Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
9. říj 2012

@vacek super obchůdek Kamčo nebo Stáňo, jakou máš barvičku?

mochenkaa
10. říj 2012

@jika10 hlavne si nekupuj bilou lemovku 😀 budes nadavat jako ja. Chtela jsem bily podvozek a tato letosni 613 se mi libila nako jedina. Asi jsem mela radsi ozelet bily podvozek a jit do tmavsi. A nebo fakt jit do bile kuze, ta se akorat setre a nemusi se slozite prat...

jika10
10. říj 2012

@mochenkaa Jako ze se to hodne spini? No kdyz ja ma problem, ze se mi zadna jina barvicka nelibi 😝 Kdyby byla barvicka 624 z letosni kolekce tak je to v pohode, ale z kolekce 2013 se mi prave nejvic libi barvicka 533 a tam je bila lemovka 😝 Me je jedno jakej k tomu bude podvozek, spis koukam, jestli se mi vzhledove libi kocarek a navic chci neco neutralniho, kdyby nahodou na druhy pokus vysel kluk, nebo co kdyz se dr spletl a mame v brisku Adamka 😀

mochenkaa
10. říj 2012

@jika10 jo, hrozně se to špiní 😠 Já právě chtěla taky neutrální, tak máme světle šedou. Ale kdyby byl s černou lemovkou, tak je dokonalý 😵

zuzka_bluzka
10. říj 2012

@mochenkaa
@jika10 ja mam 613 a nespini sa mi to vobec, a to chodim kazdy den po lese, nakladam vykladam z auta a pohoda, nemenila by som 🙂

zuzka_bluzka
10. říj 2012

@jika10 no a este k tej prehadzovacej rukovati, mam topline S a vyuzivam ju ked fuka a svieti malej slnko do tvare a tiez v malych vytahoch ju vyklopim do stredu a zmestim sa lahsie 🙂

jika10
11. říj 2012

@zuzka_bluzka
@mochenkaa Holky dekuju, no u nas je o barvicce uz rozhodnuto, bude to barvicka 533 z nove kolekce, vcera jsme to s manzelem rozlouskli 😉 S tim spinenim nespinenim si budu hold muset nejak poradit 😅
@zuzka_bluzka Dneska budeme s manzelem premerovat vytah, tak doufam, ze GTcko, u ktereho pisou vel. 95 x 59 se nam do vytahu vejde a kdyz ne, tak to budeme dal resit. Ja se ptala prave na tu rukojet, protoze jsem si nejak neumela predstavit v jake situaci by se hodilo ji prehazovat, slunicko me napadlo a vitr taky, ale zase premyslim jak se pak jezdi s tema malejma koleckama, kdyz jsou vzadu

sussie259
11. říj 2012

@jika10 ajojky . ja mam hartan racer gt- cierny s bielyni gulickami 645- z2012 a som spokojna..mala je januarova. zvladol sneh, tatry a aj po polnej ceste sa s nim ide dobre.. vanicka je dost velka..my sme v nej boli do polroka..a odporucam aj originalny fusak- taky ten wintersummerfusak- vyuzivam to stale.. v lete do sportaku- aby mala mala makke pod chrbatikom a sportak je tiez super, vies si nakliknut sedacku oboma stranami , male kolieska sa daju zaaretovat.takze odporucam..
vytah si zmeraj, my mame velky, takze v pohode, ale bola som aj v takom minivytahu v starej bytovke..a sklopila som rucku a zmestili sme sa tam 2plus kocik..

