Kočárek Hartan. Zkušenosti?

romisek
29. led 2009

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s kočárkem Hartan? Díky moc.

alemari
6. bře 2012

@ptjj Určitě bude, já jsem v té hnědé odvozila oba kluky, výhoda je ze doplňky se daji kombinovat, protože na kočárku jsou jen 2 barvy. Hnědá je vděčná barvička. Jen neni tak čokoládový jako v katalogu, spis hnedošedá.

sisi2606
6. bře 2012

@alemari ano, ta prva 🙂 ale som zvedava na ten vzorkovnik, bez toho to neobjednam. Este sa mi paci zvonka hnedy a vnutri hnedosmotanovy, nejaky vzor..ktovie pri akom nakoniec skoncime 😀
V lete nie je moc rizoalena strecha, ked je tmava? Ja cierny tiez nie 😅

ptjj
6. bře 2012

@alemari jo? tak to je skoda, prave jsem cekala spis takovou cokoladovou, ale to se neda nic delat, uvidime, co dorazi 🙂

alemari
6. bře 2012

@elana no pisu a tebou🙂 na tom telefonu kliknu prstem o kousek vedle a uz je zmatek🙂
Koluci jsou 8 a 5. ted nevíme co to bude, nevěděli jsme to ani u jednoho. I kdyz! Dneska jsem byla na ultrazvuk 20 týden a řekla bych ze to bylo nejake jine miminko nez ti dva předchozí!!! 😨
doplňky zatím neřeším, jen mě zajímalo jestli na leto bude mimi potrebovat něco na tu matrac nebo stačí jen plínka. Ale moc jsi mě potěšila ze ti miminko ještě stále vleze do korby, to by mám mohla taky vydržet aspon na půlku zimy. Kolik tvoje malinké vážilo při porodu?
Přes internet se objednat trosku bojím a do Německa to máme hooodně daleko.

alemari
6. bře 2012

@ptjj je to hnedošedá tmavá. Ani jsem ji v tom vzorníku nepoznala.

alemari
6. bře 2012

@sisi2606 Ta prvni ve vzorníku sedi podle fotky dost, hnědá uz jsem tu psala. Ale mě taky rozhodly ty materiály, u některých těch károvaných je ta látka veeeelmi tenká, na roztrhnutí, i prodavačka mě na to upozorňovala.
Toho blednutí na sluníčku bych se u těchto látek nebála. Nevím jak to maji z U V faktorem, ale třeba Teutonia nebledne vůbec. To by mám asi poradily maminky co maji kočárek uz doma....
Ten hnědý 624 nebo ještě 602?

kocacko1
6. bře 2012

Ahoj holky,
vám tady tahle diskuse pěkně jede 🙂 Koupila jsem staršího Hartana a potřebovala bych na něj půjčit/koupit univerzální adaptér na autosedačku. Náááááhodou, nemáte některá a už (nebo zase zatím) nepotřebujete?

sisi2606
6. bře 2012

@alemari ja chcem taky neutralny, aj pre dievca aj pre chlapca 😅 ale nemoze byt moc svetly, lebo mame velkeho cierneho psa, co by ho hned pokrstil. Takze mne sa pacia farby:
279- myslis, ze je tam riziko lahkeho poskodenia?
602
624- ale tu sa bojim, ze to vnutri sa lahko zaspini 😒
635 - keby bol hnedy, ale podla obrazka je tusim cierny ☹
638 - treba vidiet nazivo tu farbu
657 - //-

Ty kupujes vanicku? Lebo mne baby odporucali tu vloznu tasku. Ale ty tam budes mat asi mimi v lete, ze? Ja jesen, zima, cize mne viac vyhovuje ta taska, lebo sa da potom pouzit aj do sportaku ako fusak alebo nanoznik, ze vraj 😉

kiki30
6. bře 2012

@sisi2606 zalezi ako casto budes cestovat a skladat kocik do auta, ak budes casto, je dost narocne vlacit od zaciatku cely sportak, a este aj vloznu tasku. Kym u vanicky - zlozis vanicku z konstrukcie, das do auta, zlozis podvozok, das do auta a ides. Pri vloznej taske - najskor ju vytiahnut, poskladat sportak, konstrukciu a ides. My mame septembrove babo, a mali sme vanicku a v januari v najvacsich mrazoch sme isli do sportaka, lebo mlady uz nevedel lezat, musel sediet 🙂

