Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
31. črc 2012

@zlatat mám tu bílou doma, a už mám plán když to odřu, koupila jsem bílou zdobičku na nehty, jednoduše to zatřu! 😀 Asi je to jedno kterou, ale mě se ta bílá prostě líbí...a ta 638 má bílou, a taky se mi moooc líbí 608, taky bílá!! Chceš světlou i tu látku? Já ted prala ten Kuschelnest do korby a po oprání je to fakt úplně stejné, dobře se to udržuje 😉

kukucg
31. črc 2012

@zlatat No uz som poucena z predchadzajucich skusenosti a tak mam poziadaviek dost 😅 😅 😅 ale hartan ich splna 😉 ta sietka tam myslim je, citala som to priamo v navode tusim.
Co sa farieb tyka paci sa mi 638 a 608. Obcas rozmyslam ze by som kupila aj kocik pouzivany, ale tieto sa este moc nepredavaju, teraz som sice jeden nasla ale je taky cierno-biely s oranzovou 😒

alemari
31. črc 2012

@kukucg taky ty barvičky? 😉

kukucg
31. črc 2012

@alemari hej hej, mam rada take, su s bielou konstrukciou, dobre kombinovatelne, pre chlapca aj pre dievca 🙂 ale tak uvidime

japona
31. črc 2012

@zlatat, zvedání raceru gt do auta (nebo i jinam🙂) je v pohodě. Ze začátku jsem zvedala hlubokej kočárek i s dítětem i do autobusu🙂 Ted uz má prcek přes osm kilo, tak je to náročnější.. Ale prázdnýho kočáru do auta bych se nebála - dá se kdyžtak rozložit na dva kusy, navíc dítě v autosedačce váží jak ten kočár a to budeš taky zvedat, ne?🙂 J

zlatat
31. črc 2012

@alemari dobrý nápad so tou bielou farbou na zatretie 😀 😀 😀
Neviem, ale asi by som niečo svetlejšie - le zas nie veeľmi svetlé - idem pozrieť tei farby, lebo tie čísla mi nič nehovoria.
@japona takže vravíš, že je to pohoda? Super. A necítiť tú váhu pri tlačení kočíka? Keď je plne naložený - bábo aj košík. Ide to aj jednou rukou? Dobre spravili ťažisko?

alemari
31. črc 2012

@zlatat já koukala , aby ta lemovka co je u sportáku mezi nožičkama nebyla bílá, mám černou,to se pak asi bude těžko udržovat čisté, po mých zkušenostech teda, víš co myslím? 😉

zlatat
31. črc 2012

@alemari áno, viem čo myslíš 🙂

japona
31. črc 2012

@zlatat, do auta nakládám a vykládám a přijde mi to ok. Jestli ho mají někde u vás vystavenej, tak si to zkus - také jsme ho před koupí zkusili naložit, jak se nám vejde do auta🙂 Co se týče těžiště, nemám srovnání s jinými kočárky. Zatím jezdím s hlubokou korbou, ale nepřijde mi, že by se dalo něco zlepšovat. I s naloženým spodním košíkem lahvemi se to do kopce vytlačit dá🙂 Jediné, co bych si možná vybrala je ruční brzda, protože při jízdě z velkého kopce bych si byla jistější, kdybych si mohla přibržďovat.. ale nevím, jak moc je ta brzda funkční, nikdy jsem s takovým kočárkem v reálu nejela (maximálně v obchodě), to mě jen teď napadlo.. jinak jsem s racerem za ty 4 mesíce, co s ním jezdíme, fakt spokojená

zlatat
31. črc 2012

@kukucg pozerám na tú 638 a 608 - tá je peknučké ani 607 nie je zlá
@alemari

alemari
31. črc 2012

@zlatat se 638 ti poradím na str.33-34 v této diskuzi😉

kukucg
31. črc 2012

@zlatat hej aj tu mam v albume, tiez sa mi pacila, ale niekto hovoril ze je moooc tmava. Inak zboznujem kombinaciu hneda-modra.

kukucg
31. črc 2012

@alemari hej aj ja som pozerala, aj 608 ma ciernu 😉

zlatat
31. črc 2012

@kukucg moc tmavá? Hmm, škoda - hnedá a modrá sa aj mne páči

zlatat
31. črc 2012

@alemari videla som - viackrát som na ňu pozerala 😀 😀

zlatat
31. črc 2012

inak škoda, že nespravili tú búdičku trošku krajšiu - taká je zvláštna, pripomína mi poľské kočíky 😖

zlatat
31. črc 2012

Pozrela som si ešet raz fotky na str. 34 a je tam malý Matúško v kočíku - nie je tá opierka na chrbátik nejaká krátka?

kukucg
31. črc 2012

@zlatat nazivo som ho nevidela, asi treba popozerat vzorkovnik, bude to realnejsie ako na foto.
Inak budicka moc pekna nie je, ale aj to svoj zmysel, podla mna je velmi dobra a dobre chrani aj ked kociar uplne v lahu, a v sede sa da tiez riadne stiahnut ze ochrani proti vetru, dazdu ci slnku.
A rozmery ma podla mna hartan slusne, mne sa nezda kratka, praveze sa mi zda kratka u teotoniek.
Mozno by nam mohla @alemari pomerat 😅 😅 😅

zlatat
31. črc 2012

@kukucg teutonky ju majú riadne krátku - ja som len na základe tej fotky s takmer 1,5 ročným bábom usudzovala, či nebude krátka, keď ono malo hlavičku na úrovni horného okraja - ale možno to len fotka skresľovala.
Strieška sa dá ešte stiahnuť? To je potom super 🙂
Ja som naživo videla len 1 Hartan - asi to bol VIP, lebo bol dosť nízky, no mali hlbokú vaničku, takže športiak som nevidela