jika10
11. říj 2012

@sussie259 Juuuu, tak tohle hrozne rada slysim. My se mame narodit v unoru, takze se myslim, ze v korbicce taky docela dlouho vydrzime 😉 A polni a lesni cesty jsou super, ze zvlada protoze hrozne radi chodime do lesa na prochajdy 😉 Na ten fusak kouknu, to je asi ten tzv. pelisek? No a rikala jsem, ze i kdyby jsme se do vytahu nevesli, tak stejne kocarek jinej kupovat nebudu. Racer GT je moje laska a neminim se ji vzdat 😀

sussie259
11. říj 2012

@jika10 no aj moj bol 🙂 a som spokojna.. ja mam aj male auto- a tam som konstrukciu dala vzdy do kufra, a vanicku na zadne sedalo :( fiat punto..ale do hociktoreho ineho ho dam v pohode dokopy dozadu do kufra..a octavku- co maju moji rodicia tam ani v celku aj s vanickou ho naraz dali..

sussie259
11. říj 2012

@jika10 http://www.babymarket.sk/sk/4922/2039/hartan-fu... tento fusak som myslela, netreba ten uplne teply- bo mas babatko este v overale, das na neho deku a sups do fusaka 🙂 je naozaj teply

mochenkaa
11. říj 2012

@zuzka_bluzka Mě se na té bílé lemovce udělaly nažloutlé fleky. Vůbec netuším z čeho, kočárek parkuje doma v chodbě, chodíme tak akorát po městě, ale jezdím MHD, tak jestli tím 😒 fakt nevím a štve mě to.
@jika10 My jsme GTčko nacpali do pidi výtahu v paneláku (ještě zmenšený vnitřními dveřmi), kdy jsem tam byla já a kamarádka v 9 měsíci 😉

jika10
11. říj 2012

@sussie259 Ha, tak uz vim, diky za odkaz, uz jsem zase vice v obraze 😉 No do nasi octavie se kacarek snad vejde, teda kdyz manzel trochu uklidi kufr 😀

@mochenkaa Ted jsem jela vytahem, normalne totiz nejezdim k nam do tretiho chodim pesky, je to dobry na zadek 😀 No a taky mame nejakej malej vytah, tak jsem zvedava, az ho s manzelem vecer premerime, ale urco se tam vejdeme a kdyz ne, tak me to stejne od koupe neodradi 😉

sussie259
11. říj 2012

@jika10 no aj ked neuprace kufor sa zmestite 🙂)))

jika10
11. říj 2012

@sussie259 No, ale to by jsi ten plny kufr ted musela videt 😀 Ztezi tam narvu nakup 😀

vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sussie259
11. říj 2012

@jika10 😀 😀 😀 😀 😀

alemari
11. říj 2012

@vacek ahoj,no mám ve Tvém jménu trochu zmatek pááč tu už jsi podepsaná jako Kamča, Stána i Amálka, tak se omlouvám za chybné oslovení 😉 . kočárek máš určitě krásný, koukala jsem na cenu, no to bych si za ty peníze co jsem dala za můj kočárek mohla ty firkony koupit dva 😀 , ale asi by ani ty dva nevydržely než by moje malá už kočárek nepotřebovala 😖 . Většina z nás tu uvažuje , kupuje, má objednáno nebo už jezdí Hartanem 😉 . Je to diskuze Kočárek Hartan. Zkušenosti 😉

jika10
11. říj 2012

@vacek No jelikoz chodim do diskuze o kocarku Hartan, tak budeme kupovat hartan 😝 U me to byla laska na prvni pohled a jsem z nej nadsena asi stejne jako ty z firkonu. Muj vyber mi proste nikdo nevymluvi, hartan racer GT splnuje vse, co od kocarku ocekavam a ze je drazsi nevadi, usetrim nekde jinde. Rikali jsme si s manzelem, kdyz uz kocarek, tak poradny a hlavne at neco vydrzi. Nejsme uplne priznivci kocarku vyrabenych v polsku a tak podobne, ale neznamena to, ze ty kocarky jsou spatne. Kazdej ale hold mame jine pozadavky na kocarek

alemari
11. říj 2012

@sussie259 fotečku nemáš😉. Já jsem ten puntíkatý viděla jen hluboký na prodejně😉, sporťák měli ve skladu☹

