Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elana
13. bře 2012

@alemari no to je fakt pohoda...to jo. Tak třeba nebude třeťák takový dráče jak ti dva předchozí a vydrží Ti v korbě (aspoň) do Vánoc 😀

alemari
13. bře 2012

@elana Ti předchozí by tam i vlezli, měla jsem korbičku 83 cm.dlouhou, ale otočili se na břicho a klekli si a to uz je jen kousek k vypadnutí z kočárku...dalo jim to asi hodně práce, otočit se ve fusaku a v kombineze 😀

javyb
13. bře 2012

@alemari jj, jak píšou holky, topline má 4 velká kola🙂 Máme hnědo- oranžovou 279🙂 Máme model 2010, už odvozil malou a teď je připraven na druhého sviště🙂 Kupovali jsme ho v srpnu 2010

javyb
13. bře 2012

@alemari a ty kupuješ korbu, ne tašku na mimino?

merja
13. bře 2012

holky tak mám hartan topline objednáno u http://www.kocarkydavidek.cz/. Mám topline S, kolečka, nánožník, sítku, brzdu, kombi tašku za 22172Kč V němeku v baby.. to vychází i s dopravou na 807.90EUR pokud je těch 40EUR takže rozdíl je cca kolem 2000Kč což není už tak moc /reklamace/

merja
13. bře 2012

Mají tam 5% slevu do 18března na vše

alemari
13. bře 2012

@javyb Ta barvička tam je stále, že? Hned ta první.
Ano, korbičku. Mě se to líbí,mimi v hlubokém kočárku, čekám miminko v červenci, to by se i v tašce potilo. Uz mám doma 2 kluky, takže jakési zkušenosti s kočárky mám, Hartan byl před 10 lety obrovská investice, ted je to přijatelnější, konečně! 😉

javyb
13. bře 2012

@alemari jj, je tam. Tak to jo, já mít malocha v červenci, tak taky koupím korbu, ona je větší než ta taška a není tak teplá - jsem si právě libovala, jak mi to vyšlo, že budou obě děti v září a nemusím stresovat, že bude prckovi v prosinci malá taška🙂 A teď bude holka nebo kluk???

alemari
13. bře 2012

@javyb já mám obe děti v dubnu🙂 ted je mi divné že budou Velikonoce a neni čas rodit!!! 😀 😀 😀
Na to září je to s taškou asi v pohodě🙂 A k tomu kočárku, ty máš přechazovací rukojeť? já jsem to taky měla, vždycky se mi vzbudili kdyz jsem prehodila ručku jak to cvaklo. 😖

javyb
13. bře 2012

@alemari právě je to super, ta taška je strašně teplá, malá v ní byla do konce dubna a pak sporťák, už chtěla sedět, takže to pěkně vyšlo🙂 Jo, je tam přehazovací rukojeť, není to špatný, malou to nebudilo, ale zas tak moc jsem to nevyužila, myslela jsem původně, že budu přehazovat víc🙂)) A taky jsem si myslela, že sporťák člověk potřebuje aspoň rok a půl, a my jsme ho v 11m schovali a když bylo potřeba brali golfáč, protože Barunka od 10m chodila a v kočáru nechtěla být 😀 😀 😀 Aspoň je zachovalej na další dítě🙂

alemari
13. bře 2012

@javyb Já jsem to prehazování taky nevyužívala. Beru ted racer GT, Sedačka je v obou směrech, takže malé mimi bude obličejem ke mě a větší otočím-vše doma v klidu 😉 Sporták jsem vozila dloooouho! Starší v něm spal do 3 let, pak uz jsem vozila druhého. Ale kdyz jsem jela z mužem tak mimi bylo v hlubokém a staršího ve sportáku. a potom v tom sportáku seděli oba 😀
Golfky, ty jsem měla jen v aute do náhody. Nechtěli v nich byt, takže jsem všude brala sporták, a to tehdy vážil 20 Kg! Maminky co kontrolují váhy kočárků! 😵

alemari
13. bře 2012

@merja Možná jsem to někde přehlédla- jakou máš objednanou barvu? Byla jsi osobně nebo přes net?

alemari
13. bře 2012

@javyb Jo a co to bude napíšu az v červenci🙂 prekvápko!

