Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
26. bře 2012

@maki73 tak nejlevnější- jsou i stejně drahé co jezdí, ty Jané,Cam,Teutonia, to jsou taky drahé kočárky a je jich spousta. Já myslím že je to spis tim výběrem barev☹ a taky v těch katalozích, no nafocené je to hrozně!
Ježkovy zraky kdo ti podaroval Hartana!!!! 😲

maki73
26. bře 2012

@alemari budoucí tchýně :D, je fakt skvělá, jak bývají ty skoro hororové filmy o nevraživosti mezi tchýní a snachou, tak to naštěstí není náš případ. Shání nám kde co, samé vychytávky, sice je pravda, že máme na malou tolik věcí, že nám nevejdou do skříně a v životě to všechno nemůže vynosit, ale nemůžu si na to stěžovat, do ničeho se nám neplete, ale pomáhá kde se dá, ideální stav

alemari
26. bře 2012

@maki73 a kde se takové tchýně kupuji? Ty posílají v balení z Německa rovnou s tím Hartanem, ne? 😀 😀 😀, moje se ani nezeptala kdy se to narodi ☹ a docela mě to i mrzí, protože já uz rodiče nemám.
Ty mi aspon poradis, při tom sportáku, kdyz prodloužis opěrkou pro nohy, neskrábe to po konstrukci? Já jsem si objednala GT, v obchodě jsem to zkoušela a přijde mi že to po čase musí udělat rýhu. Tak mě nedopadlo to asi hned od začátku podlepit něčím. 😉

maki73
26. bře 2012

@alemari tak to ti bohužel neporadím, zatím jsem tu opěrku neprodlužovala, když malá má teprve 7 měsíců a teď jezdím s trojkolkou a Hartana jsme odvezli k rodičům, jezdíme tam skoro každý výkend a je to daleko, takže jsme nechtěli vozit kočár i sedačku. Nad prodlužováním jsem zatím neuvažovala, mám Trio X, jaký že to kupuješ ty? nevím, možná to tam ani není stejné...ale lituju, že nemám sporťák Racer GT nebo Skater S, to musí být paráda

alemari
26. bře 2012

@maki73 no já beru právě ten GT racer. Kdyz se sklopí dolu a prodlouzí ta opěrka tak je to až po rám kočárku.

maki73
26. bře 2012

@alemari taky je u hartanu super, že si můžeš vybrat, jestli chceš korbiičku, nebo vloženou tašku na mimčo...hned bych brala Topline X ve fialové (nebo vínově červená, těžko říct :D), to je tak krásný kočárek...

maki73
26. bře 2012

@alemari aha, tak to je vlastně to, co mám já, ale novější verze, má otočná přední kola, závidím :D

alemari
26. bře 2012

@maki73 objednala jsem i ta pevná velká kola. Nevím jak se bude s malými po kameni jezdit.

mochenkaa
26. bře 2012

@zuzka_bluzka čím dál víc jsme s M rozhodnutí pro 613, ve středu ho objednáváme 😵 tak máme ještě 2 dny se v něm utvrdit (barvě). Hluboká korbička se mi fakt zdá lepší, prostornější a navíc vypadá mnohem líp 😀
My ho objednáváme tady v obchodě. Ve Zlíně jsem Hartany našla jen v jedné prodejně, takže se tam chodíme furt dívat a okukovat. A pán když mi ho nabízel, tak jsem mu řekla, že ho chceme objednat z DE kvůli ceně, že tady vyjde zbytečně draho. Takže počítal a počítal, a kočárek mě u něj nakonec vyjde o 1 200,- víc než v DE (včetně dopravy teď v DE vychází čistě sporťák Racer GT a hluboká korbička s kurzem 1eur/25kč na nějakých 16 500,-). Takže mě bude stát 17 700,- a to mi za tu záruku stojí 😉

zuzka_bluzka
26. bře 2012

@mochenkaa Aj ja chcem tento tyzden objednat nech to mam vyriesene a uz nad tym tolko nerozmyslam 🙂 Myslela som ze 613 sa da objednat aj s ciernym podvozkom, ale zevraj iba s tym bielym, tak bude teda biely. To je dobra cena, ja tiez asi objednam u nas... a budes kupovat aj nanoznik? Ci v zime das len do fusaku? Ja toto nemam este doriesene...ale asi zalezi ci sa dieta este v zime zmesti do tej korbicky alebo uz do sportaku.

