Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
15. dub 2012

@bettypo já nevím jak teplé to bude, nikdo to tu nemá, jen od známých co mají něco podobného od Teutonia vím, že v zimě dávali mimi do kombinézky a rychlozavinovačky. Pak už jen tohle a bylo hotovo. Mě se maličké narodí v červenci takže v zimě bude ješte docela malé. Asi možná ve velkých mrazech španělskou deku. 😀 Co všechno jsi brala v 638? 🙂

vlnka81
15. dub 2012

@alemari prave som pozerala ten tvoj pelisek 🙂 vyzera to uplne skvelo 🙂 ked sme vyberali hartanika tak mi nenapadlo ze by sa to mohlo zist - prislo mi to ako zbytocnost. ja som totiz prvorodicka a vobec sa v nicom nevyznam 🙂 my cakame v cervnu/ v juni takze na taky oktober/november by sa to uz mohlo zist - len neviem ci 6 mesacne bejby uz z toho nevyrastie. Kedy ti ma kociar dojst? mne presne v tyzdni ked by som mala rodit - a obchod je vzdialeny asi hodinu a pol 🙂 tak to bude este zabava 😀

vlnka81
15. dub 2012

@alemari a ine zienky - prosim vas co je to ta spanielska deka? pozerala som na nete, motivy na nej boli dost skarede a nebol k nej ziaden popis vlastnosti. Je v niecom specificka? Resp. je teplejsia, priedusnejsia, ma termo vlastnosti - odvadza pot ? vdaka 🙂

bettypo
15. dub 2012

@alemari ešte som nič neobjednala. Ale chcem všetko šporťák, vaničku, tašku (neviem, či by som našla niečo podobné), nánožník, predĺženie. Neviem, čo je lepšie či slnečník alebo tá clona. No a fusaky majú tiež na výber. V tomto ešte počkám na nejaké rady. Hľadala som aj iný fusak v podobných odtieňoch, ale zatiaľ som nenaška nič čo by ma oslovilo. Vzorkovník ma dosť prekvapil. Farby sa skutočne odlišujú. Najprv som chcela 613 prípadne 602 - hlavne kvôli možnosti skombinovať s tým aj žiarivejšie farby, ale pri 602 sa mi zdala tá hnedá príliš tmavá a nakoniec ma viac ako 613 oslovila 638. Hádam som vybrala dobre

alemari
15. dub 2012

@bettypo ještě 608 je hezký. 613 je nádherný, jen ta bílá lemovka na sporťáku bude asi problém udržet v čistotě 😖 . Ta 638 je ve vzorníku krásná barva,je to vlastně ten drahý sOliver bez pruhů. Bude to kvalitní látka, má super to drobné "zrno"v látce, nebude vidět když se ušpiní. S tím fusakem-těžko říct,uvidím co mi dojde a dám vědět 😉 z prodejny mi psali o kuschelnest že je 80 cm dlouhý, i nějaké upravení velikosti tam je 🙂 . Takže do hluboké korby to bude super. Taky jí mám, i to prodloužení, nánožník, přední kola a tašku jsem vzala protože se mi nechtěla schánět jiná.
A ta clona, nebrala jsem, nepoužívala jsem to nikdy. 😒

alemari
15. dub 2012

@vlnka81 mě běží 5.týden od objednání. Pelíšek jsem vzala protože mi dali 5%slevu tak jsem si ho tam připsala za ušetřené peníze. Stejně bych něco podobného musela sehnat, tak to mám aspoň v barvě 😉 Jsem zvědavá na tu zimní a letní stranu. Třeba seženeš něco levnějšího, jen s těma barvala je to potom problém. Kterou barvičku más? Nevidím to tu. 😵
A k té španělské dece:kupovala jsem jí prvnímu synovi, byla to skvělá investice(860kč 😢 ),deka byla v kočárku, postýlce, při kojení, teď vypadá stále stejně a to jsme právě dnes sfoukávali 9 svíček na dortu!!! 😀 kvalitní opravdu je🙂 mám Fetexu. Co se týče těch vlastností- nepoští chlupy, nežmolkuje se, barva stejná,mimi se nepotí,prostě super! 😝 Nakonec jsme sehnali stejnou i manželskou200x220. 😉

