Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

tonko_babymarket
19. bře 2011

@katkaajurko
...to závisí od typu autosedačky a tiež je dôležitý rok výroby, najlepšie pri kúpe bázy odskúšať ...

tonko_babymarket
19. bře 2011

@gabika84
...neobávaj sa, tá nová vanička patrí i tak k tým väčším 😉 a hartn má otočnú sedačku s ľahom do roviny i s podperou nožičiek, tak ak náhodou...tak nie je problém prejsť aj pred 1/2 rokom do šporťáka...

gabika84
19. bře 2011

@tonko_babymarket dakujem. viete mi prosim povedat pribliznu dodaciu dobu tohoto kociku (napr. VIP XL)? na teutoniu mi povedali 12 tyzdnov, tak zistujem ci je to pri hartanoch kratsie.

tonko_babymarket
20. bře 2011

@gabika84
u teutonky je aj zrýchlená kolekcia s dodanim 4-6 t, pri Hartane výrobca udáva 6-8 t, skôr treba počítať s 8, keďže nestíha výroba, vzhľadom na zvyšujúcu sa popularitu

tilly
21. bře 2011

@gabika84 a nechces starsiu kolekciu? niekde este urcite bude vo vypredaji... ta starsia vanicka je krajsia a priestrannejsia...
inak vip je uzasny kocik, len treba si dat pozor, lebo je dost nizky... kvoli tomu som ho ja musela dat prec... mam 180 cm a ta rucka, aj ked bola na max. vysunuta, ked som mala opatky, tak som sa prilis hrbila...

gabika84
21. bře 2011

@tilly ja som ho videla na zivo iba raz aj to tak letmo. zial, na slovensku ich moc na predajniach nemaju ☹ aj preto sa chystam pozriet do BA. pocula som o tom, ze je nizky, ja mam ale 168 cm, takze to bude snad ok 🙂 skusim kuknut aj tie starsie kolekcie, dakujem 😉

tilly
21. bře 2011

@gabika84 ja mam o 10 cm viac, cize pre teba by to malo byt v pohode... v BA ho mali v BM, ale to uz ti poradi niekto iny, ci ho este maju 😉 😀

alpiinka
21. bře 2011

tak som sa dockala 😵 VIP konecne dorazil pred 10 minutami...uz aby bol manzel doma a poskladal ho, vsetko, co nebolo tazke, som uz povytahovala 🙂 tak sa kocham aspon taskou, fusakom....
@tilly vidis a mne sa ta starsia vanicka taaaak nepacila, keby nie tejto novej verzie, tak asi ani hartan nemame 😉 ale to je iba vec vkusu a kazdemu sa paci nieco ine 😉

tilly
21. bře 2011

@alpiinka hej, su ludia, ktorym sa hranate vanicky nepacia 😀 kazda mame iny vkus... ale vybrala si si urcite dobre, graulujem, nech sa dobre kocikuje 😉

mmacko
21. bře 2011

@alpiinka potom napis, ako ti VIP sluzi...sestra si tiez objednala kolekciu 2011, tak sme na neho velmi zvedave. Podla mna super kocik, makky, velka vanicka, otocna sportova cast..... Len nevieme, ci kupit aj origos nanoznik, lebo sestra si ide kupovat fusak, ktory sa da prerobit aj na nanoznik, ale to uvidime neskor.
Kde si kupovala?

zajo79
21. bře 2011

@milarepa pokial chces lahky kocik...tak hartany by som ani nepozerala... 😕

gabika84
21. bře 2011

@alpiinka waaa, tak ked budes mat cas, prosim pofot a budeme cakat na tvoje komentare, ze ako sa kocikuje (aj ked zatial asi len po byte, vsak?) 😀 akej farby si si kupila?

