Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

mochenkaa
11. dub 2012

@zuzka_bluzka Barvu máme stejnou. Já čekám na Racer GT 🙂 a objednaný je 2 týdny.

bettypo
14. dub 2012

ahojte, dnes som obzrela vzorkovník farieb a konečne som videla naživo GT. Jedna vec ma ale na ňom dosť zarazila a to hlučnosť striešky na šporťáku. Ťažko sa dáva dolu a tie zvuky .... 😕 Nevadilo Vám to?

alemari
14. dub 2012

@bettypo já sice na kočárek teprve čekám, ale když mi to ukazovali tak stlačili na hoře ten rám a šlo to lehce. Nesmí se to táhnout bez zmáčknutí té stříšky. Stlačila prodavačka správně tu stříšku? 😒

bettypo
14. dub 2012

@alemari ani mne sa to nezdá. Ale predavačka tvrdila že to inak nejde. Pukalo v nej a išlo to iba s veľkou silou. Nenašla som na strieške nič, čo by sa tam dalo stlačiť ako napr. pri polohavaní madla. Tak neviem. Ale nejde mi to do hlavy, keďže má ten kočík veľa kadejakých vychytávok 😕

minusa
14. dub 2012

@bettypo - striesku treba stlacit hned z vrchu na zaciatku striesky len ju tak scvaknes akoby dokopy ako stipec ... ono je to take nenapdne 😅 .... urcite nie na silu

minusa
14. dub 2012

@bettypo a je tam aj taky vyrez na latke kusok, kde vidiet tu konstrukciu striesky, ktoru treba stlacit

alemari
14. dub 2012

@bettypo 100% ti to ukázala špatně, příště jí prašti přes prsty 😀 , vždyť to mohla strhnout!!! Na stříšce, úplně nahoře dvěma prsty sevřeš ten rám. Mám podobnouu zkušenost, když mi prodavačka ukazovala polohování nožiček u teutonia-jsou tam jen 2 polohy a ona to zkousela na 5 poloh-nepovedlo se jí to 😀 😀 😀
Jo a těch vychytávek má Hartan opravdu hobně, včetně té střechy 😉

mochenkaa
14. dub 2012

@bettypo Mě se taky stalo, že mi to prodavačka ukazovala tak jak tobě, ale já už z jiného obchodu věděla jak se se stříškou pracuje a učila jsem jí to 😀 😀
@alemari to polohování nožiček byl jeden z důvodů proč jsme Teutoniu nechtěli 😉

rye
14. dub 2012

Přidávám se, minulý týden jsme si vyzvedli Hartan Topline S barva 644 a jsme z něj nadšení 🙂. Kupovala jsem ho v Německu a byl dodaný přesně za 8 týdnů. Jen mi nedodali nánožník, ale asi si ho kupovat zatím nebudu, mám Softtasche, to asi stačí? Nebo máte jinou zkušenost?

mochenkaa
14. dub 2012

@rye nánožník je zvlášť, ten se ke sporťáku nedodává ve standartu 😉 Já jsem si objednávala Racer GT, hlubokou korbičku, nánožník a prodloužení lůžka. Vycházela jsem z toho, že v létě bude teplo a nechtěla jsem ať je malému v té vložné tašce horko a hlavně mi přišlo, že je hodně úzká a bála jsem se jak se mi tam malý vleze v zimě s fusakem 🙂
ale @elana si nánožník neobjednala, že je čas a nevím jestli jí už přišel, ale prostě se bez toho prý nedalo jezdit a skoro celou zimu jezdila s X-Landerem 😀 takže asi tak 😉
Každopádně dodání za 8 týdnů se mi líbí. Snad nám to taky tak nějak přijde.

alemari
14. dub 2012

@rye 😀 😀 😀 Čti pár stránek zpět, mojí a @alena i když ta má hlubokou korbu😉

alemari
14. dub 2012

@rye a ještě, fotečku máš? 😉

bettypo
14. dub 2012

baby vďaka. Len predchvíľou som našla návod. Niekedy mám pocit, že poniektorí predavači vedia menej ako kupujúci 😝 . V inom obchode som predavačovi ukázala že sa dá aj madlo polohovať

alemari
14. dub 2012

@mochenkaa no to nějak zapinkali na tak drahém kočárku, a navíc Hartan vychytávka s prodloužením podpěrky nohou mě dostala!!! 😲

alemari
14. dub 2012

@bettypo tak mě napadá že je to možná i důvod proč těchto kočárků jezdí tak málo- jestli prodávající nic neukáže 😖

kiki30
14. dub 2012

@bettypo sportovu cast pouzivame uz 2 mes. a teda vobec som nezaregistovala ze by bola strieska hlucna, prave naopak, ide velmi lahucko a potichu, ale musi sa to tam hore stlacit ked sa dava hore-dole.

