Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

anika142
13. únor 2014

Ahojte, chcem sa opytat, ake podlozky pasuju do VIP cka? Viete mi poradit aby som mala nahradu. Dakujem vopred.

margarita
13. únor 2014

ahojte,

kdesi sa to tu aj riesilo ale nedokazalo mi to vyhladat cez stranku, tak sa rovno spytam >

ktora mate alebo ste mali skejtik ku VIP XL, existuje nieco tzv. univerzalne, co tam sadne?
lebo mnohe univerzalne skejtiky sa tak tvaria, ale dolu na tu dvojtycku okolo brzdy sa bojim, ze tazko, a potom asi len zboku na tu tycku, co je kosik pod kocikom....poradte pls,
prip ak poznate niekoho, co by taky predaval, nech sa mi ozve, mam vazny zaujem.

diky 😉

ifkael
13. únor 2014

@margarita lascal?

margarita
13. únor 2014

@ifkael
vdaka, pozriem ho....

alex2201
14. únor 2014

@margarita lascal xl ja ho idem tiež kupovať na Vip-ko aj ToplineS. 😵 http://www.buggyboard.info/?tid=2917&views_expo...

alex2201
14. únor 2014

kočky zohnala som, zohnala a nový a za smiešnu cenu teším sa jak malé decko už druhý deň 😀 myslím fusak do kočíka 😀

fineva
15. únor 2014

@linda24 Ahoj, sice je to už stará diskuze, ale snad mi odpovíte 🙂 Také mám skater s, a na ten nám doporučili univerzální adaptér na autosedačku, který jsme si již koupili. Ani jsme nevěděli, že existuje ten zacvakávací adaptér na maxi cosi a romer autosedacky. Zajímalo by mě, zda jste také měli ten uni adaptér a jak na tom autosedačka seděla, přijde mi, že to bude takové vratké a ne úplně stabilní, když to není na zacvaknutí ale jen na ten pás. Díky moc za odpověď

xovicka
16. únor 2014

Možná jsem přišla na tajemství nánožníku. Bohužel to nemůžu vyzkoušet. Jestli někdo stejně jako já máte nánožník a trápíte se, že ho nejde dát na kočár k sedícímu dítěti, pokud člověk nechce dítě rozmáčknout. Zkuste nepřipínat nánožník cvočky k boudě, ale místo toho ho připnout zipem k madlu (myslím ten zip na nánožníku, který se tváří, že je na prodloužení nánožníku), no a potom už by mělo stačit jen napolohovat madlo do potřebné pozice. Já jsem bohužel madlo schovala tak dobře, že ho teď nemůžu najít, tak to nevyzkouším. A proto, kdybyste náhodou měli jedno navíc... Třeba kdybyste někdo vyřazoval starý hartan a madlo bylo funkční, tak bych nepohrdla.

kukucg
16. únor 2014

Ahojte, mam na predaj trojkombinaciu Racer GT, kuk inzeraty moje inzeraty

katja78
16. únor 2014

Tiež sa nám uvoľnila 3-kombinácia V.I.P. Bellybutton béžový...v mojich inzerátoch ho nájdete pofoteného zo všetkých strán 🙂

lowike
17. únor 2014

ahojte, ktorý z kočíkov sa lepšie ovláda a ktorý je vhodnejší do terénu? Racer GT alebo Topline S ?
Je naozaj veľký rozdiel vo veľkosti po zložení týchto dvoch typov?

xovicka
17. únor 2014

@lowike Hlavní rozdíl mezi Topline S a Racer GT je ten, že Topline má přehazovací rukojeť. Když jsem zkoušela oba dva na prodejně, než jsem vybrala, zdál se mi na ovládání lepší Topline S, ale tohle bude hádám hodně individuální. Pokud jde o terén, tak oba mají stejná kola, v tom bych rozdíl neviděla. Samozřejmě u Topline S si můžeš přehodit rukojeť a mít tak velká kola vepředu, což by mělo být do terénu prý lepší. Ale moc to nedělám, ten rozdílnení až tak výrazný. Je ale samozřejmě nezbytné, zaaretovat si menší kolečka. Pokud ale plánuješ terén, tak vůbec nejlepší je pořídit si takzvaný quad systém, což jsou velká kola, která si nacvakneš místo těch malých, a pak je úplně jedno, jestli máš Racer GT nebo Topline S z hlediska toho terénu.

1kacaba1
17. únor 2014

Ahoj všem! Chci se zeptat, má někdo zkušenosti s údržbou bílé koženky na kočárku? Líbí se nám s přítelem Hartan Topline S vzor 412, ale mám obavu, aby to nebylo za chvíli špinavé, nevím, jak to čistit a zda ta bílá barva na slunci nezežloutne. Díky za odpověď.