elana
16. dub 2012

@mochenkaa nánožník ještě nepřišel 😅 , ale dneska jsou to "teprve" 3 týdny...takhle dlouho jezdím s X-landerem, celou zimu naštěstí ne, prcek se vešel do korby-proto ji tu chválím kudy chodím, na to, jak vypadá drobná, tak je fakt prostorná, hlavně dlouhá. Pro tlusťochy ne, ale pro dlouhý štíhlý děti-ideální 😵
@vlnka81 španělskou deku skvěle popsala Alemari. Přiznám se, že se mi taky nijak zvlášť nelíbí, je taková barevně vyblitá, motivy nic moc (naštěstí je musí člověk studovat, jak jsou hůř vidět🙂), ale je fakt strašně teplá, na to, že je skladná. Já ji nekupovala, ale malý ji má u tchýně a tam si ji fakt nemůžu vynachválit.

alemari
16. dub 2012

http:www.zbozi.cz/?q=spanelska deka&typ=nabidky&stra... je tam těch dek hodně, do každého Hartanu se dá vybrat 😎

alemari
16. dub 2012
bettypo
16. dub 2012

@elana ahoj, aký fusak si dávala do korbičky?

elana
16. dub 2012

@bettypo nic originálního-stoletýho berana po mě a bráchovi 😅 Ale podle mého je beran to nejlepší, co může být, dítě se v tom nepotí, je to přírodní a teplý, ani jsem ho do toho neoblíkala, jen čepici a jelo se. Ale pokud nemáš, což asi nemáš, a nechceš kupovat (dají se sehnat ještě i dnes), tak kamarádka na diskuzi si chválila nějaký Emitex, dobrý fusaky má i Kaarsgaren...a potom asi nejlepší je Lodger Bunker. Ten se chystám koupit na příští zimu a kdybych neměla ten fusak, tak jsem ho koupila už letos.

bettypo
16. dub 2012

@elana ďakujem. Aj ja mám taký storočný fusak, teplý ale je príšerne ružový 😀 😀 😀 Pozerala som na tie hartanovské, len mi v popise chýbajú rozmery, čo je dosť podstatná vec. Ideálne by bolo kúpiť jeden, ktorý sa dá zmenšiť, zväčšiť podľa potreby.

rye
16. dub 2012

@elana Ty deky jsou někdy dost divoké - já mám jednobarevnou béžovo žlutou a je pořád jako nová. Koupím te´d novou pro staršího syna - mají myslím i rozměr 140*110 a mimčo zdědí tu původní 🙂. A já si budu přát velkou k Vánocům, jsme hrozná zmrzlina 🙂

elana
16. dub 2012

@bettypo tak ten náš je naštěstí modrej 😅 , za komunistů byl jen vínovej a modrej a co kdo dostal, to měl...takže na nás padl ten 😀 Ale právě, je to prostě fusak, pytel...dítě to něj strčíš a musíš jen v ponožkách, proto je to jen na tu první zimu (i když mamka říkala, že já i brácha jsme s ním odjezdili i tu druhou zimu, já jsem listopadová, on lednovej...ale asi jsme byly disciplinovaný děti nebo co 😅 ). Ale my byly vlastně ještě v hlubokáčích, tehdy trojkombinace nebyly, takže dlloouho hluboký a dítě v něm i sedělo přikšírovaný a potom až kárka. Do sporťáků dneska už by nešel, proto chci za rok koupit toho Lodgera, to je takový obalovací, něco mezi dekou a pytlem.
@rye to máš hezkou deku...já mám modrou a jsou na ní nějaký oranžovorůžovožlutý obrázky, dost divočina.

alemari
16. dub 2012

@rye na tom odkazu jsou i jenobarevné, snad se ti to zobrazí, právě na té straně 2 co jsem poslala SCARLETT😉

My máme velkou zelenou, 5 let stejná a ta cena tak jak na tom odkazu, 2350,- 🙂 něco jako ta 5326.

A ten rozměr co píšeš pro staršího, no naši by rádi tu křiklavě zelenou 35 pistacio green 😀.

