z kolekce 2015 jsou o dost větší, než ty z předchozích kolekcí. Konkrétně - mám 2013 a rozměry jsou 74x32, kolekce 2015 má rozměry 81x35. Předpokládám, že se změnil i způsob uchycení, neví někdo?
Každopádně je mi moc líto, že s tím nepřišli dřív. Šly jsme do sporťáku přesně v půl roce malé a takhle by tam určitě minimálně ještě měsíc vydržela.

ptjj
6. kvě 2015

@arrowka tak to by měla naše máma radost, ta pořád nemůže rozdýchat, jak je ta korbička malá 🙂, máme kolekci 2012........taky bych tu větší brala, ale kupovat ji extra je blbost

kekelka
6. kvě 2015

Ahoj, jaký kočárek pořizujete jako druhý "lehčí" fofr kočárek k Hartanu? Potřebuji to řešit hlavně na cestování, když jedu vlakem a taky na dovolenou.... Malá má rok, tak bych chtěla ještě něco pohodlného🙂. Ale Hartana si chci nechat ještě určitě, dost v kočárku spíme a na zimu ... Díky moc!

jika10
6. kvě 2015

@kekelka Já mám baby jogger city mini 4 kolový a nemohu si ho vynachválit. Já ho kupovala v době, kdy malá ještě nechodila (začala chodit v 15m) a potřebovala jsem lehčí kočárek na tahání i s malou do schodů a ze schodů.

elana
7. kvě 2015

@kekelka kamarádka má Valco Snap 4 a nemůže si ho vynachválit, je fakt lehoučký, snadno ovladatelný a i pohodlný, když se stane, že dítě usne, jde skoro do lehu. Já koupila teda k Hartanu rovnou golfky (Inglesina Trip), docela jsme je užili a malou do nich už taky občas posadím, i když běžně je ještě v Hartanu (a zimu na něj taky ještě vidím), ale třeba na nákup do OC je to perfektní varianta.

xovicka
7. kvě 2015

Já kupovala klasické golfáče maclaren techno xt. Jsem spokojená, jsou lehké, mají polohovatelná záda i nohy až do úplného lehu. Ještě jsem se ohlížela po kočárku valco baby snap 4. A teda dodnes, když ho potkám, tak se ohlížím a ráda bych ho vyzkoušela, abych měla srovnání. Každopádně také jsme začínali s golfkama o prvních narozeninách, a pro dcerku byl nepřekonatelný problém, že se nedá přehodit rukojeť a občas jí prostě svítí do očí (u topline s jsme rukojeť kvůli slunci přehazovali běžně). Člověk si taky chvilku zvyká na to, že se golfáče jinak řídí. Takže zpočátku jsme jezdili většinou stále v Hartanu a golfáče brali jen občas, ale jak bylo dítě stále větší a těžší, tak se golfáče používaly stále více. Ve dvou letech už stál Hartánek ve sklepě zaprášený a nepoužívaný.

elana
7. kvě 2015

@xovicka my jsme začali upřednostňovat golfky před Hartanem, když začalo dítě trávit většinu času mimo kočárek. On je prostě rozdíl, jestli za jednu ruku vede člověk prcka a druhou tlačí 11kg nebo 6kg kočár 😅 Takže taky tak okolo těch dvou let (malej chodil až od 18m, to mu vyšlo na zimu, takže z kočáru vylezl někdy v dubnu, v květnu jsem pak zjistila, že jsem těhotná a už jsem podnikala zas kroky k odkočárování, protože jsem nechtěla kupovat sourozenecký kočár ani skejt).

malá ještě taky sama nechodí, během jara/léta, to přijde, ale stejně to vidím spíš ještě na třetí odježděnou zimu, pže v golfkách to není moc praktický. Tohle je prostě individuální jak se narodí dítě, kdy se naučí chodit (na jaké období to vyjde a tak).

kekelka
7. kvě 2015

Holky, děkuji! Taky je pro nás zatím problém, když otočím korbu a malá na mě nevidí. Ten baby jogger byl můj horký tip, ale myslela jsem teda spíš ten citi mini GT, kvůli tomu, že výletujeme a jezdíme docela často do přírody. Ale Hartan je Hartan! Ty maclareny mi doporučovali hodně v obchodech, tak je zkusím omrknout. A pak ještě docela doporučují Britax motion ...

vanilkacka
7. kvě 2015

@arrowka Ahojky,my máme kolekci 2014 a pokud se nemylim,tak nám paní v jednom obchodě říkala,že to uchyceni je oproti predchozim rokům jiny. Ale dle googlu mám rozmery korby stejne jako v r.2013.

elana
7. kvě 2015

@kekelka ono fakt zalezi, jak to budes vyuzivat...ja si treba rikala, ze kdyz mam poradny, bytelny, kvalitni a, priznejme si to, drahy sportak, tak nebudu kupovat dalsi kocar s podobnymi parametry, ale poridim fakt jen litaci golfky, aby byly lehke a sly dobre prenaset a skladat a byly pohodlne, dalo se v nich spat. Tak jsem koupila tu Inglesinu Trip, i tak je to hodne solidni vozitko se spoustou vychytavek, je prostorna, jde do lehu, snadno se ridi, ma slusny kosik, okynko v boude, ta bouda je dobre resena atd. atd. Taky se mi libil treba Gesslein S2 a jim podobne, ale prislo mi to proste zbytecna investice, kdyz poradny kocarek mam. Tak jen tohle bych promyslela, jinak samozrejme tech moznosti je plno.

arrowka
7. kvě 2015

@vanilkacka Jasně, 2014 rozměry zůstaly, korba zvětšili až v kolekci 2015. A uchycení bude určitě zase jiný, to by ani jinak nešlo.