mochenkaa
26. bře 2012

@zuzka_bluzka mě se na té 613 právě líbí ten bílý podvozek 🙂
Nánožník a prodloužení lůžka kupovat chci, ale až na podzim. Teď ty peníze dáme do něčeho co potřebujeme teď a na podzim dokoupíme (ale na 100% co kdyby příští rok už ta barva nebyla 😀 ). Ty doplňkové díly stojí vesměs stejně tady jako v DE, takže to neřeším. A Hartan přebalovací tašku ani kupovat nebudu, nelíbí se mi.
Jestli budeš kupovat v Bratislavě, tak zkus před prodavačem říct, že uvažuješ o koupi v DE kvůli ceně 😉 Třeba ti to taky pomůže jako mě 😉

zuzka_bluzka
26. bře 2012

@mochenkaa Tak to urcite skusim a mas pravdu s tymi doplnkami, stoja tu rovnako len to nepremeskat, aby potom mali tie farby 🙂 a tasku chcem tiez inu, pacia sa mi Skip Hop, ale chcela by som si nejake pozriet nazivo a nie len tak naslepo objednat.

mochenkaa
28. bře 2012

Slavnostně hlásím objednaný kočárek. Nakonec je to Hartan Racer GT v barvě 613 😵 a zrovna jsme k němu objednali prodloužení a nánožník. Dodací doma prý cca 10 týdnů, no snad to stihnem 😀

alemari
28. bře 2012

@mochenkaa Gratuluju🙂že se ti ulevilo 😉. Brala jsi i korbu?

mochenkaa
28. bře 2012

@alemari Ulevilo, teď jen aby kočárek došel dřív než se malý narodí, máme to tak tak 🙂
Jo, brala jsem sporťák, hlubokou korbičku, nánožník a prodloužení. Původně jsem chtěla nánožník a prodloužení lůžka vzít až na podzim, ale prý mají v Hartanu objednané látky na začátku roku a pokud dojde, tak dojde 😒 . Takže radši teď a ve stejné barvě, než aby pak naše látka nebyla.
Nakonec rozhodlo pro barvu i to, že když jsme doma porovnávali barvy (po dvou) tak vždy tam byla 613 a nějaká jiná. A barva podvozku, moc se nám líbil bílý. Každopádně moje mamka ukecávala M ještě dneska ať vezmeme 619 (bílá koženka s černou látkou 😀 ).

alemari
28. bře 2012

@mochenkaa ta 619 u nas jezdí, je hezký ale je to černé☹. Ja jsem taky vybirala barvy dlouho. Jsem 24 tyden, mam rezervu🙂než se miminko narodi uz by měl být doma 😀.

A s tím doobjednáváním-treba by ta barva i byla,ale mužou navést nový vál látky a bude jina, treba jen o trochu ale uz to bude vidět. Udělalas podle mě dobře, taky jsem to vzala vsechno rovnou. Za tu slevu co mi dali jsem si připsala ještě tu vložku, na tu jsem hooodně zvědavá!! 😵

mochenkaa
28. bře 2012

@alemari mě to celé vyšlo 19 400,- objednané v ČR.
Teď to v DE vychází sporťák 482,-, korba 158,-, prodloužení 37,-, nánožník 33,-, doprava 40,-. Což je celkem 750 EUR x 25kč/eur = 18 750,- takže jsem nadšená, že je tam tak malý rozdíl a jakýkoliv průser řeším v místě bydliště.
My taky nechtěli černý kočárek. Mamka chtěla tu bílou koženku, a když ne celý, tak aspoň kousek 😀
Právě, jsem ráda, že to nakonec máme všechno dohromady a ve stejné barvě

alemari
28. bře 2012

@mochenkaa mamce rekni ze máš koženku na područkách 😉taky to tam mám. Já mam ještě jejich tašku na rukojeť a predni kola a pravě tu vložku do korby. Taky by mě to vyslo max o 1800 levněji, ale jak řešit servis a pozáruční servis, to je pak problém. 😢

mochenkaa
28. bře 2012

@alemari mě se ta jejich taška moc nelíbila. Takže tys objednávala taky tady, že? Neříkalas Valmez? Nebo si tě s někým pletu? 😅

alemari
28. bře 2012

@mochenkaa chtěla jsem Valmez, měla jsem vsechny kočárky od nich, ale tentokrát mi nabídli v Olomouci lepší cenu a ještě měli tu 5% slevu. Tašku jsem vzala,nesehnala bych tu barvu, to kapucino má sedokávový odstín a z jemným zrnem v materialu. Já už myslím dopředu 😀jak se to pak dobře prodává když je to v barvě 😵 Kdybych narazila na ten obchod ve Zlíně vzala bych od nich, to mám blíž, škoda. 😖

mochenkaa
28. bře 2012

@alemari 😀 tak já ho chci i na druhé dítě, takže nad prodejem nepřemýšlím. My se taky byli dívat v Olomouci. Napočítali nám to tehdy na 19 800,- se slevama, ale s tím, že by jsme zaplatili celou částku. Což jsme fakt neměli na účtě, a nakonec nás to vyšlo ještě líp.
Hlavně, aby ten kočárek přišel včas. Máme to fakt tak akorát 🙂

alemari
28. bře 2012

@mochenkaa aha, tak já jsem poslala jen 5000 zálohy a až dojde tak si ho přijedu zkontrolovat a doplatím. Osobně jsem tam nebyla. Ve Zlíně jsi platila zálohu?
Já už snad další dítě vozit nebudu 😀 😀 leda bych ho prenechala neteři, ta už má načase! Hlavně ať to teď donosím bez ležení v nemicnici 😉
Tobě to vychází přesně těch 12 týdnů?