jika10
12. říj 2012

Ahoj holky, tak jsme vcera s manzelem merili vytah a rozmery jsou 95 x 65 .... Tak to se k tomu nasemu GTcku budu muset pekne vcucnout a nebo si lehnout do kocarku za mimcem 😀 Jo a jeste jsem se chtela zeptat, jak moc jste vyuzili autosedacku na podvozku kocarku. Nejak tady nad tim spekulujeme, ze na prochajdy bude stejne cely komplet kocar, kdyz pojedeme k dr, tak bud autem a tu sedacku preneseme nebo MHD a to bude zase cely kocar, kdyz pojedeme na nakup, tak podle nas je stejne pohodlnejsi pro mimco ta korbicka, takze nas nejak moc nenapada to vyuziti 😝 A vim, ze segra se bez autosedacky na podvozku taky obesla

alemari
12. říj 2012

@jika10 ahoj, no výtah se nějak vyřeší, třeba vám postaví nový 😀 😀 😀. Já neměla taky adaptér, malou jsem ze sedačky vždycky vytáhla do korby. 😉 Takže už máš vybráno na 100%? 😀

jika10
12. říj 2012

@alemari Prave ze jsem si taky rikala, ze pro mimco je pohodlnejsi kdyz bude hajat v korbicce nez se kroutit v sedacce, tu bych mela fakt jenom na to prevazeni v aute 😉 Jo jo, ja uz mam vybrano na milion procent. Me proste GTcko nikdo nerozmluvi a ani ten vytah me neodradi, prinejhorsim budu tahat kocar do 3 patra a budou z toho bicaky 😀 A barvicku budu mit z 2013 tu 533, me se hold zadny jiny nelibi a s tou bilou lemovkou se budu muset nejak poprat.

alemari
12. říj 2012

@jika10 no je krásný, hnědý, na bílé konstrukci myslím? Mě se taky líbí i ta 523 je hezká kombinace, jen má tmavý podvozek 😉. Jsem zvědavá na fotečku až Ti dojde 😉.Kdy se dají objednat z příští kolekce?

elana
12. říj 2012

@jika10 my jsme adaptéry na autosedačku taky vůbec nekupovali...buď šel z vajíčka rovnou do kočárku nebo do náruče nebo na zem 🙂 Já bych počkala, dokoupit se to dá vždycky, budete-li cítit potřebu, možná se bez toho taky obejdete.

jika10
12. říj 2012

@alemari Jo jo, ten co mam vybranej, tak by mel byt na bile konstrukci. Objednat se budou dat az po 20.10. protoze do 19.10. dojizdi jeste kolekce 2012. No a ja chci samozrejme pockat na vzornik latek, ktery v obchode bude kolem 25.10. a pak bych hned objednala, protoze dodani cca 3 mesice a to je konec ledna a terminek mame 12.2. No a 523 je sediva a tu barvicku ja nemusi 😅

alemari
12. říj 2012

@jika10 možná bude jiná, ale tak nějak si myslím, že to bude letošní 624 ta tvoje 😉 a 523 je letošní 608 si myslím, a to není šedá ale světle kávová, ale třeba se pletu 🙂 .
Já jsem objednávala někdy v březnu a došel v červnu, od kud ho nakonec bereš?

scvrcek
12. říj 2012

Tak já mám taky Hartana, Skater S , zatím je v krabici (jen sporťák), tak jsem na něj zvědavá....barvu jsem neřešila, našla jsem jeden skladem a ten jsem vzala 😀 nechtělo se mi čekat takovou dobu, když nevím, jak dlouho nám ještě vydrží korba..

jika10
12. říj 2012

@alemari No uvidime, prave proto chci vydrzet na ten vzornik latek, protoze na obrazku to vypada jinak a pak ty latky ve skutecnosti taky 😅 Porad koketujeme s objednanim z nemecka a jeste porad premyslim jestli koupime ten letni a zimni fusak 😉