@tilly no presne do BM sa chystam ako do prveho obchodu 🙂

zajo79
21. bře 2011

a ak mate fotky topline s - uvitam 😵

zajo79
21. bře 2011

@tonko_babymarket nemate kocik topline S v ponuke? na stranke ho nevidim...

alpiinka
21. bře 2011

@gabika84 mame modru farbu, myslim, ze to bola 719...referencie napisem, aj ked najviac sa ukaze az po case pouzivania...dnes chcel manzel skladat postielku, tak ho ukecam na kocar a potom pofotim. sama som zvedava, lebo ja som ho nazivo nevidela a nevyskusala...zariskovala som, tak dufam, ze budem spokojna, ale splnal najviac mojich podmienok na kocar a taktiez referencii sice nebolo moc, ale zato velmi dobre...
a kupili sme cez www.mypram.de

hu.hu
22. bře 2011

ahojte baby...
tie ktore mate hartan vip xl uz doma, resp. uz v plnom nasadeni... je tazky??? 12,5 kg nie je malo ci???
hladam lahky a dobre skladatelny kocik (v hre su hartan, concord a gesslein, bugaboo uz nie pre "zle ohlasy), budem ho casto skladat do auta.... hmm? a este jedna otazocka. mozem si kupit len velku vanicku bez sportovej casti? az tak mi ta sportova cast nepadla do oka 😎

tonko_babymarket
24. bře 2011

@zajo79
všetky modely sú dostupné

maggie2
26. bře 2011

@hu.hu ahoj pozerám obrázky na nete hartanu vip a vyzerá to, že až na podvozok so štyrmi kolesami je identický s našim kočiarom hartan skater XL, tá istá vanička, tá istá obojstranná športová sedačka, strecha, rukoväť je iná, tá na hartane skater XL je ohýbateľná kĺbová, kdežto tu vysúvacia. Ale pokiaľ ide o komfort dieťaťa a skladanie kočíka vyzerá to byť obdobné, určite najlepšia voľba zo značiek kočíkov, ja naň nedám dopustiť, dcéra už z neho dávno vyrástla, ale ja ho stále skladujem, hoci to vyzerá, že druhé bábo už nepríde. Takže ja odporúčam aj pri hartane vip, pokiaľ ide o druhú časť Tvojej otázky - kúpiť obe časti aj plnú vaničku ale hlavne tú športovú, pretože vaničku využiješ akurát tak prvé 3-4 mesiace a potom už len športovú sedačku do konca. Takže ak, tak naozaj tá sedačka je dôležitejšia než vanička.

hu.hu
27. bře 2011

@maggie2 dakujem

auroruska
28. bře 2011

Ahojte dievcata, tie ktore uvazujete nad kupou hartanu, nevahajte. Mame doma Skater S - sme s nim nadovsetko spokojny. Ako pri skladani do auta hlavne do jedneho mansieho ako mam ja. ci nasukania sa do mansieho vytahu. 🙂 Iny kocik by som ani nechcela.
Velkou vyhodou je hlavne v zimnom obdoby, ze ma penove koliecka a nie fukatelne. nehrozi tak defekt s rosypanych kamienkov proti smyknutiu. Vanicka je maximalne priestranna vyuzijete to hlavne v zimnych mesiacoch ako ja. vo vanicke bol aj dost velky fusak, hruba deka, detsky overal a nakoniec aj maly drobec. A stale bolo vo vanicke vela miesta. Nebol tam maly natrepany ako v inych vanickach, teda co som pozerala po inych kociarikoch kde z vanicky trcala gula fusaku a deky. S mojich osobnych skusenosti mozem len odporucit.

tilly
29. bře 2011

@hu.hu mozem ti porovnat gess F2 a hartan vip, co sa tyka skladania a skladnosti a vahy, je lepsi hartan... ak budes casto nakladat kocik do auta, tak nad gess ani neuvazuj... concordy su kazove a bgb preco nie??? 😲

tonko_babymarket
29. bře 2011

@tilly
tiež by má zaujímalo prečo nie bgb?podľa mňa je ok, len na Slovensku sa nepredávajú,bohužiaľ...

zajo79
30. bře 2011

@hu.hu bgb ma zle ohlasy?? a to mas odkial prosim Ta?

mmacko
30. bře 2011

@hu.hu
ja ti tiez mozem porovnat gesslein F2 (mala kamoska, co sme casto kocikovali), concord fusion. Bgb si ludia chvalia, ale mne sa zda ten lah strasne hlboky, ja som za rovnu plochu pre dieta na spanie a vadilo by mi, ze sa nedaju nohy polohovat. Gesslein hruza, vyhega sa velmi konstrukcia do strany, bledne strieska. Concord fusion sa pise, ze je kazovy...no ja ho mam uz rok a max spokojnost. Jedine, co ludia reklamuju je, ze sa derie potah, ale to je individualne, ja ho pouzivam rok a je ok. Naj kocik, aky som mala a to som mala asi 5-6 od klasickeho hlbokaca po golfky. Sestra si objednala tento hartan VIP xl, bola som ho s nou parkrat pozerat a vyzera super, keby som nebola max spokojna s concordom, idem do neho aj ja.