kukucg
31. črc 2012

@zlatat no hlavne ze ma este miesto do striesky, lebo mi pride ze teutonky ju maju kratku a hned ako konci maju striesku takze dieta ked je vacsie normalne tlaci hlavou do striesky 😒 myslim ze hartany tam maju daleko viacej miesta.
S tou strieskou mi to vravela kamoska tak snad je to pravda 😅 😅
ja stretavam aj racer GT tu v okoli obcas, videla som aj biely aj normalny, ale len tak ako sme presli okolo aj ked niekedy mam chut sa zastavit a poobzerat ho ale neviem ci by sa majitelia necudovali 😅 😅 😀 😀

zlatat
31. črc 2012

@kukucg mne ho raz @alemari odmerala : ležení po prodloužení 98cm, výška operky 49cm, a sezení až po stříšku, myslím tím místo pro hlavu větších dětí je 58cm.
Ti poviem, že podľa obrázkov by som netipovala výšku opierky na 49 cm

mochenkaa
31. črc 2012

Konečně dávám fotky našeho Racer GT 613. Fotky jsou už z provozu.
Kočárek bych za nic nevyměnila. Je fakt super

xovicka
1. srp 2012

@zlatat Matoušek má 1,5 roku, řekla bych, že je průměrně rostlý, a zádová opěrka už mu je opravdu tak akorát. Na fotce to vypadá trochu dramatičtěji, protože sedí vzpřímeně a o tu opěrku se neopírá. Ještě před pár týdny se mi ho podařilo v kočáře i uspat, ale opravdu už se tam vleže vleze těsně. Nicméně vzhledem k tomu, že Matouš už zase tak rychle neroste, předpokládám, že mu kočárek ještě chvilku postačí. Teď už hodně chodí i sám, předpokládám, že nejpozději za půl roku už kočár potřebovat nebude vůbec. U sporťáků se ale moc delší zádové opěrky snad ani nevyrábějí, to snad mají jen některé golfky.

zlatat
1. srp 2012

@xovicka no pár kočíkov je takých, čo majú opeirku aj 50 cm a nie sú to golfky ( Baby Jogger, Concord, Gesslein F2 a ďalšie ma už nenapadajú ) - ale ďakujem za informáciu.
My sme pri mladšom používali kočík do 3,5 roka ale to len z toho dôvodu, že mal zdravotné problémy, vďaka ktorým nevládal dlho chodiť, takže on mi nebol schopný prejsť 800 m do obchodu
Ktovie ako to bude s tretím. No počítam, že do 2,5 roka akočík bude určite - no a my sme s mužom vysokí, deti boli nadpriemerne vysoké, takž epredpokladám, že tretie enbude výnimka.
@mochenkaa je kráásny .. aj s tou "plnkou" 😅 😅

xovicka
1. srp 2012

@zlatat Ono 50 cm a 49 už není tak veliký rozdíl 🙂 . Ale je pravda, že velikosti opěrek u ostatních kočárků jsem nijak nezjišťovala, usuzuju jen podle toho, co potkávám ve městě. Matouš je velikostně opravdu průměrný, v roce a půl má velikost 86, před půl rokem měl velikost 80, takže už moc rychle fakt neroste. Předpokládám, že do dvou let bude bez kočárku (neb čekám další škvrně a Matouš už celkem chodí). V tuto chvíli mu opěrka končí těsně nad hlavou (vím, že na fotce to vypadá, jakoby končila v půli uší). V těch dvou letech ji bude mít možná v půlce uší. Nicméně si myslím, že teď mu povyrostou spíše nožičky než záda, neboť ty má nyní o dost kratší. A u nožiček máme v kočárku ještě hodně velkou rezervu. Pro nechodící dítě starší dvou let bych i kvůli hmotnosti volila raději golfky.

chilli009
2. srp 2012

Maminky, co máte kočárek Hartan, jakou máte tašku ke kočárku? od jakého výrobce? originál se mi vůbec nelíbí ☹ . Myslíte, že by k Hartanu šla taška od Beaby ? Máte ji někdo ? Předem díky 😵

elana
3. srp 2012

@chilli009 já mám nějakou za pár stovek (Babypoint tuším?), a službu co potřebuju, mi plní...sice se pokaždý zlobím s upínáním (patenty jdou hrozně ztuha, pak je zas nemůžu rozepnout jednou rukou), ale nacpu do ní i menší nákup. Tahle od Beaby je hezká, podle mě by tam šla, stylově určitě a záleží na upínání, myslím ale že všechny tyhle univerzální tašky jsou na patenty, který se otočí kolem madla kočárku a zajistí, takže nevidím důvod, proč bys ji nemohla mít 😉

chilli009
3. srp 2012

@elana díky moc za názor, kamarádka mi ji kapku haní, že se ke kočárku tolik nehodí..., tak nevím, ale asi ji zkusím, když k tomu nepůjde, tak ji vrátím 😀

magdaleeen
4. srp 2012

Ahoj holky,rada bych se k vam pridala.jsem taky majitelkou hartana - spokojenou 😉 Mam model 2011 GT. Chtela jsem se zeptat: mam origos slunecnik,ale nechapu dost dobre jak ho zapnout do konstrukce. Spatne mi tam drzi,mate to taky tak? Diky moc za odpovedi a lituji,ze jsem vas nenasla driv...protoze jsem docela tapala ohledne tohodle kocarku...privezla jsem si ho z nemecka a pak nevedela co presne doobednat a co ne...ale uz to mam vykucene,akorat ten slunecnik me jeste trapi

magdaleeen
4. srp 2012

Ja mam teda origos tasku na kocarek a zacal se mi parat...☹ pouzivam ji od rijna minuleho roku,dost zklamani za ty prachy...