1kacaba1
17. únor 2014

@alex2201 Můžu se zeptat, jak funguje to objednání z Německa? Nemají s tím problém posílat to do jiného státu? A kolik stojí poštovné? Nebo si tam pro to člověk musí dojet? Případně kam? Děkuji za odpověď.

alex2201
17. únor 2014

@1kacaba1 hello objednáva sa cez stránku, pošta je 70€ donesie ho kurier a čakacia doba je 6-8týždňov, platí sa kreditkou hneď pri objkednaní tovaru cez net

1kacaba1
18. únor 2014

@alex2201 Děkuju moc za informaci! 🙂

1kacaba1
18. únor 2014

@andyznr Ahoj! Můžu se zeptat, chápu dobře, že máš ten kočárek v bílé kožence? My o něm taky uvažujeme, ale bojím se, že to bude brzy špinavé, nepůjde to vyčistit, na slunci to zežloutne...můžeš mi, prosím, říct vaše zkušenosti?

alex2201
18. únor 2014

@1kacaba1 nieje zač, už 3 kočíky som si takto objednala a ani raz ma nesklamali, len pozor, aby karta mala dostatočnú platnosť 🙂 http://www.babyonlineshop.de/ odtial objednávam

1kacaba1
18. únor 2014

@alex2201 Tenhle krámek jsem taky včera objevila, jsem tudíž ráda, že vím o někom, kdo s ním má dobré zkušenosti...🙂 Náhodou tu bílou koženku na kočárku nemáš? Nám se moc líbí, ale mám z ní strach.

alex2201
18. únor 2014

@1kacaba1 kamoska ho ma artic a strasne nadava, ze sa boji kedy to popraska

lenik91
18. únor 2014

Ahoj, mám zájem o Hartan racer GT s ruční brzdou, nechystá se některá z vás jej prodávat? S koupí mám čas do června.

arrowka
18. únor 2014

@1kacaba1 Mám bílou koženku částečně na stříšce sporťáku a taky jsem ji měla na spodní části vaničky (odstín 526 z loňské kolekce) a je pravda, že údržba je složitější. Jakoukoli špínu je potřeba vyčistit velmi rychle, protože se do té koženky jakoby vsákne a pak už to v podstatě nejde pořádně vyčistit. Určitě doporučuju zakoupit impregnační sprej a pravidelně koženku ošetřovat, aspoň částečně zabrání velkému špinění. Mám v plánu si sehnat i nějaký přípravek, který je určený přímo na čištění těchto materiálů.
Z popraskání strach vůbec nemám, přijde mi dost poddajná.
Přesto se mi ale ta bílá koženka velmi líbí a šla bych do ní znovu, vypadá moc elegantně. 🙂

arrowka
18. únor 2014

Jinak impregnační sprej mám z Německa tento: http://www.babyonlineshop.de/shopart/1006010026...
a je to perfektní výrobek. Vůbec není cítit jako jiné impregnace a dodává jemný lesk.
U nás asi k sehnání nebude, ale kdyby byla příležitost si z Německa objednat bez poštovného, tak neváhám.

1kacaba1
18. únor 2014

@arrowka Děkuju moc za informace...O tom spreji jsem přemýšlela, zda se využije i na tu koženku a je-li vůbec k něčemu dobrý, tak teď už to vím...🙂

1kacaba1
18. únor 2014

@alex2201 A na údržbu nenadává? Pokud ne, tak by to bylo fajn.

alex2201
18. únor 2014

@1kacaba1 predáva ho po pol roku tak neviem

arrowka
18. únor 2014

Mno, tak koukám, že Magic spray u nás "k dostání" je: http://www.detskydum.cz/detail/gesslein-promaza...
S dodací lhůtou 6-10 týdnů, velmi vtipné v dnešní době. Asi ho taky soudruzi z Německa vyrábějí na zakázku. 😕

arrowka
19. únor 2014

Koukám na stránky www.babyonlineshop.de a zrovna mají na Hartany 5% slevu. Pokud uvažujete o koupi, tak určitě neváhejte, mně loni 5% sleva vymazala poštovné a co si pamatuju, tak ji moc často neopakují.
Jinak koukám na ceny a jsem v šoku, jak neuvěřitelně Hartany podražily. Vyhrabala jsem v mailu fakturu z loňska a letos bych za stejnou výbavu zaplatila o 150 eur víc. Plus je potřeba připočíst podstatně horší kurz eura. Ještě že nerodím letos.

linda24
20. únor 2014

@fineva dobry den, meli jsme ten uni a zadny problem jsme nikdy nemeli ale zas extremne casto jsme ho nepouzivali opravdu jen vyjimecne treba v obchodaku jinak jsme malého vzdy davala do kocarku a nenechavala ho zbytecne v autosedacce. ale kdyz jsme sli i po nerovnem terenu tak jsme ho nikdy nevyklopili🙂

alex2201
20. únor 2014

baby tak tu je a je max do 2rokov si myslím, v zime bude super s predlžovacím dielom