Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

maximka33
20. kvě 2014

@elana DÍKY moc. takže podložka zespodu flís a nahoře bavlna? nechávám si právěě šít, tak si to můžu nakombinovat.

elana
21. kvě 2014

@maximka33 jo. Oni to tak mysleli, že na zimu se tam hodí ta flísová vrstva, ale asi se to tak nepoužívá, přece jen když je zima, má dítě fusak. Takže já ji používala prostě jako protiskluz 🙂

xovicka
25. kvě 2014

@mysskyna Mám kombitašku a kupovala jsem i matraci. Paní v obchodě mě přesvědčovala, že to stačí, ale mě to takhle přijde lepší. Ono to mimino když je maličké, tak je lehoučké, možná by mu to stačilo, ta matrace taky není kdovíjak silná. Hlavně to byla ale výhoda v létě. Když jsou opravdu horka, tak se mi zdálo lepší mít mimčo jen na matraci. Na tom fusakovém dně by se víc potilo.

xovicka
25. kvě 2014

@mysskyna Jo a pozor, jestli to chápu správně, tak @lanyza má softtasche a já kombitasche, což je rozdíl.

mysskyna
25. kvě 2014

@xovicka díky moc za radu. Je mi jasné, že matrace nebude nějak extra silná, když má jen 2 cm, ale i tak bude asi lepší, než jen to fusakové dno. Hlavně mi vadí, že to není úplně rovné, jak je to prošívané, tak to dělá hrbolky. Tak já jdu tedy objednat tu matraci, ať stihne přijít než se malej narodí 🙂

lanyza
25. kvě 2014

@xovicka no aso budu mit tu softtasche.... jdem nam z toho ale udelat i fusak do sportaku na zimu, coz je super😉

xovicka
25. kvě 2014

@lanyza Z kombitasche jde také udělat fusak, ale trochu jiným způsobem. Na úplnou zimu ho ale nepoužívám, spíše jaro a podzim. Když už tě tady ale mám, víš co mě u té softtasche vždycky zajímalo? Někde jsem četla, že snad nejde úplně odepnout ten vrchní díl? Je to pravda? Dá se to dítě úplně odekrýt a ten vršek sundat?

lanyza
25. kvě 2014

@xovicka bohuzel se odepnout neda ☹ ale kdy jsem chtela malou odkryt taky jsem to narolovala dovnitr ( jako k nozickam) nebo to bylo ohnuty jako ven z kocarku 😀

martasek84
26. kvě 2014

co používáte na čištění kočárku? mám tm. šedý a o něco se mi v kufru zamazal. zkoušela jsem zatím jen hadřík a vodu a nic ...díky

fortunate
27. kvě 2014

Koupila jsem pouzity kocarek Hartan Sky XL, je takrka netknuty, az na lehce ojeta kola vypada jako novy. Nejsem si vsak jista jednou veci-korbicka se na podvozku jakoby kyve, nevim, zda-li je to takto v poradku a slouzi to pro "odpruzeni", aby miminko nebylo uplne ve tvrdem nebo je jiz kocarek vyvyklany (vsechny sroubky jsme zkontrolovali a jsou radne dotazeny). Pri nasazeni sportaku se hybe podstatne mene. Mate s tim zkusenost, treba i u jinych typu? 🙂 dekuji

stazie
28. kvě 2014

@fortunate Ahoj, já mám hartan Racer GT a korba ani sporták se mi nehýbá ani neviklá. S

baghirra32
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fortunate
28. kvě 2014

@stazie A jste s Racerem spokojena? Slysela jsem,ze dela potíže konstrukce a u sportacku polohovani. Stalo se vam to?

agne
28. kvě 2014

@martasek84 Taky na ní mám zálusk, a mám v plánu jít spíš do té s těmi bočnicemi, na druhou stanu pak v bugině by asi byla využitelnější ta bez bočnic. Snad někdo, kdo ji má poradí, která tam líp pasuje 😉

alemari
28. kvě 2014

@fortunate taky mám GT, taky se nic nehýbe.

iwuska19
28. kvě 2014

Nemáte některá na prodej hlubokou korbu???Moc ji sháním odběr klidně až v říjnu.Za případné nabídky děkuju 🙂

arrowka
28. kvě 2014

@fortunate Také se mi nic nekýve (Topline S). Jaký je způsob uchycení korby? Pokud je stejný jako u sporťáku, nic by se kývat nemělo.
Na oficiálních stránkách www.hartan.de jsou ke stažení pdf návody ke konkrétním typům kočárků, nezkoušeli jste pročíst?

