Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
19. led 2013

@mochenkaa ta 619? Tady taky!

arrowka
20. led 2013

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli nemáte zkušenosti - je vůbec možné si kočárek Hartan z obchodu rovnou odvézt? Uvažuju, že bychom si ho jeli vybrat do Německa, ale pokud by se tam dal jen objednat, tak by to asi nemělo smysl. Navíc mi připadá, že ty cenové rozdíly se hodně setřely, spočítala jsem si požadovaný kočárek i s doplňky z českého obchodu a tentýž z německého e-shopu (babyonlineshop.de) a vyšel mi rozdíl asi 2500 Kč. Už nejsem tak přesvědčená, že bych téhle ceně obětovala záruku.

jika10
20. led 2013

@arrowka Ahojky, urcite se da kocarek z prodejny hnedka odvezt. Oni preci pak maji moznost si koupit na vystaveni jinej a myslim, ze maji v obchodech skladove zasoby 😉 Alespon teda kamoska si svoj topline X z obchodu odvezla v den koupe. To my povercivy ho tam radeji nechali uschovany 😅

jika10
20. led 2013

@arrowka A s tema usetrenejma penezma mas pravdu, taky jsme chteli kupovat v nemecku, ale rozdil cen neni tak veliky, aby se to uplne vyplatilo

xovicka
20. led 2013

Koukám na papírový katalog Hartanu na letošek. Takže skater se stále vyrábí, kromě toho ta xperia je opravdu letošní novinkou. Bude mít podobné vlastnosti jako topline s, ale bude asi trochu skladnější. Překvapilo mě, že jsem v katalogu nenašla golfky I-GO, z toho jsem trochu zmatená, neb na internetových stránkách se tváří, že by měly fungovat v barvách s oliver. Nevím, zda to bylo i loni, ale některé kočárky dokonce budou mít vepředu světla, myslím, že to jsou ty kočárky s podtitulem LED. A dovětek k nánožníku, ten se na sporťák nasadit dá, nelze ho dát pouze pokud je dítě v úplném sedu. Takže pokud je sporťák v poloze v leže nebo částečný sed, tak nánožník zapnout lze. V kamenné prodejně kočárek přímo bez objednání koupit lze, ale na většině prodejen nemají moc velký výběr. Obzvláště nyní, kdy se láme rok a přechází se ze staré kolekce na novou nemají v podstatě nikde nic. Aniž bych dělala reklamu, tak dle mého názoru nejvíce Hartanů k vidění je v Kolíně v prodejně kočárků Daniela (v prvním patře). Jako perlička, my když tam před dvěmi lety byli, tak se nás prodavačka v přízemí snažila přesvědčit, abychom si raději koupili easy walker, tak to jsem na ni taky zírala, že si dělá srandu.

elana
20. led 2013

tak já si dovolím oponovat-nánožník zapnu i v sedě. Jen když tam mám teď fusak, tak ne, jenom na jeden patent. Ale bez fusaku-nema problema.

jika10
21. led 2013

Teda holky po pravde, podle obrazku se mi ta xperia moooc nelibi 😅

xovicka
21. led 2013

Zrovna švagrové se třeba ta xperia docela líbila. Ale na její objednání neměla odvahu ani čas, přece jen je to novinka a na živo ji nikde nemají. Podle obrázku se zdá, že bude mít dole větší košík, ale možná ta fotka klame. No já jsem docela konzervativní a svůj topline s bych za ni nevyměnila, ale věřím, že bude spousta těch, co si ji koupí. Mě se třeba nelíbí ani VIP a LITE a lidi to kupujou. 🙂 Nejvíc mi ale vrtají hlavou ty golfky I GO, neb jsem je za rok chtěla kupovat pro škvrně a opravdu chci jen něco lehkého skladného, co hodím kdyžtak na rameno, ty jejich veliké golfáče bugy ix to zrovna nesplňují.

jika10
21. led 2013

@xovicka No me se VIP a LITE taky vhledove moc nelibi. Ja se rozhodovala mezi topline S, GT a sky. Na sky jsem neslysela moc dobrou chvalu a kdyz jsem si vyzkousela kocarek v obchode, tak bylo hned jasno 😉 Je fakt, ze nastesti kazdemu se libi neco jineho a tudiz taky verim, ze se xperia bude prodavat a treba, kdybych ho videla na zivo a ozkousela, tak by se mi libil, kdo vi 😉 Ty I go se mi taky libily, ale my na golfky mame jeste cas, zatim budeme uzivat GTcka 😉

alemari
21. led 2013

Holky vy myslíte toto? http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-hartan-xperia-s... mě se to líbí!😉

jika10
21. led 2013

@alemari Jo jo, to je ono 😉 No vidis a me se zrovna moc nelibi 😅

alemari
21. led 2013

@jika10 na tom kloubu se to přehazuje? Jestli jo, tak to vypadá 100% líp než jak to má topline S:-/.

