Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
2. říj 2012

@elana to víš, já ráda pobavím 😀 malá bude nejspíš šprýmařka po mě 😝. Jak se dají vysadit přední kola na tom tvém?

elana
2. říj 2012

@alemari víš že vůbec nevím? nějak to jde, protože u Topline S jde dokoupit ta přední náprava a vyrobit z něj X, ale já ji nemám, tak jsem to nějak nestudovala 😕

alemari
2. říj 2012

@elana no taky to určitě jen zmáčkneš 😉

elana
2. říj 2012

@alemari asi jo, ale já na to radši nehrabu. Jak se člověk v něčem začne moc vrtat, tak to pak nedělá dobrotu 🙂 Jinak jsem se teď zasmála nad Tvou fotkou v albu, jak tam kluci hlídají Simču na pouti v kočárku s růžovou dečičkou...a představila jsem si, co se pod ní skrývá za výbušninu 😀

alemari
2. říj 2012

@elana 😀 mercedes plný H.... 😀 a je tam vidět i ta čepička...

jika10
7. říj 2012

Ahoj holky, tak po dnesnim dni stravenem v Malvikovi se nejspis taky stanu hrdou cekatelkou a pozdeji majitelkou hartana. Jen me stvala pani prodavacka, ktera si furt prosazovala topline S a racer S a vubec ji nezajimali moje pozadavky na racer GT, ktery je mym favoritem. Chapu, ze nabizi to, co maji na sklade, ale to ze uplne neporadi asi taky neni OK. Tak jsem se chtela zeptat, kam jinam na hartana a nejlepe na racer GT, abych si ho ozkousela. Koukala jsem na net a v Koline by snad mela byt prodejna, kde pisou, ze jsou nejvetsi prodejci Hartana. Mate s touhle prodejnou nejake zkusenosti a jestli opravu poradi? A taky jsem se na jinych diskuzich docetla, ze je lepsi vybirat latku kocarku podle vzorniku nez podle katalogu. V malviku vzornik samozrejme nemeli. No a jeste jsem se chtela zeptat, zda se nejak lisi porizovaci cena? Dekuju

elana
8. říj 2012

@jika10 odpovím spíš jen obecně, ale se vzorníkem (kor u Hartana) naprostý souhlas, určitě někam, kde ho mají, Hartan má spoustu látek různě strukturovaných, je mezi nimi i kůže a manžestr atd., tak abys nebyla třeba nepříjemně překvapená, ono to potom samozřejmě hází různé jiné odstíny, různě se to udržuje atd. V M. nemají nijak extra ceny, zrovna tenhle kočár bych tam teda stopro nekupovala. Holky jsou tady dost z Moravy, tam mají Kočárky Davídek, jinak my z Čech jsme asi dvě nebo tři koupily Hartana z německého webu, vyjdou tam o pár tisíc levněji (je tu samozřejmě riziko případné reklamace, která je možná, leč ztížená, ale doufáme, že zrovna tahle značka fakt problémy nemívá, u nás zatím dobrý). Já bych zajela do toho Kolína, byť si nejsem jistá, jestli tu o něm někdo psal, jinak spoustu Hartanů a docela dobrý poradenství i vzorník mají taky v Bejbycentru v ČB, kdyby se Vám chtělo udělat si třeba výlet na Jih 😉, ještě máš pár týdnů na rozmyšlenou čas.

jika10
8. říj 2012

@elana Jeee diky, no ja si prave uz v tom obchode vsimla, ze jeden kocarek mel na boudiccce kuzi a to se mi moc nelibilo. Tak budu shanet obchod, kde maji vzornik, mozna abych si na to dala lupu. No nejak to obvolam a zkusime. Nevim, jestli mam dost casu, protoze jsme se v malviku dozvedeli, ze kolekce 2012 jde objednat jen do 19.10.2012 a pak uz bude kolekce 2013 a z te si mi bohuzel nic nelibi. Z kolekce 2012 se mi libi bud 638 nebo 622. Cekame holcicku a ja vzdycky chtela univezralni bezovy nebo hnedy kocarek 😝

jika10
8. říj 2012

@elana teda jsem se prepsala libi se mi 624 a 638 .... No a smym stestim zrovinka taky na tech bude urco manzestr a kuze 😝

jika10
8. říj 2012

Jo a jeste prosim o radu, kde pripadne objednat v tom nemecku, na jakych strankach nebo jestli jste nekam jeli. Diiiiky

elana
8. říj 2012

@jika10 aha, tak to mi nedošlo, že se vlastně touto dobou mění kolekce...my objednávali na konci února, takže byla poměrně čerstvá nová...brala jsem to čistě podle času, jsi 22.tt, já objednávala 27.-28.tt tak nějak a dorazil dost brzo oproti předpokladům (možná proto, že jsem ho brala z toho Německa, tak dělají pro "německé" zákoše přednostně, kdoví, ale přišel mi už někdy ve 34.tt). Jinak obchod jsem pochopitelně zapomněla, ale napíše Ti ho jistě @ptjj , objednávala pak v tom samém a obě jsme byly spokojené, došlo to DHL a dopravné nebylo nijak závratné. Co se už ale nevyplatí tam moc objednávat jsou takovéty přídavné hovadiny (budeš-li chtít)-typu matrace, adaptéry na autosedačku, pelíšek atd., to už vyšlo mnohem dráž než u nás. Ale samotný sporťák+vanička (nemám vložnou tašku) vyšel na 14000 (a nějaký drobný)-za tu cenu u nás pořídíš jen ten sporťák vesměs, nebo aspoň před tím rokem a třičtvrtě to tak bylo.