stazie
28. kvě 2014

@fortunate S kočárkem jsem spokojená, s konstrukcí ani s polohováním sportáku žádný problém nemám. Ale taky má nějaké mouchy - v zimě, když hodně foukal vítr tak odfoukával kryt korbičky, a na korbě jak je na boudě to madlo na přenášení, tak je tam otvor a tak ta korba je dost otevřená, vyřešila jsem to koupí kožešiny.
Se sportákem jezdním od půlky března a dobré, jen je těžší , hlavně na skládání do auta. Kočárek je fajn, ale přijde mi, že některé jiné kočárky jsou víc propracované - nastavitelná bouda, vnitřek korbičky aj., S

kekelka
7. čer 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli používáte v létě nějakou podložku v soft tašce, nebo jenom jestli tam dát plenu? Malá má 2 měsíce a do teď jsem ji měla vždycky v zavinovačce, ale teď na léto už bude bez zavinovačky.., díky za rady...

rebe
7. čer 2014

@xovicka Já mám softtasche a vršek odepnout jde. Nějakou dobu jsem si myslela, že nejde, ale nakonec jsem zjistila, že ano. Stejně jsem ale na léto pořídila korbu, připadá mi vzdušnější.

kekelka
7. čer 2014

@xovicka u Softtasche ten horní díl jde odepnout. Musí se dát oba ty jezdce úplně vpravo a pak se to jednoduše odendá. Aspoň nám to tak jde.

arrowka
7. čer 2014

Musím si postěžovat na pásy v Topline S, ty vrchní jsou tak krátké, že pohodlně připoutám jen úplně sedící dítě, v polosedu už je to naknap, a pololežící dítě už lze připoutat pouze spodními pásy. Na to, jak je ten kočárek vychytaný a propracovaný, je tohle výsměch. A to je léto, jedna vrstva oblečení. Dcera se mi naštěstí vypochodovat z kočáru nesnaží, ale pěkně mě to štve.

kotcheva
7. čer 2014

@kekelka ahoj, ja jsem plenu nebo tenkou bavlnenou deku pouzivala, jinak se mala hodne potila... Zpetne me napadlo, ze jsem mela softtasche uplne vyndat a dat jen matraci - preci jen byla na leto dost tepla.

xovicka
8. čer 2014

@arrowka S těmi pásy se mi to nějak nezdá... Dvouleťáka v zimní kombinéze jsem tam připoutala bez problémů, kdybych moc chtěla, zvládla bych ho i teď tříletého. Jestli ty novější verze nějak výrazně neinovovaly, tak by to jít mělo. Hledala bych v tom nějakou vychytávku.

arrowka
8. čer 2014

@xovicka Bohužel, žádná vychytávka, opět jsem zkoumala kočár ze všech stran, tahala, posouvala, mám to na maximu a připadají mi krátké. Už si připadám jako blbec, vždycky na tom kočáru něco najdu a vypadá to, že to nikdo nemá. 😅
Ocenila bych zkušenosti majitelek Topline S, popř. jiných typů kolekce 2013.

berrrta
16. čer 2014

Zdravím příznivce Hartanu. Chtěla bych navázat na předchozí diskuse ohledně nákupu kočárku v Německu - respektive přímo v továrně Hartanu. Před pár dny jsme tam koupili Topline S s Kombitasche a ruční brzdou. Musím říct, že se to fakt vyplatilo, celkem nás to stálo 580 Euro. Což je úspora oproti nákupu v Čechách víc jak 7 tis. Kč. Takže máte-li cestu náhodou kolem Norimberka, určitě se ta zajížďka cca 100 km na sever vyplatí. Prodej v továrně nikde oficiálně neuvádějí, ten jsem vyčetla z předchozích diskusí. Před cestou jsme do Hartanu napsali email, odpověděli, že opravdu kočárky prodávají a to pondělí až čtvrtek mezi 13.-16. hodinou. Ceny a typy kočárků na skladě nám napsat nechtěli, že se to prý hodně mění. Když jsme tam přijeli, tak měli celkem hodně kočárků skladem. Samozřejmě neměli skladem úplně všechny typy barev, které vyrábějí, ale nejsme tak nároční. Takže jsme si poměrně rychle vybrali.

z_kopretinka
17. čer 2014

Včera jsem učinila ten rozhodný krok, a Racer GT v šedé s puntíky je objednaný.... prý budou mít v německu v srpnu 14 dní dovolené... doufám, že stihne dorazit včas a také, že budu za ty korunky spokojená.

1kacaba1
24. čer 2014

@berrrta Tak to je bezva tip...škoda, že jsme ho už koupili v Čechách a další potřebovat nebudeme, ale aspoň můžu poradit, kdyby měl někdo zájem.

misule12
26. čer 2014

Ahoj, sháním Hartan Racer GT nejlépe v bílé konstrukci. Ale kdyby byla jiná, nevadí, barvu neutrální nebo pro kluka. Díky za nabídky🙂 🙂

maximka33
28. čer 2014

holky,mám dotaz, myslíte, že ten prodlužovací díl pasuje na víc ;typů kočárku ? mám topline S starší.