Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
3. črc 2012

@xovicka Emitex bych nepoužívala, a fusak už asi tak trochu po mých zkušenostech vím jak vybítrat, ale děkuju

alemari
3. črc 2012

@elana kluci se dívali na těhotenskou knížku a po zhlédnutí fotky paní na obrázku v 9.měsíci mi řekli že vypadám nějak jinak...co dodat 😀 😀 😀 však sama vidíš v albu co je ze mě za monstrum!!! 😲
Do toho mého Hartanu nevím co za barvičku, poradˇ 😉 a jména? No to je oříšek, my prostě nemáme jméno na kluka.. 😠

elana
3. črc 2012

@alemari monstrum 😀 , no, jsem zvědavá, co se z Tebe vykulí, břuch máš spíš na kluka (což nic neznamená, já měla holčičí rozkydlej do stran a jakýho mám mužíčka pěknýho.) Barvu do Tvýho Hartana bych brala buď bu béžovo-hnědou nebo hnědo-oranžovou. On vlastně bude vidět hlavně ten vnitřek kolem hlavičky prcka, tak možná by se k tomu kávovýmu kočáru ta oranžová docela hodila 😕 Jaká se líbí Tobě? Jak se vlastně jmenujou Tví kluci, Chytrolín a Sporťák předpokládám ne😀😀😀?

alemari
3. črc 2012

@elana mě se možná líbí i ten zelený, ale je ve hře i oranžový, ty který? No, chytrolín a sporťák 😀 Asi jako ten tvůj! 😝

elana
4. črc 2012

@alemari aha vidíš, zelený...jak nebyl dole v tom přehledu, ale jen nahoře, tak mě nějak nenapadl. Ale jo, i ten by k Tvýmu kočárku šel. No já mám výběr omezenej, myslím že do tmavomodrýho připadá v úvahu jen šedočernej nebo šedomodrej...a to se mi ten modrej líbí asi víc.

alemari
4. črc 2012

@elana mě teda příjde, že ten zelený by šel i do tvého, já nejprve taky chtěla ten modrý Hartan 610 tuším, a tam by právě ta zelená trochu oživila... Vyfot sporták, už sedíte? 😉

elana
4. črc 2012

@alemari čoveče, mě ta zelená s tou modrou nějak dohromady nejdou 😒 , no uvidíme. Jo, sedíme, ale nemám to ještě na ten úplný sed, on totiž chodí do kočáru hlavně spát a odpočívat a je to teda blbý, ale jak jsem ho vůbec neposazovala, tak on neumí v kočárku sedět 😅 , předklání se anebo naopak klouže dolů 😝 Je to můj mamlas malej.

alemari
4. črc 2012

@elana bobišek, a přitom ten Hartan má sportˇák povedený, máš nějakou vložku na sezení? Ony ty Hartanové látky budou asi všechny stejné jezdivé...bude to asi tím UV, proto to tak klouže, teda aspon ta moje je dost hladká... Já jsem měla obyč vložku a nebyl problém, ten origoš potah v minulém kočárku byl taky takový na sjíždění a to oni seděli krásně! 😉

elana
4. črc 2012

@alemari právě že nemám, musím to nějak vymyslet. Třeba se to podaří, až mu to dám úplně do toho kolmýho sedu. Jo, je to takový šusťák, určitě teda kvalitnější látka než šusťák, ale prostě to dost klouže, on se v tom pokaždý zřítí a já si připadám jako blbec, co veze polozhroucený dítě, který vypadá že neumí sedět a já ho sedět nutím 😝 Naopak když ho vozím vleže, tak už to taky vypadá blbě, je mu rok, má skoro 80cm, tak zas vypadá jaksi nechytře nebo jak to líp vyjádřit, víš co myslím 😉 Takže dost bojujem se sporťákem, to teda jo.

alemari
4. črc 2012

@elana ta vložka, ta mu určitě pomůže 😉 Vyber dobrý matroš, at to nejede...Mě se ty od Pinky líbí, jééé, jen čekám co se narodí at objednám dobrou barvu 😅 Hartan asi nemá žádné, že? 😉

elana
4. črc 2012

@alemari jaký jsou ty Pinky? to je značka? 😕

alemari
5. črc 2012

@elana vlnka tu má na str.25. odkaz, já čekám co se narodí, vzala bych tu hnědou se srdcem pro holku nebo nějakou ulítkou zelenou, oranžovou pro kluka, at ten kočár září 😀 😀 😀 zadáš do kolonky jen typ kočárku a ono ti vyjede která tam sedí 😉 Ale , do toho Hartanu to problém nebude, není to žádný komplikovaný tvar sedačky 😎 😎

elana
5. črc 2012

@alemari jééé, ty jsou nádherný. No to zas bude vybírání 😝 , Ty mi dáváš. Ještě se chci zeptat zkušené matky-myslíš že opravdu ještě letos (v roce a půl až třičtvrtě) využiju ten fusak?

