Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

elana
6. lis 2012

@jika10 no vidíš, tak se to vyřešilo nejlíp jak mohlo.

jika10
6. lis 2012

@elana Jooo, jesteze existuji hodne budouci teticky a vanoce 😀 No a kdyz jsem teda usetrila za tohle, tak jdu hledat fusak 😀

aluskaasimon
9. lis 2012

Holky nevíte jestli bude adaptér na maxi cosi jiný na každou kolekci hartanů? Nám teďko došel hartan racer gt 2012 a zapomněli jsme objednat adaptér. Teďko už všude prodávají tu kolekci 2013, bude to pasovat?

elana
9. lis 2012

@aluskaasimon nevím, ale na 99% to bude stejný...kolekce se týkají jen barev, látek atd., ale základní konstrukce kočárku je pořád stejná-já mám 2011, holky tady už 2012 a co dávají fotky, tak jsem si nevšimla sebemenšího rozdílu.

bubka22
12. lis 2012

Ahojte maminky. Dumem nad kocikmi. V bajuzom vybere mam hartan, no nemam moznost ich vyskusat, zvazujem Vip alebo racer gt. Viete mi poradit? Dakujem

alemari
12. lis 2012

@bubka22 ahoj, to je asi otázka toho jak vysoká jsi😉

bubka22
12. lis 2012

Som nizka,163; manzel tiez nie je vysoky. Mam CP, no chcem kocik v smere aj v protismeru jazdy a dobre odpruzeny,resp do terenu

jika10
12. lis 2012

@bubka22 Ja bych volila racer GT, VIP se mi zda ten podvozek nizsi nez GTcko a neprijde mi tolik do terenu 😉

jika10
12. lis 2012

@bubka22 Ale holky ti tady urco poradi lip, ja jeste cekam, nez s nasim GTckem vyjedeme 😉 Psala jsem jen to, co jsem tak nejak zaznamenala v obchode

bubka22
12. lis 2012

@jika10 no aj tak dakujem

alemari
12. lis 2012

@bubka22 já mám 169cm, mám GT. Potkávám se s maminkou co má VIP,do takového terénu co já by se nepustila😉. Ale do města jsou stejné, jen to VIP má teleskopickou rukojeť takže pro mladší sourozence nepohodlné😉.

margarita
12. lis 2012

@bubka22
my mame VIP model 2009 este 😉 a mne maximalne vyhovuje. Meriam 175cm, manzel 186, a v najvyssej polohe je rukovat akurat pre oboch, a v tej najnizsej zase dokaze v pohode kocikovat aj moja starsia, takmer 4rocna dcerka.
neviem, aky teren myslis, kopce su v pohode, uz sme boli neraz aj v lese po lesnej ceste akurat strkove chodniky su blbe na tie predne male kolecka, ale ked ich zaaretujes, tak sa da aj to.
keby si chcela akekolvek blizsie info, posli ip. 😉

bubka22
13. lis 2012

@margarita pekne dakujem za info. Mozno ma easte nieco napadne

mochenkaa
23. lis 2012

@bubka22 Mám 150cm a partner 185cm. Máme Racer GT, VIP pro mě není vhodné, je sice nízké, ale kvůli teleskopické rukojeti se mi špatně ovládá (základní fyzika - páka), protože ji mám nejníž. M byl spokojený, rukojeť měl vysoko a mnohem líp se mu s ním jezdilo. Kdežto GT má kloubovou a perfektně se mi s ním jezdí.
Jezdím nejčastěji po městě, včetně MHD, ale procházku po lese zvládne i s malými kolečky. @alemari má dokoupenou přední nápravu, ale běžnou procházku zvládneš i s malýma kolečkama 😉
Pokud cokoliv, ptej se

alemari
23. lis 2012

@mochenkaa
@bubka22 to GT má i ty přední kola větší😉.