popellka
6. bře 2012

AHoj holky,

tak my máme taky objednaný Hartan Topline X - do terénu s velkýma kolama a přehazovací rukojetí - přesně jak jsem chtěla. Akorát loňská kolekce měla o hodně hezčí barvy - bych si vybrala fialovej nebo tyrkysovej. U letošní jsem se nemohla rozhodnout, je to všechno strašně tmavý 😖 😠 samá černá, hnědá, khaki a tm. modrá a různě zkombinovaný. Nakonec jsme teda vybrali sv. šedej s decentní jarní zelenou (chtěla jsem neutrál, abych ho využila na 2 děti), akorát ta dodací doba 12 týdnů - ta mě teda dostala 😝 takže na sporťáček budem čekat do poloviny května 😠 chjoo co na dělám. No a co jsem si zkoušela po prodejně s ním jezdit a složit ho atd. tak se mně zdál krásně lehkej a super, tak snad takovej bude i v reálu 😵

sisi2606
6. bře 2012

@kiki30 kazda rada nad zlato 😀 ja velmi cestovat nebudem, tak snad to bude ok 😉 a tiez ocakavam, ze male bude spekulovat a coskoro prejdeme do sedu, pricom zuzitkujem aj tasku😝 aky mad typ Hartanu? Ako si spokojna? Nasla si nejake negativa?

ptjj
6. bře 2012

@alemari ja jsem ji ve vzorniku videla a prisla mi docela hneda, i kdyz asi vylozene cokoladova nebude

kiki30
6. bře 2012

@sisi2606 mame hartan racer gt, a som maximalne spokojna s nim, lahucky, skladny, a negativum? doteraz som nenasla, a bola som spokojna aj s vanickou a teraz aj so sportovou castou, je uzasny! nema chybu!

alemari
6. bře 2012

@sisi2606 já bych kupovala korbičku i kdybych měla mimi na zimu,líbí se mi miminko v hluboké. S tou taskou mám špatné zkušenosti, měla jsem dřív extra hluboký kočárek a pak sporták s taskou. U prvního miminko jsem jezdila v hluboke, u druhého jsem měla tašku, nebo spis jsem si myslela ze budu vozit v tašce. Po prvni jízdě jsem stáhla hluboký z prodeje a jezdila znovu ze starým hlubokým. Miminko je v té korbě opravdu chráněné víc proti větru, horku i zime. Uz to tu taky nejaka maminka psala. Ale je to na zvážení. A hlavně kdyz vezmem tašku z miminkem tak musíš ještě skládat se sportákem. Což je hodne věci. Ta hluboka se dá splasknout na tenko.
Barvy máš krasné vybrané, ta poslední ma zvláštní vnitřek. Ještě bych tam přidala 660! To uz je ale dražší☹ já po dnešku pokukuju i po těch do fialová😉 jestli jsem teda na tom ultrazvuku dobře viděla🙂)) ještě je 607 hezky, ten jsem viděla, ma krasnou korbičku. Vrtá mi hlavou 623, ale to az dnes!!!🙂 624 bych se vnitřku nebála, vůbec. A taky máme velkého salasnickeho psa. 279 měl to karované pevné. 🤐
Alena tu ma hlubokou korbičku uz od podzimu a mimi tam ještě má🙂))

alemari
6. bře 2012

@ptjj já to srovnáván s tou co jsem kdysi měla já, je krásná tahle, ma tu látku opravdu pevnou, taky u ni možna skončím. 😎
Kdy ti má dorazit? Jak dlouho ti řekli ze budes čekat?

ptjj
6. bře 2012

@alemari objednávali jsme někdy myslím v půlce února a v potvrzení objednávky mi poslali dodací lhůtu 12 týdnů, takže snad někdy v půlce května by mohl dorazit

alemari
6. bře 2012

@ptjj já mám termín 23 července. To abych se uz rozhodla který ☹ Topline S asi ne, vyhraje nejspisGT. Líbí se mi ta konstrukce, ještě nevím. Taky jsi vybírala i v jiných značkách? Já jsem přešla od Musty přes Teutonia, easyvolker az k Hartanu🙂

alemari
6. bře 2012

@ptjj ještě jsem se zapomněla zeptat přes koho jsi objednávala prosím tě ? 🙂

sisi2606
6. bře 2012

@javyb tu vloznu tasku mas tu soft? V zime len fusak a vlozna taska, ci? Ma zmysel kupovat aj nanoznik? Pripadne este nieco ine do tej tasky?

javyb
6. bře 2012

@sisi2606 jj, taška je soft🙂 A v zimě jen taška + zimní fusak do autosedačky od emitexu, klasickej fusak by se tam podle mě rval dost těžko, je úzká, ale chce to vyzkoušet - já jsem dávala kombinézku+ emitex + nánožník - ten je fajn, že tam nefouká a dá se používat i potom na sporťák, takže ten bych koupila🙂

sisi2606
6. bře 2012

@javyb super 🙂 a ake prislusenstvo ku kociku este vyuzivas?