A ještě, ty máš 644-kočárek, to je šedá-černá? Mě se líbí ta hluboká v tomto odstínu!!! 🙂 S tím kárem to vypadá super 😀 😀 😀 !

vlnka81
16. dub 2012

@alemari vdaka za info 🙂 ja mam farbu 602 (ale myslim ze si to uz videla, podla "lajku" co si mi dala 🙂 kazdopadne nad peliskom porozmyslam, aj ked dufam ze pri doobjednani by im to netrvalo 12 tyzdnov ako pri kociari 🙂 neviem ci to siju na objednavku alebo taketo veci maju na sklade. pozrela som si tvoj odkaz na obchod v CR - tam sa zda ze su vybaveni dobre 🙂 tak mozno by som to kupila tam...aaaaaa uz asi zacinam saliet a kupovat aj zbytocnosti - termin sa blizi a ja stale nemam takmer ziadnu vybavu ☹ pozerala som aj odkaz na tu spanielsku deku - ale vyhodilo mi iba jeden obchod - s jednou dekou. ostatne odkazy boli na spanielske dovolenky, spagety a neviem co este 😀 mas nejaky konkretny link na konkretny obchod? vdaka 🙂

vlnka81
16. dub 2012

@elana skusam hladat tie deky. kazdopadne zimomravi spanieli museli nieco vymysliet na zimu co by ich zahrialo kedze u nich velmi ustredne kurenie nie je zavedene v praxi 🙂 v lete maju horucavy a v zime...vsak zimu nejako preziju aj bez kurenia 😀 aspon na juhu Spanielska, na severe su trosku obozretnejsi 😀 aj ked rozmyslam o tom ze spanieli nemaju sajnu o tom co je to jedlo spanielski vtackovia a francuzi v zivote nejedli francuzske zemiaky 😀 tak mozno aj ta spanielska deka je len pseudonym 😀

alemari
16. dub 2012

@elana ty jsi tedˇ v obraze co se těch fusaků týče 😉 znáš ten "medvědí"? Odenwalder Mucki? Asi ten L, ten je nejdelší-100cm. Znáš někoho co tento používá? ( www.klokanice.cz. ) Já ho vídívala v zimě na sjezdovkách v kočárcích. Je to technologie pro kosmonauty, měl by být skvělý 😀 poslala bych odkaz, ale nějak mi na těchto stránky nejde. 😒

A zeptám se tě ještě, u té korby-nakolik se ti zdá neprofoukavá? Mě to přišlo v obchodě docela tenké 😉

elana
16. dub 2012

@alemari ha, tak ten vůůůbec neznám a škoda, že ho nemůžu na té Klokanici najít, docela bych ho prostudovala. Až budu mít víc času, tak si ho vygůglím, jsem sice rozhodnutá pro LB, ale nebráním se žádné dobré věci, tak na to fakt mrknu a díky za tip.

korba mi přišla, že vůbec neprofoukne, ona je tenká, ale jak je ta stříška docela klenutá, tak je to chráněný a látka je fakt hustá. A ono když fučí, tak k tomu často i prší či sněží, tak máš stejně na tom slídu a když ne, tak ve velkým větru by stejně mimča ven chodit neměla, ve vzduchu lítá kdeco. Tímhle jsem se vcelku řídila a malej fakt nikdy nebyl nějak studenej nebo tak.

alemari
16. dub 2012

@elana fusak se sympatexem 😉 Asi jsem nic lepšího nenašla 😀

S tou korbou jsi mě potěšila, holky mi tu nasadily brouka do hlavy co na zimu 😨 Já si normálně nepamatuju co jsem měla za fusak do sporťáku!!! 😝 😀 😵

elana
16. dub 2012

@alemari asi to nebylo nic moc, když jsi to pustila z hlavy, tak pro princeznu si to vytuníš jak budeš chtít 😵 kdy máš vlastně TP? Už se to docela krátí, co?

elana
16. dub 2012

@alemari ahá, tak už jsem ho tam objevila...vypadá skvěle! Akorát teda tam neni napsaný, jak je řešený ten spodek, jestli se to dá nějak rozepnout, aby tam mohlo dítě i v botičkách.

alemari
16. dub 2012

@elana víš zdá se víc než já s tou princeznou 😀 😀 😀, ale už i bráchové chtějí holku, najivně si myslí že je bude poslouchat 😀 😀 😀 hahaha. Termín mám 23.7. přibližně 😅

Ten spodek se dá rozepnout, jako vajíčko, našla jsem to na nějakých němemckých stránkách, vypadá suprově,že? A ten materiál bude něco jako horolezecký spacák do -20 😎 😎 😎

Od Hartanu se mi taky líbí, jsou taky drahé. Třeba ten polar-tech?