alemari
8. říj 2012

@jika10 638 mám já, ani kůže, ani menchester😉. Kůže jen na područkách😉.

jika10
8. říj 2012

@elana Diky, ja uz jsem si v Praze nasla obchod, kde maji ten vzornik latek, maji ho v deskydum.cz, sem si tam hnedka rano volala a dokonce tam maji i to moje vysneny GTcko 😉 Jen je potreba vybrat ty barvicky potahu 😉
@alemari Nasla jsem tady na diskuzi tvoje fotecky, je to fakt luxusni kocarek. Ja se proste zamilovala na prvni pohled a to jsem ho poprve videla pred pul rokem na internetu 😅 A koukala jsem, ze mas bilou konstrukci, to se mi hrozne libi, nebo ta cerna je takova elegantni. To se obednava nejak spesl? To vis, v tom Malviku nam fakt vubec s nicim neporadili, tak chci byt do dalsiho obchodu jeste vice pripravena, aby ze me nikdo nedelal blbce. Vim co chci, ale aby mi nekdo netvrdil neeeee, to nejde 😝

alemari
8. říj 2012

@jika10 ke kočárku který si vybereš je už daná barva konstrukce😉

jika10
8. říj 2012

@alemari Aaaaahaaa, no vidis a ja myslela, ze si barvu konstrukce vyberes. Diky 😉 Ja jsem na ten kocarek uplne natesena, musim nasadit zenske zbrane, aby jsme to s manzelem behem tohodle tydne vyraseli a kocarek objednali. uz aby tady byl 😀

ptjj
8. říj 2012

@jika10 624 mame my, neni to mansestr ani kuze 😉

jika10
8. říj 2012

@ptjj Tak super, to jsou dobre zpravicky 😉 Zitra jedeme s manzelem okouknout vzornik a doufam, ze uz o nejak rozlkouskneme. Mohla by jsi mi jeste napsat od koho jsi v nemecku objednavala a na kolik te cca kocarek prisel. Dekuju

ptjj
8. říj 2012

@jika10 objednavala jsem tady www.babyonlineshop.de, postovne bylo 40 Eur a dohromady to vyslo myslim na 17tis. - podvozek, sportak, korba, nanoznik, adapter na autosedacku a ten nastavec na sportak do nohou

jika10
8. říj 2012

@ptjj Diky, jsi zlata, koukneme na to s manzelem 😉

jika10
8. říj 2012

@ptjj Zvlastni je, ze na tom nemeckym webu maji kolekci 2013 jedenkrat vetsi, nez co jsme dostali my tady v Malviku. Z tech na nemeckych strankach bych si docela vybrala i z kolekce 2013 😅

alemari
8. říj 2012

@jika10 no, tak pokud budeš mít takové zkušenosti jako my tu,tak moc věrohodných informací nedostaneš 😀 . Já brala přes www.davidek.cz, tam tomu opravdu rozumí, jedni z mála! 😠 Holkám tu ukazovali třeba zklápění stříšky silou atd... Kolekce 2013? Nooo, ta oranžová konstrukce! 😲 uauuuu, to bude teda orygoš 😀 ale vybrala bych si jen jeden 😵

ptjj
8. říj 2012

@jika10 to nevim, ja jsem na ty nove uz nekoukala 🙂

ptjj
8. říj 2012

@jika10 maji ty stranky nejaky novy........teda nevim, jestli bych si letos vybrala 😅

alemari
8. říj 2012

@ptjj taky tápeš? Divné kombinace, co? 😀

ptjj
8. říj 2012

@alemari jj, taky, prijde mio to dost na jedno brdo .-)

alemari
8. říj 2012

@ptjj Já jen 523, asi bílá koženka a šedohnědá látka, sporták má černou lemovku, ten bych brala 😉 ještě jste v korbě?

ptjj
8. říj 2012

@alemari jj, ještě jo, ale s fusakem si myslim, ze uz to nepujde, ale nezkousela jsem to 🙂

alemari
8. říj 2012

@ptjj no ta naše nádhera je taky tak dlouhááááá 😀 Koukala jsi na ty oranžové konstrukce? To bych docela ráda viděla naživo 😲

ptjj
8. říj 2012

@alemari jj, je to sila, ale neni to vylozene osklivy v kombinaci s tou tmavou latkou

ptjj
8. říj 2012

@alemari kolik mala meri?