jika10
21. led 2013

@alemari No to nevim, xperia ma mit prehazovaci rukojet??? Pokud jo, tak se to asi bude prehazovat v tom kloubu

alemari
21. led 2013

@jika10 stejný kloub má Teutonia-přehazovací😉. Nevím... Právě na tom topline mě odradila ta komplikovaná konstrukce☹.

jika10
21. led 2013

@alemari No to prave vim, ze teutonka to tak ma, ale u tehle xperie si nejsem uplne jista, na tom obrazku to tak moc nevypada. Asi budu muset absolvovat rychlo kurz polstiny, abych se o tom kocarku dozvedela neco vic. Ja ho totiz na zadnych ceskych strankach nenasla 😝

elana
21. led 2013

to teda taky musím říct, že se mi ta X-peria líbí víc než Topline S a to ho mám a miluju ho 😉

xovicka
21. led 2013

Ano na tom kloubu se to přehazuje a ty černé tyčky uprostřed konstrukce se při skládání nějak složí do placata. Nevím jak to popsat, koukám na to před sebou v tom katalogu. Topline S na oplátku dostal ve variantě LED noční osvětlení. Na té placaté tyčce, co spojuje přední kolečka jsou čtyři světýlka.

alemari
21. led 2013

@xovicka ty už tam byly...

redla
21. led 2013

@alemari taky se mi docela libi 🙂 Koukala jsem i na racer gt a chapu to dobre, ze korbicka+sportak+autosedacka stoji cca 820 euro?

alemari
21. led 2013

@redla teď nevím na kterých stránkách? 😉, dávala jsem tu odkaz na Davídka Olomouc i Sklep poláky😉. Já brala GT v tom Olmíku -dávají 5-8 i 10% slevu. Sada výjde kolem 1900 sporták, korba a taška😉.

redla
21. led 2013

@alemari na polaky 🙂 http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-hartan-xperia-s...
Olmik je daleko. A v tom polsky sklepe 🙂, tak tam je korbicka, sportak a jeste autosedacka? Ma nekdo zkusenosti s objednanim kocarku pres tenhle obchod?

alemari
21. led 2013

@redla na Polaky nevím, ale z Olomouce Ti to bezplatně pošlou domů😉.

arrowka
21. led 2013

@redla Z čeho jsi vyčetla, že je v ceně i autosedačka? Hartan totiž autosedačky vůbec nenabízí. Přidávají k tomu nějakou od jiné firmy? Nějak to na těch polských stránkách nemůžu vyčíst. Pokud by to měl být jen kočárek a korbička, tak mi to přijde dost drahé, to už je lepší to koupit u nás.

redla
21. led 2013

@arrowka no, jenom podle obrazku 🙂 http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-3-w-1-hartan-ra...
Taky se mi to zda nejaky levny. Ale kdybych si tady koupila korbicku+sportak+autosedacku, tak to bude cca kolem 25000

arrowka
21. led 2013

@redla Jo aha, to je jiný odkaz než ten z 21:19. 🙂 Tak to jo, tady je v ceně i autosedačka Maxi Cosi. Akorát bude nutné přikoupit ještě adaptér, ale ta cena je velmi slušná. 🙂

redla
21. led 2013

@arrowka to mi taky prijde slusny, ten adapter je cca kolem 1000, takze uspora kolem 4-5 tisic. Ale objednavat z Polska, no nevim. Snad by to melo byt ale v poho, ne?

arrowka
21. led 2013

@redla Určitě bych zkusila najít nějaké reference na ten obchod (snad si překladač poradí), ale nevidím v tom problém.

alemari
21. led 2013

Holky tu sedačku, to je i na našich v sadě http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=3...

redla
21. led 2013

@alemari to jo, ale o cca 6 tisic drazsi. ALe zase nekdy, kvalita lepsi nez nejaky "sunty" z PL, vsak vite......

alemari
21. led 2013

@redla jj, já jen že je to ta sedačka... Měla jsem s kočárkem teď nedávno problém, nešly mi vycvaknout kola malá a nasadit velká. Ať jsme dělali co dělali, nešlo to ven. Kdybych měla kočár po netu, musela bych ho poslat, protože to fakt nešlo....tak jsem se poptala u prodejce a vyřešeno😉. A tunautosedačku, my používáme opravdu jen do auta, vytáhnu mimi a dávám do korby, takže nějaké adaptéry jsme ani neřešili😉.