javyb
13. bře 2012

@alemari aha🙂 Jseš dobrá, já bych to nevydržela🙂

alemari
13. bře 2012

@javyb a ty víš? 😉 Já podle ultrazvuku tuším, ale nenechala jsem si to říct ani u těch dvou🙂

javyb
13. bře 2012

@alemari ty jo, fakt klobouk dolů🙂 Já ještě nevím, jsem teprve 12tt, příští týden jdu na genetiku, tak uvidíme jestli mi to řeknou, Poprvé jsem to věděla už v 11tt. ALe Barunka říká, že bude mít "SÉGU"🙂

alemari
13. bře 2012

@javyb no, před 20 týdnem nez jsem šla na genetiku tak jsem se dívaka po modrých kočárcích, měla jsem vybranou 610! Ted uz to vidím jinak..... 😵

javyb
13. bře 2012

@alemari Uauuu🙂 a jaká se ti líbí nejvíc? Manžel chtěla původně takovou růžovo-modro fialovou, nevím číslo, ale málem mě vezli😀

merja
13. bře 2012

Objednala jsem si barvu 613 byla jsem na prodejně v Brně a tam si to podle toho vybrala. Je opravdu velký rozdíl co vidíte na www a co ve skutečnosti. Ptala jsem se dneska i V kika a je to tam drahé o 3000více než co mám ted a ti heště s 10% slevou

alemari
13. bře 2012

@merja ten má Lili v GT o 2 stránky zpět! Ten je krásný🙂

babymarket_sk
14. bře 2012

@merja
...myslím, si,ze to bola dobrá volba...nemusi ist len o reklamaciu, ale akykolvek servis aj pozarucny, bohuzial aj tie najkvalitnejsie kociky obcas servis potebuju...vela zakaznikov je v omyle v tom, ze ktorykolvek predajca mu doda nahradny diel, pripadne urobi servis...
...odporucanie:
Pravidelny "domaci servis"...cistenie (hlavne koliesok), premazanie silikónovým sprejom predĺži životnosť a vzhľad ktoréhokoľvek kočíka...taktiež v prípade závady- treba ju riešiť ihneď, neodkladať na neskôr, aby sa neprehĺbila...
...taktiež väčšina kočíkov prichádza zákazníkovi "suchá"-nepremazaná, odporúčam už pred prvým použitím premazať...

bettypo
14. bře 2012

@babymarket_sk prosím Ťa je vanička ktorá je na VIP XL iná (rozmerom, vybavením) ako vanička ktorá je pri príslušenstve? Podľa obrázkov nemá nánožník, iba prikrývku. Ďakujem, nemám možnosť pozrieť si to niekde osobne

alemari
14. bře 2012

@babymarket_sk to se mi několikrát potvrdilo🙂

merja
14. bře 2012

ta barva 613 se mi líbila hne, ale na vzorníku je taková tmavší, ale prý vede 🙂 Kdyby byl rozdíl víc jak 3000Kč tak si to objednám z Německa, škoda , že tak němci podražili, i kurz kdyby byl výhodnější, ale co už jsem se rozhodla a je to největší investice, která se snad vyplatí 🙂

alemari
14. bře 2012

@javyb jeee, mě se jich líbí mooc 😀 Ale posílám objednávku zítra, uz řeším jen tu 638,624, ale libí se mi 610, 617, 613, 607a 627. Viděla jsem ty fotky co tu dala Lili s bilou konstrukcí, a ty mě dostaly, škoda že to nejde kombinovat, to bych vzala 624 s bilou, nebo 638 se stříbrnou 😀

merja
14. bře 2012

No a viděla jsi to jak to je doopravdy na vzorníku ? Opravdu to hodně mate podle fotek, to můžu říct na 100% 🙂

alemari
14. bře 2012

@merja Píšeš se mnou 🙂 , viděla, byla jsem rozhodnutá jinak. Ta 624 je v katalogu krásně čokoládová, ale jinak je šedéhnědá, ale ta 638 docela sedí i v katalogu. Která se ti líbila víc? 😉

babymarket_sk
14. bře 2012

@bettypo
- VIP XL má v cene športový kočík + vanička bez nánožníka, čiže treba dokúpiť nánožník, ktorý je od tohto roku univerzálny na športový kočík aj vaničku
- to čo vidíš na foto od výrobcu je "perinka", ktorá je dokúpiteľná položka spolu s vankúšikom v cene cca 39 Eur
http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?m...

bettypo
14. bře 2012

@babymarket_sk ďakujem. Podľa fotky nánožníka 2012 si to neviem predstaviť. Vanička Folding 2012 sa mi vidí ako lepšia voľba. Teda ak na nej nie je rovnaký nánožník - univerzálny

javyb
14. bře 2012

@alemari tolik barev, to by člověka švihlo, my se tenkrát rozhodovali mezi tím co máme a oliv.zeleným, ale ten byl vevnitř bílý, tak vyhrál 279🙂