elana
17. dub 2012

@alemari aha, já myslela, že jsi si tím uzv jistá 😀 , no tak uvidíme, co se v létě vykulí 😉 Jo, ten fusak se mi hrozně líbí, i ten medvěd na něm, my jsme na medvědy 🙂 , mají i hezký praktický barvy. Já na ty hartaňácký ani nekoukala 😕

alemari
17. dub 2012

@elana mě se jen na tom ultrazvuku zdálo že je to miminko nějaké jiné, něco tam chybělo 😀 😀 😀. Uvidíme-napíšu 😎

Fusak je asi nejlepší co jsem našla, hledala jsem to na tom Davídku-Olomouc, kočárek jsem taky objednala od nich. Dobře se na jejich stránkách hledá. Asi ten L, že? Ten je největší. Barvy krásné, mě se líbí ten oranžový nebo kávový. Až pojedu pro kočárek tak se tam podívám jestli mají i nějaké na prodejně. Kdyby ten kávový byl podobný kočárku tak bych do toho i šla. Má 100cm, to je i dost. Ten pelíšek Hartanový má 80 cm, to by bylo na slabší zimu a jaro, délka by stačila- kolik teď malý měří? Nechce se mi kupovat ty klasiky co se teď vidí všude-amitex,LB atd.
A už jsem si vzpoměla co jsem měla u kluků- vložnou tašku a španělku 😅.

elana
18. dub 2012

@alemari taky bych vzala L 😉 Malý teď v 10m měří okolo 78cm (to už je umění ho změřit, ale cca tak nějak), takže si myslím, že za ten půl-třičtvrtě rok (už? 😝 ), kdy bude fusak zas potřeba, tak mu v tom L bude dobře. Tu další zimu předpokládám a doufám, už v kočáru být nebude chtít. A Tvoje mimi to bude mít vlastně podobně, taky bude na léto, takže nutno počítat s dvěma zimama.

alemari
19. dub 2012

@elana no to jo, my budeme i tu první v tomhe. Takže vlastně 3 zimy, protože 2,5 roku starý drobek bude 100% v kočárku nebo na sáňkách. V menších mrazech bych využila právě ten pelíšek Hartan. Píšeš že malý má 78cm, to by tam teoreticky taky vlezl, když to má caa80 cm. A jsou tam i ty díry na pásy do spoťáku.
Viděla jsi ten fusak někde na prodejně? Víš, jestli se dá nějak ze zadu připevnit ke sportáku, třeba gumou. Nebo jen těma popruhama když se protáhnou?
A už máš nánožník? 😉

vlnka81
23. dub 2012

@alemari
@elana
tak a uz som tiez objednala "pelisek" od Hartanu. Myslim ze alemari mala skvely napad - snad sa to bude dat pouzit aj ako spaci vak. kazdopadne ale nebudem musiet tahat so sebou vsade korbicku, len zoberiem pelisek a pekne ho prenesiem 🙂 A pozerala som aj fusak MUCKI - asi teda kupime aj my medvidka 🙂 je to strasne milucke, cena na klokanice.cz je super a ak je pravda to co o nom pisu tak asi ani nema konkurenciu 🙂 do zimu je este ale dost casu 🙂

elana
24. dub 2012

@alemari nánožník nemám, včera to byly 4 neděle 😠 No, už jsem si zvykla 🙄 , ale za chvíli fakt nebude potřeba. Jinak naživo jsem na ten fusak ještě nekoukala, tak podrobnosti nevím, ale asi ho objednám naslepo a v nejhorším to nějak uděláme.
@vlnka81 taky se mi zdá, že do zimy je dost času, ale ono to uteče...když bude ledový říjen, listopad, tak za půl roku už ten fusak taháme ven 😝

alemari
25. dub 2012

@elana
@vlnka81 sice je zima daleko, ale tedˇse ty fusaky dají koupit o 1000kč levněji, než budou v zimě, našla jsem i za 2870kč, což se dá. 😎 lonšká kolekce. Taky pravda, že když bude chladný konec léta , tak už bude potřeba něco teplého. A lepší asi dát mimi v čepičce bez dlouhého oblékání do fusaku než absolvovat několik vrstev oblečení, spojených z řevem mimina 😀 😝 😀.
A pelíšek? Na ten se těším z celého setu kočárku nejvíc!!! 😀 Ani se mi nechce věřit že to tu nikdo nemá aby se podělil o zkušenosti.... 😨