mochenkaa
28. bře 2012

@alemari V Olomouci chtěli buď zálohu 5 000,- a sleva byla 5% (už nevím co to bylo za akci) nebo zaplatit komplet a sleva by byla 8%, ale i tak by nás to vyšlo o pár stovek víc než teď. My se tam jeli podívat i na jiný podvozek než Racer GT (ten jsme viděli ve Zlíně).
Nakonec jsme ve Zlíně dali zálohu 3 000,-. Původně by sice být nemusela, ale když k tomu berem i ty věci okolo tak radši jo.
😀 😀 Co? Věk? 😀 Já čekám první, takže ještě plánuju, a nejlépe nějak navázat, takže pokud to půjde dobře, tak kočár pojede v kuse 4-5 let (uvidíme jak to bude, ale byla bych ráda kdyby to vyšlo).
No včera jsem měla přesně 3 měsíce do TP. Dnes jsem 27tt+0, takže mi to vychází 13 týdnů do TP, ale prý by to mělo dojít někde mezi 8-10 týdnů od objednání.

alemari
29. bře 2012

@mochenkaa já mám termín o měsíc později.
Neřekli mi o 8% při zaplacení rovnou, škoda. Mohla jsem to mít ještě levněji, peníze jsem měla.
Se ti nedivím že bereš Hartana i na další děti, takový kočár vydrží. Pokud se vybere dobrá barvička tak bude vždycky hezký. Jen mě trochu udivuje když se dívám na Bazoš že všechny ty Hartany vybledly☹.

mochenkaa
29. bře 2012

@alemari Nám řekli, že je tam akce 5% (to byla ta co mají často, např teď byla veletržní), a že pokud dáme celou částku, tak dostaneme slevu ještě 3%, ale nevím, jestli to bylo nějak podmíněné termínem nebo ne. To si nepamatuju.
Já si taky všimla, že ty tmavě modré kočárky (vlastně jiná barva na barazu ani není) hodně vybledly. Tak i proto jsme zamítli tu tmavě fialovou. Ta šedá už nemá kam vyblednout 😀 takže by měla být furt stejná.

alemari
29. bře 2012

@mochenkaa tam jsou vybledlé i ty oranžové, prošívané červeným, i nejake ty hnědé. Mě lakala ta co tebe ale v hnedém624 asi? Ale u ni mě odradily ty ornamenty, je to spíš holčičí, my nevime co budeme mít. A taky je i ta fialová i ta hnedá strašně tmavá, škoda. A tak jako tebe mě uchvátil ten bílý podvozek. 😵
A co tašku,už máš vybranou?

mochenkaa
29. bře 2012

@alemari takže barvu jsem s ohledem na vyblednutí koupila správně 😀 a bílý podvozek je dokonalý 😵

Tašku furt řeším. Uvažuju koupit černou v DM drogerii (vypadá celkem dobře), nebo se mi líbí:
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=341...
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=340...
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=340...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44669930&tab=0
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=54156331&tab=0
http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=2104604 tato je dokonalá, ale tolik za tašku dát nechci
http://www.paulkidby.com/bags/index.html tady ty spodní 2 tmavé, ale to nejsou přebalovací tašky, jen to mám jako srdcovku

elana
29. bře 2012

@mochenkaa já mám Hartana tmavě modrýho, je to taková hodně noční modrá, spíš až modročerná (loni to byla 723, letos tuším 627 nebo 8, teď nevím, jen změnili polstrování sporťáku, ale potah je stejný) a nevybledl ani trošku a to jsem ho používala od začátku června, takže přes celé léto a slunce maximální. Tak možná záleží i na odstínu, i když právě Hartany podle mě si na tom dost zakládají, že neblednou.

mochenkaa
29. bře 2012

@elana a nebo ty, co vybledly jsou předloňská a starší kolekce. Loňská na bazarech ještě moc není, takže to budou starší typy.

alemari
29. bře 2012

@elana já jsem si všimla toho blednutí až na tom Baziši, ta tvoje modra se mi libila v 610 s bilou konstrukcí. Je krásná. Možná spíš změnili kvalitu těch látek, protize ty starsi fakt bledly,kamaradka mela trikolku, cernobezovou a taky ta střecha vybledla, hlavně ta černá 😖 jěště jsem viděly nějaký " zázračný spray" co mají v nabídce, měla jsi ho? 🙂