bettypo
5. črc 2012

Ahojte 🙂 aj mne sa páčia pinkie ale v diskusiách som náhodne našla kritiku. Vraj nedržia tvar po opraní.
@alemari máš aj nejaké pozitívnu referenciu od človeka, čo ju má? Možno boli tí kritici príliš nároční. Ktovie. Inak v katalógu som videla podložky k S. Oliver, ale na oficiálnej stránke Hartanu nie sú, mm mi katalóg vyhodil, tak si to neviem ešte raz overiť

alemari
5. črc 2012

@bettypo já katalog mám, a podložky tam nejsou...ten sOliver by byl super, protože mám kočátek z sOliver matroše 😉 ty podložky co mají holky tady u nás se nesepraly ani nic podobného, já ji neměla , používala jsem nějakou univerzál, dřív se ty značky tak neřešily 😝

alemari
5. črc 2012

@elana no jsou nádherný, těžko vybírat! 😅 Já si myslím, že když Ti bude v kočárku ležet a spát tak ho do něčeho zabalit musíš....Já měla kluky ve fusaku, respektive v tom předělaném z tašky do 3 let, když je zima tak je zima 😀 😀 nevím jak jste na to m u vás se sněhem, u nás je do dubna.. 😠 Leda bys koupila nějakou fakt dobrou kombinézu a pak ho nějak balila do deky, nevím...ale jestli ještě ted nechodí tak v zimě z něho raketa asi ještě nebude 😀 😀

bettypo
5. črc 2012

@alemari ak si zo stránky hartan.de stiahneš veľký katalóg, tak jedna je na strane 73 - k farbe 657, to je tá farba čo sa podobá našej. Je zobrazená osobitne, len či sa dá aj kúpiť, keď sa to dodáva ku kočíku 657

alemari
5. črc 2012

@bettypo aha, tak to se asi nebude dát koupit, napíšu do prodejny co jsem kočárek kupovala...667 je stejná látka jako 638, ještě jsi neviděla vzorník? Proto jsem jí brala ,je to ten drahý sOliver 😉 prodavačka mi to poradila, že je pevná a lehce udržovatelná. Ale dneska se dá fakt koupit ta vložka jakákoli....jsou toho plné obchody 😎 Už jsi objednala kočárek? 😕

elana
5. črc 2012

@alemari tak jestli Tvoje dráčata vydržely ve fusaku do 3 let, tak to ten můj lenoch tam snad bude taky aspoň tuhle zimu 😅 (i když lenoch, dneska řádil, mám z něj radost). Tak jo, fusak objednám, resp. budu nadále přemýšlet, který z nich. Teď aktuálně vyberu podložku ať se v tom naučí pořádně sedět a nejezdí jak skrčenec. Mám na rozvažování ještě zítřek a víkend, do tý doby objednávku stejně nikdo nespracuje, tak jsem zvědavá, co vymyslím.

alemari
5. črc 2012

@elana no i kdyby byl už jen jednu zimu, tak to pak prodáš nebo použiješ pro další. Stejně něco mít musíš 😉 naši v tom vydrželi následovně, sundali jsme jim lyžáky,promáčenou kombinézu a šli spát do kočáru 😀 😀 😀
A tu podložku , to kdyby jsi se možná podívala i po obchodech tak koupíš i hotovou, aspon bys jí vyzkoušela jestli sedí, jedna stejně nestačí, aspon 2 na výměnu.🙂

elana
6. črc 2012

@alemari to máš pravdu, něco mít musím a fakt je, že ten beran po nás byl sice nedostižnej, ale na ležáka. Pochybuju, že by se v tom dalo sedět. Podložka mě bude asi stačit jedna, protože bývám hodně u našich a tam máme kočár jiný, tak ji vždycky vyperu až budu odjíždět a do příště bude připravená. Proto mám dilema. Kterou bys k tomu tmavomodrýmu kočáru brala Ty? Mě se líbí ta tyrkysová s medvědem, ale nevím nevím, asi to bude dost pěst na oko. Tak mě napadla oranžová-zajímavý kontrast. Bohužel mají jen s opicí 😒

alemari
6. črc 2012

@elana já měla taky v hledáčku ten tvůj kočárek , 610, myslím že to je stejná modrá jako máš Ty, a do něj bych vzala bud tu tyrkys, linetkovou nebo i tu žlutou nabo oranžovou, myslím že malýmu by se líbily nějaké živější barvičky 😉 děti nikdy nesáhnou po nějakých nevýrazných tónech tak proč mu nedopřát trochu barev 😉 Nejvíc s emi líbí ta limetka 😉 sama bych si jí vzalal i do mého, ale asi to vyhraje ta hnědá se srdcem, holčičí 😵