hu.hu
30. bře 2011

noo ahojte
kedze baby este len cakame tak tie ozajstne skusenosti s kocikmi velmi "postradam" a preto sa tomu venujem len na teoretickej rovine a sice net + predajcovia v obchodoch + kolegyne .... to len na margo toho, ze nie som na kociky ziadny odbornik a mylit sa mozem...

stale su v hre vip xl, concord neo, gess.F4 a chameleon u mna, u mojho mm nikdy nepripadal do uvahy 😨 🙄 😠 (kedze je presvedceny, ze sa tu kladol doraz na dizajn, ale uz menej na pohodlie pre dieta)
vsetky kociky sme si viackrat pozreli nazivo vo viacerych predajnach a teda rozpravali s roznymi predajcami...
mudrejsia ale nie som .... co clovek to nazor... mne sa bgb paci, dizajn je fajn a ta vaha a skladatelnost je jeho velka vyhoda... o tom potom 🙂 ale testberichty (napr: http://www.testberichte.de/r/produkt-meinung/bu...), resp. skusenosti ludi tu v deutschlande su nemale kedze je rozsireny a taktiez nazory kolegyn nepustia... dost reklamaciii a pomer cena-kvalita nesedi, je predrazeny a vraj nestabilny, rychlo bledu farby, caste reklamacie na kolieska, nemozny servis (resp. zdlhave reklamacie) a nepohodlna sportova cast pre dieta. pripominam nie su to moje skusenosti, vsetko len veci ktore som pocula... a vlastne toto je stranka o hartane coo? 😅 uuupps
ale je fakt, ze v poslednom obchode predavac nenasiel jedneho dobreho slova na vip xl konstrukciu... vraj uuuplny srot a ze sa to s gessl. al. bgb neda porovnat. pricom v inom obchode minuly tyzden nam ho jedna pani vyhcvalovala, ze ako ho vylepsili oproti 2010 kolekcii... hmm neviem...

uz by sme sa mali asi rozkyvat kedze to s tym objednanim trva, hlavne pri vip xl aktualne 8 tyzdnov, lebo je vraj aktualne v kurze...
este sa na ne kukneme tento piatok v prahe na baby-vystave a potom uz nieco objedname... asi vip xl aj ked mne srdce aj za concordom neo pisti..
presvedcena som o tom, ze ludia ako my bez skusenosti s kocikom sa pri 1. kociku aj tak spravne netrafime... takze ho aspon zo 3x vymenime...
ale som sa rozpisala...
tak vsetkym hladajucim stastnu ruku pri vybere...

hu.hu
30. bře 2011

@mmacko concord fusion ma tu istu konstrukciu ako neo? je tazky? skladas ho casto?
dik za odpoved

mmacko
30. bře 2011

@hu.hu konstrukciu ma inu, ja nemam rada moc take stracie nozky, tazky nie je a skladam ho do auta denne, kedze nemame vytah, tak nechavam kocik v aute. Ale fusion sa neda otocit k mamine.
Bgb cameleon tiez mala kamoska a chvalila si ho.
Ale ja by som kludne sla do hartanu VIP, to je dost podobne ako bgb cameleon, len je odpruzeny krasne a nema korytkove polohovanie, ale do roviny.

tilly
30. bře 2011

@hu.hu prajem stastnu ruku pri vybere, ale z toho, co si napisala, ze mas v uzsom vybere, jedine vip 😉 neo je strasne kazove a ked ti muz nedovoli cameleon, tak jedine vip... ale pozor na vysku, uz som to tu mozno pisala, vip je dost nizky, resp. ma nizko rucku... inak je to nadherny, krasne hojdavy kocik... mne vzdy stisne srdce, ked ho vidim 😀

zajo79
7. dub 2011

@tonko_babymarket na vasej stranke nemate v ponuke topline s... da sa objednat?

zajo79
7. dub 2011

@tonko_babymarket a ako ho mam objednat ked na stranke nieje? 😕