bubka22
24. lis 2012

@mochenkaa vdaka

alex2201
25. lis 2012

@kukucg zdravím, chcem sa opýtať čo ste kupovali či vložnú tašku alebo, vaničku, ja plánujem dieťatko budúci rok a mám toplineS presne s tými kvetmi, ale zháňam vaňu alebo vlžnú tašku doň, inak je perfišný, a tá biela sa nešpiní akurát jedna nevýhoda že je premokavá látka :(

bettypo
25. lis 2012

Ahojte, po 2 mesačnom používaní GTčka konštatujem, že som si nemohla vybrať lepšie. Je to terénny voz 😝 .Poraďte prosím s čím a kde všade treba ošetriť konštrukciu a kolieska. Mám aj ručnú brzdu

alemari
26. lis 2012

@bettypo ahoj, já používám VD 40 na konstrukci a proti promoknutí a špíně potahů běžný spray na oděv a obuv 😉. S tou brzdou Ti ale neporadím 😉 .

kukucg
26. lis 2012

@alex2201 Ja mam vloznu tasku ale tu pevnu-kombitasche. Ci je latka premokava netusim, ale myslim ze v manualy som citala ze by nemala byt, nemam zatial oskusane, ale vsak plastenku mam 😅

kukucg
26. lis 2012

@bettypo akurat som citala ze odporucaju kolieska, a celu napravu premazavat, neviem cim presne, a plastove casti konstrukcie prestriekavat silikonovym sprejom. Brzda neviem 😒

alex2201
26. lis 2012

@kukucg no neviem ešte čo kúpim či vložnú tašku alebo vaničku, v každom prípade Hartan si nechám, pre numero 2, je to pán kočíkov 🙂 a to ich máme odskúšaných dosť 🙂

sjuzocka
26. lis 2012

Ahojte... ako velke deti sa zmestia este do hartanu? mate ho odskusany aj na detoch starsich ako 2 roky?
A aky je rozdiel medzi gessleinom a hartanom? okrem vahy ktora je u gessleina mensia... :D

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hajdylca
26. lis 2012

@sjuzocka ahoj mam kocik odskusany i pri dietatku starsom ako 2 roky- 31mesacnom- nema problem sa v nom vyspinkat, teraz uz spinkava v skole a doma, takze neviem, ale verim, ze by sa tam este zmestil, i ked nozky by mal trosku dole spustene..
co sa tyka gessleina neviem porovnat, nemam vyskusane 😀

lubiduch
28. lis 2012

@alex2201
ja mam racer GT s klasickou vanickou. velmi si ju pochvalujeme, je dost skladna, dobre prenosna. kedze sa na kocik primotovava na takych vyvysenych nozickach, tak je potom ten kocik vyssi nez sportak s vloznou taskou.
zalezi to ale aj dost od toho kedy budes mat babo.
my pouzivame vanicku doteraz, syn ma 5mes a davame ho tam ja s fusakom, takze je to uz trochu tesne a onedlho prejde do sportaku.
korba z vanicky aj taka ta vec na prikrytie su nepremokave, co je super prakticke, lebo pri vanicke som pouzila prsiplast len 1x a to pri fakt strasne silnom dazdi, inac sme si vystacili bez neho ked poprchalo alebo normalne prsalo.

alex2201
28. lis 2012

@lubiduch fíha no ďakujem, ale zaujímavé na tom mojom je to, že sa mi zdá že premoká, dokonca to biele vnútro striežky mám už špinavé, nerozumiem tomu. Ja mám predlžovací diel na športovú časť, hartan mi prišiel až keď mal Tomáško 3mesiace a mala aj mám ho na striedačku s inými kočíkmi, ale pre tretie bábo ak bude zimné určite riešim vložnú tašku alebo vaňu, Na Hartan ja osobne nedám dopustiť, len jedinú vec ľutujem, že som nezobrala GT ale to nevadí, nemenila by som ho. Tu striežku teda vyskúšam ešte ale mám pocit že je fakt premokavá :(

lubiduch
28. lis 2012

@alex2201
to je vclku zvlastne. jedine ma napada ze mozno si kupovala kocik davnejsie a az neskor zacali davat nepremokavu latku. my sme ho kupili tento rok, ale model 2011.
teoreticky to vies vyriesit ze ked budes mat babo, kupis vanicku novu a ta by tym padom mala byt nepremokava 🙂 pochybujem totiz ze by ten rozdiel spocival v rozlicnych modeloch (topline, racer gt...)

alex2201
28. lis 2012

@lubiduch no ja mám tiež kolekciu 2011 a ak Ti na ňu prší, tak je striežka mokrá? lebo mne vyslovene pije vodu tá látka :(

alex2201
28. lis 2012