vlnka81
6. črc 2012

@alemari jej tak ten pelisek vyzera skvelo 🙂 tie farbz su sueper 🙂 velmi velmi pekne ! mne sa zda ten matrac v korbicke dost tvrdy, malz ho hned na zaciatku precural a ked sme to dali zaprat tak sa ta raselina ci co to v tom matraci je, nejako "zhrutkovatela" a zda sa mi nejaka tvrda. Ty mas matrac v korbicke OK? no a v tom pripade by sa asi pelisek zisiel - aspon by vyrovnal ten matrac...tak teda ho asi nakoniec kupime 🙂

alemari
6. črc 2012

@vlnka81 ano, mám matrac, a na to ještě ten pelíšek, je to jednoduše opratelné, určitě jednodušeji než ta matrace, ani nevím jak bych jí prala 😒 , i u dřívějších kočárků jsem měla takovou vložku na výměnu 😉 ale né tak hezkou! 😀 jedna strana je hladká, takže nehřeje a kdyby bylo chladněji otočíš na tu teplou 😵 ale v toto léto je to opravdu jen na tu studenou stranu 😲 snad se trochu ochladí, s tím břichem v těch vedtech je to těžké....až si budeš pořizovat druhé mimi tak na duben, to mám ty dva a bylo to super 😎

vlnka81
6. črc 2012

@alemari
@elana
ahojte, tak som sa dnes namotivovala a konecne som nafotila nas hartanek VIP XL tusim farba 602 - kremovo hneda. Zial na fotkach hneda vyzera viac do cierna, ale v skutocnosti je to pekne hneda farba 🙂 snad sa mi podari aj nacitat fotky. Korbicka sa mi paci ovela viac ako sportak, sportak mi pride taky velky, mohutny. No moja mamka je z neho nadsena 🙂 a alemari - tvoj kociar sa jej paci este viac ako moj 😀

alemari
6. črc 2012

@vlnka81 krásný kočárek, moc pěkný! Já si pamamtuju tu barvičku ze vzorníku, ty fotky to zkreslují, i ten můj je trošičku jiný než taky na tech fotkách 😉 Ty máš nějaký zelený vnitřek?
Maminku pozdravuj a kdyby si chtěla přijet povozit budu ráda, babička nám chybí....slivovička poteče proudem!! 😀 😀 😀

vlnka81
6. črc 2012

@alemari dakujem 🙂 vnitrek je zeleny lebo som si kupila zelene plachty na ten matrac nech to mam trosku zivsie 🙂 vsak si asi pamatas ze som si brala tmavu farbu aby som nemusela tolko prat a aby sa to dobre kombinovalo s kadejakymi farbami 😀 tak som nakupila doplnky do zelena - este mam zelenu deku a nejake hracky. Inac mam aj tasku a predlzenie do kociara a striesku so sietkou proti slnku - to som nefotila ale ak by niekto chcel vidiet tak nech sa ozve, snad to budem mat kedy zas vytiahnut a odfotit 😀 moja iniciativna mamka - ktora je u mna na vypomoc - uz vsetko pekne popratala takze dalsi fotoshot az nabuduce😀 jeeej slivovicka, my sme poriadne este neoslavili -teda pardon, mali sme uz u nas party - babicka bejbysitovala, ja som len odbiehala dodat mliecnu potravu pre nasho cicavca 😀 ale ja som mala len pohar cerveneho...mnam po tehotenskej abstinencii aj to stacilo 🙂

vlnka81
6. črc 2012

@alemari tak tie velke kolesa na str 33 vyzeraju uplne brutus 😀 to bude paradicka na hory 😀 myslim ze sa tvoji chlapci poriadne vyradia a budu sa este bit o to kto bude kocikovat 😀 tebe ani babicku netreba ked mas takych chytrolinov neposednych 😀 Pozerala som ze uz sa ti to blizi 😀 necelych 2 dni 🙂 juj drzim palce vo vsetkom!

mravvcek
6. črc 2012

baby kde objednavate tento kociarik,kde vyjde najvyhodnejsie aj s vanickou?

alemari
6. črc 2012

@vlnka81 tak kola ukaž mamince, třeba je ještě objedná! 😀 😀 😀 jede se s nima moc dobře 😉 to víš že se budou přetahovat kdo kočárek poveze, zatím si o něj každé ráno zkopávám malíček.... 😅 😅 😅 jen aby to všechno dobře dopadlo, mimi bylo zdravé a já schopná fungovat...ale, necítím se vůůůůbec na porod 😅 29.7. je poslední termín... 😉