mochenkaa
14. dub 2012

@alemari právě. Jinak se nám Teutonka líbila, ale Hartan to vyhrál na plné čáře 😵

rye
14. dub 2012

@mochenkaa No já vím, že není ve standartu. Objednala jsem si ho navíc, dokonce i zaplatila, ale přišel jim v jiné barvě. Vrátili mi peníze, dali nějaké dárky navíc, hrozně se omlouvali, ale paní mi říkala, že Němci stejně Windschutz nekupují (rozmlouvala mi ho už při nákupu). Prý to ta originál taška dokonale zastoupí. No koukala jsem že v Malvíkovi a nebo i jinde mají tu naši barvu skladem, tak bych to případně doobjednala. Já jsem minule měla taky Hartan s vložnou taškou Emitex a měla jsme i prodloužení (zbytečně - malý se narodil na konci srpna a už bylo chladno) a nánožník taky.
@alemari Fotku nemám, kočár je uschovaný a rozbalili jsme ho jen na zkušební projížďku u manžela v kanceláři a fotit mě nenapadlo 😉

rye
14. dub 2012

Aha, už jsem to dočetla. No tak teda ten nánožník dokoupím 😀 . Jo a jinak jsem si udělala radost tou Hartan originál taškou a jsme z ní nadšená, je hrozně praktická.

mochenkaa
14. dub 2012

@rye Tak to je tunel, že vám ji nedodali. To by mě štvalo.
Je praktická ta taška? Mě se nelíbilo to průhledné ucho 😀

alemari
14. dub 2012

@rye taškou, myslíš na rukojeť? Taky jí mám objednanou, holky tu jí většinou nebraly. Mě se na prodejně moc nepozdávala, ale k té barvě co jsem objednala bych asi neotiginál nesehnala. Teď jsem ráda že to bude všechno stejné-a ještě když jí chválíš 😵 . Vzala jsem u tu vložku do korby, sedačky a sporťáku, tu nemáš? 😉

rye
14. dub 2012

@mochenkaa No mě to bylo v tu chvíli úplně jedno, protože jsem zaplatila za komplet kočár v super výbavě jen 500 euro 😀 a navíc se pořád omlouvali a dali mi dárek pro mě a ještě dárek pro miminko a zlevnili mi další věci, které jsme tam kupovali, prostě se stalo a bylo vidět, že je to mrzí. To ucho mi přišlo taky divné, ale ta taška je perfektně členěná, má spoustu kapes, kapsiček a úchytů a ta barva je stejná jako na kočáru, tak snad se osvědčí.

rye
14. dub 2012

@alemari Jojo, tu přebalovací. Já jsme jí naživo neviděla, ale Hartanu prostě věřím a na německých webech měla super hodnocení a nelituju. Vložku - nevím co myslíš, hoď prosím odkaz.

mochenkaa
14. dub 2012

@rye Tak to je super přístup. Tak by to mělo fungovat všude

rye
14. dub 2012

@mochenkaa Byla jsem z toho fakt nadšená. U nás v obchodě mají jen modely z roku 2010 a 2011, nějaké zbytky. Vzorník neměli a katalog nám taky neukázali - prý si ho máme najít na netu. Ten minulý jsem kupovala v ČR, ale s tímhle přístupem fakt ne. Prodavačka v Pasově nás vyslechla - chtěli jsme Hartan nebo Teutonii, vysvětlila stručně rozdíly a fakta a bylo jasno, u nás pořád jen slyšíš názory těch prodejců a ty mě nezajímají 😀

alemari
14. dub 2012

@rye http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=3... je to kuschelnest, moc se mi to líbilo u kamarádky, má něco podobného od Teutonia, malá v tom spí v kočárku, v postýlce i v autosedačce. Od Hartanu jsem to ještě nikde naživo neviděla.🙂

danaruj
14. dub 2012

@rye ahoj, určitě bych tady adresu někde našla, ale mohla bys mi prosím poslat adresu, na které jste z Německa objednávali kočárek? a na kolik vás vyšel? Díky moc.

rye
15. dub 2012

@alemari To vypadá moc hezky, to jsem nikde neviděla. No my máme tu Softtasche a ta se dá taky předělat na fusak, na zimu tam dodám jen španělskou deku a je hotovo.
@danaruj Kupovala jsem ho v obchodě Spiele Max - je to síť obchodů po celém Německu. přes net to objednat nejde. Kočár stojí EUR 549 vč. Softtasche. My jsme natrefili na akci -25% - ten obchod slavil narozeniny, takže jsme koupili kočár s vložnou taškou, taškou na přebalování, návleky na kolečka do auta celkem asi za EUR 480.
http://www.spielemax.de/detailansicht-kinderwag...
Tady mají komplet baby katalog:
http://www.spielemax.de/babykatalog.html

alemari
15. dub 2012

@rye tohle bude sloužit jako " pelíšek", fusak to nenahradí, ale mimi mají rády svoje místečko 🙂 S takovým báglíkem mu bude dobře i někde na návštěvě když bude " ve svém" 🙂 Ta softtasche je asi už něco většího, holky si jí tu moc chválí. 😉

bettypo
15. dub 2012

@alemari ahoj, budeš k tomu kuschelnestu kupovať aj nejaký ďalší fusak? Aj som si vybrala túto farbu