ptjj
6. bře 2012

@alemari tak to my jsme koukali na Mutsy a I´coo a pak taky na DorJan, protoze se mi libilo, ze ma velkou korbu, ale po osobnim shlednuti jsme ho zavrhli, byl takovy rozklepany, bylo videt, ze je to Polak, o Teutonii jsme ani neuvazovali, protoze nebyla vubec odpruzena, tak se nam nelibila uz na prodejne, kdyz jsme videli Hartan, moc nas zaujal.........taky se mi vic libi konstrukce Raceru GT nez Topline, ten jsem videla ve meste a pripadal mi takovy moc humpolacky, i kdyz bych ocenila tu prehazovaci rukojet.............objednavala jsem pres nemecky web

alemari
6. bře 2012

@ptjj mě se ta konstrukce topline taky moc nelíbí, přehazovací rukojeť jsem měla a obejdu se bez ni. Co všechno za a kolik jsi objednala? Já potřebuju hlubokou korbičku, sporták s podvozkem, nánožník a přední vyměnitelnou nápravu. Možna i brzdu. Spočítali mi to v prodejne do 19 000kč.

ptjj
6. bře 2012

@alemari fakt? a v jaky prodejne? to bych si tipla mnohem vic za tohle vsechno, kdyz jsem videla ty ceny v Cechach...........my jsme objednavali korbicku, sportak s podvozkem, nanoznik, prodluzovaci dil na sportak a adapter na MaxiCosi autosedacku, vyslo nas to i s postovnym na 18 000

ptjj
6. bře 2012

@alemari ta naprava je ale draha, vychazi tak na 2400, to se prave divim, ze vam to vychazi tak levne i s tou napravou

javyb
7. bře 2012

@sisi2606 máme sporťák, soft tašku, prodloužení, nánožník a tašku na rukojeť - chtěla jsem původně neoriginál, ale nakonec jsem si říkala, že by to vypadalo blbě🙂 A adaptér na autosedačku, kupovali jsme romer a bylo to super, jak už byla malá těžší, tak třeba jen na cestu z domu do auta jsem to nacvakla na podvozek a jelo se🙂 Bez toho adaptéru nás to před 2lety vyšlo na 20tis., dali nám asi 2 tis.slevu - nějaká akce v obchodě. A máme hnědo oranžovou🙂

alemari
7. bře 2012

@ptjj já jsem to napsala špatně, sporták+nanožnik 15000, prodluzujici dil, brzda 2000 a ta náprava byla levnější nez píšeš. Toto 19000. A korbičku budeme brát, jen stále čekám ze někde koupím použitou, i tu jsem se ptala. Kdyby ne tak koupím novou. Je to uz zbytečné pro mě kdyz čekám třetí díte mít novou, ale co nadělám. Nejdůležitější je kvalitni sporták. Jo a prodejna DARA Valašské Meziříčí, mám s nema dobře zkušenosti i u předchozích kočárku. Pán majitel je tak trochu kutil,kdyz jsem měla nejaký problém tak dřív nez kočárek poslal na reklamaci tak se pokoušel opravit sám, a u mě vždycky opravil 😎 a taky dává náhradní kocar kdyz je problém. Ale taky se na ty stránky kouknu, kdyby to vyšlo o hoodne levněj tak bych do toho možna i šla. Jen ty reklamace, z toho mám strach 😒. Možna ještě kouknu jestli nemají Rakušáci něco za dobrou cenu. To mám blíž.

elana
7. bře 2012

@alemari tak to máš kluky ještě docela malý, ale tak akorát, aby se ještě hrnuli do pomáhání 😉 Tak Ti přeju holčičku, i když je to jedno, hlavně ať je prcek zdravý. Můj syn měl při narození 3.37kg a 51cm a i teď je spíš dlouhý a štíhlý, proto se mi do korbičky ještě vejde, ona je poměrně taky dlouhá, ale tlustý mimino by se tam nevešlo, to si iluze nedělám. Jinak nám opravdu stačila jen ta podložka co je v korbě, na tu jsem dala plínku a bylo, teď v zimě tam byl buď fusak, nebo to mám vystlaný teplejší dečkou, aby to nestudilo zespoda.

elana
7. bře 2012

@alemari koukni na to Rakousko, ale obávám se, že to tam levnější není...my jsme taky u hranic (s A i s DE) a objednávali jsme z DE (stejný eshop jak Ptjj), přivezla to DHL, nebyl žádný problém a fakt jsme ušetřili asi 4000kč, to není málo, za to máš autosedačku 😝

alemari
7. bře 2012

@elana ted to tu prohlížím, zjišťuji ze ma němčina neni to co bývala! A to jsem před 12.lety hlídala v Rakousku deti 🙄 hledám ten schopen přes který jste to braly vy. Za jak dlouho dorazil tobě?